atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Vīriešu atbildība
Sieviete
Iesūtīts: 2007.10.27 18:21:09
Pārsvarā vīrieši (vairāki ateisti) citās tēmās jau labu brīdi diskutē gan par abortiem, gan dzemdību sāpēm, gan par sievietes (topošās mātes) tiesībām izlemt sava nedzimušā bērna likteni. Vai nevajadzētu pārrunāt vīriešu atbildību gan par sava dzimušā, gan nedzimušā bērna likteni?
Par vīrieša kā ģimenes galvas atbildību pret savu sievu un bērniem? Par daudzajām vientuļajām mātēm, kas vienas audzina savus bērnus?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 18 . 19 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.16 17:43:31
Varētu jau pateikt kādu interesantu secinājumu, kas izriet no mūsu jaunkundžu textiem, tak mani pēc tam noraks dzīvu...
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.02.16 17:43:51
Džamšuds
Ļoti sirsnīgi pateicos. Tikai lūgums kopā ar Brīnumu tad man neprasīt vairošanos, labi?
sicilia
# Labojis sicilia: 2009.02.16 17:45:44
filologs [87.110.10.142]

pamats tāds pat kā Muldera apgalvojumam.
1 palasi ko raksta mammas delfos un cālī (vietās, kur mammas dalās pieredzē) viena nesen rakstīja - fui dabīgās dzemdības viņu tā nomocījušas. nākamo tikai un vienīgi ar ķeizaru. nākamā piebalsoja... vo viņai 1 bērns bija ar ķeizaru kruta un tagad atkal būs un ar ķeizaru (maksas starp citu) un tad panesās uz 100 ar kapeikām komenti, cik ķeizars ir laba štelle
2 visas manas māsa draudzenes to grib

nu pamats esot tāds, ka tas notiek ātri fiksi un vispār reāli labi.... un vispār jau nākamajā dienbā tik kruta (vo šo apga;vojumu nesaprotu, jo manai māsai vēl 2,5 gadus pēc ķeizara ir problēmas, nevar tā sportot u n fiziskā vairs nav tāda) ak jā.... rētas patiesi vairs nav nekādas

3 nekādas problēmas ar piena veidošanos nav

4 bērni ir kā nu daba doss. mans rodstveņiks bērnībā savus vecākus neapgrūtināja. Parasti jau saka, ka šie bērni ir slinki, jo nav gribējuši piepūlēties, lai piedzimtu tas gan... slinks pēc suņa
sicilia
# Iesūtīts: 2009.02.16 17:52:13
Džamšuds

Vo es tevi mīlu!!!!!!!!!!!! tavu tekstu....Un ja sieviete nespēj dabiski piedzemdēt bērnu - tā ir ļoti nopietna anomālija. Par kuras iespējamo iedzimtību un attiecīgi pavairošanu caur bērniem būtu ļoti nopietni jāpārdomā...

ier`;amēšu un nākamreiz, kad jūs ar Balsi interesēsieties par maniem bērniem es to citēšu. manā dzimtā tuvai asinsradiniecei bija problēmas ar bērna dabisku dzemdināšanu un bija nepieciešams ķeizars (ārstu noteiktais pēc 3 sutku viņas mocīšanu ar dzemdību stimulēšanu) un es kā ļoti tuva viņas asinsradiniece sekošu tavam ieteikumam
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.02.16 17:53:17
sicilia
Parasti jau saka, ka šie bērni ir slinki, jo nav gribējuši piepūlēties, lai piedzimtu
Jā, Dona ir daudz čaklāka par mani. Viņa tomēr izlīda. Manai mammai sākās asins saindēšanās, un tad bija tik laipni un manā trešajā dienā bez augļūdens uztaisīja ķeizaru. Vispār ir drusku dīvaini, ka es pēc tā visa paliku dzīva. Bet nejūtos slikti, ziniet. Arī tad, ja daži par varītēm pēc dzimšanas veida grib man iestāstīt, ka es tāpēc būtu nepilnvērtīga
sicilia
# Iesūtīts: 2009.02.16 17:57:44
SolveigaDona Eriksone

ak jūs...... es ggan biju čakla jauka un precīza kā pulkstenis. piedzimu tieši 9 mēnešus no ieņemšanas dienas un agri no rīta......
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.02.16 17:59:12
Džamšuds
Nu kā tad. Un noteikti ne ar mums
sicilia
# Iesūtīts: 2009.02.16 17:59:58
Solveiga

nu ja ka ne ar mums
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.02.16 18:06:20
Džamšuds
Nu neko, būs vien pašam jācep augšā ceturtais un piektais. Jums vecums vel pilnībā atļauj
Aha, Dona saka to pašu. Klausi vecas, viedas sievas!
sicilia
# Labojis sicilia: 2009.02.16 18:27:17
Solveiga

un sestais un septītais un astotais un devītais.
redz pāris sevi ir piepildījis, ja valstij devis 3 bērnus (pirmais otrais sevis atražošana + 1 valstij)....
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.02.16 18:34:16
sicilia
Nu redz, tā kā tādas kā mēs pie atražošanas laist nevar, tad tādas idejas autoram jāuzņemas vīrietim tik ļoti smagais pienākums papildināt iztrūkstošo
sicilia
# Iesūtīts: 2009.02.16 18:41:46
un no šī garā pentera, kas vilkam atkal var nepatikt, mēs varam secināt, ka vīriešim ir jāatbild arī par saviem vārdiem
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.02.16 18:48:27
sicilia
...par domām, vārdiem un darbiem!
Ingars
# Iesūtīts: 2009.02.18 08:30:58
Būtībā jau Latvijas likumdošana paredz abu vecāku atbildību par bērnu. Sieviete ir tiesīga piedzīt no vīrieša alimentus, kurš ir bērna tēvs
sicilia
# Iesūtīts: 2009.02.18 08:36:15
Ingars

njā tik tas nemaz nenozīmē, ka sieviete šos alimentus, pat ja tiesa piedzīs dabūs Arī Latvijas realiāte. nezinu kā tagad šī norma, bet pirms dažīem gadiem sievcietēm caur tiesu izpildītājiem valstij bija jāpierāda, ka nav kamielis un bērna tēvs PATIEŠĀM nemaksā alimentus, tad valsts maksāja. Zinu gadījumu, ka Saldus pusē ar to bija problēmas, jo tiesu izpildītāja vnk negribēja braukt un pārliecināties vai papucim ir naudas vai nav un sievietes nevarēja dabūt izziņas... karoče jautra mums valsts
Ingars
# Iesūtīts: 2009.02.18 08:39:50
Tāpēc cienījamās Latvijas sievietes - domājiet ar galvu pirms saistāties ar vīrieti, vispirms iepazīsti, kas viņš ir par cilvēku. Reizēm jābrīnās cik naivas muļķes ir latviešu meitenes uzķeroties uz lētiem trikiem
sicilia
# Iesūtīts: 2009.02.18 08:41:32
Ingars

ak mī un žē. var redzēt, ka mīlējis neesi kāda tur apdomība, ja rozā ziloņi galvā un gribas tik lidot un lidot
Ingars
# Iesūtīts: 2009.02.18 08:44:14
Dona Eriksone

Ne tev tas bij domāts, diemžēl tādas meitenes nelasa šādus forumus un neklausās labos padomos.

sicilia

Esmu gan, vienkārši iemīlējos pareizajā meitenē
sicilia
# Iesūtīts: 2009.02.18 08:45:59
Dona Eriksone
ai nu labi, bet es lidošu

Ingars
Kā var iemīlēties pareizajā? KĀ? Kā var pateikt o šitā pareizē es iemīlos, šitā nepareizā es neiemīlos?
aaaaaa tā nav mīlestība, bet aprēķins
+ ko tev uztraukties...... nēsā bikšu kabatā preezervatīvu un atceries ka jālieto, kā tio vismaz man skolā mācīja veselības mācībā
sicilia
# Iesūtīts: 2009.02.18 09:01:25
Dona Eriksone
a man savulaik bija gadījies iemīlēties nepareizajā, lai gan tai brīdī es ar teicu, ka viņš ir pareizais... nu un... ielīmējos/ atlīmējos un dzīvoju tālāk... un daži sliktie puiši man patīk, tik viņbos nekad tā neielīmējos, lai varētu teikt, ka lidoju
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 18 . 19 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 63 , pavisam kopa bijuši: 20494