atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Vīriešu atbildība
Sieviete
Iesūtīts: 2007.10.27 18:21:09
Pārsvarā vīrieši (vairāki ateisti) citās tēmās jau labu brīdi diskutē gan par abortiem, gan dzemdību sāpēm, gan par sievietes (topošās mātes) tiesībām izlemt sava nedzimušā bērna likteni. Vai nevajadzētu pārrunāt vīriešu atbildību gan par sava dzimušā, gan nedzimušā bērna likteni?
Par vīrieša kā ģimenes galvas atbildību pret savu sievu un bērniem? Par daudzajām vientuļajām mātēm, kas vienas audzina savus bērnus?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 18 . 19 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.08 15:01:38
KN šīs rūpes par bērniem ir visai asimetriskas, nezinu kā tas būtu jāvienādo, jo tīri objektīvi dzemdības un zīdīšana ir tas, ko vīriec nevar uzņemties, laigan lielākā daļa sieviešu šodien apgalvo, ka vīra klātbūtne dzemdībās ir būtisks faktors, kas palīdz un kompensē ciešanas! Tas pac arī zīdīšanas periodā!

Tādējādi šķiet, ka harmonijas svaros nav obligāti ka katrā svaru kausā liek vienu un to pašu... var dažādas lietas likt un vienalga būt līdzsvarā!
Mirga
# Iesūtīts: 2007.11.08 15:07:44
Ja drīkstu aizņemties: Mulders=gudrs.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.08 15:08:50
Mirga, Mulders sakautrējās
Balss
# Iesūtīts: 2007.11.08 17:12:04
Mirga Mulders=gudrs arī tāpēc, ka ir jaunais tētītis. Un vēl piedevām - gudrs un labs tētītis!
KarotesNav Mūsdienās sievietei tik daudz jārukā nav. Visas tradicionālās darbības, kā ēst gatavošana, veļas mazgāšana ir atvieglotas. Jā un nē. Tikai tāpēc jau sievietes mūsdienās spēj savienot darbu / izglītību un bērnus, ka IR šīs modernās tehnikas. Bet - ja vīrs (jeb mūsdienu ģimeņveidīgajā kopdzīvē - partneris) slinki zviln pie TV vai čato netā, tad sievietei šāds bērna tēvs kļūst nevis par palīgu un balstu ģimenē, bet drīzāk par slogu.
Sieviete
# Iesūtīts: 2008.03.19 13:44:34
TVnet iesāktos teikumus par sievietēm pabeidz Māris Olte.

Dievam, radot sievieti, visgrūtāk bija ... nedomāt par to, cik grezni šodien māls veidojas. Un par to, ka viņš nav parasts vīrietis.

Vīrietis bez sievietes ir ... kā burkāniņš vai kālītis bez savas dobītes un dzimtenes.

Manuprāt, īsta sievišķība ir ... teikt VAI! neatkarīgi no tā, kas paveras pārsteigtajām acīm.


Vienīgi sievietēm piestāv dzemdēt bērnus laimīgas laulības ietvaros.

Grēks, ko sievietei es spētu, iespējams, arī piedot... ne zilbi nesakot, mazgāt veļu un traukus mēneša garumā.

Mīlēt sievieti ir tas pats, kas ... pa īstam nodzīvot savu dzīvi šai skaistajā pasaulē.

Labākā dzīves mācība, ko esmu saņēmis no sievietes... "Vieglāk staigāt ir uz divām kājām. Celies vien augšā!" - no mammas.

Novēlējums/ieteikums/lūgums TVnet lasītājām: Beidziet sev melot un mums izlikties! Večiem patīk labi prezentēta sieviete, bet arī patiesība!”
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.19 14:44:25
Sieviete(s) ir visai kolosāla protplazmas konfigurācija! Ij kā šamās var nemīlēt...
Sieviete
# Iesūtīts: 2008.03.19 15:07:24
Paldies, MUlder! Tāpēc jau mēs arī cenšamies jūs iepriecēt!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.19 15:11:40
Sieviete, pieredze liecina, ka jums šī "cenšanās" ir pašām patīkama un sagādā prieku, ja mēs jūs mīlam! Esmu neskaitāmas reizes teicis un pie tā palieku, ja sievieti mīl, tad viņa kā tāda dārgumu krātuve atverās... Sieviete ir tāds kā Aladina Džins, kas vīrieša mīlestību pārvērš vīrieša piepildītajās vēlmēs un stipri vairāk kā tikai 3
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.19 16:36:49
Mulders
Tev visādi taisnība! Ja to saprastu arī citi vīrieši, kas te Forumā tik bēdīgi vai nikni! Laikam jau tā mīlestība (no vienas vai otras puses) paputējusi, un tad tā Aladina lampa atkal nozūd uz ilgiem laikiem.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.03.19 17:05:41
Balss, cilvēka dabīgais slinkums... gribās jau tās vēlēšanās izpildītas vispār ne par ko... Un loģiski, ja vīrietis sievieti nemīl, vai kas cits ir par šķērsli šai mīlestībai, tad "izspiest no sevis mīlestību" var izrādīties daudz daudz daudz lielāks upuris nekā, piemēram, atšķiebt tur 50-100Ls maukai! Tik nu pati saproti... cik neīsta ir nauda kā attiecību substance, tik neīsts ir tas, ko tu saņem par to... Tieši manuprāt šādā mīlestībā parādās cik tā "abstraktā" mīlestība ir īsta un cik neīstas un gaisīgas var būt materiālās lietas, ja ar tām mēģina substitutēt mīlestību!
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.19 18:34:28
Mulders
Tur jau tā lieta, ka mīlestība vienmēr ir abpusēji darbīga - siltums, atsaukšanās, arī ikdienišķajos sīkumos, rāda, ka tu otru mīli, gribi atvieglot viņa dzīvi, viņu iepriecināt.
Tas savukārt - kā mežā sauc, tā atskan! Cik bieži mēs to neizprotam jeb aizmirstam! Tā vienmēr ir abpusēja došana un ņemšana.
Ak, cik tas skan banāli uz papīra (vai elektroniem, hi!)
Mercedes [95.68.56.36]
# Iesūtīts: 2009.02.15 14:12:52
Piekrītu viedokļiem, ka atbildība ģimenē gulstās uz abiem cilvēkiem. Taču vairāk jau ir tā ģimenes galva jāuzņemas vīrietim !
elita
# Iesūtīts: 2009.02.15 16:31:27
Pavisam atklāti-mans vīrs ir kristietis,bet ģimenes dzīvē piedalās maz: man jāuzņemas visa dzīves gan praktiskā,gan finansiālā puse,bet ko es tur varu padarīt,tā laika gaitā ir iegrozījies un kaut ko mainīt nav izdevies...Bet tas trakākais ir tas,ka mans gadījums jau nav nekas unikāls,bet masveida parādība!Varētu dibināt dāmu klubiņu sievām,kuras vīri rāj par to,ka malka nav saskaldīta...Tādēļ man daudz kas no šeit teiktā liekas tīrā teorija,kas dabā neeksistē...
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2009.02.15 17:03:29
Mulders
lielākā daļa sieviešu šodien apgalvo, ka vīra klātbūtne dzemdībās ir būtisks faktors, kas palīdz un kompensē ciešanas! Tas pac arī zīdīšanas periodā!
Tas ir kaa - jaunajaam maaminjaam vajag, lai viirs , atvainojos, patur pupu, kameer notiek ziidiishana? ??????
sicilis [78.84.125.218]
# Iesūtīts: 2009.02.15 17:37:08
Mulders
lielākā daļa sieviešu šodien apgalvo, ka vīra klātbūtne dzemdībās ir būtisks faktors, kas palīdz un kompensē ciešanas! Tas pac arī zīdīšanas periodā!

mani gan vairāk interesē no kuyrienes šāds apga;vojums nāk tb kur tam kājas aug. no konkrētās personas sievas un viņas draudzenēm, no delfu vai cāļa māmiņām vai tam ir kāds hmmmm zinātniskāks apgalvojums
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.15 18:54:58
Tas ir kaa - jaunajaam maaminjaam vajag, lai viirs , atvainojos, patur pupu, kameer notiek ziidiishana? ??????

Vai tu tiešām domā, ka "zīdīšanas periods" ir tikai tā pusstunda, kad bērns tiek zīdīts?

Mulders
# Labojis Mulders: 2009.02.15 18:55:25
mani gan vairāk interesē no kuyrienes šāds apga;vojums nāk tb kur tam kājas aug. no konkrētās personas sievas un viņas draudzenēm, no delfu vai cāļa māmiņām vai tam ir kāds hmmmm zinātniskāks apgalvojums

Ja psiholoģiju un socioloģiju tu atzīsti par zinātni, tad tas ir zinātnisks apgalvojums! Un avots šādai informācijai jebkurš avots, kurā vispār var uzzināt par mātes vēlmēm un psiholoģiju pirms un pēc dzemdībām! Tātad attiecīgā literatūra, internets, konkrētas personas etc.
sicilia
# Labojis sicilia: 2009.02.15 19:49:45
var jau būt... īpaši psiholoģijas grāmatās šo tēmu neesmu manījusi, bet es apšaubu, ka lielākai daļai sievietēm ir šāda vēlme... to, ka ir sievietes, kam tas nepieciešams pieņemu, bet ka lielākai daļai... redz pasaulē ir ļoooooooti daudz sieviešu, kurām vnk tradīcijas ko tādu neļauj iedomāties un viņu vīriem tas liktos pagalam jokaini, jo tas viss ir tikai sieviešu padarīšan....
ps - un internets tomēr ir viena tāda slidena padarīšana informācijas gūšanai. ātrākā vieglākā bet ne būt ne precīzākā iespēja
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.16 11:14:24
sica, es runāju par LV vidi... Pagaidām tu būsi pirmā, kura skaidri un gaiši apgalvo, ka viņa negribētu sava bērna tēvu kā palīgu dzemdībās un kā pirmo, kas ierauga tavu bērniņu! Bet nu katram savs...
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.02.16 11:32:40
Mulders
Pagaidām tu būsi pirmā, kura skaidri un gaiši apgalvo, ka viņa negribētu sava bērna tēvu kā palīgu dzemdībās
Labi, es piesakos būt otrā

un kā pirmo, kas ierauga tavu bērniņu
Man kaut kā liekas, ka pirmā to bērnu vienalga ierauga vecmāte. Nu vai tēvs un vecmāte reizē...

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 18 . 19 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 65 , pavisam kopa bijuši: 20780