atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Bezierunu mīlestība
pich_
Iesūtīts: 2011.05.03 11:14:47
Nejauši uzdūros šīm Mozus 5. grāmatas rindiņām:

58 Ja tu neturēsi visus šīs bauslības vārdus, kas rakstīti šinī grāmatā un nebīsies Tā Kunga, sava Dieva, godības pilnā un baismīgā Vārda,
59 tad Tas Kungs negaidīti sūtīs pār tevi un taviem pēcnācējiem sērgas, lielas un ilgstošas sērgas un ļaunas un ilgstošas slimības.
60 Un Viņš liks nākt pār tevi visām Ēģiptes sērgām, no kurām tu bīsties, bet tās tev pielips.
61 Un Tas Kungs liks nākt pār tevi visām slimībām un visām sērgām, kas šinī bauslības grāmatā nav rakstīti, kamēr Viņš tevi nebūs izdeldējis.
62 Un maz atliks no jums, kas jūs savā skaitā bijāt tik daudz kā debess zvaigznes, tādēļ ka tu neesi klausījis Tā Kunga, sava Dieva, balsij.
63 Kā Tam Kungam bija prieks jums labu darīt un jūs vairot, tāpat Tam Kungam būs prieks jūs nonāvēt un jūs izdeldēt, un jūs tiksit izrauti no šīs zemes, kuru tu ej iemantot.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . >>
AutorsZiņas teksts
a-masiks [88.198.193.15]
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:28:12
Svētais
Ja tu nesaprati ko es teicu, tad pretrunīgi tas tev arī izskatās.
es ta sapratu, ko teici. man interesē - vai saprati arī tu pats?


ne tev , ne picham, ne man nebija nekāds darīšnas ne gar pirmreizējo grēku ar ko mēs ieguvām grēcīgo dabu, ne gar glābšanas darbu, ko Dievs izvēlējas darīt.

tad kāda mums daļa gar Dieva, Jēzus un Ādama problēmām? Ne es paradīzē āboli grauzu, ne es vainīgs par to jūtos.
Dievam savu mēli pievaldīt jāiemācās, lai lāstus pa labi un pa kreisi neizmētā. Tad arī mēslu mazāk pasaulē būs.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:29:09
a-masiks [88.198.193.15]
Tas kā tev vai man iet par to nav runa. Ticību viņš prasa, lai tu varētu pirmkārt glābties. Pēc tam arī visu citu. Tu baudi žēlastību, kaut gan neapzinies. labais darbs pie tevis jau tika izdarīts, tikai tava darīsšan ir to ieraudzīt un noticēt tam.Jņ. 3:16
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:30:46
pich_
briesmīga. Jo mēs ne līdz galam apzināmies, ka Viņā mēs dzīvojam, elpojam, rosamies, kustamies. (
Ap. d. 17:28 Jo Viņā mēs dzīvojam un rosāmies, un esam, kā arī daži jūsu dziesminieki sacījuši: mēs arī esam Viņa cilts. )

nebūtu ne saules, ne lietus, ne ražas nekā nebūtu...
pich_
# Labojis pich_: 2011.05.06 17:33:22
Svētais

ko nozīmē- briesmīga? kāda var būt dzīve bez saules? tad taču neviens cilvēks nedzīvotu.


p.s.
nejauši iešāvās prātā tev jautājums- saule riņķo ap zemi vai otrādi?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:35:15
pich_
par to es arī runāju. Varbūt tā ir galējība. bet ikdienā jebkura laba dāvana nāk no augšienes. jebkura, tas ka tu elpo, kusties, tev ir sieva, tu ēd utt....
Papucs
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:35:23
Aivars, Zive.
Jūsu saruna 13.14. lpp. tiešām bija ļoti interesanta - kā studenta (Aivars) un profesora (Zive) saruna.
Tomēr, Aivar, jāsaka, ka arī Tev ir dažas apspriešanas vērtas domas, kam es piekrītu, un kas būtībā jūs abus saved pie kopīgas atziņas, piem., grēks ir ne-taisnība, pretruna ar Dieva gribu tavā dzīvē un Vai grēks nav atšķirtība no Dieva?.
Principā, attīstot šīs atziņas tālāk, mēs nonākam pie secinājuma, ka izraidīšana no Paradīzes jeb neatrašanās nepārtraukti kopā ar Dievu, jeb vienkārši dzīve šajā pasaulē jau arī ir tas grēks. Lai cilvēks nebūtu spiests dzīvot vienā vienīgā grēkā, tad Dievs pats mums šajā pasaulē tuvojas dažādos veidos, lai kaut kādos atsevišķos mirkļos mūsu dzīve nebūtu grēks.
Tajā pašā laikā no šīm atziņām izriet secinājums, ka Dievs mūs šajā grēkā iegrūda, kas savukārt noslēdzas Zive.s teiktajā
vispār šīs pasaules galvenā jēga ir cilvēkam iemācīties, ka viņa rīcībai ir iespējamas dažādas nevēlamas sekas, lai pēc tam mierīgi varētu dzīvot Dieva klātbūtnē, neštukojot kā būtu, ja būtu, jo ļaunums ir pieredzēts.

pich_
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:37:34
Svētais
ikdienā jebkura laba dāvana nāk no augšienes

no kurienes nāk sliktās? kas radīja hiv vīrusu un vēzi? kāds taču viņus radīja, vai ne?
a-masiks [88.198.193.15]
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:38:16
Svētais
Tas kā tev vai man iet par to nav runa.
Vot tikai nevajag muldēt! Pats te stāsti, ka tev visādas labas lietas notiekās - sadakterē tevi, finanses noregulē, ņebojs katru vakaru izklaidē vai kā tamlīdzīgi. Un tas viss - pateicoties tam, ka tu dod viņam ticību, viņš tev - pilnu pansionu. Tā, ka runa ir tieši par to!

Ticību viņš prasa, lai tu varētu pirmkārt glābties.
pirmīt tu teici ko citu - ticību prasa lai uzlabotu veselību un naudasmaka biezumu. Nu, bet labi. No kā glābties? No viņa paša izteiktajiem lāstiem? A ko - pats savus lāstus bez ticības viņam, jamais nespēj noņemt? A ko tad duraks mētājas ar lāstiem?

labais darbs pie tevis jau tika izdarīts, tikai tava darīsšan ir to ieraudzīt un noticēt tam
nu izdarīts. Ok. Priekš kam man tam būtu jātic? Bez ticības kaut kas nesanāks?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:40:41
pich_
sliktās nāk no grēka un cilvēka rīcības. To grib pieraks`tit Dievam, taču lieta tāda, ka Dievs iedodot tik lielu varu cilvēkam neiejaucas pat tad, kad cilvēks izlemj šo varu izmantot ļaunpŗa`tigi un sačakarēt sev visu pkārtt, ko viņš arī veuiksmigi izdarija.
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:42:05
Svētais

tad grēks radīja, piemēram, hiv vīrusu? a kas tad tas grēks tāds ir, ka viņš spēj kaut ko radīt?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:43:09
a-masiks [88.198.193.15]
es esmu derībā ar Dievu caur Jēzus asinīm. piedzimis no augšienes. man pieder Dieva apsolījumi. Jā, ir vajadzīga ticība, lai saņemtu tos. Es tos saņemu. pie dažiem ir jāgaida, arīddzan ticībā. Daudz kas ir jāmācās šai ticības ceļā ejot.

Glābties no elles masik, tu taču to zini. un bez ticības Jēzum kā savam personīgajam glābējam tev patiešām nekas nesanāks.
a-masiks [88.198.193.15]
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:44:43
Svētais
bet ikdienā jebkura laba dāvana nāk no augšienes. jebkura, tas ka tu elpo, kusties, tev ir sieva, tu ēd utt....

ok, man ir māja, sieva, bērni, darbs, forums kur pačatot. un tas viss bez kādas ticības. tad kāda mārrutka pēc man būtu jādod kādam ticība, lai dabūtu to, kas man jau ir? Tb - priekš kam man būtu vajadzīga ticība, ja es to visu saņemu tāpat?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:44:59
pich_
grēks ir novirze no normas. vara ir izmantot grēku un grēka sekas kā grib. ja es sagribētu samaitāt ezeru no kura tu ņem dzermo ūdeni, tad varbūt tas arī man izdotos. tu ciestu no tā. Dievs te nav ne pie kā vainojams, jo man ir vara pār šo zemi. ( sākotnējais uzstādījums) Tā grēka sačakarēts es varu darīt ļaunumu.
Svētais
# Labojis Svētais : 2011.05.06 17:45:54
a-masiks [88.198.193.15]
tas kas tev ir ir pateicoties Dieva žēelastībai. Tu vari to nezināt, Dievam nepateikties, bet ta ir vina zelastiba, ka tu vari to izmantot.

Šeit ir vajadzīga pateicība no tavas puses Dievam , nevis ticība. Ticība tev būtu nepieciešama uz šīm lietām, ja tev to nebūtu.

Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.05.06 18:12:37
pich_
es tevi saprotu, bet kā tavs komentārs iet kopā ar manis teikto? ko es ne tā pateicu?
un arī tev iesaku noskatīties to video, kuru ieliku pāris minūtes atpakaļ


Labi, vēlreiz nocitēšu tevis teikto:
bet ņem vērā- ne visas lietas tavs Dievs spēj atrisināt . galvenokārt tas attiecās uz veselību- ja ir kāda kaite, tad labāk ir iet pie ārsta, nevis paļauties uz Dieva svētību, kā to dara video redzamie amerikāņi . cilvēki tomēr mirst no vēža, amputētie locekļi neataug un aklie neatgūst redzi. viltus mācītāji pelna miljonus uz neaptēstu cilvēku rēķina

Ko tu ar to gribēji teikt, ja ne norādīt uz kādu tevis konstatētu "patiesību" vai ko tml.?
Uzreiz paskaidroju: ticībai Rakstos dotajai Dieva atklāsmei un kristietībai nav nekāda sakara ar neiešanu pie ārsta, vienalga kādi amerikāņi vai citi to dara, vienalga ar kādiem dievbijīgiem argumentiem.

Skatīties tavu video nav vaļas, nedz arī baigi interesē, es to laiku (>1h) pavadīšu priekš sevis lietderīgāk.
pich_
# Labojis pich_: 2011.05.06 20:01:55
Mārtiņš

ar to es gribēju teikt, ka ir ļoti daudz ticīgo, kas uzskata, ka Dievs viņiem izārstēs vēzi, ataudzēs amputētu locekli, atgriezīs dzirdi, redzi un tā tālāk. vēl ātrāk tas notiks, ja mācītājs Dieva vietā pieņems ziedojumu, kas, starp citu, būtu tā kā obligāts. kas var 200ls, kas var 2000ls- jo vairāk, jo lielāka Dieva svētība.

tas viss ir tajā video. un tā, kā tur dzīvo daži labi evanģelizētāji, pie mums ne šleseri, ne mākoņtēvi labklājības ziņā nestāv klāt.
es norādu uz multimiljonu dolāru lielu krāpniecības shēmu, kurai ir nepieciešamas aitas- ticīgi cilvēki.

jau biju uzsvēris- mūsu pašu luterāņi un katoļi varbūt nebūs shēmas mērķauditorija, jo, vismaz tie, kurus apmēram zinu no šī foruma, ir ļoti saprātīgi cilvēki. aitas ir dažādi sektanti (kā Svētais). nezinu kāpēc, bet man vienmēr ir bijusi iekšējā sajūta palīdzēt dumjiem cilvēkiem.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.06 21:01:56
pich_
Pārskrēju Tevis norādītajai filmai. Īstenībā, tas nav nekas jauns, un daudzi nopietni kristieši par šito tēmu jau ir runājuši. Jautājums, ko izraisa konkrētais projekts, ir : "Vai meli ir attaisnojami, lai vēstītu patiesību?" Problēmas, ko saredzu ar šo projektu, ir tas, ka `fake faith healer` tomēr ir kristietis, kurš bijā Kungu, tāpat kā `healed ones` ir kristīgi lūdzēji.
Pārdomām iečeko - http://www.imdb.com/title/tt0104695/
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.06 21:27:41
Aivars

prieks, ka izrādi interesi par filmu. jā- tas nav nekas jauns.

attiecībā uz "faith healer"- ko tad tu īsti sauc par kristieti? tādu, kurš pats sevi par tādu sauc? vai par kristieti tu sauc cilvēku, kurš izkrāpj no cilvēkiem naudu, tukši apsolot viņus izārstēt, bet par šo naudu uzceļ villu ar 20 istabām, nopērk lidmašīnu un nodokļos samaksā aptuveni neko? un ja slimnieks nomirst, ko šāds krāpnieks saka citiem? slimniekam pietrūka ticības- tāpēc neizārstēja vēzi...
kā filmā redzams- mācoties, arī parasts niršanas instrukors var kļūt par šādu "faith healer", un pat pieredzējušākie šādu pasākumu apmeklētāji nepamanīs nekādu atšķirību.

tāpēc arī es aicinu cilvēkus domāt kritiski, nevis akli klausīt uz ziedot naudu jebkuram, kurš piemin Dievu
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.06 21:32:54
pich_
žēl gan ka nepiefiksēji, ka šis `parasts niršanas instruktors` ir Paša Dieva izredzēts un Kristus atpestīts bērns
Nezinu, ko `tu aicini`? Pagaidām neredzu kardinālu atšķirību starp Taviem meliem un Benija Hinna meliem. Ja nu vienīgi.. tas ķēms pārdeva dvēseli par `baksiem`.
Tas tā.. pārdomām.
Papucs
# Labojis Papucs: 2011.05.06 21:33:46
pich_
Pazemīgi aicinu Tevi būt nedaudz godīgākam - Tu taču arī esi uzņēmējs.
Un reliģiska organizācija ir uzņēmums, kā peļņa netiek aplikta ar nodokļiem, vēl vairāk - peļņa pat netiek oficiāli uzskaitīta.
Tā kā šīs sektas parasti atbalsta valdošās aprindas gan vārdos (saskaņā ar Rakstiem), gan darbos (uzņēmuma interesēs), tad likumi un ieņēmumu dienesti tām vienmēr ir labvēlīgi.
Esi taču godīgs - tīri buhgaltēriski visas sektas ir visos grāmatvedībā un uzņēmējdarbībā iespējamos veidos atbalstāms pasākums!!!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 112 , pavisam kopa bijuši: 16931