atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Bezierunu mīlestība
pich_
Iesūtīts: 2011.05.03 11:14:47
Nejauši uzdūros šīm Mozus 5. grāmatas rindiņām:

58 Ja tu neturēsi visus šīs bauslības vārdus, kas rakstīti šinī grāmatā un nebīsies Tā Kunga, sava Dieva, godības pilnā un baismīgā Vārda,
59 tad Tas Kungs negaidīti sūtīs pār tevi un taviem pēcnācējiem sērgas, lielas un ilgstošas sērgas un ļaunas un ilgstošas slimības.
60 Un Viņš liks nākt pār tevi visām Ēģiptes sērgām, no kurām tu bīsties, bet tās tev pielips.
61 Un Tas Kungs liks nākt pār tevi visām slimībām un visām sērgām, kas šinī bauslības grāmatā nav rakstīti, kamēr Viņš tevi nebūs izdeldējis.
62 Un maz atliks no jums, kas jūs savā skaitā bijāt tik daudz kā debess zvaigznes, tādēļ ka tu neesi klausījis Tā Kunga, sava Dieva, balsij.
63 Kā Tam Kungam bija prieks jums labu darīt un jūs vairot, tāpat Tam Kungam būs prieks jūs nonāvēt un jūs izdeldēt, un jūs tiksit izrauti no šīs zemes, kuru tu ej iemantot.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . >>
AutorsZiņas teksts
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:05:40
pich_
bet ņem vērā- ne visas lietas tavs Dievs spēj atrisināt. galvenokārt tas attiecās uz veselību- ja ir kāda kaite, tad labāk ir iet pie ārsta, nevis paļauties uz Dieva svētību, kā to dara video redzamie amerikāņi. cilvēki tomēr mirst no vēža, amputētie locekļi neataug un aklie neatgūst redzi. viltus mācītāji pelna miljonus uz neaptēstu cilvēku rēķina

Kad tu vienreiz sapratīsi, ka paļāvība uz Dievu nenozīmē atteikties no "parastajiem" risinājumiem - drīzāk pat pretēji.
Un - kristietības mērķis ir dzīve saskaņā ar Dieva gribu, kas var sakrist un var nesakrist ar labklājību un labu dzīvi kā to mēs iztēlojamies un vēlētos.
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:08:35
Mārtiņš

es tevi saprotu, bet kā tavs komentārs iet kopā ar manis teikto? ko es ne tā pateicu?
un arī tev iesaku noskatīties to video, kuru ieliku pāris minūtes atpakaļ
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:08:35
pich_
tad risini. tava galvenā problēma ir grēks, un ja šo problēmu tu neatrisināsi, tad visas pārējās , ko tu atrisināsi, nebūs ne tuvu tam vērtas, ja neatrisināsi galveno
a-masiks [88.198.193.15]
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:09:41
Svētais
mans Dievs pieprasa ticību.
Nu, labi. Pieprasa. Bet nafig viņam tas vajadzīgs? Savādāk viņš labus darbus nemāk darīt?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:11:01
a-masiks [88.198.193.15]
Savādāk tu nemāki labus darbus darīt.
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:11:14
Svētais
tava galvenā problēma ir grēks, un ja šo problēmu tu neatrisināsi, tad visas pārējās , ko tu atrisināsi, nebūs ne tuvu tam vērtas, ja neatrisināsi galveno

jo? Dievs tā izdomāja, un principa pēc nemainīs noteikumus savā sistēmā?
pich_
# Labojis pich_: 2011.05.06 17:12:30
Svētais
Savādāk tu nemāki labus darbus darīt

piedod, bet pēc tā, ko iepriekš esi teicis, var saprast, ka lielākā daļa ateistu dara daudz vairāk labu darbu par tevi, kristieti
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:14:03
pich_
visi ir ādamā sagrēkojuši. Pat ja tev nav tieša sakara šobrīd ar to. Ne tu izdrīji Ādama grēku, ne tu izdarīji glābšanas darbu Jēzū Kristū. Tu tikai vari pieņemt jau notikušus faktus un uz tiem attiecīgi noreaģēt.
a-masiks [88.198.193.15]
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:14:12
Mārtiņš
kā gan tu vari dzīvot saskaņā ar Dieva gribu, ja nemaz nezini kāda tad ir tā Dieva griba?
Tb - kad izpildāt lūgšanas, jūs automātiski atstājat backdooru, tjipa - es lūdzu to un to, bet lai izpildās Tava griba. Ar to nepārprotami liekot saprast, ka iespējams lūdzat kaut ko tādu, kas va būt pretrunā ar Dieva gribu - attiecīgi nemaz nenojaušat kāda tad tā griba ir!
a-masiks [88.198.193.15]
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:15:28
Svētais
tu kaut ko putro. Es neesmu tavs Dievs! Būsi kaut ko sajaucis. Es jautāju - kapēc TAVS DIEVS nevar darīt labus darbus bez ticības viņam?
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:17:25
Svētais

labu domu pameti.

ādams izdarīja grēku. Jēzus šo grēku novērsa, bet mums tikai atliek tam noticēt. kāpēc mums ir jānotic tam, ka grēks ir novērsts, bet grēka sekas uz mums iedarbojas automātiski?
tobiš:
ja ādams izdarīja grēku, tad grēks ir manī tikai tad, kad es tam noticu.
ja Jēzus novērsa grēku, tad es esmu glābts tikai tad, kad tam noticu.

ja nenoticu Jēzum, tad neesmu glābts.
tik pat labi- nenoticu Ādamam- neesmu grēkojis
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:17:30
pich_
piedod, es to pateicu toreiz tamdēļ, lai norādītu nevis uz saviem labajiem darbiem , bet uz to, ka neviena cilvēka labie darbi paši par sevi neskaitās, ja uz tiem paļaujamies, un šādi gribam atšķirties no citiem, ar to sevi pataisot par labākiem. Jo kas būtu tāds, ko tu neesi saņēmis? Un kāpēc lielies it kā nebūtu? bet ja esi saņēmis 5 latus un atdevis to labdarībai, tad nevajag bazūnēt to visu citu priekšā. Jo tu jau takš esi un biji tos saņēmis?
a-masiks [88.198.193.15]
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:17:37
Svētais
visi ir ādamā sagrēkojuši. .......... Ne tu izdrīji Ādama grēku, ne tu izdarīji glābšanas darbu Jēzū Kristū.

tev nešķiet ka te ir acīm redzama pretruna?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:18:54
a-masiks [88.198.193.15]
Bet es tev atbildu. Mans Dievs neatskaitās tavā priekšā un neatskaitīsies. Tas, ka viņš prasa ticību, tas ir fakts. bet tas, ka tu katru dienu baudi viņa žēlastību, tas arī ir fakts!
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:20:03
pich_
Tu vari ticēt, vari neticēt. Kā jau es tev esmu teicis. Tā nav mana darīšana. Es tev pavēstu kā vēstnesis faktus, bet tu izvēlies ko ar tiem darīt.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:21:28
a-masiks [88.198.193.15]
Ja tu nesaprati ko es teicu, tad pretrunīgi tas tev arī izskatās. bet ne tev , ne picham, ne man nebija nekāds darīšnas ne gar pirmreizējo grēku ar ko mēs ieguvām grēcīgo dabu, ne gar glābšanas darbu, ko Dievs izvēlējas darīt.
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:21:40
Svētais
bet tas, ka tu katru dienu baudi viņa žēlastību, tas arī ir fakts!

kā tev šķiet- kas notiktu, ja es pateiktu, ka nevēlos viņa žēlastību? labprātīgi atsakos no tās. tā teikt- izaicinu...

kas ar mani notiks?
a-masiks [88.198.193.15]
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:24:52
Svētais
aga, skaidrs. Tavs Dievs prasa ticību lai veiktu labus brīnumus. Un nevienam nesaka - nafig viņam vajag šo ticību!
Es, savukārt, mierīgi katru dienu baudu viņa žēlastību. Nu, tjipa viņš man katru dienu sāpīgi nesit, jo ir žēlsirdīgs. Bet labajiem darbiem pie manis nevajadzētu tikt darītiem, ibo es pretī ticību nedodu.
Dīvaini. pagaidām man neiet īpaši sliktāk par tevi... kapēc tā?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:27:06
pich_
nekas nenotiks šajā dzīvē. Tomēr neiesaku tev to darīt, jo mūsu mutes vārdi ļoti daudz ko nozīmē mūsu dzīvēs, pat ja mēs to nepazināmies.

izvēli izdara šeit šajā dzīvē, pēc nāves piedzīvojam sekas savai izvēlei.
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.06 17:28:01
Svētais

kāda izskatītos laicīgā dzīve bez Dieva žēlastības?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 103 , pavisam kopa bijuši: 35975