atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Bezierunu mīlestība
pich_
Iesūtīts: 2011.05.03 11:14:47
Nejauši uzdūros šīm Mozus 5. grāmatas rindiņām:

58 Ja tu neturēsi visus šīs bauslības vārdus, kas rakstīti šinī grāmatā un nebīsies Tā Kunga, sava Dieva, godības pilnā un baismīgā Vārda,
59 tad Tas Kungs negaidīti sūtīs pār tevi un taviem pēcnācējiem sērgas, lielas un ilgstošas sērgas un ļaunas un ilgstošas slimības.
60 Un Viņš liks nākt pār tevi visām Ēģiptes sērgām, no kurām tu bīsties, bet tās tev pielips.
61 Un Tas Kungs liks nākt pār tevi visām slimībām un visām sērgām, kas šinī bauslības grāmatā nav rakstīti, kamēr Viņš tevi nebūs izdeldējis.
62 Un maz atliks no jums, kas jūs savā skaitā bijāt tik daudz kā debess zvaigznes, tādēļ ka tu neesi klausījis Tā Kunga, sava Dieva, balsij.
63 Kā Tam Kungam bija prieks jums labu darīt un jūs vairot, tāpat Tam Kungam būs prieks jūs nonāvēt un jūs izdeldēt, un jūs tiksit izrauti no šīs zemes, kuru tu ej iemantot.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 .
AutorsZiņas teksts
Papucs
# Labojis Papucs: 2011.05.09 19:34:59
pich_
Tu tiešām neesi pētījis skaidrā naudā iesniegtu ziedojumu uzskaiti reliģiskas (un ne tikai reliģiskas) organizācijas grāmatvedībā?
Iesaku papētīt, varbūt dzimst kāda biznesa ideja

Tāpēc jau tas ir ziedojums, ka neviens nezin cik es ziedoju un kases čeku man neizsniedz. Un pie ziedojumu trauka satura uzskaites pēc dievkalpojuma arī VID pārstāvis nedežūrē.... padomā par to.
pich_
# Iesūtīts: 2011.05.09 19:38:46
Papucs

kāpēc lai es to būtu pētījis? tas būtu VID uzdevums...
bet tā arī nesapratu- kas tur tāds atbalstāms? moš visiem uzņēmumiem reģistrēties kā reliģiskajām organizācijām un neatskaitīties par peļņu, lai pensionāri jau tā mazās pensijas varētu aizvietot ar sarkanā krusta ziedotajām pārtikas pakām?
Papucs
# Labojis Papucs: 2011.05.09 19:43:24
pich_
Mans sākotnējais komentārs bija par citu - par Tavu nelielo atkāpi no tēmas. Komentārs bija kā viena no būtiskām atbildēm uz sarunas gaitā radušos jautājumu, kāpēc vispār pasaulē veidojas sektas?
Tieši tāpēc arī veidojas!
margiis
# Labojis margiis: 2022.06.28 14:46:22
Dieva mīlestība izpaudās tā, ka viņš sūtīja dēlu (kalpu, uc nosaukumi), kurā bija Dieva gars, kurš pauda Dieva taisnību.
Tātad sanāk, ka Dieva taisnība ir Dieva mīlestība.

incognito
# Labojis incognito: 2022.07.09 13:16:21
margiis,
jāatzīst, man arī liekas, ka Dieva taisnības un Dieva mīlestības pretstatīšana ir mākslīga. Tā mums, cilvēkiem, nereti liekas, ka jāizvēlas - izturēties pret kādu taisnīgi vai mīlestības garā. Tad nu man liekas, ka Dieva taisnība/mīlestība attiecībā pret pasauli izpaužas, ka Viņš nevar paciest to, ka tā pasaule ir grēka sagandēta, un tāpēc rada ciešanas visiem, kas tajā dzīvo.Un Viņam ir plāns, kā to vērst par labu. Šī plāna `mērķis ir pravieša aprakstīts šādi:
"Un es redzēju svēto pilsētu, jauno Jeruzālemi, nokāpjam no debesīm no Dieva, sagatavotu kā savam vīram greznotu līgavu.
Un es dzirdēju stipru balsi no troņa sakām: "Redzi, Dieva mājoklis pie cilvēkiem, Viņš mājos viņu vidū, un tie būs Viņa ļaudis, un Dievs pats būs ar viņiem." (Atkl. 21:2-3)
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 140 , pavisam kopa bijuši: 34367