atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Harizmātu liecības
Pavasara balss
Iesūtīts: 2010.07.04 00:23:05
Harizmātu kustība iet cauri visām konfesijām. Dažviet cildināta, dažviet tikpat iznīcinoši pelta un nosodīta.
Lūdzu visu konfesiju harizmātus dalīties savā ticības dzīves pieredzē - kas tajā ir būtiski atšķirīgs no parasto ticīgo pieredzes?
Vai harizmāti lūgšanas vai mēlēs runāšanas laikā piedzīvo kādu pārmainītas apziņas stāvokli - kaut ko transam līdzīgu? Lielu prieku un sajūsmu? Vai to var attāli salīdzināt ar iemīlēšanās izjūtām? Kā jūs to aprakstītu?

Lūdzu piedalīties tikai kristiešus, īpaši ar harizmātisku pieredzi! (Un nepārvērst šo diskusiju par, piem., kvantu fizikas mīļotāju stūrīti.)
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.07.15 12:16:45
indriķis

zini, ir tāds teiciens tikai suns aizskrien aiz pasviesta sprunguļa, lauva tikmēr vēro metēju!
tāpēc paturēsim acīs labāk vadoņus/īstos viltus praviešus! un jau š. g. beigās varēs pavisai smuki savilkt galus visiem JP, PV utml. "pravietiskajiem" murgiem par jakobi masveida atgriezušamies ebrejiem kas pamācīšot un aizēnošot tradic. konfesiju mācītājus.
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.15 12:21:53
Adonika , ja tev Dieva Dēla no Svētajiem Rakstiem izrietoša apliecināšana par patiesu Dievu ir tas balagāns , kāpēc tu brīnies par pārliecību, ka luterāņiem labāk turēties pa gabalu no šādu "harizmātu" balagāna, tikumiem un tradīcijām ?

Par Kenetu Heigenu, esmu lasījis viņa un Kenjona grāmatu paralēltekstus un vēl vienu otru materiālu.
Paguglē angļu mēlē , iespējams , atradīsi šo to.

es neradu doktrīnas Doktrīna jeb mācība ir jebkurš konceptuālā valodā aprakstīts ieskats par lietām, kas attiecas uz Dievu. Tā kā tu radi doktrīnu, lai kā arī gribētu to noliegt. Šai gadījumā nebiblisku, par Kristu nepatiesu liecību dodošu.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.15 12:28:00
ja tev Dieva Dēla no Svētajiem Rakstiem izrietoša apliecināšana par patiesu Dievu ir tas balagāns
Nē, balagāns bija tā ņemšanās un manis norakstīšana (tika pie raganas kuru ātri vajadzēja sadedzināt lai nesabojā kaut ko) tā arī īsti nepamatojot savus argumentus ar skaidrām rakstu vietām - tikai savu mācību un interpretāciju. Nerunājot par nevēlēšanos izlasīt vispār ko es rakstīju, tik to ko gribējās redzēt. Lai jau paliek, bet bilde bija krāšņa.

Paguglē angļu mēlē , iespējams , atradīsi šo to.
es jau sameklēju lapu, kur skaidri noformulēts tas kam viņš ticēja. Tā arī neatbildēji, kas tajā bija nekristīgs. Kāda jēga man tagad ziedot savu laiku padziļinātām studijām, ja tāpat neko konkrētu neesi minējis un izskatās ka nespēj arī minēt.
godwit
# Iesūtīts: 2010.07.15 12:30:17
Adonika, indriķis

Kristieša tests ir "Jēzus Kalna Mācība" (Mt. 5-7) Viltus pravieši gan zina pareizo teoloģiju un prot pareizi slavēt, bet viņu darbi liecina, ka tajos ir cits gars. Jēzus brīdina: „Ne ikkatrs, kas uz Mani saka: Kungs! Kungs! - ieies Debesu valstībā, bet tas, kas dara Mana Debesu Tēva prātu.” Luterāņi teiks: Kungs, Kungs, mēs esam sludinājuši sola Scriptura, un esam noraidījuši visus ļaunos herētiķus! Harizmāti teiks, Kungs, Kungs, mēs esam tevi slavējuši, ļaunos garus izdzinuši, un daudz brīnumus darījuši. Ne vieni, ne otri nenāks debesu valstībā, ja nebūs darījuši Debesu Tēva prātu. Kāds ir Dieva prāts – to varam iemācīties vienīgi studējot "Jēzus Kalna Mācības Akadēmijā."
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.07.15 12:37:06
godwit, jaucam bausliibu ar evangjeeliju?

Bet, protams, es labpraat iepaziitos ar paariiti to civleeku, kas tad peec shaada kriteerija ir "Dariijushi Teeva praatu" un ir bez greeka... jo ja tu uzskati, ka ar "Teeva Praatu" tu domaa Bausliibu, tad neviens debesiis neieies
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.15 12:38:32
Adonika, ar tevi tā interesanti - tuk tuk argumentēt , sanāk.

Ieguglē, piemēram," The presumptuous teachings of the Word-Faith movement ". Ntie rezultāti...kults...herēze.

http://www.deceptioninthechurch.com/word-faith.html
godwit
# Iesūtīts: 2010.07.15 12:38:44
Jošs Mulders
Nejaucam, bet norādam atdzimuša kristieša ceļu.
godwit
# Iesūtīts: 2010.07.15 12:42:50
Jošs Mulders
"jo ja tu uzskati..."

To nevis es uzskatu, bet tie ir Jēzus vārdi. Lasi Mt. 5-7, un beigās ir pateikts, kas ir viltus parvieši, tieši kalna svētrunas kontekstā.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.07.15 12:46:53
godwit...

Tie ir Jeezus vaardi, tachu uzskats, ka bausliiba ir kriteerijs Debesu Valstiibas ieieshanaa buus shoreiz tavs uzskats Jo tas nav tas, ko saka Jeezus... ja palasa visu textu.

Tu Jeezus Vaardiem ljoti ljoti maz pieliki no seviim, un... Evangjeelijs izlidoja pa 3aa staava logu

Iisteniibaa ir gruuti nobalanseet starp Kristus svesho darbu - bausliiba sludinaashanu - un Kristus tiesho darbu - Evangjeeljia sludinaashanu. Cilveeki parasti iekriit vienaa vai otraa graavii...

Shaa visa sakaraa... pieliec klaat shos vaardus

Jan 6:
28 Tad tie Viņam sacīja: "Ko lai darām, lai mums būtu daļa pie Dieva darbiem?"
29 Jēzus atbildēja viņiem: "Tas ir Dieva darbs, ka jūs ticat Tam, ko Viņš ir sūtījis."

Tas ir muuzhiigais konflikts starp Jauneekli kas naaca pie Jeezus un Cietumsargu kas naaca pie Paavila!

Abi uzdod identisku jautaajumu - "Ko man buus dariit, lai es iemantotu pestiishanu" - Un viens aiziet noskumis, bet otrs aiziet iepriecinaats... Paskaties atbildes, pameditee... par to... kas IR Dariit Debesu Teeva Praatu

Vai nav taa, ka tu ceeloni ar sekaam sajauc... vai Ticiiba uz Dievu ir Labu Darbu ceelonis, jeb Sekas...

Jo civleeki visos laikos un veel shodien (tipisks piemeers ir -Jona-) tic, ka Kristiesha modelis ir bagaatais Jauneeklis... nevis Cietumsargs Apustulju Darbos (shkjiet 16 nodaljaa)

Vieni "pilda bausliibu" un aiziet noskumushi galu galaa no Kristus...
Otrs kriit pie zemes un nedara neko... jo kas cilveekam nav iespeejams, to Dievs var dariit un tas aiziet PIE Kristus iepriecinaats


Savukaart bausliibnieku tik iemiiljotaa rakstu vieta no Mateja 7aas nodaljas... tiek izrevideeta... jo tiek vieglu roku ignoreets, tas, ka teiktais un shiis dzelzhainaas prasiibas ir kaareiz pret Pravieshiem... un Kristus briidinaajums un ierocis vinja beerniem - kaa atpaziit tieshi Viltus Pravieshus... tas ir tos cilveekus, kas naak saciidami, ka naak kaa Pravieshi un sludina Dieva Vaardaa... luuk tad mees izvelkam sho Rakstu vietu un revideejam vinju augljus - veerojam vai sludinaataa maaciiba sakriit ar Evangjeeliju, jo ja pats Paavils vai Engjelji sludina ko citu - tad taadi auglji Paavila vaardiem ir - laasts... Ja sho Sludinaataaju auglji ir spiigulji un cackas... tie nav tie auglji, kurus Kristus veertee...

Visa Veesture liecina, ka Kristus auglji un cilveeku auglji ir divaas dazhaadaas kastees Taadeejaadi... kaameer mees putrosim cilveeku labos augljus ar Dieva Gara augljiem, tikmeer ikviens Als Kapone var muus pievilt uzturot paaris beernunamus
Taapeec... godiigi un taisniigi bausliibnieki iet liidz galam savai logjikai un pasludina, ka arii Islaamticiigais vai Budists iemanto Debesu Valstiibu ar to vien, ka dara labu... attiexme pret Kristu nav buutiska... ticiiba vinja piedoshanai nav buutiska... ikviens greeks ir nomazgaajams ar preteejos svaru kausos ieliktiem labiem darbiem... Lai mees vareetu griezt veceniites, viss kas mums vajadziigs ir - paliela kaudze labo darbu... ieteicams taadu, ko redz citi... un atziist citi... publiski taadi labi darbi, lai visi redz tos augljus...

Bet ja tev darbu nav, tad kaa raksta Paavils:

Rom 4 (Prim)
4 Bet, kam ir darbi, tam alga netiek piešķirta pēc žēlastības, bet pēc nopelna
5 Kam darbu nav, bet, kas tic Tam, kas bezdievīgo taisno, tam viņa ticība tiek pielīdzināta taadam, kam nav nekaadu auglju un taapeec skat pantu #4 un kaa teica Jeekabs, vinja ticiiba ir mirusi.
godwit
# Iesūtīts: 2010.07.15 12:56:02
Jošs Mulders
"Tie ir Jeezus vaardi, tachu uzskats, ka bausliiba ir kriteerijs Debesu Valstiibas ieieshanaa buus shoreiz tavs uzskats Jo tas nav tas, ko saka Jeezus... ja palasa visu textu."

Tu pats saprati, ko pateici? Tie ir Jēzus vārdi, bet tie nav Jēzus vārdi???! Labi, bet ne jau par gribēju teikt. Kā jau minēju, tad teksts attiecās uz tiem, kas tic pestīšanas evaņģēlijam Jēzū Kristū. Ar evaņģēlija pasludināšanu sākās Kalna sprediķa pirmie vārdi: ""Svētīgi garā nabagi, jo tiem pieder Debesu valstība."
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.15 12:56:44
godwit Tas ir Dieva darbs, ka mēs ticam tam, ko Viņš sūtījis.
Jo tāda ir Jēzus Tēva griba, ka , lai ikvienam, kas skata Dēlu un Viņam tic, būtu mūžīgā dzīvība.
Tātad, darīt Tēva prātu, ir ticēt Jēzum Kristum, Dieva Dēlam, Pestītājam - patiesam Dievam un patiesam cilvēkam.
Nekādas ezotērikas vai orākulu izvaicāšanas, lai uzzinātu Dieva gribu.
Luterāņi teiks: Kungs, Kungs, mēs esam sludinājuši sola Scriptura, un esam noraidījuši visus ļaunos herētiķus!
To, kā reiz, Jēzus nenosoda.
Luterāņi teiks - mēs, nabaga grēcinieki, Tev ticam un Tevi apliecinām, mūsu Kungs un Pestītājs.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.15 13:05:52
"Tie ir Jēzus vārdi, bet tie nav Jēzus vārdi???!"

Tie ir Jeezus Vaardi, ko tu citee, tachu secinaajums ir godwita nevis Jeezus Tieshi shaadi pat riikojaas Viduslaiku kaujinieki krusta karos, sakot - tie tachu bij Jeezus vaardi, ka vinjsh metiis ugunii tos, kas no vinja noveershas

Vaardi ir Jeezus, tachu tas ko shie vaardi noziimee gluzhi neatbilst citiem Jeezus vaardiem.... Jeb savaadaak, shie nav vieniigie Jeezus vaardi, kuros vinjsh runaa par kriteerijiem Debesu Valstiibas sasniegshanai...

Kalna Spredikja auditorija un meerkjauditorija ir dazhaadi cilveeki... gan ticiigie, gan neticiigie, gan Pravieshi gan Viltus pravieshi... gan preceetiem, gan nepreceetiem... pats texts ir jaasla, lai saprastu uz ko kursh texts attiecaas... un tevis citeetais texts attiecaas exkluziivi uz Viltus Pravieshiem Taatad tiem, kas naak ar Pravietisku vaardu - Valtortes, Lashaani, Eeriki Delperi u.c. tuutinjdreijeri... luuk vinjus paliekam zem mikroskopa un skataamies kaadi tad ir sho cilveeku auglji... un nevajag iipashi lielu lupu lai ieraudziitu vinju cukurmaaciibas neatbilstiibu Dieva Evangjeelijam.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.07.15 13:08:45
indriķis
BINGO, es jau teicu, ka šīs problēmas ar Garu atklāj problēma ticības mācībā, īpaši saistībā ar kristoloģiju un Trīsvienību, kuru skaidra apliecināšana ir mūsu pestīšanas pamats ( proti, "kas nepaliek Kristus mācībā, tam nav Tēva un Dēla." ) un , redzi, ilgi uz šī testa rezultātiem nebija jāgaida.

Tu it kā saki pareizi, prāts piekrīt taviem apsvērumiem, bet kaut kas tavos tekstos liek saviebties. Šoreiz laikam šis sajūsmas pilnais BINGO
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.15 13:09:11
indrikjis, offtopiks...

Vai Dieva Pravietis pats var nezinaat, ka vinjsh ir Dieva Pravietis? Vai ir iespeejams pravietot pasham nezinot, ka pravieto (es nerunaaju par iislaiciigu nonaakshanu pravieshu gara ietekmee, bet kaa amats? Ilji pravietis nav amats?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.15 13:12:45
Maarinjsh, pachuxteeshu!

Indrikja teiktais sava zinjaa pavelk uz to, ka pestiits var tapt tikai tas, kas korekti izprot Dieva ieksheejo organizeetiibu un strukltuuru... citiem vaardiem, pestiishana nevaid ne tik gudriem un apdaavinaatiem cilveekiem, kas speetu apjeegt visus Inkarnaacijas nianses un smalkumus.

Esmu paarleicinaats, ka Indrikjis noteikti taa nedomaa... Vinjsh mani pielabos, ja taa nav, bet manupraat vinja teiktais driizaak noraada uz hereezhu sakni nevis kaa uz kriteeriju, peec kura DIevs filtrees cilveekus debesu valstiibaa...

To kaareiz labi atklaaj gan Kristus Vaardi gan teologu vaardi... ka Nevis Kristiibas neesamiiba nolaad, bet Kristiibas noliegums... Tas ir... nevis kaut kaada nezinaashana, neizpratne par teologjiju un Kristu nolaad, bet gan apzinaata pretoshanaas shiis izpratnes un zinaashanu piedaavaajumam un Kristus Vaardam...

Vaardi "Teevs piedod, jo tie nezina, ko tie dara" joprojaam staav!

p.s. sorru Indrikji, ja tu domaaji ko citu, pac atbildi tad
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.07.15 13:13:40
indriķis, Jošs Mulders
godwit, manuprāt, tēmē uz praktisku ticību, ne tikai mutisku piekrišanu doktrīnai. Un ticība kā "komplekss akts", sastāvošs no domām, vārdiem un darbiem, pēc manas saprašanas, ir tas, uz ko norāda arī Jēzus, un tas ne tuvu nav tas pats kas metodiska bauslības piepildīšana, izņemot to, ka šādas ticības sekas ir piepildīta bauslība kā Dieva žēlastības izpausme.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.15 13:17:19
Viltus pravieši gan zina pareizo teoloģiju un prot pareizi slavēt, bet viņu darbi liecina, ka tajos ir cits gars. Jēzus brīdina: „Ne ikkatrs, kas uz Mani saka: Kungs! Kungs! - ieies Debesu valstībā, bet tas, kas dara Mana Debesu Tēva prātu.”
Interesanta versija par viltus praviešiem - uz ko to pamato, jo vispār Bībelē par viltus praviešiem teikts ka tie darīs lielus brīnumus un zīmes ar mērķi pievilt cilvēkus un aizvest elkdievībā. Ar pareizu teoloģiju tas nebūs savienojams tāpat kā ar kristietību vispār nav savienojams jo pārstāv antikrista garu. Bet citētā rakstu vieta attiecas uz kristiešiem.

Kāds ir Dieva prāts – to varam iemācīties vienīgi studējot "Jēzus Kalna Mācības Akadēmijā."
To kāds konkrētajā brīdī un vietā ir Dieva prāts nevienā akadēmijā neizstudēsi - tas ir attiecību jautājums. Tāpēc Jēzus teica, ka nepazīst - respektīvi tas attiecas uz kristiešiem, kuriem nav bijušas tuvas personīgās attiecības ar Dievu ikdienā - sarunas un vārda studēšana nevis darbu darīšana pēc saviem apsvērumiem. Jēzus arī darīja tikai to ko redzēja Tēvu darām - jo Viņš patstāvīgi uzturēja tuvas attiecības ar Viņu pavadot laiku divatā. Bet vienmēr ir bijuši gana kristieši, kam attiecības klibo un to kompensē ar darīšanu - kalpošanu Dievam. Viņi daudz zina par Dievu bet nepazīst Viņu labi personīgi. Personīgi iepazīt var tikai pavadot laiku divatā.

ar tevi tā interesanti - tuk tuk argumentēt
Tev tak ir pretenzijas - es gaidu kad pamatosi. google nav pamatojums. Pasaki konkrēti kas nepareizs ir viņa mācībā. ja reiz tā pārzini, lai pasludinātu par okultu, tad taču tam nevajadzētu sagādāt problēmas.

godwit
# Iesūtīts: 2010.07.15 13:19:41
Mārtiņš
Pievienojos Tavam novērojumam. Šāds teksts "un , redzi, ilgi uz šī testa rezultātiem nebija jāgaida." diemžēl vairāk izklausās pēc ļauna prieka nevis vēlmes palīdzēt saprast.

Jošs Mulders, indriķis, jūsu teoloģijai piekrītu, bet tās pasniegšana ir augstprātīga. Tādēļ jūsu sludināšanas uztveršana ir apgrūtināta. Bet vēlos jūs "iepriecināt", jūs tādi neesat vienīgie. Es arī bieži klūpu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.15 13:20:36
Maartinjsh, pilniibaa tev piekriitu...

Kristus noraada uz taada cilveeka augljiem, kas ir faktiski Kristuu deestiits zars... bez Kristus mees nenieka nespeejam dariit. Un tad Kristus paraada kaads izskataas (attaalinaati gan) cilveeks, kas dara Debesu Teeva praatu - tic uz Kristu - Kristus runaa faktiski par ticiibas augljiem... ka taa ir dziiva, aktiiva un augljpilna...

Bet cilveeki meedz visu kaajaam gaisaa apgaazt... izmet no bildes Kristu un tad kaa Peeteris saak taujaat par Jaani, bet Kristus uzreiz shaadu praksi noceert saknee - Kaada tev dalja, tu seko Man!

Ja muusu dziives centraa ir Kristus, tad arii auglji neizpaliks un viss Kalna spredikjis buus kaa saka Psalmists - Tavi Vaardi ir manu kaaju spiideklis... bet ja Kristu pastumj malaa un kaa Bagaatais Jauneeklis saziepeejas pildiit bausliibu bez Kristus, tad chix vien sanaak... un viens louzy mega-greecinieks apiet shaadu taisnpraati peec visiem punktiem
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.15 13:21:14
btw man Maarinjsh saak patikt, vinjsh kaa labs tilts maak starp mums - fundamentaalsitiem un jums - paareejiem balanseet

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 31 , pavisam kopa bijuši: 20462