atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Harizmātu liecības
Pavasara balss
Iesūtīts: 2010.07.04 00:23:05
Harizmātu kustība iet cauri visām konfesijām. Dažviet cildināta, dažviet tikpat iznīcinoši pelta un nosodīta.
Lūdzu visu konfesiju harizmātus dalīties savā ticības dzīves pieredzē - kas tajā ir būtiski atšķirīgs no parasto ticīgo pieredzes?
Vai harizmāti lūgšanas vai mēlēs runāšanas laikā piedzīvo kādu pārmainītas apziņas stāvokli - kaut ko transam līdzīgu? Lielu prieku un sajūsmu? Vai to var attāli salīdzināt ar iemīlēšanās izjūtām? Kā jūs to aprakstītu?

Lūdzu piedalīties tikai kristiešus, īpaši ar harizmātisku pieredzi! (Un nepārvērst šo diskusiju par, piem., kvantu fizikas mīļotāju stūrīti.)
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . >>
AutorsZiņas teksts
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.13 12:17:49
viņi ir ticīgi tikai tāpēc, ka Svētais Gars viņus ir aicinājis ar Evaņģēliju un apgaismojis ar savām dāvanām. Tu izdali specifiskas Svētā Gara dāvanas elementus un nosauc to par "Svētā Gara dāvanu".
OMG!
Un dažus Dievs draudzē ir iecēlis, pirmkārt, par apustuļiem, otrkārt, par praviešiem, treškārt, par mācītājiem, tad devis spēkus brīnumus darīt, tad dāvanas dziedināt , sniegt palīdzību, vadīt un runāt dažādās mēlēs. Vai tad visi ir apustuļi, vai visi pravieši, vai visi mācītāji? Vai visi ir brīnumdarītāji, vai visiem ir dāvanas dziedināt , vai visi runā mēlēs, vai visi tās iztulko? Bet iekārojiet kaislīgi vislielākās dāvanas, un es jums rādu vēl labāku ceļu.
indriķis
# Iesūtīts: 2010.07.13 12:39:49
Par ko tad ir runa Bībelē? Par to pašu, ka ir viena Svētā Gara dāvana visiem kristītiem un ticīgiem, un no šī paša Gara tiek izdalītas dāvanas .
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.13 12:52:14
indriķis
Bībelē runā par to, ka ir dažādas SG dāvanas un atkarībā no aicinājuma (kas katram ir savs un individuāls) cilvēkam tās ar ir dotas - bet nav visiem visas dāvanas. Un tomēr ir aicinājums visiem iekārot un dzīties pēc tām dāvanām. Visi var lūgt par slimajiem un tie tiks dziedināti bet ne visiem ir dāvana dziedināt.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.13 13:10:39
Adonika... un ne visiem ir daavana runaat meelees, ne visiem ir atzinjas daavana vai gudriibas runas daavana, ne visiem ir daavanas dariit briinumus. Bet kaada daavana ir ikvienam, jo ikvienam kristietim ir Sveetais Gars un vinjsh bez daavanaam neatstaaj... Vismaz ticiibas daavana ir dota gan, jo bez taas paareejaas vienkaarshi sanjemt nesanaak...

Taakaa... peec kaadas partikulaaras daavanas neesamiibas nevar galeeji pateikt, ka taapeec cilveekam Sv. Gars vispaar nav... Bet luuk, ja cilveeks ir neticiigs... tad vinjaa Sv. Garu buus gruuti atrast...

Un veel kas... ne kursh katrs, kas briinumus dara, izdzen velnus Kristus Vaardaa un sauc "Kungs Kungs" ir ar Sv. Garu apveltiits... jo arii Demoni prot taisiit briinumus un Farona burvji izgrieztu pogas ikvienam muusdienu harizmaatu briinumdarim... un tomeer. Sv. Gars vinjiem ij tuvumaa nestaaveeja...
Adonika
# Labojis Adonika: 2010.07.13 13:28:36
ikvienam kristietim ir Sveetais Gars un vinjsh bez daavanaam neatstaaj...
visiem kristiešiem ir SG bet ne visi ir kristīti ar SG tb ne visiem ir SG spēks un dāvanas. Mēs JD labi varam redzēt ka mācekļi pirms viņi bija saņēmuši SG gāja un dziedināja cilvēku Kristus vārdā un izdzina ļaunos garus. Pēc tam ir moments, kad Kristus dvesa SG uz viņiem - pēc augšāmcelšanās (tad sākās JD un kristietība, izrietoši tas moments ir brīdī, kad cilvēks saņem pestīšanu). Un pirms aiziešanas viņš viņiem piekodināja palikt Jeruzalemē līdz tiks apģērbti ar spēku no augšienes un kristīti ar SG. Pēc pēdējā arī sākās viņu kalpošana SG dāvanās. Tāpat arī mūsdienās cilvēki pieņemot Kristu var darboties Viņa vārdā, lai citi saņemtu dziedināšanu un atbrīvošanu, bet bez SG kristības tie nevar darboties SG dāvanās. Protams tas nenozīmē ka viņiem nav SG.

ne kursh katrs, kas briinumus dara, izdzen velnus Kristus Vaardaa un sauc "Kungs Kungs" ir ar Sv. Garu apveltiits... jo arii Demoni prot taisiit briinumus un Farona burvji izgrieztu pogas ikvienam muusdienu harizmaatu briinumdarim... un tomeer. Sv. Gars vinjiem ij tuvumaa nestaaveeja...
Atkal ar savu fobiju
Kristus pats teica, ka neviens nedara manā vārdā brīnumu, kas tūdaļ varētu par mani ļaunu runāt. Jo kas nav pret jums, tas ir ar jums. Tāpat kā arī tā rakstu vieta Ne katrs, kas man saka: Kungs! Kungs! ieies debesvalstībā, bet kas izpilda mana Tēva gribu, kas debesīs, tas ieies debesvalstībā. runā tikai par kristiešiem
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.13 15:12:22
visiem kristiešiem ir SG bet ne visi ir kristīti ar SG tb ne visiem ir SG spēks un dāvanas.

Nja... Mulderam pa iistam vaardi aptruukaas!
Pret shito nu toch pashi Olimpa Dievi ir bezspeeciigi.

Mēs JD labi varam redzēt ka mācekļi pirms viņi bija saņēmuši SG gāja un dziedināja cilvēku Kristus vārdā un izdzina ļaunos garus.

Nezinu kas tie taadu "juus" un kas taa par taadu JD, manaa nekaa taada nav... Manaa tur staav melns uz balta rakstiits "... un bez manis juus nenieka nespeejat dariit" (Jaanja 15:5)...

Pēc tam ir moments, kad Kristus dvesa SG uz viņiem - pēc augšāmcelšanās (tad sākās JD un kristietība, izrietoši tas moments ir brīdī, kad cilvēks saņem pestīšanu).

Tad jau Kristus maita meloja pirms savas augshaamcelshanaas sakot - "Priecaajieties par to, ka juusu Vaardi ierakstiiti Dziiviibas Graamataa"??

Izskataas, ka tu esi no to cilveeku sugas, kas uzskata, ka cilveeks saakaas tikai tad, kad shamais piedzimst un saak breekt a pirms tam 9 meeneshus cilveeka nemaz nav kur nu veel "dziivs cilveeks"

Un pirms aiziešanas viņš viņiem piekodināja palikt Jeruzalemē līdz tiks apģērbti ar spēku no augšienes un kristīti ar SG.

Un... taalaak... kaads bij Peetera aicinaajums Ap.D. 2:38 "Atgriezieties no grēkiem un liecieties kristīties ikviens Jēzus Kristus Vārdā, lai jūs dabūtu grēku piedošanu un saņemtu Svētā Gara dāvanu.

Kaa tev shkjiet, Peeteris meloja?
Krsitietiibaa ir tikai viena vieniiga Kristiiba... skat Efezieshu 4 nodalju "Viens Dievs, Viena Ticiiba, Viena kristiiba..." Jeb citiem vaardiem - Krsitietiibaa Kristiibu skaits sakriit ar Dievu skaitu Un Shii VIENA Kristiiba ir taa kuru Kristus paveeleeja - jeb tavupraat Kristus paveeleeja vienu kristiibu, bet paavils runaa par citu Kristiibu? Un shii Viena Vieniigaa Kristiiba, kuru paveeleeja Kristus, un uz kuru Peeteris arii aicinaaja un kuru Paavils Efezieshu veestulee identificee kaa vienu Kristiibu - ir Kristiigaa Kristiiba, kuraa ikviens ticiigais sanjem Peetera piemineeto Sveetaa Gara Daavanu... un saskanjaa ar Paavilu, Gars ikvienam daavaa Gara Daavanas kaa pats gribeedams... vienam taadu, citam citaadu, bet ne visas ikvienam... kaadam ir vienas daavanas bet citas nav, citam ir atkal citas bet nav pirmaas... To visu Kristieshi sanjem vieniigajaa Kristietiibaa pastaavoshajaa un Kristus paveeleetajaa Kristiiibaa... Kuraa Vaards savienojas ar Uudeni un saskanjaa ar Rakstiem cilveeks sanjem visus Dieva apsoliijumus. Kristus Kristiibai ir taada autoritaate it kaa pats Dieva Deels tev personiigi teiktu - Patiesi pateisi es tev saku, Shodien tu buusi ar mani Paradiizee Tas ir Kristiibu apsoliijuma buutiiba!

Jautaajums ir - vai tu tam tici? Jo pazudina nevis Kristiibas neesamiiba, bet gan Kristiibas apsoliijuma noliegshana. Un cik man ir naacies ar harizmaatiem runaat, un to arii apliecini tu - reti kursh Harizmaats tic, ka shajaa Kristus Paveeleetajaa Kristiibaa... ar tik vienkaarshu uudeni un Vaardu tiek sanjemti taadi apsoliijumi Tam nespeej ticeet neviens harizmaats, taapeec vinji arii izdomaa citas Kristiibas, citas Kristus nepaveeleetas kristiibas... citas, kas nav vairs taa Paavila piemineetaa "Viena Kristiiba"

Tāpat arī mūsdienās cilvēki pieņemot Kristu var darboties Viņa vārdā, lai citi saņemtu dziedināšanu un atbrīvošanu, bet bez SG kristības tie nevar darboties SG dāvanās. Protams tas nenozīmē ka viņiem nav SG.

Neputro Daavanu ar pashu Garu Protams, ka es, piemeeram, nevaru darboties ar dziedinaashanas daavanaam, jo man taadas nav... man ir citas Sv. Gara daavanas... un man ir Sv. Gars... es darbojos tur kur esmu suutiits, bet tur kur neesmu suutiits, tur es, protams, nedz darbojos ,nedz varu darboties

Kristus Vaardaa daudz nelietiibas ir dariitas un daudzas tiks dariitas... un arii Velns nekautreejas Kristus Vaardaa maazhoties... ja kas Kristu nepaziist, to viegli pievilt paraados paaris trikus un piemetot "Krisus Vaardaa"... Kristus skataas buutiibaa... kuru nedz tu nedz es pat nevaram redzeet... Tik biezhi gribaas tiesaat sirdis... bet neko citu mees neredzam kaa darbus un vaardus, un kas interesanti... reti kursh tos tiesaa peec Dieva Vaarda... parasti cilveeki tos veertee pashi peec savas taisniibas.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.07.13 20:29:54
indriķis, Adonika

Jā, kā jau sākumā teicu - ir tikai mana liecība pret jūsējām un citām.
Ja man būtu pierādījumi, sen jau būtu tos cēlis gaismā.

Padalīšos ar to, kas ir.

Pieņemsim, ka Tev, Adonika, ir ne tikai Svētais Gars, bet arī kādas dāvanas, resp., vairāk Svētā Gara nekā man vai kādam citam "parastam" kristietim. Tu skaties uz mani un saki to ko saki: kas nestaigā tai pašā garā, kas Tev (nesēž krogā un nespēlē azartspēles). Pieņemsim, ka nosacītajos apstākļos Tavs skatījums ir objektīvāks par manējo. Bet, tad Tu saki klāt vēl arī šo: Un Dievmātes (?) aizsardzība viennozīmīgi nav kristīga.
????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tagad man prātā nāk tie miljoni un simti miljonu kristiešu beidzamo 2000 gadu laikā, kuri ir neskaitāmas reizes paļāvušies uz Dievmātes aizsardzību un to arī saņēmuši. Kā iespējams, ka Tu saki ko tādu (???!!!), ja Tevī ir Svētais Gars? Un vai tad, atrodoties godībā, Tu tur blakus nemanīji arī Dievmāti?
Šajā brīdī tad arī visi mani pieņēmumi apgriežas diametrāli pretēji, un kļūst skaidrs, kurš gars pilnīgi noteikti nav Svētais Gars...

Nelaime tā, ka, lai vai kā meklētu, es vienmēr uzduros šādām te sakarībām, kas sasaista vienā veselā visus garus, no kuriem saņemtas dažādas "dāvanas", vai pat vēl ļaunāk - "garu kristības".
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.14 00:00:18
Jošs Mulders
Vispār jau tavi jautājumi liecina par to, ka tēmu neesi vispār lasījis. Чукча писатель, чукча не читатель. Elementāras cieņas jautājums.

Nezinu kas tie taadu "juus" un kas taa par taadu JD, manaa nekaa taada nav...
Pārmaiņas pēc palasi Lūkas 10. nodaļu.

Pēc tam ir moments, kad Kristus dvesa SG uz viņiem - pēc augšāmcelšanās (tad sākās JD un kristietība, izrietoši tas moments ir brīdī, kad cilvēks saņem pestīšanu).

Tad jau Kristus maita meloja pirms savas augshaamcelshanaas sakot - "Priecaajieties par to, ka juusu Vaardi ierakstiiti Dziiviibas Graamataa"??

Kristus sludināja, ka pestīšana ir tiem kas tic Viņam. Nez kur Tev meli...

Un... taalaak... kaads bij Peetera aicinaajums Ap.D. 2:38 "Atgriezieties no grēkiem un liecieties kristīties ikviens Jēzus Kristus Vārdā, lai jūs dabūtu grēku piedošanu un saņemtu Svētā Gara dāvanu.

Jap - lai saņemtu SG dāvanas ir vispirms jāatgriežas no grēkiem tb jāpiedzīvo pestīšana. Es jau iepriekš minēju, ka citā vietā šī hronoloģija ir labāk redzama - vispirms kristīja ūdenī un tad uzlika rokas, lai saņemtu SG.

jeb tavupraat Kristus paveeleeja vienu kristiibu
par SG kristību runāja pats Jēzus sakot, lai paliek mācekļi Jeruzalemē un sagaida, kad tiks kristīti ar SG, ko viņi arī sagaidīja vasarsvētku dienā. Un par šo jau daudz tika runāts iepriekš.

un saskanjaa ar Paavilu, Gars ikvienam daavaa Gara Daavanas kaa pats gribeedams... vienam taadu, citam citaadu, bet ne visas ikvienam... kaadam ir vienas daavanas bet citas nav, citam ir atkal citas bet nav pirmaas...
Saskaņā ar Pāvila teikto mums ir jāiekāro un jādzenās pēc SG dāvanām.

reti kursh Harizmaats tic, ka shajaa Kristus Paveeleetajaa Kristiibaa... ar tik vienkaarshu uudeni un Vaardu tiek sanjemti taadi apsoliijumi
jauki ka vairums ir Bībeli lasījuši nevis pavelkās uz viltus mācību.

Papucs
Jā, kā jau sākumā teicu - ir tikai mana liecība pret jūsējām un citām.
Ja man būtu pierādījumi, sen jau būtu tos cēlis gaismā.

tava problēma ir ka tavas atklāmes ir nebībeliskas. Nekādiem citiem pierādījumiem nav nozīmes. lai par kādu dievu tu nerunātu (no kā atklāsmes saņem) tas viennozīmīgi nav tas Dievs, par kuru liecina Bībele.

Tagad man prātā nāk tie miljoni un simti miljonu kristiešu beidzamo 2000 gadu laikā, kuri ir neskaitāmas reizes paļāvušies uz Dievmātes aizsardzību un to arī saņēmuši. Kā iespējams, ka Tu saki ko tādu (???!!!), ja Tevī ir Svētais Gars? Un vai tad, atrodoties godībā, Tu tur blakus nemanīji arī Dievmāti?
Šajā brīdī tad arī visi mani pieņēmumi apgriežas diametrāli pretēji, un kļūst skaidrs, kurš gars pilnīgi noteikti nav Svētais Gars...

SG NEKAD neaicinās un neveicinās elkdievību. Un tas, ka miljoni uz to pavelkās nav rādītājs par labu tam - tas vien liecina par to cik dziļi grēkā ir tā saucamie kristieši. Pats uzstādījums, ka Dievam ir māte ir absurds. Kur nu vēl tas ka kaut kāds elks, par ko neatrast nekādas liecības Bībelē aizēno Kristu. Nav brīnums, ka tavam garam SG nepatīk.
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.07.14 07:36:55
Pirms daudz gadiem mūsu draudzes priesteris bija uzaicinājis Effatas desanta vienību ar toreizējo komisāru Zbigņevu (tagad bieži pieminēts citā sakarā), lai viņi mums divas trīs dienas skalotu smadzenes, tb, dāvātu Svēto Garu.
Sākumā bija teorētiskie "kursi", kur klārēja to pašu sviestu, ko šeit ļoti vienkārši atmasko Jošs Mulders. Trešajā dienā bija garu dalīšana. Pirms tam viena atbildīga komjauniešu sekretāre sniedza instrukcijas, lai gars varētu ienākt -
atbrīvot prātu, neko nedomāt, un nekādā gadījumā neko nelūgt!!!
Šķiet, par šādu apziņas stāvokli te vislabāk var pastāstīt Kundali ...
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.14 09:31:53
ļoti vienkārši atmasko Jošs Mulders


Papucs
Joprojām Tev nav nekādu argumentu - tiakia tava gara trakošana par SG. Un dīvaini, ka sagaidoša pozīcija ir kaut kas briesmīgs tavā izpratnē . Diez kā tad savu garu sadzirdēji, ja nespēj nomierināties un ieklausīties.
godwit
# Iesūtīts: 2010.07.14 09:36:16
Papucs, Adonika

Variet būt mierīgi - jums ir viens gars (man ir garu pazīšanas dāvana). Atšķirīgais jūsos ir atziņas dziļums un plašums.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.14 09:40:07
godwit
Mans Gars Dievmāti tak neatzīst.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.07.14 09:49:56
Adonika
Esmu gatavs saderēt, ka sastopoties ar katoļu harizmātiem, Jūs visi ļoti labi saprastos, jo gars viens. Un Dievmāte tur nebūtu nekāds šķērslis.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.14 10:00:02
Papucs
Man cilvēku reliģiskā pārliecība vēl nav traucējusi saprasties ar kādu - ja nerunā par reliģiju (ar katru var atrast, par ko runāt). Derēt nav vērts. Un cik dzirdēts, harizmātiskie katoļi ar dievmāti neaizraujas.
godwit
# Iesūtīts: 2010.07.14 10:04:40
Adonika
"Mans Gars Dievmāti tak neatzīst."

Un Papucis neatzīst mēles. Katrs mēs kaut ko līdz galam neesam atzinuši. Visam savs laiks. Ja ne šeit, tad debesīs atzīsim, kur vairs nebūs jātic un viss būs redzams kāds ir
Jafkundze
# Iesūtīts: 2010.07.14 10:13:59
Pirms daudz gadiem mūsu draudzes priesteris bija uzaicinājis Effatas desanta vienību ar toreizējo komisāru Zbigņevu (tagad bieži pieminēts citā sakarā), lai viņi mums divas trīs dienas skalotu smadzenes, tb, dāvātu Svēto Garu.
Sākumā bija teorētiskie "kursi", kur klārēja to pašu sviestu, ko šeit ļoti vienkārši atmasko Jošs Mulders. Trešajā dienā bija garu dalīšana. Pirms tam viena atbildīga komjauniešu sekretāre sniedza instrukcijas, lai gars varētu ienākt -
atbrīvot prātu, neko nedomāt, un nekādā gadījumā neko nelūgt!!!
Šķiet, par šādu apziņas stāvokli te vislabāk var pastāstīt Kundali ...
_________________________

ŠAUSMAS!!!
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.14 10:15:25
godwit
Atšķirība tajā, ka dievmāte ir nebībeliska, bet mēles ir bībeliskas. Kā nebībelisko elku pārstāvošs gars kurš ir kategoriski pret SG dāvanām var būt tas pats kas SG? Tur jau vairs nav runa par atziņu (ko varētu piesaukt salīdzinot mani ar tevi).
godwit
# Iesūtīts: 2010.07.14 10:18:34
Adonika
Dievmāte ir bībeliska, un pat ļoti, bet tā jau ir cita tēma.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.14 10:27:39
godwit
Ja? Un kur Bībeklē var lasīt, ka Dievam ir māte, kura turklāt ņem aktīvu dalību kristiešu dzīvēs?
godwit
# Iesūtīts: 2010.07.14 10:33:20
Adonika
Uzdot šo jautājumu kādā piemērotākā tēmā lūdzu. Labprāt parunāšos ar Tevi. Šeit lai ļaudis apspriež harizmas.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 116 , pavisam kopa bijuši: 19457