atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vēlreiz par kristību (KRISTIEŠU TĒMA)
Ingars
Iesūtīts: 2010.03.09 16:17:42
Divi jautājumi par svēto kristību neliek mieru
1) Vai pagremdēšana ir vienīgā pareizā kristības forma?
2) Vai ir pareizi kristīt zīdaiņus un tādus, kuri nespēj apliecināt savu ticību?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
AutorsZiņas teksts
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.10 12:46:58
" Vai joprojaam uzskati, ka nevar ziidainim liegt to ko vinjsh neprasa?"
Jā, joprojām tā es uzskatu. Vēl vairāk es Tev atgādināšu, ka zīdainim nav jāpasa tas, kas viņam jau pieder (Mat. 19:14).
danar
# Iesūtīts: 2010.03.10 12:51:45
armiloKura bridi sak nepiederet?
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.10 12:53:55
danar, un kā Tu domā?
danar
# Iesūtīts: 2010.03.10 13:08:40
armiloes nezinu..tapec jautaju?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.10 13:12:54
armilo,

Labi, tavu atbildi sapratu! Tad jau tavi beerni var buut naakamie nevakcineeto beerinju sarakstaa!

Kaa soliiju - atbldeeshu uz tavu jautaajumu!

Nee, neuzsaktu, ka nekristiitie beerni nonaak ellee! Taapat kaa ne visi nevakcineeties beerni saslimst ar tuberkulozeem!

Tachu... daudz mazaak ir to beernu, kas saslimst no tuberkulozes, kas ir beerniibaa vakcineeti nekaa to, kuri nav vakcineeti. Tieshi taapat pazaudeet Dieva valstiibu bez Kristiibas ir daudz viegklaak un daudz gruutaak atgriezties tam, kursh nav kristitis, nekaa tas, kuram Sveetaaa Gara daavana ir daavaata!

Jaa cilveeki var savas beerniibas daavanas izmest... daudzi pat Dieva Daavaato dziiviibu apzinaati izmet... bet tas nenoziimee, ka vinjiem sho dziiviibu var liegt kaads, kursh uzskata, ka vinjsh to nav prasiijis!
Jaa Kristiiba negarantee debesis, taapat kaa zeme veel negarantee razhu! Bet seekla kas seeta zemee driizaak uzdiigs, nekaa seekla, kas atstaata izniiciibai!

Un ja Kristus paveeleeja kaut ko dariit, tad tam bij iemesls... Un kaa tu pats saki, ja berniem jau pieder Debesu Valstiiba, tad kaadas tiesiibas ir Baptistiem liegt Beerniem shiis Debesu Valstiibas pirmo Daavanu?
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.03.10 13:17:17
mulderit , kaa var pazaudet Dieva valstibu bez kristības? Vai tā ir SG dāvana? Vai domāji, ka SG kā dāvana, ko saņem kristībās? Kontekstā ar to, kā tu tici, par bērniņiem.
Artis
# Iesūtīts: 2010.03.10 13:27:26
Mulder, es tikai nesaprotu vienu lietu!
Tu uzskati, ka tev ir taisnība, to es saprotu. Bet tu tiešām domā, ka ar saviem vārdiem pārliecināsi kaut vienu baptistu, ka viņi dara nepareizi? Cik daudz ateistu tu jau esi pārliecinājis atgriezties no grēkiem un sekot Kristum? Vai nav kāds efektīvāks veids, kā to darīt? Tu tiešām nedomā, ka ar lūgšanu varētu panākt daudz vairāk (kā tu pats kādreiz teici, ka lūgšanā nepavadi kaut 1/10 no tā laika, ko pavadi šeit)?
Protestants
# Iesūtīts: 2010.03.10 13:34:54
Ingars,
Varu tev atkārtot to pašu ko iepriekš.
Negribu tevi apvainot, bet iedrošināt. Ja tu nesapratīsi Kristību būtību, kas ir neredzama, tu nesameklēsi atbildes uz saviem jautājumiem. Tu maldies 3 priedēs.

Tu turi kristības sev acu priekš kā redzamu procesu ko veic cilvēki ar miesīgām procedūtām (pagremdēšanu ūdenī , mazgāšanu ūdenī, slacīšanu, etc)...tās tak ir redzamas, pilnīgi nenozīmīgs lietas. Tev atbildes jāmeklē neredzamajā, garīgajā daļā. Sakarā ar to, ka tu neizproti Kristību neredzamo daļu, tev nāk prātā tādi jocīgi, nekristīgi jautājumi – „kāpēc kristības ir vajadzīgas”, „ko ir jākrista”, „ko kristība dod”...
Protestants
# Iesūtīts: 2010.03.10 13:37:05
Mulder,
Diemžēl tu neliec priekšā pamatotus argumentus un nerunā par būtību. Būšu tomēr priecīgs ja mēs iztiktu bez ūdens liešanas, un konkrēti runātu par lietu. Mani šeit neinteresē tavas vispārējās domas par to kas ir pareizi vai nepareizi pie batptistiem, RKB vai citiem.

Tev nepatīk piekrist Kristību formula, ka „Kristības = mūsu pagremdēšana Jēzus nāvē un mūsu augšāmcelšana, kas balstīta uz Jēzus nāvi un augšāmcelšanu”. Tev nepietiek ar to, ka „Jēzus par tevi mira un augšāmcēlās” un ka tu Mulder caur šo faktu esi augšāmcelts. Tu gribi kaut ko vairāk – cilvēku miesiskās darbības ar ūdeni, runām, utt. (Kristība nav Jēzus Kristus nāve un augšāmcelšanās, bet kaut kas vairāk... tieši tas ko es teicu - tas ir Dieva Vārds pasniegts caur Ūdeni, kas paveic to, ko šis Vārds apsola! Tā ir Kristība - Dieva Pestīšana dāvāta cilvēkiem ūdenī, kas savienots ar Vārdu!).

Vai tev neliekas, ka tu runā līdzīgi kā evaņģēlijos parādītie farizejiem, kam bauslības miesiskās izdarības bija viņu arguments? Viņi tāpat domāja, ka caur šīm viņu pareizajām izdarībām Dievs viņus svētīs un kaut ko darīs, utt.

Pavils 1.Kr.15:14 saka - „Un, ja Kristus nav augšāmcēlies, tad veltīga ir mūsu sludināšana un arī veltīga jūsu ticība”, 17 „Un, ja Kristus nav uzmodināts, tad veltīga ir jūsu ticība, tad jūs vēl esat savos grēkos”.

Tādēļ ņem to vērā. Labāk nepazemini Jēzus nāves un augšāmcelšanās nozīmi, jo tā ir pilnīgi pietiekoša jebkuram kas tic, ka Jēzus mira par viņu un augšāmcēlās.

Tev liekas par maz, ka pieminēju tikai Rm6:4 un Kol2:12, lai definētu formulu, ka „Kristības = mūsu pagremdēšanu Jēzus nāvē un augšāmcelšana”, tad te būs vēl :
Mk 10:39 Bet Jēzus tiem sacīja: "Jūs gan to biķeri dzersit, ko Es dzeru, un tapsit kristīti ar to kristību, ar ko Es topu kristīts.
Lk 12:50 50 Bet Man jātop kristītam ar vienu kristību, un kā Man ir bail, kamēr tā būs pabeigta.
Rm 7:4 4 Tāpat arī jūs, mani brāļi, līdz ar miesīgo Kristu esat nonāvēti bauslībai un piederat citam, Tam, kas uzmodināts no mirušiem. Tāpēc nesīsim augļus Dievam!
Rm8:11 Un, ja jūsos mājo Tā Gars, kas Jēzu uzmodinājis no miroņiem, tad Viņš, kas Kristu Jēzu uzmodinājis no miroņiem, arī jūsu mirstīgās miesas darīs dzīvas ar Savu Garu, kas ir jūsos.
Gal 3:27 Jo jūs visi, kas esat kristīti Kristū, esat tērpušies Kristū.

Ja nu tomēr izdomā atbildēt konkrēti pēc būtības par Kristībām, tad dari tā.
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.10 13:43:10
Mulders, "kaadas tiesiibas ir Baptistiem liegt Beerniem shiis Debesu Valstiibas pirmo Daavanu?"
Kas Tev ir devis tiesības noteikt baptistu tiesības? Pielūko, ka netopi par farizeju!
bitukas
# Iesūtīts: 2010.03.10 13:52:06
Mees savus ziidainus sveetijam, kaa Jeezus sveetija beernus. Mani mulsina, kas cits. Ziidainim ir ticiba - to var kristiit. Traktoristam Koljam nav!!!!! Nekristiisim. Bet kad tas pats Kolja nonaak komaa un nevar pretoties, tad uz prieksu!!!!!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.03.10 14:35:40
bitukas
Tev tā ir gadījies?
Cik zinu, parasti gan personām bezsamaņā Sakramentus nepasniedz.
(KRISTIEŠU TĒMA) ? [78.84.248.246] [78.84.248.246]
# Iesūtīts: 2010.03.10 16:21:06
KURAM NO JUMS IR SVĒTAIS GARS ?!Iesūtīts: 2010.03.09 21:34:43

Svētais # Iesūtīts: 2010.03.10 08:57:18 (KRISTIEŠU TĒMA) ? [78.84.248.246]
Man ir un kāpēc tu gribēji uzzināt?


(KRISTIEŠU TĒMA) ? : negribēju uzzināt, bet būtu labi, ja paši foruma dalībnieki zinātu, kuram ir Svētais Gars, bet vēl labāk, ja pašiem būtu Svētais Gars, tad nebūtu tāda putrošanās, jo Svēta Gara piepildīti un vadīti brāļi un māsas nonāk vienprātībā, jo tiem ir Kristus prāts !

Tā kā, mīļais Svētais, tu esi vienīgais, kas apliecinājis šeit, ka tev ir, tad PĀRĒJIE VAI NU NAV JAUTĀJUMU IEVĒROJUŠI, VAI ARĪ NAV ATBILDĒJUŠI, VAI ARĪ VIŅIEM SVĒTĀ GARA NAV, bet lai tas paliek viņu ziņā, bet tu, Svētais, dzīvo Svētajā Garā.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.10 16:28:28
(KRISTIEŠU TĒMA) ? [78.84.248.246] [78.84.248.246]
nu i počom ninče SvajtojDuh? Nomēri izsalkušajam kādu gabaliņu, nežidojies!
rainars
# Iesūtīts: 2010.03.10 16:44:39
masiks [212.93.96.2] Tici uz Jēzu Kristu ,nožēlo savus grēkus un liecies kristīties, lai dabūtu Svētā Gara dāvanu.
Tas arī nozīmē jaunpiedzimšanu un kļūšanu par Dieva Bērnu ar visām debesvalstības mantojuma tiesībām, sirds apgraizīšanu grēkiem,pasargāšanu tiesas Dienā.
Jēzus miris un augšām cēlies arī dēl tevislai tu tāpat kā Jēzus Dzīvotu Atjunotā dzīvē.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.10 16:48:06
rainars
tak, kā redzi - (KRISTIEŠU TĒMA) ? [78.84.248.246] [78.84.248.246] domā ka viss ir stipri savādāk.
Artis
# Labojis Artis: 2010.03.10 17:36:41
Rainer, lai dabūtu Svētā Gara dāvanu, nav obligāti kristīties! Pietiks ar:

Mīlēt Jēzu...

Jāņa 14:23
Jēzus viņam atbildēja: "Kas Mani mīl, tas Manus vārdus turēs, un Mans Tēvs to mīlēs, un mēs nāksim pie Viņa un ņemsim pie Viņa mājas vietu.


Paklausīt Dievam...
Apustuļu darbi 5:32
Mēs esam šo vārdu liecinieki un arī Svētais Gars, ko Dievs devis tiem, kas Viņam paklausa.

Jāņa 1.vēstule 3:24
Kas Viņa baušļus tur, tas paliek Viņā un Viņš tanī, bet no tā mēs noskārstam, ka Viņš paliek mūsos, proti, no Gara, ko Viņš mums ir devis.


Mīlēt citus...
Jāņa 1.vēstule 4:12
Dievu neviens nekad nav redzējis; ja mēs mīlam cits citu, tad Dievs mājo mūsos, un Viņa mīlestība ir mūsu vidū tapusi pilnīga.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.03.10 17:44:07
Artis
Nē, nu vispār jau dzīvē ir maz `obligātu` lietu. Arī mīlas priekus var izbaudīt bez precēšanās, un zupu iestrēbt bez strādāšanas. Nav jau obligāti jāatņem sveiciens, un bikses kājās jāvelk.
Īstenībā, visdrošākais veids, kā izbēgt no visiem ticības `obligātumiem`, ir tikt piesistam uz krusta blakus Kristum, un lūgt, lai Viņš piemin mani Savā Valstībā.
jõgis [84.237.143.5]
# Iesūtīts: 2010.03.10 17:55:18
Ctulhu laikam bišķi mazāk
Aivars
# Iesūtīts: 2010.03.10 18:08:16
Ctulhu
Nē, draugs. Man jau ir Kristība!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 146 , pavisam kopa bijuši: 16965