atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vēlreiz par kristību (KRISTIEŠU TĒMA)
Ingars
Iesūtīts: 2010.03.09 16:17:42
Divi jautājumi par svēto kristību neliek mieru
1) Vai pagremdēšana ir vienīgā pareizā kristības forma?
2) Vai ir pareizi kristīt zīdaiņus un tādus, kuri nespēj apliecināt savu ticību?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
AutorsZiņas teksts
Artis
# Iesūtīts: 2010.03.10 12:16:45
Ko nozīmē "liedz kristību"!

Nu, ja manā draudzē (baptistu) pajautātu, vai var nokristīt viņu bērnu, laipni atbildētu, ka tas pie mums nenotiek un pateiktu, ka to dara luterāņi un katoļi.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.10 12:17:57
Mulders, Tev ir tāda pārliecība, ka nekristītie bērni nonāk ellē?

Man patiik, ka tu proti uzdot jautaajumus!

Bet saakumaa tomeer atbildi uz jautaajumu!
danar
# Iesūtīts: 2010.03.10 12:19:21
ArtisBet bij pietiekosi svarigi,jo pats Jezus tika kristits.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.03.10 12:19:48
Nu, ja manā draudzē (baptistu) pajautātu, vai var nokristīt viņu bērnu, laipni atbildētu, ka tas pie mums nenotiek un pateiktu, ka to dara luterāņi un katoļi.

Tieshi to arī nozīmē LIEDZ! Pie jums ticīgi vecāki nevar savu bērnu aiziet un "vakcinēt" pret velnu un grēku... kāmēr pats bērns to nesaprot... Tieši tāpat kā Apollo rakstā pieminētie vecāki... liedza savam bērnam vakcināciju - šodien šie vecāki savu "taisnību" var apglabāt kopā ar bērniņu! Tikai pie jums tiek liegta nevis laicīgā vakcinācija, bet mūžības vakcinācija... Acīmredzot jūsu ticība Fortūnai ir lielāka, nekā Kristum! Mums - Luterāņiem - tāda ticība uz Fortūnu nav... tāpēc darām tā kā Kristus pavēlēja un apsolīja!
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.10 12:20:49
Mulders, ko Tu vēlējies lai atbildu? Vai to, ka ir svētīgi cilvēku kristīt kopš brīža, kad viņš ieradies šajā pasaulē? Jā, tāda ir mana pārliecība.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.10 12:22:31
Ingars

mans mērķis nav pierādīt, ka man ir taisnība, bet tev nē, mans mērķis ir noskaidrot bībelē pamatotu patiesību

Tad jau tu noteikti noskaidrosi, jo kas mekle, tas atrod. > tacu es nebūšu tas, kas strīdēšos ar tevi , jo tas ir tukši un nelietderīgi. Es varu dot kādam atziņu un atklāsmi, ko pats esmu saņēmis tikai pie nosacījuma, ja man kāds to prasa. Taču runāt runāšanas pēc, to nevēlos.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.03.10 12:23:08
Mulders, ko Tu vēlējies lai atbildu? Vai to, ka ir svētīgi cilvēku kristīt kopš brīža, kad viņš ieradies šajā pasaulē? Jā, tāda ir mana pārliecība.

Pajautāšu 3o reizi - vienu vienīgu jautājumu!

Vai tu joprojām uzskati, ka nevar zīdainim liegt to ko viņš neprasa?

Jautājusm ir vienkārši atbildams -
1. jā joprojām uzskatu,
2. nē neuzskatu!

Jo tu augstāk tieši tā uzrakstīji un uzskatīji, es tāds "kurls" un pārjautāju - iedodot īstu dzīves piemēru un kontextu, kur šāda neprasītas lietas liegšana beidzas traģiski... tāpēc pārjautāju, vai tu joprojām tā uzskati?

Jeb lepnība neļauj mainīt šo uzskatu un atzīt, ka tu kļūdījies un var būt gadījumi, kad neprasītas lietas liegšana ir traģēdija?

Artis
# Iesūtīts: 2010.03.10 12:25:44
Mans mīļais Dievs, dod man spēku savaldīties! Paldies, ka tu man esi kaut ko iemācījis (lūgt par tiem, kas tevi kaitina). Kārtējo reizi redzu, kā sātans darbojas, lai atturētu cilvēku no daudz svarīgākām lietām.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.10 12:26:47
Artis, un kāds bij tava šī posta mērķis to publicēt?

jõgis [84.237.143.5]
# Iesūtīts: 2010.03.10 12:28:01
Jošs Mulders Pie jums ticīgi vecāki nevar savu bērnu aiziet un "vakcinēt" pret velnu un grēku kur šāds pamatojums kristībai ir atrodams?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.10 12:29:13
Ieveerojaat, ka anabaptisti negrib komenteet apollo rakstu... kas PRECIIZI izgaismo sho anabaptistu dziljo probleemu - Vai vinji tieshaam saviem beerniem liedz tos labumus, kurus shie beerninji nespeej nedz paluugt, nedz apliecinaat, ka saprot, kas tas ir?
Artis
# Labojis Artis: 2010.03.10 12:31:33
Izteikta sāpe ir vieglāka... Es to tiešām lūdzu, lai Dievs to skaidru skatu nepakļauties sātana viltībām, kurš darīs visu iespējamo, lai šķeltu Kristus miesu.

To iesaku arī pārējiem - ja esat tik pārliecināti par savu viedokli, tad vienīgais veids, kā panākt, lai tāds ir arī citiem, ir lūgšana un gavēšana, nevis mūsu vārdi, darbi vai vienalga kāda cita cenšanās!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.10 12:31:35
Jošs Mulders Pie jums ticīgi vecāki nevar savu bērnu aiziet un "vakcinēt" pret velnu un grēku kur šāds pamatojums kristībai ir atrodams?

Marka 16:16, 1 Pet 3:21, Tit 3:5

armilo
# Iesūtīts: 2010.03.10 12:33:12
Artis, man prieks par Tevi!

Mulderam, vēl jāaug. Mācies draugs sadzirdēt arī citus.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.10 12:35:15
Izteikta sāpe ir vieglāka... Es to tiešām lūdzu, lai Dievs to skaidru skatu nepakļauties sātana viltībām, kurš darīs visu iespējamo, lai šķeltu Kristus miesu.

... iesuutot shajaa Miesaa maldu maaciibas par to, ka dazhiem Kristus paveeletaas Daavanas nepienaakaas! Jo dazhi Dieva prieskhaa ir vienliidziigaaki par citiem...

Un shii baptistu teologjija izskataas tragjikomiska uz taa fona, kur maaceklji sevi paaugstinot jautaaja Kristum, kursh tad ir augstaakais Debesu Valstiibaa!

Taa nu sheit mees veerojam un Artis to pats saviem vaardiem apliecinaaja, ka vinja Darudzee tieshi taa notiek - ka zemaakie liedz Debesi tiem, kas ir augstaakie Debesu Valstiibaa - un to apliecinaajis pats Kristus!

Luuk kaadai ir jaabuut ljaunumam, apmaatiibai un velna speekam, lai shaadi sagroziitu Dieva Vaardu?

To iesaku arī pārējiem - ja esat tik pārliecināti par savu viedokli, tad vienīgais veids, kā panākt, tāds ir arī citiem, ir lūgšana un gavēšana, nevis mūsu vārdi, darbu vai vienalga kāda cita cenšanās!

Lai ljaunums triumfeetu, pietiek, ja Dieva Vaards kluseetu!
Bet neklusees!
jõgis [84.237.143.5]
# Iesūtīts: 2010.03.10 12:36:28
Kā jau rakstīju iepriekš, neredzu Bībelē nekādu maģisku kristības nozīmes skaidrojumu, kas pasargās bērnu. Kristībai nav pestījoša nozīme, jo kā var atgriezties pie Dieva, tāpat cilvēki var arī aizgriezties prom no Dieva - piemēri JD ir pietiekoši. Kristība ir jaunas dzīves apzināta sākuma kopā ar Dievu Kristū iezīmēšana.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.10 12:36:36
armilo, taa kaa tu nespeeji atbildeet uz manu jautaajumu... tad pienjemu, ka tava primaaraa atbilde ir arii iistaa atbilde!

Un ja ar "Mulderam ir jaaug" tu domaa, ka man jaatop pieaugusham, tad mana viskarstaakaa luugshana Dievam ir, lai es nekad nekad nekad netaptu tik pieaudzis, lai beerniem liegtu to, ko pats Kristus vinjiem ir apsoliijis un devis!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.03.10 12:37:58
Kā jau rakstīju iepriekš, neredzu Bībelē nekādu maģisku kristības nozīmes skaidrojumu, kas pasargās bērnu. Kristībai nav pestījoša nozīme, jo kā var atgriezties pie Dieva, tāpat cilvēki var arī aizgriezties prom no Dieva - piemēri JD ir pietiekoši. Kristība ir jaunas dzīves apzināta sākuma kopā ar Dievu Kristū iezīmēšana.

Nu ateisti vispaar Rakstos neko neredz, kaa tikai Juudu pasakas
Bet labi ka tu taa skaidri pasaki... tas tikai veelreiz apliecina, ka Dieva Vaards var teikt ko grib, tu ticeesi tam, kam gribi ticeet!
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.10 12:39:49
Mulders, "armilo, taa kaa tu nespeeji atbildeet uz manu jautaajumu..."
Tuberkulozes vakcīna nepasargās no nāves. Visi mirsim. No šī aspekta nav svarīgi, vai 11. mēnešos vai 111 gados. Tagad atbildi Tu. Apollo bērns nonāks ellē?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.10 12:43:16
Tuberkulozes vakcīna nepasargās no nāves. Visi mirsim. No šī aspekta nav svarīgi, vai 11. mēnešos vai 111 gados. Tagad atbildi Tu. Apollo bērns nonāks ellē?

Nee, armilo, jautaajums bij cic (nu jau 4o reizi uzdodu) - Vai joprojaam uzskati, ka nevar ziidainim liegt to ko vinjsh neprasa?

Apbriinojami, kaa cilveeki nespeej atbildeet uz vienkaarshu jautaajumu!

Kad atbildeesi uz SHO, tad es atbildeeshu uz tavu jautaajumu! Jo tut achu nebuusi apmierinaats, ka es neatbildu uz tevis uzdoto jautajumu, bet runaaju par pilnmeeness nakshu ietekmi uz dzelzcelja sliedi!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 27 , pavisam kopa bijuši: 36211