atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu 11. novembris Mācītāju konferencē diskusijas par satversmes grozījumiem attiecībā par sieviešu kalpošanu V
vilks
Iesūtīts: 2010.01.17 22:39:28
Turpinam sarunu.
Iepriekšējās diskusijas beigas šeit - 51. lapa un 52. lapa.

Runājam par tēmu,jā?
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 38 . 39 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2010.02.19 10:39:52
armilo
Par sludināšanu tiešām vairāk tiek argumentēts izejot no Romiešu 16 sacītā
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.02.19 10:44:10
danarAivarsHaw-wa [78.84.25.254]

Man draugi kalpo Ķīnā. Viņi ir simtprocentīgi Dieva kalpi, jo ir tālu no savām mājām un ar biznesu vispār nenodarbojas.
Viņiem sistēma ir tāda pati kā Jēzus laikā. Viņi izlūdz Dievam kalpošanas vietu. Lūgšanas brīdī Dievs uzrāda valsti kur viņiem jāierodas. Precīzi kā Bībelē Gars veda arī apustuļus, teiksim , lai uz Āziju viņi neiet....
Lūk , viņi ieradās Ķīnā ,. noīrēja māju un jau nākamajā dienā izgāja ielās , uzrunāja cilvēkus , sludināja Jēzu. Piem. man tuvākais brālis Imants tur ir kopā ar savu sievu. Šo kalpošanas darbu viņi dara kopā. Dienas kārtību viņi sadala, jo grupa ar laiku palielinās , jo nāk klāt šajā grupā jau ķīnieši. Viens piem. no rīta gatavo ēst , cits pēc ēšanas pieskata un māca bērnus, jo misionāriem(apustuļiem) ir arī bērni.
Pilnīgi loģiski , ka Jēzu pieņem arī ķīniešu sievietes un , kā, vai tad viņas nav jāizglīto par apustulēm? Viņas ar lielu dedzību nāk kalpošanā un kaut ko pateikt , ka tu to nedrīksti darīt būtu absurds , jo Bībelē nav tāda no;liedzoša ideoloģija jaunajā derībā , ka nedrīkst Jēzu sludināt sieva.
Lūk , tā ir ideāla kalpošana , kur visi ir vienā komandā. Pie mums viens cilvēks grib piesavināties visus titulus novadā , kur ir baznīca un baznīcā ir tukšums. No mana drauga kalpošanas ik nedēļu Jēzu pieņem simtiem ķīniešu. Augļi ir tur , kur nav teoloģijas , bet Jēzus. Ar to mums būs jārēķinās arī šeit Latvijā , lai Dievs no mums neatstātos galīgi. Šis laiks r;āda, ka Dievs mūs ir atstājis mūsu nožēlojamās teoloģijas dēļ, kur vieni var darīt ko grib nesvētu, pie tam citiem vēl aizliegt sludināt Jēzu.
Mums ir jāizvēlas, vai būsim kopā viena miesa un gars , vai daudzus jo daudzus Dievs izspļaus ( laodiķejas draudzei J. atkl).
armilo
# Iesūtīts: 2010.02.19 10:44:45
Mārtiņš, es Tev piekrītu. Man pašam pieņemams ir krievu tulkojums, kurš pozicionē sievieti Jūniju, kā apustuļiem labi pazīstamu, bet ne kā apustili - sievieti no viņu vidus.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.02.19 10:49:17
Aivars Lapšāns
Viss jau ir jauki, bet nesaprotu, kāpēc Tev, kas tāpat veido savu teoloģiju, patīk teoloģiju pretstatīt Jēzum?

armilo
Nu re, tev `pieņemams` ir šāds tulkojums, Hawwai citāds. Ko nu darīsim? Saliekam komatus pēc pašu patikšanas `sodīt nedrīkst apžēlot`, vai tomēr ir iespējams kopīgi noskaidrot patiesību?
danar
# Labojis danar: 2010.02.19 11:47:36
Aivars LapšānsNu,un kas notiek talak ar siem cilvekiem,kuriem pasludinata Laba Vests?Vinus tacu noteikti krista?Talak tacu vini ikdienas macas Dieva Vardu?Sanem Sv.Vakaredienu?Vai ta nav?kads tacu to visu organize,vada..vai es kludos?
Vārds "teologija"celies no 2 grieķu vardiem"theos"-Dievs,dieviba un "logos"-macība,prats.Maciba par Dievu(kristiga teologija)
armilo
# Iesūtīts: 2010.02.19 12:00:13
Aivars, skaidrojam kopā patiesību!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.02.19 12:08:31
armilo
Āmen!
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.02.19 14:11:49
Aivars

Piedod , man teoloģija ir pretīga. Tā ir sašķēlusi baznīcu un turpina to darīt. Die4mžēl daudzi iet aiz teologiem , bet ne aiz Jēzus.
Kāda man teoloģija? Es balstos uz rakstu taisnību. Taisnību neviens teologs neapgāzīs. Lai necenšas.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.02.19 14:13:31
danar

u,un kas notiek talak ar siem cilvekiem,kuriem pasludinata Laba Vests?Vinus tacu noteikti krista?Talak tacu vini ikdienas macas Dieva Vardu?Sanem Sv.Vakaredienu?Vai ta nav?kads tacu to visu organize,vada..vai es kludos?

Protams.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2010.02.19 14:18:37
danar

Vārds "teologija"celies no 2 grieķu vardiem"theos"-Dievs,dieviba un "logos"-macība,prats.Maciba par Dievu(kristiga teologija)

Var jau piesaukt kā vien vēlies to, bieži vien,.... ticīgo muļķošanas sitēmu.
Kur divi vai trīs ir Jēzus vārdā ar Bībeli rokās , tur ir labākā mācība , jo Svētais Gars viņusd māca labāk par teologiem....
NU , paskaties uz Merlinu. Viņš vispār nespēj domāt mīl3estības vārdā par SO. Viņš pasaka , ka ir balsojis pret , bet šajā forumā pavedina uz māsu pazemošanu caur teoloģiskām grāmatām. Kapitāla divkosība , kas neatbilst Bībeles taisnības standartiem.
jugla3 [81.198.241.210]
# Iesūtīts: 2010.02.19 14:20:22
danar mācība par Dievu uzreiz nenozīmē kristīgu teoloģiju - tikpat labi var būt islāma teoloģija u.c.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.02.19 14:22:42
Aivars Lapšāns
Vispār jau tas `logos` Jāņa evaņģelija sākumā top lietots kā Vārds, un pats Jēzus top pieteikts kā visīstākā Teoloģija.

Īstenībā jau tajā pašā brīdī, kad Tu sāc runāt par Dievu, tā ir sava veida teoloģija
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2010.02.19 14:25:05
Ctulhu

Reizēm , protams , es pārspīlēju , bet ko teoloģija ir nodarījusi kristietībai ļaunu ...tas ir ārprāts. Tagad ir tāds pats laiks kā Jēzus laikā , kur rakstu mācītāji iedomājās , ka viņi var darīt ko grib pret ticīgajiem. Viņi nogalināja Jēzu , vajāja draudzes....Tagad tas pats. Daļa mācītāju sevi noformulējuši caur teoloģiju tieši tāpat , ka pat atļaujas bērnus izvarot. Tā ir visatļautības teoloģija, kas bieži vien paspīd arī te , šajā forumā. Taisnību sakot viss atkārtojas- Jēzu sit krustā un vajā draudzes paauKstinājušies rakstu mācītāji .
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.02.19 14:27:58
Aivars

Teologam jā, man ne. Es sludinu Dieva vārdu. Arī Tev.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.02.19 14:29:25
Ctulhu

Āmen
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2010.02.19 14:34:28
Ctulhu

Nee, nu viss pareizi.

JK bija kas? Disidents jeb keceris, kas nostaajaas pret taa laika un vietas oficiaalo religiju & gariidznieciibu un sajaa sakaraa tika ar okupacijas karaspeeka paliidziibu represeets.


Tev taisnība un ja kāds to šodien nesaprot , tad ...vai tādam.
Jo Dievs caur praviešiem teica ļoti asus vārdus tā laika garīdzniecībai - man nevajag ne jūsu dievnamus, ne upuru poienesumus , ne ka jūs svinat svētkus, ne jūs skaistos priesterības tērpus , jo jūs iekšā esiet sapuvuši . To teica pravieši. Viņi arī teica , ka iznīcinās tādu kalpošanas sitēmu. Un iznīcināja. Tagad viena daļa dara tieši tāpat. Piesauc baznīcu , svētos, tradīcijas, bet iekšā savu sapuvušo sirdi neredz. Neredz arī šī laika zīmes te Latvijā, ka Dievs jau ir sācis rīkoties pret viņiem. Skumjākais ir tas , ka tautai ir jācieš. Jo kādu ceļu iet garīdzniecība , tādu ,,okupāciju,, iziet arī tauta.

Aivars
# Iesūtīts: 2010.02.19 14:39:23
Aivars Lapšāns

Lai kā tev negribētos to atzīt, Tu tomēr veido savu teoloģiju brīdī, kad sāc kādam ko skaidrot par Dievu, tikai mēģini to nosaukt kaut kādā citā vārdā
Aivars
# Iesūtīts: 2010.02.19 14:51:37
Ctulhu
Visādi gadījumi kristietības vēsturē gad``ijušies
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.02.19 15:37:51
Aivars

Es zinu , Aivar , kas Tev pie manis nepatīk , to es nerakstīšu šajā forumā , bet to Tu vari atrast manā teiktajā ctulhu. Es to esmu sajutis jau kopš paša sākuma. Tas ir tas klusums, kas starp mums ir taktiski ,,noklusēts,,. Par to es arī Tevi cienu.
Bet , ja Tu man gribi piesiet teoloģiju , tad , es jau teicu , ka man tas ir diezgan pretīgi. Tāpēc , ...lūdzu , ja kaut ko atrodi , ko es sludinu nepareiz, ne pēc Bībeles, uzraksti. Būšu Tev pateicīgs. Bet , ja nepiekritīšu , padiskutēsim.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.02.19 15:55:04
Aivars Lapšāns
Nu palasi vēlreiz, ko sacīju par to, kas ir teoloģija. Var protams būt bibliska un nebibliska, izsvērta un pavirša teoloģija, bet būtībā mēģinājumi puslīdz sistemātiski vēstīt par Dievu ir teoloģija, vai tas patīk vai nepatīk. Tu šajā jautājumā mēģini strīdēties apmēram tā: "Nepiesien man, ka dzeru vodku. Es dzeru šņabi. Vai ērkšķogas man riebjas, es ēdu tikai krizdoles`.
Es nemēģinu neko piesiet, bet vienkārši paskaidroju, ka tavs šī `teoloģijas` termina lietojums nav visai korekts.
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 38 . 39 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 24 , pavisam kopa bijuši: 31948