atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kā tieši Bībele ir jālasa?
pich007
Iesūtīts: 2009.12.10 09:03:05
Šo jautājumu uzdevu kādam mācītājam, bet atbildi tā arī neesmu saņēmis. Ko jūs sakiet- kā jālasa Bībele:
1) ar pārliecību, ka viss tur aprakstītais ir patiesībā noticis;
2) daļa faktu ir patiesi, bet daļai notikumu ir simboliska nozīme;
3) visam Bībelē aprakstītajam ir simboliska nozīme un nekas nav reāli vēsturiski noticis;
4) cits variants?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
incognito
# Iesūtīts: 2009.12.11 21:58:50
Hmmm. Jā, ir.
Es esmu pārliecināts par morāles nozīmi, neatkarīgi no tā, vai to pamato ar Dieva gribu, karmas likumu vai sabiedrības vienošanos.
Esmu pārliecināts arī, ka cilvēkam ir potenciāls gan kļūt par svēto, gan par nesvēto, bet esmu arī pārliecināts, ka tas atkarājas no cilvēka paša izvēlēm, nevis ārpusēja spēka.
Lai arī, pieļauju, cilvēks saņem palīdzību, ja nostājas uz pareiza ceļa.
Nu tā kaut kā.
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.12.11 22:02:06
Apskaužama Svētā enerģija...jeb varbūt kas cits?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 22:07:08
incognito Par morāli jā, bet teiksim, par Dievu un tavu izpratni par Viņu vai esi 100% pārliecināts?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 22:08:41
Mīlestība sniedzas un tiecas cik tik vien var...Džonijs
incognito
# Iesūtīts: 2009.12.11 22:08:47
Svētais
Nē, par 100% neesmu.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 22:09:51
incognito redzi, bet es esmu. Tas nav fanātisms. Tas nav tas, ka man būtu vispareizākais viedoklis, bet tā ir pārliecība par Jēzu un Dievu Viņa personā.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 22:10:29
Šo pārliecību nevar iemācīties, to var tikai piedzīvot sastapt un zināt. To izdarīja pie manis Jēzus.
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.12.11 22:13:42
Svētais Enerģija tevī ir...arī neatlaidība, bet ja būtu vēl мудрость...
incognito
# Iesūtīts: 2009.12.11 22:14:06
Svētais
Varbūt tas ir labi. Bet no otras puses tev vairs nav nekādu izvēles iespēju, vai ne?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 22:17:55
incognito es negribu šīs citas izvēles vairs izdarīt. Un tā nav nolemtība vai fatālisms. Tā ir mana sapratīga izvēle. Mani neviens uz to nepiespiež. Tas nav fanātisms šajaa izpratnee. Kāpēc lai es izvēlētos kaut ko citu, kad visu kas man vajadzīgs jau esmu saņēmis?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 22:18:43
Džonijs gudrība ir nepieciešama man par to piekritu.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 22:21:28
Džonijs es sāku nezinādams, kādi ļaudis šeit apgrozās. Sāku ar cietu barību (Rakstiem), bet tas bija par stipru. Tad nu tagad cenšos saviem vārdiem paskaidrot, bet man vajag gudrību , tas tiesa.
komentārs [86.152.92.74]
# Iesūtīts: 2009.12.11 23:33:40
Luters teica, ka sv Raksti ir Kristus šūpulis.
incognito
# Iesūtīts: 2009.12.12 13:03:40
Svētais
Pārliecība nav patiesības garantija.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.12 14:10:00
Gnidrologs Piekrītu, ka labie darbi ir viens izcils rādītājs un nepieciešami mums katram gan darīt , gan saņemt. Šajā aspektā ticības apleicinājumi da jebkādi ir garām, ja nav darbu.

Es izklāstu savu viedokli no tā aspekta, ka lai gan Dievam labie darbi ir ļoti būtiski un svarīgi, lai cilvēks to darītu, taču tas nav cēlonis pateicoties kuram Dievs pieņem un akceptē cilvēku savā priekšā. Uz šīs zemes mums nav parauga tam, jo mēs esam raduši saņemt to, ko esam pelnījuši. Dievs uzlūko cilvēku savādāk, tāpēc, ka iedod bezmaksas taisnotu stāvokli savā priekšā pateicoties Kristus darbam mūsu labā un mūsu ticību tam. Runāju par šo būtiskāko un galveno atšķirību.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.12 14:11:00
incognito Piekrītu, bet tā ir brīnumaina sajūta, kad kaut kas tāds tev ir, par ko vari būt 100% pārliecināts.
Svētais
# Labojis Svētais : 2009.12.12 15:38:49
Gnidrologs domāju, ka tevi saprotu.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.14 09:31:22
Svētais
Tad man piedāvātu desmit citādākas, bet es pat negribētu mēģināt, jo zinu ( zinātu 100%), ka man ir iedota vislabākā. Tas tāds spocīgs salīdzinājums, bet es nemāku neko sakarīgāku atrast
Taisni ļoti labs salīdzinājums. Tieši tāpat musulmaņi, krišnaīti, budistu un vēl jo daudzi citi par 100% zin, ka viņu ierīce ir pati labākā, un citas nemaz negrib mēģināt. Es vienmēr brīnos, kā jums, kristiešiem, nepielec tik vienkārša lieta!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.14 10:29:18
EM... pielec pielec... Tak ir atshkjiriiba starp "domaat ka ir vislabaakais" un "ir vislabaakais"

Veel jau praksee cilveekiem nospeelee subjektiivs viedoklis, kad vinjsh konkreetajaa uzskatu sisteemaa juutaas piepildiits jeegpilns un laimiigs. Tas jau buutu interesants aptauja, pajautaat dazhaadiem cilveekiem vai vinji juutaas laimiigi taapeec, ka ir kristieshi, ateisti, budisti etc.

Jo ir jau veel cic variants, cilveeks var sevi maaniit taadaa zinjaa, ka juutaas laimiigs, jo konkreetaa sisteema ljauj izpausties kaut kaadaam vinja greeciigajaam vajadziibaam... nu tur varaskaare, lepniiba, mazv. komplexi etc. Pasaule pilna ar aptraumeetiem un psihologjiski samociitiem ljautinjiem, kas speej sublimeeties taadeejaadi, ka kljuust lieli experti taro kaartiis... Liidziigi kaa Korejieshu radio prasa, kura ir visslinkaakaa tauta, shie padomaa un atbild - "Zato Starcraftaa muuseejie visus samochii"
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.14 10:32:43
Jošs Mulders
Tak ir atshkjiriiba starp "domaat ka ir vislabaakais" un "ir vislabaakais"
Nuja, bet droši pateikt jau to nav iespējams! Paliek tikai "točno ar aknām jūtu, zinu, mamoi kļanusj, IR vislabākais!"

konkreetaa sisteema ljauj izpausties kaut kaadaam vinja greeciigajaam vajadziibaam... nu tur varaskaare, lepniiba, mazv. komplexi etc.
Bet to jau atkal var izpaust katrā sistēmā. Katrā sistēmā ir veids, kā pie tās pielīmēties un izlikties pašam savās acīs par ticīgo, un katrā sistēmā ir īstais pareizais veids kā visam jāstrādā. Kristietība nav izņēmums.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 22 , pavisam kopa bijuši: 25004