atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kā tieši Bībele ir jālasa?
pich007
Iesūtīts: 2009.12.10 09:03:05
Šo jautājumu uzdevu kādam mācītājam, bet atbildi tā arī neesmu saņēmis. Ko jūs sakiet- kā jālasa Bībele:
1) ar pārliecību, ka viss tur aprakstītais ir patiesībā noticis;
2) daļa faktu ir patiesi, bet daļai notikumu ir simboliska nozīme;
3) visam Bībelē aprakstītajam ir simboliska nozīme un nekas nav reāli vēsturiski noticis;
4) cits variants?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 19:24:37
Jāņa 10:9 ES ESMU durvis. Ja kāds caur Mani ieiet, tas tiks izglābts; viņš ieies un izies un atradīs ganības.


Jāņa 14:6 Jēzus viņam saka: "ES ESMU ceļš, patiesība un dzīvība; neviens netiek pie Tēva kā vien caur Mani.

Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 19:29:59
Es esmu svēts pateicoties tam , ko Dievs ir izdarijis manā dzīvē, nevis pateicoties savam svētumam. Dievs to ir iedevis man bezmaksas uz ticības pamata Jēzum.

Paštasinība ir tiešām ļaunums, ka kāds domā, ka var nodzīvot savu dzīvi darot labu pēc savas saprašanas un kritērijiem. Dievs uzstāda savu kritēriju, un iedod šo taisnību bezmaksas. Par darbiem būs jāuzņemas atbildība tik vai tā, bet tas nav glābšanas cēlonis. Tā ir žēlastība, ko Dievs parāda pret cilvēku.
incognito
# Labojis incognito: 2009.12.11 19:33:46
Par mēlēs runāšanu man ir grūti ko komentēt, kā jau novērotājam; cik es esmu redzējis video ar šo parādību, tas ir licies visai ērmīgi.

Kas attiecas uz Jēzus misiju - kā Tu skaidro to vietu no Mat.ev., kur Jēzus saka kanaāniešu sievai, ka sūtīts tikai pie Izraēla cilts noklīdušajām avīm? (Mat. 15:24)
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 19:34:52
Svētais gars arī izskaidro Bībeli kā atklāsmi. Tiem, kam nav šī Gara, tie arī nevar to uztvert atbilstoši un salikt kopā ainu.

Svētais Gars ir persona, kas runā( neskaitamie piemeri Bibele)

Marka 13:11 Kad nu tie jūs vedīs, jūs nododami, tad nebēdājieties iepriekš; kas jums tanī pašā stundā taps dots, to runājiet; jo jūs neesat tie, kas runā, bet Svētais Gars.

Tas skolo un atgādina Jēzus mācīto ( Rakstus):

Jāņa 14:26 Bet Aizstāvis, Svētais Gars, ko Tēvs sūtīs Manā Vārdā, Tas jums visu mācīs un atgādinās jums visu, ko Es jums esmu sacījis.

Vada, aizsargā, mierina, izpaužās spēkā utt.
incognito
# Labojis incognito: 2009.12.11 19:36:04
Gnidrologs
ko Tu dēvē par paštaisnumu? Cik pie Svētā var vērot, viņam piemīt zināma nesatricināma pārliecinātība, bet tā jau laikam ir ticības izpausme.
Svētais
# Labojis Svētais : 2009.12.11 19:42:28
incognito Jā piekrītu, ka no malas izskatās ērmīgi. Vispār tas nemaz nebija no Dieva paredzēts publiskai lietošanai, bet personīgai ticības celšanai. Publiski drīkst lietot tikai pie nosacījuma, ja kāds skaidro. Bet tomēr, Dievs saka, ka lai neliedz runāšanu mēlēs. Teiksim tā, ja visi ir saņēmuši šo Garu, tad visiem lūgt mēlēs vispār nav nekādu problēmu. Manā draudzē mēs to bieži arī daram.

Jēzus bija sūtīts pie Izraēla avīm pirmām kārtām. Glābt savu tautu, jo Dievam bija derība ar to. Tas ir iemesls kāpēc viņš atraidīja cittautiešus. Tā bija viņa misija un uzdevums. Lai gan pāris reizes Tēva pavēli viņš pārkāpa,( 1 gadījums ar cittauties meitu, kuru Jēzus dziedina, un otrs šī samariešu sieva, kas saņem pravietisku kalpošanu no Jēzus, )

Jēzus un Dievs glābšanu ir paredzējis visiem cilvēkiem. Tācu Jēzus konkrētā misija bija Izraēls, un tikai tad, kad Viņš deva pavēli doties ar evanģēliju pasaulē, viņš deleģēja šo uzdevumu caur mācekļiem tālāk. Turklāt tas viņiem arī nebija īsti izprotams, jo sākum`;a viņi evangeliju sludināja tikai jūdiem, līdz Pēteris saņēma nepārprotamu parādību, ka evanģēlijs sludināms arī pag;āniem. Kad pagāni saņēma Sveto Garu ( runāšanu mēlēs) caur Pētera sludināšanu, tā bija nepārprotama zīme un apliecinājums tam, ka Dievs ir par sludināšanu pagāniem
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 19:44:24
Gnidrologs Mans niks tikai apliecina Dieva teikto par mani. Uzsveru, ka tas nav mans nopelns, ka es esmu svēts. Tas nav manu darbu nopelns, cik labs cilvēks es esmu vai ko es esmu labu izdar`;ijis. To Dievs pieškir bezmaksas ikvienam, kas tic Jēzus nopelnam viņa labā. Tāpēc tas nav paštaisnības simbols bet vnk ticības apliecinājums
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 19:45:12
Dieva Vārds no ši aspekta nemelo, tāpēc tā ir pazemība pieņemt Dieva viedokli par sevi, nevis domāt savu viedokli.
incognito
# Labojis incognito: 2009.12.11 19:51:16
Gnidrologs
Ā, skaidrs. Nu jā, ja Svētajam būtu nepaveicies piedzimt kaut kad inkvizīcijas laikos, no viņa varētu sanākt sirdsšķīsts inkvizitors, kas spīdzinātu ķecerus pilnā pārliecībā, ka tādā veidā dara labu, glābjot viņu dvēseles.
Tā ir tāda ticības bīstamība. Arī muslimu teroristi droši vien ir pārliecināti par to, ka Dievs ir ar viņiem. Varbūt šaubas ir labākas nekā ticība.
Mēs vispār esam apstākļu vergi. Kurš var pateikt, par ko būtu pārvērties, ja apstākļu vadīts strādātu par apsargu Malthauzenes koncentrācijas nometnē.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 19:56:26
Inkvizitoriem nav attaisnojuma par izdarīto. Tas nenozīmē, ka viņi ir rīkojušies pareizi, ar Dieva vārdu uz lūpām. Jēzus tā nemāca. Tāpēc man ir žēl par tiem, kas devuši piedauzību Jēzum, un ēnu uz citiem Kristus kalpiem.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 19:58:02
Var paskatīties uz Jēzus mācibu, lai saprastu vai rīcība ir taisna vai nē. Kādi gribēja nomētāt sievieti par laulības pārkāpšanu, bet Jēzus viņu apžēloja, tāds ir mans Dievs.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 20:27:06
Gnidrologs Redzi grūti to aptvert tam, kam nav izpratnes. Bet tā ir norma Dieva bērniem. Inkvizitoru rīcību es neattaisnoju, tā bija nepareiza.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 20:27:42
Psaulīgam cilvēkam šāda loģika ir nesaprotama, tam es varētu piekrist.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 20:40:47
Gnidrologs Es cienu tevi un tavu izpratni. Esmu saņēmis atklāsmi par Patiesību, kas ir Jēzus Kristus. Tāpēc man ir skaidrs arī tas, ka pārējās nav.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 21:00:16
Gnidrologs Es tevi sapratu un saprotu. Netiesāju un nenosodu. Nepaaugstinos. Nelepojos. Tā ir žēlastība, ko es esmu saņēmis, un tas nav mans nopelns, tāpēc man nav ar ko lielīties.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 21:13:04
Zini, es pateicos Dievam, ka man nav vairs jāmeklē. Kādreiz biju meklējumos , bet nu vairs ne. Tas ir līdzīgi kā ...pat nezinu ar ko salīdzināt...Bet teiksim man iedotu uz pasaules visvisvisvis labāko kaut kādu ierīci. Tad man piedāvātu desmit citādākas, bet es pat negribētu mēģināt, jo zinu ( zinātu 100%), ka man ir iedota vislabākā. Tas tāds spocīgs salīdzinājums, bet es nemāku neko sakarīgāku atrast .
Svētais
# Labojis Svētais : 2009.12.11 21:14:20
Tāpat ir ar Jēzu, kad esi Viņu "dabūjis" tev neslāpst un nesalkst ne pēc kā cita:

Jāņa 4:14 Bet, kas dzers no tā ūdens, ko Es tam došu, tam nemūžam vairs neslāps, bet ūdens, ko Es tam došu, kļūs viņā par ūdens avotu, kas verd mūžīgai dzīvībai."


Jāņa 6:35 Jēzus sacīja viņiem: "ES ESMU dzīvības maize. Kas pie Manis nāk, tam nesalks, un, kas Man tic, tam neslāps nemūžam.

Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 21:30:58
Gnidrologs Esi svētīts, lai tev veicās.
incognito
# Iesūtīts: 2009.12.11 21:38:07
Lai jums abiem veicas. Pēc taisnības nav jau nekāda iemesla, kāpēc jūsu abu atklāsmes nevarētu būt autentiskas.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 21:40:22
incognito Vai ir kaut kas par garīgām lietām par ko tu esi simtprocentīgi pārliecināts , ka tā ir?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 154 , pavisam kopa bijuši: 25689