atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kā tieši Bībele ir jālasa?
pich007
Iesūtīts: 2009.12.10 09:03:05
Šo jautājumu uzdevu kādam mācītājam, bet atbildi tā arī neesmu saņēmis. Ko jūs sakiet- kā jālasa Bībele:
1) ar pārliecību, ka viss tur aprakstītais ir patiesībā noticis;
2) daļa faktu ir patiesi, bet daļai notikumu ir simboliska nozīme;
3) visam Bībelē aprakstītajam ir simboliska nozīme un nekas nav reāli vēsturiski noticis;
4) cits variants?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 15:27:57
Ctulhu Loģika tev palīdz saprast, ka tu izdari kļudu un labo to. Tava sirds tev cenšas pateikt, ka tava daba ir kritusi grēkā, un tu centies klusināt šo atklāsmi. Sirds tev uzdot jautājumu, kāpēc tu esi radīts? Uz kurieni tu ej? Kāds ir tavs galamērķis? Vai tiešām tas ir viss kas ir dzīve? Vai esmu atklājis visu savu potenciālu? Kāpeč esmu dzimis tur kur esmu? Man ir spējas utt u.c. Tu tiec uzrunāts par to, kas ir patiesība, bet tomēr neieklausies, jo sirds ir apcietināta.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 15:34:26
Ctulhu . Ja es tev piedurtos fiziski tu to sajustu, tāpat kā sajustu to, ja es tevi nosauktu par galīgu muļķi. To tu sajustu dvēselē un justos ievainots, kāpēc es tā tevi apsaucu un par tevi padomāju. Tas ir tāpēc , ka tev ir aŗi dvēsele, ar kuru es komunicēju. Vēl tev ir gars, kas dod dzīvību pārējām divām ķermeņa daļām. Bet nu labi, nezinu kā tu to uztversi . Es katrā ziņā minēju to kā piemēru, bet nevis lai tevi aizvainotu.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 15:35:21
Ctulhu Tu esi grēkojis, un tev nav variantu, ja tu nepieņem Jēzus upuri savā labā.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.11 16:40:17
A es tev esmu atbildējis, ka esmu bišku pamēģinājis to dzīvošanu, kristiešu un krišnaītu. Un tad? Vajadzēja vairāk? Tieši kuru?

Okey, nu un ko izleemi? Kur paliec? Ilji kaa?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.11 16:47:23
Jošs Mulders
Ta nekur, visur savi caurumi.
Tā, pieverot acis, uz tīrām emocijām atkal var izbraukt visur, bet tas nav priekš manis.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 16:51:03
Ezīt paklausi MUlderam nāc pie Jēzus , Viņš ir Ceļš Patiesība Un Dzīvība. Roc dziļāk , tev viss izdosies.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.11 16:54:02
EM, znach tev iespeeja pasham savu uzskatu sisteemu uzziimeet!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.11 17:05:23
Jošs Mulders
Varbūt, pa vairākas!
Bet gan jau ka visas sen ir izdomātas.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.11 17:10:28
EM, praksee tu sen jau esi izdomaajis saveejo un to arii dziivo... par tik par cik tu pats to speej "sagremot", jautaajums ir vai tu speej un cik tu speej redzeet pats savas izveeleetaas dziives paradigmas implikaacijas muuzhiibaa... vai pat ne muuzhiibaa, bet naakamajos 5,10,20,30 gados... gan savaa gan sev tuvu cilveeku dziivees? Kaadus viljnjus tu ap sevi izplati, kur tie aiziet un vai tu kaa taurenis neesi ceelonis tornado? Bet varbuut otraadi... tieshi tu esi taa truukstoshaa detalja lai Kambodzhaa beerniem beidzot buutu pietiekami paartika?

Tas ir - cik daudz tu esi shos jautaajumus sev uzdevis par to "shodienu" kuraa tu esi, un kaadas ir atbildes... tb nevajag tagad tev man atbildeet, tas es tev taa... iedodu taalaako "plaanu" tam, ko dariit pasham ar savu pasaules uzskatu! Jo piekritiisi tach - dziivot principaa ir gaan interesanta lieta... sizhets gan speelej sux, bet grafika un skanjas efekti labie!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 17:19:30
Gnidrologs Tu vari but kads esi patiesiba ir tada, ka esi grekojis, un ja Jezus nav tavs Kungs , tad ej uz pazušanu. Visas pāreejaas filozofijas ir nederiigas.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.12.11 17:19:31
Grindologs, tieshi otraadi - ja tu visu nodefinee par vienu shnjaagu, tad tieshi izbeidzas visa dziive! Nu Viena un tad?

A vot iziesi aaraa, aiziesi uz veikalu... nopirksi to vienu shnjaagu, kam piekabinaata birka "Baltmaizes Batons" un peec tam tev NEBUUS vienalga kaadu shnjaagu no tava 5iisha kasiere izdod... vai ruupijaas, liraas vai zelta stienjos! Bet tie visi ir tikai birkas tai pashai snjaagai - ruupija, lira, zelts

Un te arii ir tas, kur Ctulhu ir juus visus apgaajis... (ceru ka pateicoties juusu padeviigajam kalpam) vinjsh ir sapratis mateerijas staavoklja buutisko noziimi dajebkaados ontologjiskajos daliijumos... Jo ir po fenji pateikt, ka viss ir viena un taa pati shnjaaga... tas kas cilveekiem incee praksee... kaa to shnjagu dabuut no buteles aaraa un apeest... Vot TUR ir svariigi kaa taa shnjaaga ir salociita un sakaartota... un tad izraadaas ka var salociit shitaa un var salocit taa... un lai "shito" no "taa" atshkjirtu, naakas lietot tev tik derdziigaas birkas... Un tad cilveeki operee ar birkaam, kas apziimee iipashos veidos salociitu to pashu vienu shnjaagu!

Un tad izraadaas, ka gars un dveesele nav nemaz tik tukshas skanjas... bet reference kaareiz uz lociijumu, nespecificeejot KO loka vai papiira shnhjaagu vai metaala shnjaagu

Ctulhu ar to vien, ka principaali neiebilst Apzinjas nepaartrauktiibai un transferam starp dazhaadiem apzinjas neseejiem, jau IR akcepteejis dveeseles/gara koncepciju... vinjsh speej ieraudziit to augstaako ontologjisko liimeni, kam mateerija ir tikai ietvars! Ctulhu gan ir monists, tik atkal... liidzko pasaka "mateerija" taa... reaali jau nekas nav pateikts, tb referenceejas tas uz KO? Pareizi subjektiivu cilveeka uztveerumu, kas ir nekas cic kaa interpreteets aareejaas shnjaagas iedarbiiba uz taviem jutekljiem...
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 17:42:44
Gnidrologs Tavas nav pareizas, jo tev nav patiesības, kas ir Jēzus.
incognito
# Iesūtīts: 2009.12.11 18:49:57
Jošs Mulders
Nu Kristietiibu esmu paracis dzilji!

Šis izteikums ieinteresēja.. saki vai rokot kristietībā nekād neesi uzdūries uz kaut ko, kas tev liekas nepareizs?

Svētais
Tu visus aicini pieņemt Jēzu par kungu. Saki... ko tas tev īsti nozīmē pieņemt kādu par kungu? Kam tas ir vajadzīgs (ja neskaita neskaidrās pēcnāves perspektīvas)?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 18:59:28
incognito Tā ir tāda drīzāk kā atzīšana, ka Viņš ir Kungs, jo Viņš ir Kungs. Viņš valda, lai gan to mēs nevaram šobrīd ar fiziskām acīm redzēt. (Ebr. 2:8 Visu Tu esi licis zem viņa kājām. - Bet, pakļaujot viņam visu, Viņš nekā nav atstājis, viņam nepakļāvis; bet tagad vēl mēs neredzam, ka viss viņam pakļauts. )

Ikdienā Jēzus komunicē ar mani caur sadraudzību, un tā nav formāla pātaru skaitīšana vai lūgšanu skaitīšana. Es atrodos viņa klātbūtnē ( garā), un atsvaidzinos viņa sabiedrībā, komunicēju lūdzot mēlēs, saņemu atbildes, viņš komunicē ar mani. Pateicoties Viņam staigāju veselībā, labklājībā un svētdzīvē.


Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 19:12:10
Es neaicinu iepazīt reliģisko kārtību, rutīnas, doktrīnas, noteikumus, regulas. Aicinu caur ticību Jēzum saņemt grēku piedošanu, kļūt par viņa mācekli, un iepazīt Viņu. To var izdarīt ( un visu saņemt no Dieva) bezmaksas, neizpildot nekādas reliģiskas liturģijas. Tā ir persona, kuru tu iepazīsti.
incognito
# Iesūtīts: 2009.12.11 19:15:23
Vai tev neliekas, ka tas varētu būt kāds iedomu tēls, ko tu iepazīsti? Jo raugi - ja daudzie kristieši, kas sakās komunicējam ar Jēzu, komunicētu ar vienu personu, tad viņiem vajadzētu būt vienisprātis vismaz par ticības lietām. Bet tā īsti nav.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 19:19:21
Katrā ziņā Dievu reprezentē katrs tā, kā viņš to ir saņēmis, sapratis, ticējis, iepazinis. Cits caur baznīcas kārtību, cits caur pieredzi, cits caur apkārtējām norisēm. Dievu var iepazīt caur Viņa Vārdu un sadraudzību lūgšanā. Tad izveidojas pieredze, kuru tev nevar atņemt vai apstrīdēt. Protams, ka kristieši arī mēdz pielaist kļūdas, un pat ļoti rupjas, bet Dieva acīs viņi ir Viņa bērni, jo ir ticējuši Jēzum un slēguši ar Dievu derību. Dievs arī šķiro savus bērnus kā zīdaiņus, bērnus, pusaudžus, jauniešus, vīrus ( briedumā). Tas , ka katrs mēs "redzam " Dievu savādāk nemaina Dievu. Viņu neviens 100% līdz galam neizskaidros un neizskaitļos, jo Viņš ir Dievs.
incognito
# Iesūtīts: 2009.12.11 19:21:29
Un vai Tu pieņem iespēju, ka kāds, kas Dievu saņēmis un iepazinis, piemēram, kā musulmanis, arī ir Viņa bērns?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 19:22:19
incognito Iedomu tēls varētu būt pie nosacījuma, ja man Dievs nebūtu devis gara ķīlu ( Svēto garu) Caur šo garu es lūdzu Dievu mēlēs, un tā ir pārdabiska parādība. No šī aspekta es skaidri apzinos, ka ir pārdabisks Dievs, kas man devis šo dāvanu. Tāpēc, ja kāds man atnāk un saka, ko tu dari? Kas tā tāda lūgšana mēlēs ir un cenšas mani apstrīdēt ar iedomu tēlu, es pasmaidu, jo es ikdienā dzīvoju to, tas ir mans dzīvesveids.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 19:23:46
incognito Redzi, Dievs sevi atklāja Jēzū, tāpēc Jēzus droši apgalvo, ka neviens nenāk pie Dieva kā vien caur Viņu. Tas nozīmē, ka Dievu savādāk iepazīt, kā vienīgi caur Viņa Dēlu nemaz nav iespējams.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 13 , pavisam kopa bijuši: 24995