atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kā tieši Bībele ir jālasa?
pich007
Iesūtīts: 2009.12.10 09:03:05
Šo jautājumu uzdevu kādam mācītājam, bet atbildi tā arī neesmu saņēmis. Ko jūs sakiet- kā jālasa Bībele:
1) ar pārliecību, ka viss tur aprakstītais ir patiesībā noticis;
2) daļa faktu ir patiesi, bet daļai notikumu ir simboliska nozīme;
3) visam Bībelē aprakstītajam ir simboliska nozīme un nekas nav reāli vēsturiski noticis;
4) cits variants?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.11 14:51:31
Jošs Mulders
EM, pie tevis pienaak 3 cilveeki un visi saka - es tevi miilu? Kaa tu zini kursh runaa patiesiibu, kursh melo?
Varbūt neviens, varbūt divi, varbūt 3, kā lai es to zinu?
Tikai kādā sakarā šis piemērs?
Te jau man piedāvā 3 atšķirīgas mācības. 3 cilvēki var mani kaut visi m;ilēt, bet mācība būs tikai 1 pareiza.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.11 14:53:09
EM, bet es jautaaju par miilestiibu, kaa tu to uzzinaasi praktiski dziivee?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 14:53:28
EzītisMiglā Vārds, kas uztur un ir radījis visu fizisko mums apkārt. Nemaz tik tukšs nav
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.11 14:53:56
Ctulhu, vai tas noziimee... ka tu netici nevienam savam tuviniekam (iipashi sievai) kad shamie tev apstiprina, ka tevi miil? Nebuus taa, ka neviens tev shos vaardus nav teicis?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.11 14:56:26
Jošs Mulders
kaa tu to uzzinaasi praktiski dziivee?
A pričom te mīlestība? Es aizeju pie visiem 3 un paskatos, ka tur ir sastopami cilvēki, no kuriem mīlestība starot staro. Tikai nezkāpēc viņi par pārējiem 2 viņi izsakās, ka to mīlestība neesot īsta.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.11 14:57:40
EM, nesagrozi man luudzu bildi...

Tev 3 cilveeki pienaak, katrs apgalvo ka tevi miil? Vai un Kaa tu vari uzzinaat par to vai vinji runaa patiesiibu? Vai es pareizi sapratu, tu to paarbaudiisi peec taa, kaa vinji uzvedaas tur, no kurienes naakushi? Jeb kaa?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.11 15:01:08
Vinji to nesaka. Vinji taa riikojas. To var noveerot ilgaakaa laikaa.


Nu luuk... bet Eziitis no Muslima, Kristiesha un Hinduista pieprasa kaut ko daudz sarezhtjiitaaku un 3 minuutees...

Eziit Ctulhu aatraak tas aizbrauc (vinjsh gan to nesaprata) - bet tev neaizbrauc. Es to tev esmu biezhi teicis - beidz seedeet krustcelees - saac DZIIVOT un tad tu uzzinaasi ne tikai to kursh melo un kursh runaa patiesiibu, bet arii nebuusi vairs miglaa!
Nevar patiesiibu uzzinaat blenzhot uz to statiski... Patiesiiba ir jaapiedziivo, lai to paziitu! Tas taapat kaa ar sarezhtjiita softa kodu, uz to blenzhot tu nevari pateikt kaa tas darbosies! Tas ir jaadarbina, un nereti jaagaida ilgi, pirms tu saproti vai un kaa tas darbojas! Tas pats ir ar maaciibu... taa ir jaapiedziivo, lai to vareetu veerteet... Es esmu piedziivojis ateismu un Kristietiibu... no shiim alternatiivaam clear winner ir Kristietiiba... Taa mani apmierina un atbild uz visiem maniem buutiskajiem jautaajumiem un taapeec est to pienjemu un to dziivoju un esmu laimiigs... ka arii hinduists un muslims mani vairs neinteresee...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.11 15:04:03
Eziit vo kods toch toch ir perfekts piemeers!

HTML tak esi redzeejis (Ctulhu tu arii vari browserim nospiest View-Source)... Skatoties uz to tu it kaa vari pateikt... te buus tabula, te bilde, te kraasa ar kodu #221133 (tikai piemeers) utt utjp... Tu it kaa galvaa redzi un pat "saproti" kaa bilde izskataas, bet tu tai pat laikaa nezini, kaameer neesi to atveeris browserii... un kas interesanti, var gadiities, ka viens aizmirsts tags sabojaa visu bildi, bet tu to neredzi kodaa... Jeb otraadi, kodaa tev shkjiet, ka ir kljuuda, bet iisteniibaa tas izraadaas spec-efekts, kas piedod bildei baigo fiichu!

Tas ko tu dari ar shiim ticiibaam ir -> blenz uz HTML un peec tagiem meegjini saprast kaadu bildi tie raada!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.11 15:06:42
Nujaa, bet Eziits tak tev saka - labs kristietis, labs musliims, labs hinduists praktizee agapi apmeeram vienaadi. Tik maaciibas jamiem dazaadas.

Taa bildes atshkjiriiba paraadaas robezhgadiijumos un ilgaakaa laika periodaa paari ilgaakaam indiviidu masaam un sabiedriibaam! Neviens nenoliedz ka visaas shajaas religjijaas ir sava dalja patiesiibas... Bet tev kaa kjiimikjim gan vajadzeetu zinaat, ka aareeji liidziigi shkjiidumi var atshkjirties kaut kaados spec apstaakljos... Da tas pac spirts - divi dazhaadi spirti uz sitienu pat neatshkjirsi, ja neesi specis, bet efekts dazhaads!

Tas pats Arhimeeds - noteica kjeeninja zelta "tiiriibu" cherez ZH jo uz aci jau nevar redzeet!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.12.11 15:07:49
Ctulhu, Mulders ir piedziivojis Kristietiibu un to piedziivo ik dienas... mani tas apmierina un miglas man nav. Eziitis jau deklaree, ka pac nezin kur un kaa... jautaajumus uzdot prot, bet atbildes uz tiem empiiriskas negrib nemaz mekleet, tieshi otraadi kad vinjam atbild, tad piesienaas atbildeem taa vietaa, lai paarbaudiitu pac!

Ja eziits buutu sapratis kur un ko dziivot... tad ok... vinjsh taa noleemis, tad arii lai dziivo to ko ir noleemis! Bet bazhas rada tas, ka cilveeks seezh krustcelees un teorijaa zin visu par tuveejo apkaartni, jo labpraat runaa ar dazhaadiem cilveekiem, bet tai pat laikaa nav bijis nevienaa no pilseetaam un nemaz nezin kaa garsho slavenais ABC pilseetas plovs laigan par to ir vinjam staastiits un pat vinjsh vienam otram celjiniekam ir pateicis, ka tajaa pilseetaa taads ir!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.11 15:09:59
Ctulhu... Nu Kristietiibu esmu paracis dzilji!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 15:13:50
Ctulhu Vienīgā problēma ir , ka tu esi akls un nabags, bet pats to īsti neapzinies, jo esi grēka vergs. Tāpēc, ka tev ir grēcīga daba. Tu mēģini to noslāpēt savos uzskatos un filozofijās, bet lāgā neizdodas.

Atkl. 3:17 Tu saki: es esmu bagāts, un man ir pārpilnība, un man nevajag nenieka, bet tu nezini, ka tu esi nelaimīgs, nožēlojams, nabags, akls un kails.

Pagāns [81.198.143.239]
# Iesūtīts: 2009.12.11 15:14:19
Jautājums netika atbildēts. Kādēļ visuvarenai būtnei radīt 1) grēku 2) spīdzināšanas vietu, kur grēciniekus mocīt, ja būtne to visu var arī neradīt? šajā apstāklī jau es arī saredzu to spēles elementu, sak, uzražosim būtni, uzražosim ļoti vilinošus priekšnoteikumus tās krišanai grēkā, izveidosim vietu, kur grēciniekus spīdzināt, paņemsim rokās popkorna paku un uz nākošajiem n-tūksošajiem gadiem paraudzīsimies, kas notiks, vienīgi kad paliks garlaicīgi reizi pa reizei padedzināsim kādu ērkšķu krūmu, pabirdināsim mannu, pārškelsim jūru, vai aizsūtīsim savu dēlu iečekot situāciju t.s. no pirmās personas skatījuma.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.11 15:14:41
Jošs Mulders
Es to tev esmu biezhi teicis - beidz seedeet krustcelees - saac DZIIVOT un tad tu uzzinaasi
A es tev esmu atbildējis, ka esmu bišku pamēģinājis to dzīvošanu, kristiešu un krišnaītu. Un tad? Vajadzēja vairāk? Tieši kuru?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 15:15:45
Kristietība ir Jēzus tavs Glābējs. Visas citas reliģijas tevi padara par pieņemamu balstoties uz kaut kādiem standartiem, ja ievēro noteikumus. Tā ir lielākā atšķirība! Pie Kristus var nākt ikviens un ikviens saņemt bez maksas glābšanu un piedošanu, un taisnošanu.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 15:17:22
Ctulhu Tu dzīvo pēc saviem standartiem. Tu mēro sevi ar citiem cilvēkiem un viņu izdarībām. Dievs pieliek savu mērlineālu klāt un konstatē, ka tu neatbilsti, tāpēc Viņš dod Glābēju Jēzu.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.11 15:19:35
Ctulhu
Ateistu - materialistu, protams!
Praksē jau tā visvairāk arī sanāk.
Bet tā, nevajag man saldas pasakas, man patiesību vajag!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 15:19:46
Svarīgi, ka tu pateicoties tam, ko zini, kas ir vai nav, vari saņemt glābšanu no saviem grēkiem. Tu vari iemācīties bruakt pie stūres , varbūt tas ir labi un noderīgi, tu vari izdar`;it kādu labu darbu, bet tas tevi neglābj Dieva priekšā tiesas dienā.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 15:20:51
Ctulhu Tas nav noteikums, tas ir vienīgais iespējamais glābiņs tev no taviem grēkiem.

Loģika tev nepalīdz atbrīvoties no grēka ko tu dari, un savas grēcīgās dabas.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.11 15:24:51
Jēzus aicināja būt par viņa mācekli. Nekur viņs nav vēstījis pievēršanos doktrīnām, noteikumiem, nosacījumiem. Tāpēc katrs , kas vēlas viņu iepazīt nonāks caur ticību ar viņu personiskās attiecībās. Tā ir JD kārtība. Tā nav dievkalpojumu, rituālu vai kaut kādu citu reliģisku darbību kopums.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 76 , pavisam kopa bijuši: 24866