atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi „Tu esi brīnišķi radīts”
Janis Diekonts
Iesūtīts: 2008.09.02 21:39:22
Sestā starptautiskā un starpkonfesionālā konference
par dzīvības svētumu un neaizskaramību.

„Tu esi brīnišķi radīts”
(139. psalma 14. pantā)

2008 gada 27. septembrī
Mazā Pils ielā 4, Vecrīgā, plkst. 10:00 – 14:00
Mērķi:
1. Paplašināt sabiedrības zināšanas par dzīvibas un ģimenes svētumu.
2.Veidot sadarbību starp cilvēkiem un organizācijām, kas jau tagad darbojās “Par dzīvību.”
3.Iepazīstināt sabiedrību par cilvēka dzīvības sākumu bībeliskā un medicīniskā skatījumā.
4.Uzsvērt bībelisko mācību, ka katra cilvēka dzīvība ir svēta
5.Informēt par aborta sekām un to novēršanu..
6.Piedāvat iespējas garīgai dziedināšanai pēc aborta.
7.Veidot stratēģisku plānu kā efektīvāk lūgt par dzīvības svētuma izpratni baznīcās.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.11 16:18:27
Ctulhu, tur jau tā jautrība, ka Dievam nav laika dimensijas, viņā nav pāreja starp stāvokļiem. Dievs nav pakļauts laikam, viņš ir trascendentāls, un visu viņš nolemj mūžībā...

Ilūzija, ka Dievs maina savas domas rodas no tā, ka mainamies mēs paši vai apstākļi ap mums!

Mulders
# Labojis Mulders: 2008.09.11 16:19:05
Nabaga Dievs! Ar katru lēmumu paliek arvien ierobežotāks un ierobežotāks... :-(
UN - kā vispār nemainīgs Dievs ar sev uzlikt kādus ierobežojumus, un tādējadi mainīties?


A viņš nemainās... es jau saku, viņš jebkuru lēmumu pieņem mūžībā, nevis vakar, vai rīt!

Ja tu būtu spējīgs uz Dieva lēmumiem skatīties no mūžības perspektīvas, tu redzētu, ka šie lēmumi ir bijuši Dievā mužīgi!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.11 16:22:17
Tad dievs patiesiibaa ir statisks objekts?

Statisks attiecībā pret sevīm! Viņš nemainās!


Bet tad sanaak veel jautraak: Tad iluuzija ir tas, ka dievs ir persona un ir dziivs.


Ņemot vērā, ka mēs atkal sakausimies par to kas ir "dzīvs" un kas ir "persona" nemaz nav jēga atbildēt!

Dievs ir HiperPersona un HiperDzīvs, viņa personība un dzīvība trascendē laiku!

Tava hipotēze, ka dzīvs un persona var būt tikai 3D būtnes laikā, ir... nu maigi sakoties... voluntāra hipotēze!
Zive.
# Iesūtīts: 2008.09.11 16:23:14
Mulder
Ja viņš nolemj pacelt roku (pieņemot, ka viņam tāda ir) tad šis lēmums ir mūžīgs, un tu mūžībā Dievu redzēsi ar paceltu roku

Es Kristu mūžībā redzēšu pie Krusta vai Augšāmcēlušos? Ņemot vērā, ka Kristus ir Dievs, nevar īsti teikt, ka Dievs ir pilnīgi nemainīgs...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.11 16:27:42
Es Kristu mūžībā redzēšu pie Krusta vai Augšāmcēlušos? Ņemot vērā, ka Kristus ir Dievs, nevar īsti teikt, ka Dievs ir pilnīgi nemainīgs...

Tagad ļoti ļoti uzmanīgi izlasi ko es tev jautāšu un ideāli būtu, ja tu atbildētu!

Ebreju 13:8 Jēzus Kristus vakar un šodien tas pats un mūžīgi.

Un tavi vārdi "nevar īsti teikt, ka Dievs ir pilnīgi nemainīgs..."

Lūdzu... iedomājies, ka es esmu jaunkristīts kristietis, kas maz ko zin par Dievu, bet protu lasīt. Tu esi manā ceļā nākusi lai kau tko par Dievu pastāstītu. Kam man tagad šajā brīdī ticēt, tev vai Ebreju vēstules autoram? Tu zini, protams, manu kā pieredzējuša Luterāņa viedokli un atbildi uz šo jautājumu, bet es gribu lai tu šo jautājumu uzdod savai sirdsapziņai un mēģini iztēloties, ka tev jaatbild nezinātājam!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.11 16:29:12

Pag, piemeeram - noleema radiit pasauli, iemiesoties cilveekaa...

Tie ir bijuši mūžīgi lēmumi, tas bij nosprausts mūžībā! Pirms pasaule bij radīta, nebij Laika, tamdēļ nebij tā, ka vakar Dievs urbināja degunu, a šodien izdomāja pasauli radīt.

Visur kur ir Laiks ir jau Dieva Mūžīgais lēmums par tā radīšanu. Bet pirms Laika tu Dievu pat novērot nevari... Existence pati sākās laikā t(0) pirms tam pat laika nebij!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.11 16:32:25
Nee, mana hipoteze ir, ka dziivsa sistema=dinamiska sistema.
Cik dimensijaas - nav svariigi.


Redz, lai flatlanderis redzētu 3d objektu, tad flatlanderim ir jābūt dinamikā šķeļot šo 3dobjektu un vērojot nepārtrauktas šķēlumu izmaiņas... projekcijas... Taču 3D objekts attiecībā pret 2D plakni ir nemainīgs!

Un jebkurš ndimensionāla objekta šķēlums ar n-x dimensijām, būs n-xdimensionāls!

Zive.
# Iesūtīts: 2008.09.11 16:33:18
Mulders
Mjā, neaizdomājoties patiesībā pati sabraucu biš auzās

Ctulhu
Pēc idejas, attīstībai ir vajadzīgs laiks. Ja Dievs ir neierobežots laikā un klātesošs jebkurā momentā (tāpat kā visuresošs attiecībā uz telpu), tad Viņš arī sanāk nemainīgs.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.11 16:35:41
Kristus eksistee laikaa un seciigi iet cauri dazaadiem staavokljiem. Jo viņš ir cilvēks un tamdēļ var existēt laikā!


Mulders saka,ka katra izmainja dievaa ir neatgriezeniska,muuzjiiga, dievu ierobezojosa
Mulders nekad to nav teicis! Izmaiņas Dievā nav. Savukārt "ierobežojums" ir tikai metafora, precīzāk būtu teikt - definējoša!

Mulders teiks,ka mainiijaas tikai JK cilveeka dalja?
Nesanaak, jo `augsaamcelties` nav cilveeka atribuuts.

Ir gan... Cilvēks oriģināli radīts kā mūžīga būtne, tādējādi tieši otrādi, mirt ir pret cilvēka dabu. Kristū šī daba tiek atjaunota oriģinālajā dizainā! Kā tas bija no iesākuma! Dzīvot mūžīgi ir normāls cilvēka atrībūts pēc dizaina!

Taatad, tomeer mainaas dievs?
Dievs nemainās! Tas ka tu izmīci plastalīnu kaut kādā formā, tas nemaina plastalīna ķīmisko sstāvu. Plastalīns joprojām paliek nemainīgs!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.11 16:36:58
Nuja, bet tad flatlanderis ir pilniigi aarpus taa 3D objekta,kas dieva gadiijumaa,skjiet nav iespeejams.

Līdz ar to flatlanderis Dievā vienmēr redzēs Dievu kā mainīgu 2D objektu, laigan īstenībā Dievs ir nemainīgs... mainās paša flalandera "pozīcija" attiecībā pret Dievu! Un tamdēļ flatlanderi mēs saucam par dzīvu, jo Dievs viņa pozīcijai piešķir dzīvibu!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.11 16:37:31
Tad kaa vinjs var buut persona un veikt kaadu darbiibu?

Ar Vārdu! Runājot!
Viņš ierunā realtiāi existencē!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.11 16:43:43
Nesanaaks, `runaat` ir darbiiba laikaa, runaataajs runaajot mainaas.

Nē!

Tu vari paskatīties uz Softu, un tas ir statisks rakstīts "vārds"! Tas IR un IR nemainīgs visas savas darbības laikā!

Kad tu šādu Softu "izpildi" tad rodās realitāte, dzīvība un dinamika, bet Softs visu savu darbības laiku paliek nemainīgs...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.11 16:46:23
Jaa, bet mainaas plastiliina dalinju savstarpeejais novietojums. Tb dazji palstiliina sapekti ( forma) mainaas, citi ( sastaavs) - ne.

Bet Dievs arī ir "sastāvs"... Dievs ir būtība! Tā ir Klase... unikāls objekts un unikāla klase!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.11 16:46:59

Jaa, bet `defineet` arii ir darbiiba, nemainiigais neko nevar defineet.

Ja reiz definēts, tas paliek mūžīgi!

Programma, piemēram, ir pati sevis definīcija!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.11 16:48:10
Ugu, bet nevis persona, buutne, dziivs objekts.

hiperpersona, pa īstam dzīva būtne!

Ne jau tev būs šos vārdus definēt Protams, cilvēki vienmēr ar vārdiem ir spēlējušies, un tos pārdefinējuši, lai vieglāk dzīvot... taču tu nevari aizbēgt no realitātes! Vari noslēpties aiz vārdiem, bet izbēgt nekad nevarēsi!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.09.11 16:48:31
Pag, tad dievs ir persona vai kaadas personas nemainiigaa sastaavdalja, aspekts?

Dievs ir 3 Personas, Viena Būtība! Teoloģiski precīzi - Viena Būtība un trīs hipostāzes!

Tēvs mūžīgi dzemdina Dēlu un Viņi mūžīgi ģenerē Svēto Garu.

Viņu pašu existence ir "deja" - tur arī tava dinamika! Taču nekas nemainās Dieva būtībā!

Tā kā es (un cik man zināms arī daudzi filosofi) nespēju definēt ne tikai vārdu "Apziņa" bet arī vārdu "Dzīvība" absolūti, tad šeit mana izpratne un spējas paskaidrot izbeidzas!
Zive.
# Iesūtīts: 2008.09.11 16:48:53
Tad kaa vinjs var buut persona un veikt kaadu darbiibu?

Ek, nezinu, es apmēram stādos priekšā kā tas varbūt varētu būt, bet ņemot vērā, ka tas viss ir tikai mana iztēle un funktierējumi, vēl piedevām ņemot vērā, ka manas zināšanas fizikā un tamlīdzīgās lietās aprobežojas ar lampiņas ieskrūvēšanu, tad es labāk neturpināšu savu vāvuļošanu
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.11 16:52:35
Jaa, bet tad kaa notiek taa `reiz defineesana`? Taa ir darbiiba.

Ja tev tā patīk - mūžīga darbība


Mulders man te reiz staastiija, ka programmu izveidot varot tikai sapraats. Bet te peeksnji - programma, kuru nav izveidojis sapraats.


Loģiski! Dievu neviens nav radījis! Softu (es nesaku, ka Dievs ir softs kā mēs uztveram softu ikdienā) kas ir mūžīgs, neviens arī nerada... tas ir mūžīgs!

Neradītas var būt tikai mūžīgas lietas, mūžīgi objekti, tādi kuru nevar neexistēt, kuru neexistence rada loģisku pretrunu!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.11 16:54:00
Taas 3 personas savstarpeeji komuniceet var?

Tēvs ir kas runā, Dēls ir kas tiek runāts, Svētais Gars ir tas, kas rodas šīs Runas dinamikas rezultātā... Sv. Gars ir persona kas ģenerējas no šīs runas "dejas"

Sorry, es nevaru to paskaidrot, jo pats ne pārāk saprotu! Par to K.S. Luiss labi rakstīja! Palasi pie viņa!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.11 16:55:33
OK, bet tad sanaak, ka vinji arii muuzjiigi rada pasauli. Un tad starp citu vairs nav atskiriibas starp juusu koncepciju un muuseejo. Un dievs naff nekas cits, kaa materija jeb taas buutiiba.

Pasaule radīta ir unikālā vienā brīdī!

Dievs nav matērija... (nepieņemu Ctulhu matērijas definīciju) Matērija ir Šī Visuma fenomens. Tas, kas nav šī Visuma Daļa, nav Matērija pēc definīcijas!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 42 , pavisam kopa bijuši: 22322