atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi „Tu esi brīnišķi radīts”
Janis Diekonts
Iesūtīts: 2008.09.02 21:39:22
Sestā starptautiskā un starpkonfesionālā konference
par dzīvības svētumu un neaizskaramību.

„Tu esi brīnišķi radīts”
(139. psalma 14. pantā)

2008 gada 27. septembrī
Mazā Pils ielā 4, Vecrīgā, plkst. 10:00 – 14:00
Mērķi:
1. Paplašināt sabiedrības zināšanas par dzīvibas un ģimenes svētumu.
2.Veidot sadarbību starp cilvēkiem un organizācijām, kas jau tagad darbojās “Par dzīvību.”
3.Iepazīstināt sabiedrību par cilvēka dzīvības sākumu bībeliskā un medicīniskā skatījumā.
4.Uzsvērt bībelisko mācību, ka katra cilvēka dzīvība ir svēta
5.Informēt par aborta sekām un to novēršanu..
6.Piedāvat iespējas garīgai dziedināšanai pēc aborta.
7.Veidot stratēģisku plānu kā efektīvāk lūgt par dzīvības svētuma izpratni baznīcās.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.11 16:57:06

Jauki, bet kaadeelj taadu lietu skaits =1?


Jo Realitāte ir Viena! Ja vari uzrādīt 2as Realitātes, tad existē HiperRealitāte, kurā šīs Divas ir ieliktas, un tad šī HiperRealitāte prasa savas existences cēloni, kas atkal ri Viens!

Jebkurā gadījumā tu hierarhiski nonāc tieši pie viena MetaRealitātes, kura vai nu existē mūžīgi (un ir viena) vai tai ir kāds Existences Cēlonis un šis existences Cēlonis ir tieši Viens - q.e.d
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.11 16:58:41
Bet te atkalir njeponjatka. Labi, deja jeb virpulis. Bet tad sanaak,ka sisteemas dalas kustas attieciibaa viena pret otru. Un tam atkal vajag existenci laikaa.

Šī ir tikai valoda, mēģinājums runāt par kaut ko, kam pat īsti vārdu nav! Tā kā tu neizbēgami sataisīsi "ziepes"!

PAT Valodai ir robeža, lai aprakstītu kādus objektus! It īpaši, ja šis apraksts ir no Muldera haotiskās galvas...

Nevaru es tev neko daudz pastāstīt par Dieva iekšējās struktūras organizētību un vai to vispār var noprojicēt mūsu izpratnē!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.11 16:59:18
Njekatjit, jo radiisanas apstaakljos nevar buut runa par `unikaalu briidi`,neaizmirsti, ka padariisana eksistee aarpus laika.

Nope... Laiks rodās kopā ar Pasuli. Tad arī Pasaule sākās! Tas arī ir Pasaules Radīšanas brīdis!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.11 17:01:06
Navobligaati, veel ir iespeejamas bezgaliigas vai arii cilpveida hierarhijas.

Nav!

Bezgalīga hierarhija nekad nespēs būt par cēloni šai brīdī novērojamai realitātei, jo bezgalīga "realtiāšu dzemdināšana" prasa bezgalīgu notikumu ķēdi, un nekad nenonāksi pie "šā brīža`

Cilpveidīga ir atkal loģiska pretruna, jo objekts nevar būt pats savas existences cēlonis!

Tādējādi... ja vien tu uzticies loģikai, paliek tikai viens loģisks skaidrojums. Protams, kā mēs zinām... ateistiem loģika tiek atmesta, ja tā liecina pret ateista metafiziskajiem aizspriedumiem!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.11 17:13:23
Nekaadu problemu, ja taa bezgaliigaa kjeede eksistee aarpus laika vai fraktaalaa laikaa vai daudzdimensiju laikaa.

Tad šādu hierarhiju var uztver kā Vienu Vienīgu Objektu ar Bezgalīgu iekšējo struktūru un tu iegūsti tieši vienu šī Vienīgās Realtiātes cēloni! Atkal q.e.d Jo ja "ietekme` jeb "realitāšu dzemdināšana` ir momentāna, tad nekas nenodala to kā atsevišķus objektus, tas ir viens objekts Tik tu viņam izdali kaut kādus "sekotrus" loģiskos.

To ka Dievu var "sagriezt" dajebkurā skaitā šķēlīšu, to jau hinduisti ir izdarījuši, arī Romieši un Grieķi to darīja... katram Dieva atribūtam jaunu dievību piedomāja!

Muusu lineaarajaa laikaa nevar, bet citos laika veidos zaprosto.

Nope! Tas ir pret loģiku. Šoreiz es palieku pie loģikas!

Njea. kaa labi redzi, var sabuuveet veselu kaudzi logisku sistemu ar dazaadiempostulatiem.
Ja atmet loģikas likumus, tad var!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.11 17:39:09
Tomeer man nav nekaadu pieraadiijumu, ka neeksistee veel N liidziigu objektu, kuri ar sjo bezgaliigo objektu nemijiedarbojas.

Ja mijiedarbība ir momentāna, tad tas ir viens liels objekts... Ja mijiedarbība nav momentāna, tad šāds objekts nevar būt bezgalīgs!
Loģika!

Nee, tas nav pret logiku, tas ira taapat, kaa ar dazaadaam geometrijaam.
Neviena ģeometrija nepārkāpj loģikas likumus!

Loģikas izveduma likums ir pamats šim cēlonis-sekas. Izmainot izveduma likumu, loģikas vairs nav! Jeb pareizāk sakot, jebkurš apgalvojums kļūst patiess, jo jebkurš apgalvojums pierāda pats sevi, tātad ir sava patiesuma cēlonis... tu iegūsti absolūtu haosu un džibrišu!

Bet ja ir 5 ( vai 1000 vai N) taadi objekti, kas
1) aarpus laika `dzemdina` realitaates
2) atrodas bezgaliigi taalu vuiens no otra pa visaam N koordinateem


Kas ir "attālums" tavā šajā sistēmā? Ko nozīmē "tālu" un "tuvu" šādu 5u objektu sistēmā? Ar ko atšķiras "atrodas tuvu" no "atdodas tālu", ja mijiedarbība ir momentāna, tad jēdziens "attālums" ir bezjēdzīgs, savukārt, ja attālums ir tikai cits vārds laikam, kas vajadzīgs mijiedarbības nodošanai, tad bezgalīgu objektu sistēma NEKAD nenodos mijiedarbību no viena bezgalības gala līdz otram
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.09.11 17:49:52
Mulders
Ja mijiedarbība ir momentāna, tad tas ir viens liels objekts... Ja mijiedarbība nav momentāna, tad šāds objekts nevar būt bezgalīgs!
Bet, ja objekts eksistē ārpus laika?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.11 17:55:17
Bet, ja objekts eksistē ārpus laika?

Tad vispār ir jājautā, kas tiek saprasts ar "mijiedarbību"

Jo kā jau teicu, tad šāds objekts ir tieši viens ar varbūt kaut kādu bezgalīgu iekšējo struktūru!

Sorry, bet es neprotu domāt trascendentālās kategorijās īpaši labi!

Ctulhu atkal grib ieviest jēdzienus "attālums" "mijiedarbība" bet tie ir laika un telpas jēdzieni!

Attālums vispār ir izsakāms ar enerģijas un laika jēdzieniem, cik enerģija jāpieliek lai laikā t izmainītu objekta koordinātes, jo lielāks attālums jo lielāka enerģija jāpieliek!
Tas nozīmē, ka attālums ir tikai enerģijas funkcija!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.11 18:02:57
Ctulhu, bet kas IR attālums!

Es tev paskaidroju, ka fizikā attālums faktiki ir masas un enerģijas funkcija! Ja taisnība ir Einšteinam, tad pie gaismas ātruma attālums un laiks zaudē jēgu! Tu vari būt visur momentāni!

Taču pasaki, ko nozīmē attālums tavā trascendentālajā hipotētiskajā pasaulē!

Šeit tas nozīmē masas/enerģijas un laika funkciju.

Lai objektam o ar masu m laikā t izmainītu koordinātes par vienību v, tev vajag pielikt tik un tik spēka, enerģijas!
Rezultātā attālums kļūst komplementārs ar šo spēku/enerģiju!

Taču jēdzieni, masa, energīja, laiks ir jēdzīgi šajā visumā... Kas ir attālums tavā hipotētiskajā visumā?
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.09.12 09:19:07
Mulders

Es tev paskaidroju, ka fizikā attālums faktiki ir masas un enerģijas funkcija!


Vai tu nespēlējies ar formulām?
Iznesi attālumu kreisajā pusē, un pateici, ka attālums ir visu labajā pusē palikušo funkcija.
Tikpat labi var iznest jebkuru citu kreisajā pusē un pateikt, ka pārējie ir viņa fnkcija. Tad laiks ir attāluma un masas/enerģijas funkcija, bet masa/enerģija savukārt būs attāluma un laika funkcija? Visi būs funkcijas viens otram? Ja pieliekam vēl citas formulas klāt, tur jaudu, spēku, paātrinājumu... ?

Reāli tas neko neizsaka. Attālums no Rīgas līdz Jelgavai ir 47 km. Kāda masa un kāda enerģija ir jāliek tavās formulās?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.12 10:13:44
KarotesNav, nē izsaka... attālums šajā Visumā kaut ko nozīmē realī... Ko tas nozīmē ārpus šī Visuma man nav skaidrs!

Arī IT taču zināsi ka ir jēdziens "attālums" kurš nedaudz atsit fizikas jēdzienu - tas ir, attālums starp vārdiem - tb cik sunstitūcijas jāveic, lai vienu vārdu transformētu par citu vārdu. Jo vairāk subsitūcijas, jo lielāks attālums... Līdzīgi kā fizikā, jo vairāk tev benzīna jādedzina, jo lielāks attālums!

Attālumam un koordinātēm ir kau tkāda fizikālā jēga, nozīmē šai visumā... Ko tas nozīmē ārpus šī visuma - lai Ctulhu skaidro, viņš experts par nenovērojamo trascendentālo HiperVisumu!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.09.12 10:17:29
Mulders
IT attālums man saistās ar attālumu virtuālā vidē, t.i. ar xyz koordinātām, kuras var zibenīgi izmainīt. :-)
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.12 10:25:35
KN, īstenībā nemaz tā nebūs...

Ja tu padomāsi dziļāk, tad liela attāluma starpība nozīmē lielāku ciparu, kas nozīmē vairāk bitu tā reprezentējošā ciparā, tādējādi tas "nomaiņa` būs proporcionāla bitu daudzumam, kas ir jānomaina! Tādējādi pat IT attālums nedaudz maposies uz patērēto enerģiju... laigan no malas tiešām tas var notikt momentāni!

Taču arī IT spēlē... attāluma noiešana prasa kaut kādu virtuālo laiku/enerģiju... tikai no spēles ārpuses, vai spēlē by-design iebūvētām maģijām (kuras kā likums arī nenāk par velti) var veikt teleportācijas...
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.09.12 10:40:39
Mulders
Arī ne tik vienkārši. Kas ir lielāks attālums: 111000000, vai 100111111?
Ja tu domā, ka 0 maiņa uz 1 prasa vairāk enerģijas, tad otrajam ciparam tērēsim vairāk, bet patiesībā tas ir daudz mazāks.

Attālumus pārvar arī teleportējoties. Kā nekā garlaicīga būtu ilgā iešana uz to punktu B.
:-)
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.12 10:47:39
KN, bet ja nekad nebūtu iešana, bet tikai teleportācija, tad attālums zaudē jēgu kā tādu... Tb ja neexistē starpstāvoklis, tad attāluma nav!

Attālumu tad vari izteikt ar mazāko teleportāciju secīgu skaitu kuras tu vari satūcīt starp diviem punktiem!

Ja tev ir punkts A un B tad attālums starp A un B būs tik daudz minimālās iespējamās teleportācijas, kuras ir lielākas par A un mazākas par B, jeb tā teikt - punktu skaits starp A un B

Šajā visumā minimālā teleportācija ir viens planka attālums. Tas ir kvanta attālums, ko noiet fotons ar gaismas ātrumu vienā planka laikā! Mazāka attāluma nav... Līdz ar to to var uzskatīt par mazāko attāluma vienību.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.09.12 11:04:41
KarotesNav
IT attālums man saistās ar attālumu virtuālā vidē, t.i. ar xyz koordinātām, kuras var zibenīgi izmainīt. :-)

Ar koordinātām - pēc būtības var mērīt attālumu. Taču, ja tās var zibenīgi mainīt (no IT sistēmas, ne cilvēka viedokļa), tad attāluma nav, t.i., esam kopā.
Ja attāluma jēdzienu skatamies datortīklu kontekstā, tad tā mērījumus var veikt ar tracert [adrese] - rezultāts teorētiski nav atkarīgs no fiziskā izvietojuma.
Janis Diekonts
# Labojis Janis Diekonts: 2008.09.13 17:06:38
Dzīvības svētums sevī ietver daudzas lietas, ne tikai abortu vien. Tas ietver arī eitanāziju, eigēniku... Tas ietver arī piedzērušos cilvēku ziemas salā guļam kupenā ielas malā. Vai mums ir svarīga šo cilveku dzīvība?

Es gan mudinātu apmeklēt konferenci un uzzināt vairāk. Dažas stundas sestdienā taču var izbrīvēt, ik sevišķi, ja ta ir brīvdiena

Tāpat palīdz apdomat to, kas teikts PS.139:14. Mēs patiešām varam pateikties, ka esam brīnišķi radīti un mūsu tuvakie arī...
Donachka
# Iesūtīts: 2008.09.15 21:34:38
Janis Diekonts
Tas ietver arī piedzērušos cilvēku ziemas salā guļam kupenā ielas malā. Vai mums ir svarīga šo cilveku dzīvība?

Mj,a it kaa jau vajadzetu buut svariigai tai dziiviibai, tikai izskataas, ka tam guljoshajam sava dziiviiba nav svariiga.

Ziniet, paziistu dazhas katolietes, kura spirms preceeshanaas ar putaam uz luupaam ciiniijaas par dabisko metodi, bet kad sastapaas ar to dziivee un beerni saaka dzimt viens peec otra, kaut kaa domas izmainiija.

+ veel dabiskaa metode prieku sagaadaa tikai viiram ibo viirietim, kaa zinaams, hormoni daudz vienkarshaak funiciklieree. Normalai sievietei lielaakaa gribeeshana ir ovulaacijas laikaa, kur sveetuliigie dabiskaas metodes piekopeeji neljauj prieku baudiit, Kaut gan taa vis nav - priekus baudiit jau driikst, tikai tie prieki parasti beidzas ar zinaamaam sekaam.

Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2008.09.15 21:42:14
Donachka tikai izskataas, ka tam guljoshajam sava dziiviiba nav svariiga
Izskatās. Un?

neljauj prieku baudiit
Kas neļauj? Atbildīgi vajag baudīt...tā, lai cilveks nemirst no baudīšanas.
Donachka
# Labojis Donachka: 2008.09.15 21:43:34
Janis Diekonts
Aha, lai dzimst, ceturtais, piektais un taa taalaak...

A neko - ja kaadam sava dziiviiba nav svariiga, kaapeec lai man taa buutu svariiga?

Zini, esmu no dazhiem cilveekiem dzirdeejusi tadus tekstus - ja man Dievs buutu devis izveeli, es nebuutu veeleejies shajaa pasaule ienaakt....

Esmu pret abortiem, un ne taapeec, ka man shii dziive liekas baigais rozhu daarzs un daavaana un tamliidziigas dzejiskas muljkjiibas, bet tikai taapeec, ka esmu pret jebkaadu vardarbiigu dabisku procesu paartraukshanu.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 67 , pavisam kopa bijuši: 22088