atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi „Tu esi brīnišķi radīts”
Janis Diekonts
Iesūtīts: 2008.09.02 21:39:22
Sestā starptautiskā un starpkonfesionālā konference
par dzīvības svētumu un neaizskaramību.

„Tu esi brīnišķi radīts”
(139. psalma 14. pantā)

2008 gada 27. septembrī
Mazā Pils ielā 4, Vecrīgā, plkst. 10:00 – 14:00
Mērķi:
1. Paplašināt sabiedrības zināšanas par dzīvibas un ģimenes svētumu.
2.Veidot sadarbību starp cilvēkiem un organizācijām, kas jau tagad darbojās “Par dzīvību.”
3.Iepazīstināt sabiedrību par cilvēka dzīvības sākumu bībeliskā un medicīniskā skatījumā.
4.Uzsvērt bībelisko mācību, ka katra cilvēka dzīvība ir svēta
5.Informēt par aborta sekām un to novēršanu..
6.Piedāvat iespējas garīgai dziedināšanai pēc aborta.
7.Veidot stratēģisku plānu kā efektīvāk lūgt par dzīvības svētuma izpratni baznīcās.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.10 17:37:31
Godīgi būtu, ja pēc radīšanas uzprasītu, "vai gribi šito dzīvi"?
Implicējot, ka cilvēks spēs saprast pašu jautājumu!

Ja nē, tad - kas būtu pielabojams?
Kāpēc labojams. Ja nē, tad atgriezies nebūtībā! Arī variants!

Citādi mums te nelaimīgas Būtnes tiek radītas.
A ko darīt, ja būtnes grib būt nelaimīgas?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.09.10 17:44:01
Mulders
Implicējot, ka cilvēks spēs saprast pašu jautājumu!
Neliels demo vēlams.

Kāpēc labojams. Ja nē, tad atgriezies nebūtībā! Arī variants!
Slikts variants. Tāpēc ka peidāvā tikai vienu iespēju. Kāpēc nepiedāvāt izvēlēties no vairākām?

A ko darīt, ja būtnes grib būt nelaimīgas?
Negrib jau būt nelaimīgas, bet vienkārši kļūdās izvēlē. Nav pārbaudāmas informācijas, jānotic uz vārda!
Domā, Ctulhu grib būt nelaimīgs? Nekā, viņš ir par progresu un ciešanu samazināšanu. Tak izrādīsies, ka viņu iemet Ftopkā par neticēšanu. Ctulhu Ftopkā negribēja.
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.09.10 17:49:58
Mulders
Tas ir, vajaga būt tā: uzrada tevi, nu tad paprasa - "gribi šitā?"
Ja "negribu", tad "Bet tā, un šā, vai etā?"
Citādi mēs vēsi varam naktspodus ražot, Podnieks ko grib to dara.

Vispār jau, nebūtu problēmu vienmēr radīt tikai tādas būtnes, kuras ir apmierinātas ar to, kādas tās ir radītas! :-)
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.10 17:54:40
Neliels demo vēlams.

Implicē, ka no 100m peldējuma tu saproti, ko nozīmē pārpeldēt Atlantijas Okeānu!

Slikts variants. Tāpēc ka peidāvā tikai vienu iespēju. Kāpēc nepiedāvāt izvēlēties no vairākām?

Un ja nu visas nepatīk?

Jeb saki uzreiz, lai Dievs uztinkero pasauli pēc tavām vēlmēm... jeb citiem vārdiem - tu Dievs, bet Dievs tavs kalps

Negrib jau būt nelaimīgas, bet vienkārši kļūdās izvēlē. Nav pārbaudāmas informācijas, jānotic uz vārda!

Ja ticētu uz vārda, tad nekļūdītos izvēlēs. Tā kā PATS dara šīs izvēles, tad kļūdas. No kā secinājums - kļūdas ir tamdēļ, ka PATS grib kaut ko izvēlēties. Tad interesantu variantu tu piedāvā... kā jau to sen esmu pamanījis - tu gribi gan iespēju izvēlēties, gan iespēju kontrolēt tavas izvēles sekas. Pastāsti vēl ko tu gribi?

Domā, Ctulhu grib būt nelaimīgs? Nekā, viņš ir par progresu un ciešanu samazināšanu. Tak izrādīsies, ka viņu iemet Ftopkā par neticēšanu. Ctulhu Ftopkā negribēja.

Tad kamdēļ viņš tur dodās? Viņš dabūs tieši to ko grib... pietam TIEŠI... ne par matu vairāk ne mazāk!

Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.10 17:55:30
tu taču uzskati, ka dievs drīkst? Tb - atšķiras tikai tas, kurš tiek uzskatītc par `vecāki".

Ej nū... vecāki rada cilvēkus? Vai dzemdē?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.09.11 08:15:13
a_masiks
Sakarā ar mūsu - VBNB darbību pēdējā laikā, stāvoklis normalizējas un tiek prognozēts vidējais dzīves ilguma pieaugums.

Nu jā, te laikam kāds ar iedomību un lielummāniju it nemaz neslimo...
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.09.11 09:18:59
Mulders
Implicē, ka no 100m peldējuma tu saproti, ko nozīmē pārpeldēt Atlantijas Okeānu!
Peldējuma pieredze + Spēku izsīkuma pieredze + Slīkšanas pieredze. Ar tām pietiek.

Un ja nu visas nepatīk?
A Dievam variantu trūkst, ko piedāvāt? Vai arī Dievs nezin, ko Būtne patiesībā vēlas?

Ja ticētu uz vārda, tad nekļūdītos izvēlēs.
KAM ticētu un KĀPĒC? ;-)

Tā kā PATS dara šīs izvēles, tad kļūdas.
Bet nav taču pietiekamas informācijas, lai izdarītu pareizas izvēles. Kaut kāda apmācība ir iespējama, taču nepilnīga, un var neatgriezeniski iecikloties. Slikti dizainēta sistēma!

tu gribi gan iespēju izvēlēties, gan iespēju kontrolēt tavas izvēles sekas.
Es gribu, lai izvēles nav neatgriezeniskas, neko vairāk. Un vēl es gribu pārbaudāmu informāciju. Vai tas ir daudz gribēts?

Tad kamdēļ viņš tur dodās?
Viņš tur nedodās, viņu tur iemet. Ctulhu mierīgi turpinātu eksitēt patreizējā vidē, pētītu pasauli, izgudrotu ķermeņa nemirstību, utt.
Taču Kāds, kas NAV Ctulhu, šo vidi iznīcina un iemet Ctulhu Ftopkā (iespējams, vēl iepriekš smalki paskaidrojot, kur Ctulhu kļūdījās).
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.11 10:17:59
Peldējuma pieredze + Spēku izsīkuma pieredze + Slīkšanas pieredze. Ar tām pietiek.

100 metros to neiegūsi!

A Dievam variantu trūkst, ko piedāvāt? Vai arī Dievs nezin, ko Būtne patiesībā vēlas?

Dievs nevar radīt pretrunas. Tu vari gribēt lietas, kuras Dievs redz, ka tev nesīs nelaimi. Un tu vari atteikties no tā, ko tu uzreiz neredzi kā laimes avotu, bet Dievs labāk zin. Līdz ar to, ja visa gribēšana ir cilvēkam, tad viņš visticamāk iepīsies nelaimē, ja vien viņš nav Dievs, kurš spēj no 100m peldējuma izsecināt visu par Atlantijas Okeāna pārpeldēšanu. Tā kā... sorry, bet bez ticīabs tu neiztiksi. Tu arvien centies radīt pasauli, kur tu esi Dievs nevis radība.... kur tu esi tas, kas nosaka gan cēloņus, gan šo cēloņu sekas, un tomēr tu neesi nedz Radītājs, nedz viszinoša spēcīga būtne!

KAM ticētu un KĀPĒC? ;-)
Dievam, jo viņš ir Radītājs, Arhitekts, Konstruktors, Orākuls viss kopā!

Bet nav taču pietiekamas informācijas, lai izdarītu pareizas izvēles. Kaut kāda apmācība ir iespējama, taču nepilnīga, un var neatgriezeniski iecikloties. Slikti dizainēta sistēma!
Kam ir kam nav.
Ja kādam pietiek ar infu, lai izdarītu labas izvēles, tad tas ir labi... tātad infa ir pietiekoša. Ja tu par pilnu informāciju uzskati pilnīgi visu pieredzi, kas izriet no pārdzīvojuma, tad bez pārdzīviojuma tu šo informāciju dabūt nevari. Tu gribi zināt, pirms zināšanas. Tu gribi no nostāstiem par pilsētām saprast subjektīvo pārdzīvojumu. Tas nav iespējams principā... kāmēr tu neesi peldējis pāri Atlantijas okeānam tu nekad neuzzināsi ko nozīmē peldēt pāri Atlantijas okeānam. Kāmēr tu neesi stāvējis Sixta Kapellā, tu nesapratīsi ko nozīmē tur stāvēt un vērot Mikelandželo gleznas. Uz tevi attiecas tieši tas, par ko ir runāts Meta Deimona filmā, kur kāreiz Mets Deimons bij baigais ģēnijs un saprātīgs frukts, bet aplauzās kāreiz uz šo faktu - ka iemainīja intelektuālās grāmatās salasītās ziņas pret reāliem dzīves pārdzīvojumiem, tamdēļ viņš nespēja saprast daudzas lietas, kuras viņam parādīja kāds ārsts!

Es gribu, lai izvēles nav neatgriezeniskas, neko vairāk. Un vēl es gribu pārbaudāmu informāciju. Vai tas ir daudz gribēts?

Jā tas ir daudz gribēts!
To sauc par dzīvi - dzīvot ar savām izvēlēm bez iespējas tās izdarīt vēlreiz tais pašos apstākļos! Tu nevari šai pasaulē iekāpt upē divreiz! Tas ir par daudz gribēts... Iemācies to. Tu nevari kontrolēt gan vilcienu kurā tu iekāp gan gala staciju kur vilciens brauc. Tu vari izvēlēties tikai vienu, otrs kļūst tavas izvēles determinēts iznākums.
Kad tu apzināsies, kad ar savu izvēli tu vienmēr izvēlies daudz vairāk, nekā domā, tad sāksi izvēlēties prātīgāk.
Pat izvēle aiziet un nopirkt saldējumu nenozīmē tikai izvēli nopirkt saldējumu, tam seko daudz lietas, kuras tu neizvēlies, bet bez kurām tava izvēle ir neiespējama.
Tava brīvība nav absolūta... Tamdēļ gudri cilvēki neizvēlās uz buhti barahti, bet domā!

Nevari tu atcelt šīs pasaules likumsakarības! Ir izvēles kuras ir neatgriezeniskas, un tas nozīmē, ka tu esi atbildīgs par to, ko izvēlies gan savā, gan savu tuvinieku gan cilvēces un Dieva priekšā. Es saprotu, ka tev gribētos jebkuru sliktu izvēli restartēt, bet tā kā tava izvēle nav pati par sevi bet ietekmē daudz notikumus apkārt, tad attīt šos notikumus ir prasīts par daudz! Tu to nevari nedz gribēt nedz prasīt. Kristietībā Dievs var piedot sliktās izvēles, viņš ar savu gudrību sliktās izvēles var palīdzēt vērst par labu... bet ir lietas, ko Dievs nevar atcelt, un tas ir viņa paša Vārdus...
Tu nevari izbēgt no atbildības par savu rīcību, domām un vārdiem. Arī tava klusēšanai, nedarīšanai ir sekas un arī tā ir izvēle, kas nes sekas... Grozies kā gribi, bet tu esi pasaulē, kur tu nemaz nevari nelietot savu gribu! Un tu vienmēr būsi atbildīgs par to ko tu dari vai nedari, ja var darīt!

Viņš tur nedodās, viņu tur iemet. Ctulhu mierīgi turpinātu eksitēt patreizējā vidē, pētītu pasauli, izgudrotu ķermeņa nemirstību, utt.

Viņš to varēs darīt, bet ne uz citu rēķina! Un ja viņš tāds gudrs, ka viņam Dieva palīdzību nevajag, tad viņš to arī nesaņems!

Taču Kāds, kas NAV Ctulhu, šo vidi iznīcina un iemet Ctulhu Ftopkā (iespējams, vēl iepriekš smalki paskaidrojot, kur Ctulhu kļūdījās).

Un... tavuprāt tas ir netaisnīgi, kaitīgus atkritumus izmest? Taisnīgāk ir gangrēnai ļaut vairoties!

p.s. šeit "Ctulhu" ir sugasvārds, nevis kokrētais cilvēks, jo man ir stipras stipras aizdomas, ka Ctulhu ftopkā nenonāks, viņš gan lielu muti brūķē, bet extrēmi apstākļi viņu var atgriezt, un domājams, ka tas būs ceļš kā Ctulhu atgriezīsies savā sirdī... jau ar viņu sarunājām, ka tai dienā, kad viņš atgriezīsies, viņš man pastkar`titi vai vismaz sms atsūtīs (jo adresi ta nezin)
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.09.11 10:40:22
Mulders
100 metros to neiegūsi!
Tas tu izdomāji 100 metrus! Ja galā ir "Atlantijas okeāns", tad ņemam vairāk kā 100 metrus, kādu mazu upīti kaut vai.

Tu vari gribēt lietas, kuras Dievs redz, ka tev nesīs nelaimi.
Nu tad pastāsti, kur maza bērna ciešanās un nāvē ir tā lielā mīlestība no Dieva puses!

Dievam, jo viņš ir Radītājs, Arhitekts, Konstruktors, Orākuls viss kopā!
OK, bet te parādās jautājums, kā šo Dievu atrast, un atšķirt no daudziem citiem, kas uzdodas par Dievu?

Ja tu par pilnu informāciju uzskati pilnīgi visu pieredzi, kas izriet no pārdzīvojuma, tad bez pārdzīviojuma tu šo informāciju dabūt nevari.
Pietiek ar demo versijām, lai iegūtu pieteikamu pieredzi, un spētu pietiekami novērtēt, piem, apdedzinot pirkstu man ir pietiekams priekšstats par apdegumiem, lai es izlemtu nelīst pie uguns.


To sauc par dzīvi - dzīvot ar savām izvēlēm bez iespējas tās izdarīt vēlreiz tais pašos apstākļos!

Tu saki, "tas ir tā". Bet es prasu "KĀPĒC"? Kur ir ierobežojumi, likumi, kas nosaka, ka tieši tā? Es redzu vismaz 1 sistēmu, kur šādu ierobežojumu nav - tā pati ar reinkarnāciju. Pēc ilga laika tu vari atgriezties praktiski tādā pašā situācijā, kādā esi jau bijis.
Vai, cita sistēma - datorspēle, ko tu ielādē un atgriezies jau precīzi tādā pašā situācijā.
Šī neiespēja atgriezties noved pie bīstamas ieciklēšanās un strupceļiem. Kāds ir neapgāžamais likums tam pamatā?

Tamdēļ gudri cilvēki neizvēlās uz buhti barahti, bet domā!
... un pēc ilgas domāšanas izvēlas uz buhti barahti, jo tā arī nespēj paskaidrot citiem, kāpēc izvēlējās tieši Šito!

Es saprotu, ka tev gribētos jebkuru sliktu izvēli restartēt, bet tā kā tava izvēle nav pati par sevi bet ietekmē daudz notikumus apkārt, tad attīt šos notikumus ir prasīts par daudz!
Nevajag tieši attīt kā datorspēlē (multiplayer spēlē tas arī parasti nav iespējams), taču - kur problēmas varēt pēc ilgāka laika atnākt atkal tai pašā punktā (vai tam max līdzīgā)?

Tu nevari izbēgt no atbildības par savu rīcību, domām un vārdiem.
Tas ir saprotami. Taču nav saprotami, kāpēc ir neatgriezeniski nelabojamas lietas un strupceļi.

Viņš to varēs darīt, bet ne uz citu rēķina!
Uz kā rēķina tad pašreiz Ctulhu darbojās?

Un ja viņš tāds gudrs, ka viņam Dieva palīdzību nevajag, tad viņš to arī nesaņems!

Pašlaik viņš iztiek bez Dieva palīdzības, vai nu arī nespēj ierauzdīt ne palīdzību, ne Dievu.

Un... tavuprāt tas ir netaisnīgi, kaitīgus atkritumus izmest? Taisnīgāk ir gangrēnai ļaut vairoties!
Ja atkritumi ir saprātīgi, bet darbojas nepareizi, tad tos taču var nolikt kopā ar tādiem pašiem, un nodrošināt viņiem līdzšinējo vidi. Kāpēc nevar?

jau ar viņu sarunājām, ka tai dienā, kad viņš atgriezīsies, viņš man pastkar`titi vai vismaz sms atsūtīs
Tu domā, Ctulhu nekur forumā vairs neparādīsies?
Es atkal ceru, ka tai dienā Ctulhu atbildēs uz saviem paša jautājumiem. :-)
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.11 11:38:46
Nu tad pastāsti, kur maza bērna ciešanās un nāvē ir tā lielā mīlestība no Dieva puses!

Kā tev šķiet, kur bērna ciešanās, kad viņu mamma parauj no rotaļām uz ceļa, ir mātes mīlestība? Kur ir mātes mīlestība, kad viņa salauž bērnam ribas, viņu māxlīgi elpinot pēc slīkšanas? Kur ir mātes mīlestība, kad viņa atņem bērnam mīļo rotaļlietu - granātu?

OK, bet te parādās jautājums, kā šo Dievu atrast, un atšķirt no daudziem citiem, kas uzdodas par Dievu?
Ja viņš negribēs - nekā. Ja viņš gribēs, tad pietiks ar meklēšanu un tu viņu atradīsi, jeb pareizāk sakot viņš tevi atradīs! Arī Dieva atrašana nav atkarīga no tavas izveicības, bet tikai un vienīgi no Dieva žēlastības! Mans Dievs man ir pateicis, ja meklēsi, tad es atradīšos! Man tas izklausās Dieva cienīga zajava! Pietam ņemot vērā, ka cilvēks ir pēc Dieva Tēla un Līdzības - varam teikt droši, cilvēks iegūs patiesu iekšējo mieru un līdzsvaru tikai tad, kad tēls un līdzība atradīs šo pirmtēlu un oriģinālu!

Pietiek ar demo versijām, lai iegūtu pieteikamu pieredzi, un spētu pietiekami novērtēt, piem, apdedzinot pirkstu man ir pietiekams priekšstats par apdegumiem, lai es izlemtu nelīst pie uguns.

Ja tu tā uzskati, tu drīxit tā uzskatīt. Es tā neuzskatu, nepietiek redzēt sarkāno krāsu, lai saprastu kā tas ir, kad redz visu varavīxni!


Tu saki, "tas ir tā". Bet es prasu "KĀPĒC"? Kur ir ierobežojumi, likumi, kas nosaka, ka tieši tā? Es redzu vismaz 1 sistēmu, kur šādu ierobežojumu nav - tā pati ar reinkarnāciju. Pēc ilga laika tu vari atgriezties praktiski tādā pašā situācijā, kādā esi jau bijis.

Tāpēc ka tāda ir šī pasaule. Tu drīxti, protams, sapņot par citām pasaulēm, tavu iztēli nekas neierobežo. Es izvēlos dzīvot saskaņā ar īstenību, nevis ar virtuālām realitātēm!

Deal with it or it wil deal with you!

Šī neiespēja atgriezties noved pie bīstamas ieciklēšanās un strupceļiem. Kāds ir neapgāžamais likums tam pamatā?

Visuma Linearitāte! Procesu neatgriezeniskums, ja gribi - otrais termodinamikas likums - paplašinātā versija!

... un pēc ilgas domāšanas izvēlas uz buhti barahti, jo tā arī nespēj paskaidrot citiem, kāpēc izvēlējās tieši Šito!
Pieitek, ka viņi to spēj paši sev un savam Dievam paskaidrot. Citiem tas nav jāsaprot... un vēl vairāk, diez vai citi ir gana kompetenti saprast kāpēc kāds tā dara vai nedara visos gadījumos! Lai saprastu manus motīvus absolūti, tev jākļūst par mani! Demo te ir par maz!

Nevajag tieši attīt kā datorspēlē (multiplayer spēlē tas arī parasti nav iespējams), taču - kur problēmas varēt pēc ilgāka laika atnākt atkal tai pašā punktā (vai tam max līdzīgā)?

Jo pasaule kas bij pirms sekundes vairs nekad neatkārtosies. Šī pasaule vairs nekad nebūs tāda, kāda tā bij pirms 2 minūitēm!

Tas ir saprotami. Taču nav saprotami, kāpēc ir neatgriezeniski nelabojamas lietas un strupceļi.

Jo citād nebūtu iespējama attīstība un vispār kustība.
Ja tu gribētu reizes 15 atkārtot vienu un to pašu kļūdu kāmēr tu iemācies izdarīt pareizo lēmumu, tikmēr visai pasaulei ir jāspēlē tavām līkajām rociņām līdzi. Un ja nu tu neesi tāds vienīgais, tad pasaule nekad neies uz priekšu!
Tamdēļ Pasaulē Dievs dod arvien no jauna iespēju iemācīties kaut ko augstākā līmenī dodot DAŽĀDAS situācijas... Ja tu to nespēj arī pēc 10,20, 30 reizēm, tad nav pamats uzskatīt ka ar 31 reizi spēsi... un tev šo iespēju atņem... Īpaši tas ir leģitīmi tad, ja visu šo laiku tev pats Dievs saka un rekomendē kā būtu pareizi jārīkojas. Ja tu mērķtiecīgi dari nepareizi, tad tu neesi tā vērts, lai tev dotu vēl 30 iespējas uzkāpt uz tā paša grābekļa, jo tu vienkārši nemācies... Var iedot iespējas 2,3 bet ja tu vienkārši neklausi ko tev skolotājs saka, tad tevi izmet no skolas... un tam nevajag bezgalīgi daudz mēģinājumus. Tu ar savu ignoranci vienkārši pārliecini Dievu par to, ka esi tugodums... viss!
Iļi tu gribēji, lai ikvienam cilvēkam UZREIZ parāda elli... Tad cilvēkam tiks laupīta brīvā griba, jo tad cilvēks kļūst par robotu, ko vada ārējā nepieciešamība un bailes, nevis iekšējā pārliecība, ka tas ir pareizi un labi! Tu dari nevis tāpēc, ka tas ir labi, bet tāpēc, ka tā nedarīt izraisa tev to, ko tu negribi! Bet arī to ko tu gribi tu nevari darīt, jo Dievs ir parādījis, ka ja darīsi to ko gribi, būs karsts katls. Rezultātā - tu esi nelaimīgs robots starp diviem dzirnakmeņiem!

Uz kā rēķina tad pašreiz Ctulhu darbojās?

Uz Dieva labvēlības rēķina! Ctulhu izmanto Dieva dāvātos resursus saviem egoistiskajiem mērķiem. Savukārt oriģināli šie resursi ir domāti Dieva bērniem!

Ja atkritumi ir saprātīgi, bet darbojas nepareizi, tad tos taču var nolikt kopā ar tādiem pašiem, un nodrošināt viņiem līdzšinējo vidi. Kāpēc nevar?

Nolikt kopā ar tādiem pašiem - tas jā.
Bet kāpēc nodrošināt līdzšinējo vidi? Vai tas ir racionāli dot žēlastību tiem, kas to noraida? Vai tas ir netaisnīgi, ka Ctulhiem dod to ko viņi grib un nedod to ko viņi negrib?
Tik te tā bēda... atkal... ka Ctulhu grib būt Dievs, Dievs nu nekādīgi nevar Ctulhu šo nodrošināt... tā kā Ctulhu, ja nemainīs savas vēlmes, mūžīgi cietīs, jo gribēs to ko objektīvi nekad nevar dabūt! Tās jau būs vienas no tām grēcinieku ciešanām - viņiem būs atņemta iespēja grēkot!

Tu domā, Ctulhu nekur forumā vairs neparādīsies?
Es domāju pēc gadiem 20-30 mēs diez vai forumos vēl tusēsim!

Es atkal ceru, ka tai dienā Ctulhu atbildēs uz saviem paša jautājumiem. :-)

Viņam vēl ir jāaug... tā ir liela gudrība un viedums iemācīties izanalizēt savus jautājumus, vai tie ir pareizi uzdoti, vai tie vispār ir jēdzīgi, jo pat fizika parāda ka ir šķietami dabīgi jautājumi par šķietami normālām lietām, kuri faktiski ir bezjēdzīgi - atbilde uz šiem jautājumiem ir pretrunas, dažādas un random! Tātad bezjēdzīgas - tātad neatbildams jautājums, kas nekādīgi neatceļ konkrēto realitāti!

Te es domāju jautājumu par elementārdaļiņu pozīciju, ātrumu!

KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.09.11 12:04:54
Mulders
Kur ir mātes mīlestība, kad viņa ...
Bērns piedzimst nedziedināmi slims, cieš un mirst. No kādām briesmām viņu mīlošs Dievs pasargāja?

Arī Dieva atrašana nav atkarīga no tavas izveicības, bet tikai un vienīgi no Dieva žēlastības!
Tādad var vispār nemeklēt.

Mans Dievs man ir pateicis, ja meklēsi, tad es atradīšos!
Atkal jau Japānā lielākā daļa visi ir sarunājuši nemeklēt? Nemeklēšana ir tāda - gēnos iedzimta?

Tāpēc ka tāda ir šī pasaule.
Aha, un KĀPĒC šī pasaule tāda ir?

Es izvēlos dzīvot saskaņā ar īstenību, nevis ar virtuālām realitātēm!
Ja īstenība nav pārbaudāma, tad to nevar atšķirt no virtuālām realitātēm.

Visuma Linearitāte! Procesu neatgriezeniskums
Nav jau jāsakrīt visam par 100%. Pat ja tu ielādē spēli, tā nebūs precīzi 100% tāda pati, random() funkciju dēļ un tavas paša pieredzes dēļ. Tomēr, ar to pilnīgi pietiek.
Tad jau nekad nevarētu neko iemācīties, jo nākamā mācību stunda pie neapgūtas vielas atkārtošanas taču nebūs ar tieši tām pašām burtnīcām un zīmuļiem?

diez vai citi ir gana kompetenti saprast kāpēc kāds tā dara vai nedara visos gadījumos!
Nu, ja ir ļoti daudz to citu, un tie ir nonākuši pie viena un tā paša rezultāta, tātad viņu motīvos ir daudz kopēja. Varam izdalīt līdzīgos grupās.

Ja tu gribētu reizes 15 atkārtot vienu un to pašu kļūdu kāmēr tu iemācies izdarīt pareizo lēmumu, tikmēr visai pasaulei ir jāspēlē tavām līkajām rociņām līdzi. Un ja nu tu neesi tāds vienīgais, tad pasaule nekad neies uz priekšu!
Nemaz ne visai pasaulei jāspēlē man līdzi, bet tikai mazai daļiņai. Tas ir kā palikt uz otru gadu, uz trešo gadu tai pašā klasē. Skolotājs ir vienīgais, kas "spēlē līdz", bet viņš pats to ir izvēlējies. Skolnieki spēlē līdz, un vienlaicīgi viņiem pašiem spēlē līdz. Mana palikšana uz otru gadu netraucē citiem pāriet uz nākamo klasi.

.. Ja tu to nespēj arī pēc 10,20, 30 reizēm, tad nav pamats uzskatīt ka ar 31 reizi spēsi...
Kāpēc ne? Tās taču ir apmācības, vienam grūtāka galva, otram vieglāka.

Īpaši tas ir leģitīmi tad, ja visu šo laiku tev pats Dievs saka un rekomendē kā būtu pareizi jārīkojas.
Bet reāli tā nav, jo ir n-tās instrukcijas, it kā visas no Dieva, bet pats Dievs ir labi noslēpies.

ja tu vienkārši neklausi ko tev skolotājs saka, tad tevi izmet no skolas
Skolā nemēdz būt čupa ar alternatīvajiem skolotājiem, kas paši nekad nav sastopami, bet ir tikai atstājuši grāmatas.

Tu dari nevis tāpēc, ka tas ir labi, bet tāpēc, ka tā nedarīt izraisa tev to, ko tu negribi!

Liels skaits ticīgo tieši tā arī domā! Dara labu bailēs no soda.

Uz Dieva labvēlības rēķina!
Nu, un ko tad Dievs tagad dod tos resursus? Un kāpēc vēlāk pēkšņi vairs nedos? Kādu resursu Dievam trūkst?

Vai tas ir racionāli dot žēlastību tiem, kas to noraida?
Tas taču visu laiku tagad notiek! Tie, kas noraida, dabū tos pašus resursus!
Otrkārt, tas ir noteikti daudz racionālāk nekā pakļaut mocībām!

Vai tas ir netaisnīgi, ka Ctulhiem dod to ko viņi grib un nedod to ko viņi negrib?
A ko tad no visa, kas Ctulham vajadzīgs, viņš tagad negrib?

atkal... ka Ctulhu grib būt Dievs, Dievs nu nekādīgi nevar Ctulhu šo nodrošināt...
Nu, bet Ctulhu jau šo resursu arī tagad NAV dabūjis! Un nejūtas tāpēc nelaimīgs! Ctulhu ideāls ir bezgalīga pētniecība, nekad neizpētot visu līdz galam. Ko tad Ctulham atņems, kādus resursus, un kuri būs tie nepiepildāmie grēki?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.11 12:26:36
Bet sjii ir slikta sistema.( seviskji, ja resursi nav ierobezoti). Es gribu resursus prieksj visaam SB, a juus ar JHVH - tikai prieksj apakskopas `dieva beerni`. Burzuji.

A resursi ir ierobežoti!

Nu tas mani kautkaa iipasji nesatrauc.

Satrauks, kad uzzināsi šos ierobežojumus


Nu pats vainiigs, vinja problemas. Naaksies passjam. Taa jau es domaaju, ka neko jeedziigu tas juusu dievs nodrosinaat nespeej. Kameer iet runa par kautkaadiem niekiem - jaa, sola. Tikko iet runa par kautko nopietnu un buutisku - taa cjušš...

Nuja, un varēsi sev to drošināt pats... Bij viens frukts, kas to pašu gribēja - hrenova viņam sanāca! Rociņas tev par īsām!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.09.11 13:10:28
Pie bezgaliiga radiitaaja? Absurds.

Nemaz!

Tad taa mafija vee lkautko no manis sleepj izraadaas?

Neslēpj. Prosto tu netici! Viss jau tev pasludināts, tev tas nepatīk, tu tam netici... nu kā jau n-kārtīgi esmu teicis, vari ticēt, kad Dievs saka un otrs variants ir uzzināt to empīriski uz savas ādās! Tev acīmredzot pielec tikai ar otro variantu... nu tā teikt, ko gribēsi to dabūsi! Tak pēc tam nesaki, ka nebrīdināja tevi!

Man nav jaaorienteejas uz neveiksmeem. Nu un tad, ka kaadam nesanaaca?
A kāpēc domā, ka tev sanāks? Tu par šamo gudrāks? Tu pat netici, ka Dievs existē, tā kā tu pat daudz daudz mazāk zini par to Fruktu! Tādējādi, šajā ruletē pat uz tevi likt ir lielāks risks nekā uz to fruktu un pat tas frukts palika zaudētājos!

Turklaat, kaa jau KN teica - man nebuut nevajag uzreiz kontroleet visu. Man netraucee, ka ir veel kaadi, kas kontrolee citas esamiibas daljas, arii ir suvereeni un attiistaas. Esamiiba bezgaliiga, pietix visiem.

Jauks tavas ticības artikuls... Lai nu tā būtu!

Es tikai gribu buut suvereens un muuzjiigs. Un attiistiities nepaartraukti.

Būsi! Dievs var likt tevi mierā ar visu savu varzu!




Ingars
# Iesūtīts: 2008.09.11 13:16:36
Ctulhu

Tik nav skaidrs, kaapeec vinji visi nevareetu draudzeeties?

ko tavuprāt šajā kontekstā nozīmē vārds "draudzēties"?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.09.11 13:19:43
Ctulhu
Kaapeec tam vienam vajag, lai paareejie eksisteetu nevis suvereeni, bet atkariigi no vinja?
Tas viens ir visa Avots un Cēlonis. Tu nevari eksistēt bez kaut kādas vides, savukārt vidi tev nodrošina Dievs - kaut vai kvarkus vai vēl zemākā līmenī.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.09.11 13:21:47
Ctulhu

ok, tad nu tev ir iespēja tāda - draudzēties ar Dievu
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.09.11 13:23:43
Ctulhu
kaapeec vinjs nevar padaliities ar infu, kaa taisiit so vidi?
Tu vari nesaprast.
Vai nu arī - tā vide eksistē mūžīgi, kaut kādā veidā kā Dieva sastāvdaļa, un to nemaz nevar uztaisīt. Var tikai lietot.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.11 13:26:39
Kaapeec tam vienam vajag, lai paareejie eksisteetu nevis suvereeni, bet atkariigi no vinja?

Pamatojums sai veelmei kaads?


A tu nevari existēt suverēni no Realtiātes pašas kā tādas! Pati Realtiāte ir atkarīga no Dieva, tad kā tu iedomājies existēt Realitātē, kuras existence un avots ir Dievs un tai pat laikā būt neatkarīgs no viņa?

Absolūti Suverēna existence ir oximorons.
Labākais ko Dievs tev var piedāvāt, existenci bez jebkādas savas klātesamības manifestācijas! To arī tu vari dabūt... ja ļoti vēlies! Taču vienalga tu būsi kaut kādas šīs Realitātes daļa, tātad atkarīgs no šīs nelielās realitāts daļas, kas tev tiks izdalīta, jo visa pārējā ir tiem, kas grib dzīvot kopā ar Dievu un baudīt Dieva manifestāciju ik dienas...

Tev paliks tas, kas paliks pāri... svalka!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.09.11 13:26:50
Ctulhu

tad problēmu nav, ja ir abpusēja vēlēšanās
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.09.11 13:29:55
Ctulhu
2. Nav jau "kur" taisīt, nav tukšas vietas. Visu Dievs ir aizņēmis ar savu klātbūtni.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 151 , pavisam kopa bijuši: 26361