atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Pepijprinči, pirātprinceses un liberastu sērga
Aivars
Iesūtīts: 2012.09.26 20:22:09
Eku, šeku, lieliska iespēja beigt gauži nopūsties un gānīties par zviedriem un somiem, bet kaut ko reāli darīt ar liberastu ambrazūru. http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/95245/pieprasa-lai-ministre-vinkele-demisione-bernu-gramatinas-del
Vai grāmatiņa redzēta? Vai tā šķiet kristīga/nekristīga? Kādus soļus būtu jāsper Baznīcai, un kādus Tu kā kristietis esi gatavs spert?
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 36 . 37 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.12 19:50:09
Es redzu cauri tiem , kuri kaut kādu iemeslu dēļ šeit blefo, vai vienkārši ir vēl tālā ceļā uz Dieva rakstura izpratni.
Izklausās, ka Lapšāna kungs ir atklājis spoguli savā vannasistabā
Jo nu muldēt gan šis `pedagogs` muld nešķīsti: Bet mācītājus gan mūrēja. Nu , tos , kuri atļāva muižkungiem izvarot latviešu līgavas Kur tādas neķītras fantāzijas rodas viena cilvēka galvā? Un kāpēc šādi ir jāblefo kādus allaž apsūdzot un pasludinot par ļaundariem?
Vienīgais izskaidrojums - pašam pakaļa netīra, t.i. uz paša sirsdapziņas ir kādi ar seksualitāti saistīti grēki, aiz kā arī šī uzspēlētā cīnīšanās par `morāli un tikumību`. Gluži kā Dāvida un Nātana sarunā, gluži kā vairākos skaļos ASV `teleevaņģelistu` skandālos.
aivars lapsans [83.187.152.73]
# Iesūtīts: 2013.01.12 23:50:48
Aivars

Es nevienu neapsūdzu. Tie ir vēsturiski fakti. Pie baznīcām sita cilvēkus. Mācītāji to atļāva. Kad šis mācītājs nomira , viņu iemūrēja sienā. Tā taču ir visiem zināma vēsture. Vēsture ir tāda, nevar jau to norakstīt it kā mūsu senči nebūtu nicināti , pazemoti. Straupē baznīca ir muižas vienā ēkā. Muižkungs izvaroja latviešu līgavas . To zin visi. Mācītājs sadarbojās ar muižkungu visās lietās. Tad jau nebūtu pie baznīcām tie spīdzināšanas stabi , bet kaut kur citur.
Dramatiski ar latviešiem kristiešiem izrēķinājās brāļu draudžu laikā, kur mācītāji lūdza izdarīt represijas pret latviešu hernhrūtiešiem. 20.gs sākumā sākās milzīgas muižu dedzināšanas. Jo vardarbība ņēma prātam netveramus apjomus.
aivars lapsans [83.187.152.73]
# Iesūtīts: 2013.01.12 23:57:11
Aivars
Manā Raiskuma pagastā ir Ungurmuižas pils. Vecākā koka pils Baltijā. Tās muižkungs savā muižas teritorijā ieviesa brāļu draudžu kustību. Tā saucamās Hernhrūtiešu draudzes. Blakus pilij uzcēla skolu latviešu bērniem. Pašam kapella bija muižā, neliela istaba.
Šo pili latvieši nenodedzināja, jo viņš bija uz vienu roku ar brāļu draudzēm un tautu. Dievs pasargāja Ungurmuižu. Tas ir tas labais piemērs. Vēsture ir jāpieņem kāda tā ir bijusi. Tur neko nevar padarīt.
dafne
# Iesūtīts: 2013.01.13 00:01:02
aivars lapsans [83.187.152.73]pie kurām baznīcām sita cilvēkus?
aivars lapsans [83.187.152.73]
# Iesūtīts: 2013.01.13 00:09:44
dafne

Ja konkrēti, Tev jāinteresējas pie vēsturniekiem , kādu varu nenozsaukt, varu sameloties , var izcelties pamatīgs tracis un soda vietas tauta apbērtas ar puķēm
...... [87.246.165.252]
# Iesūtīts: 2013.01.13 00:16:54
dafne
Ja Latvijas apceļošanai esat ierēķinājuši mazāk laika, priekšstatu par Kurzemes luterāņu baznīcām var iegūt arī Rīgā. Apmeklējiet Etnogrāfisko brīvdabas muzeju, kur kopš 1935. gada slejas no Usmas ezera krasta pārvestā 1704. gadā būvētā luterāņu baznīca. Pie ieejas baznīcā novietotas senas soda ierīces - kauna stabs un soda sieksta, kas bija paredzēta nepaklausīgo zemnieku sodīšanai baznīcas priekšā. Šādi kauna stabi un soda siekstas bija plaši izplatītas Latvijā un līdz pat 19. gadsimta otrajai pusei tika uzskatītas par pastāvīgu baznīcas inventāru.
...... [87.246.165.252]
# Iesūtīts: 2013.01.13 00:19:26
dafne
Palasīšanai http://www.kra.lv/Latviski/Raksti/Par_DBalodi.pdf
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.13 00:41:32
aivars lapsans [83.187.152.73]
par to, ko `zina visi` nemaz nav vērts čalot. Ieteiktu atturēties no tādiem vispārinājumiem un tukšām apsūdzībām
`visi zina` arī ka mūziķi ir pļēguri un izvirtuļi, bet deputāti drāž tautu
Esi ka nu drošs, ka tik daudz dukas tavam Straupes muižniekam un mācītājam nebija, lai kļūtu par visu straupēniešu ciltstēviem. Tāpat kā Viņķeles muļķība nepadara viņu uzreiz par agresīvu homoseksuālisti
aivars lapsans [83.187.152.73]
# Iesūtīts: 2013.01.13 01:27:13
Aivars
Sāc interesēties par Latvijas baznīcas vēsturi. Apsūdzi vēsturniekus, ne mani. Es tikai stāstu faktus. Araišos ir muzeja darbinieku izlikti vēsturiskie materiāli , kur stāstīts par kādu sievieti , kuru mācītājs liek sasiet baznīcā, aizvest kalnā pie dzirnavām , pakārt ar galvu uz leju , līdz tā mirst. Un noņemt arī uz reiz tuvinieki nevarēja. Bija jāpaiet kaut kādam laikam. Es neko neapsūdzu. Tā ir tautas vēsture. Brāļu draudzes jau arī iznīcināja mācītāji, pie tam ar pamatīgām represijām. Ķēra pa mežiem , mājām un veda pie baznīcām , piesēja par kaunu un brīdinājumu citiem. Kādas te apsūdzības. Jāapsūdz tie, kuri tādas šausmas darīja. Mani Tu liec mierā.
aivars lapsans [83.187.152.73]
# Iesūtīts: 2013.01.13 01:32:24
Aivars
Viņķele nav agresīvā homoseksuāliste, bet agresīvā homoseksuālisma ideoloģijas atbalstītāja. Bibliski - sodomīte. Tā kā Tu to raksti es neesmu rakstījis.
aivars lapsans [83.187.152.73]
# Iesūtīts: 2013.01.13 02:36:54
...... [87.246.165.252]

Interesants materiāls . Tikai nobeigums vācu mācītāju stilā - labākā, pareizāka, uz apustuļiem veidotā ....kas tu neesi. Ja pareizticīgais , tad labākais. No manas mammas puses es arī esmu preizticīgais baložlatvietis tātad , labākais. Cik skumji.
dafne
# Iesūtīts: 2013.01.13 05:53:09
...... [87.246.165.252]paldies
dafne
# Iesūtīts: 2013.01.13 05:59:32
aivars lapsans [83.187.152.73]tik nesaprotu ko gribi teikt ar šo visu,ka nu lut.mācītājiem būs visu mūžu atbildēt par kādiem savu"amatbŗāļu"grēkiem.Kādā sakarība tu vispār to te piemini?
dafne
# Iesūtīts: 2013.01.13 06:06:10
Ko nu par tik drūmām lietām...Lai jums svētīga diena un priecīga kalpošana!
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.13 09:21:49
vēsturnieki...
Kas ir vēsturnieki? Skaidrs, ka padomju vēsturnieki meldēja to, kas piederējās tai laikā. Bet mūsdienu hronikas raksta žurnālisti, kam ir sava ideoloģija apakšā. Bet pēc gadiem kādi `studēs vēsturi`, lasot Barkāna hroniku par jautrajām štellēm Latvijas Baznīcā 2012 gadā, un ieskatīsies TV3 dokumentālajos arhīvos par gada notikumiem, uzzinot ka bija tāds homofobs Aivars Lapšāns, kas ne ar ko citu nav ievērojams

Būtu, ka nu labāk neklausījies anekdotes un teikas par vēsturi, bet tad tiešām paskatījies par kādiem konkrētiem noziegumiem, kas konkrēti notiesāja, kurus konkrētus cilvēkus.
aivars lapsans [83.187.152.41]
# Iesūtīts: 2013.01.14 00:41:55
dafne

tik nesaprotu ko gribi teikt ar šo visu,ka nu lut.mācītājiem būs visu mūžu atbildēt par kādiem savu"amatbŗāļu"grēkiem.Kādā sakarība tu vispār to te piemini?
Ne es to sāku, pašķir atpakaļ. Man pat prātā neienāca tāda doma , ka mūslaiku mācītājiem par tām lietām jāatbild. Tu uzvedināji uz šo domu. Katoļi luterāņiem atvainojās, var luterāņi atvainoties brāļu draudzē.....tikai Luters miris un brāļu draudzes locekļi arī jau atdusas .... Nedod Dievs es būtu iekopējis to rakstu par Baloža vēsturi...ta gan Tev spuras būtu gaisā, bet ja kāds cits ...tad - paldies. Nu , super ! Kāpēc tādas apsūdzības Tev visu laiku. Tu visu laiku veido pret mani spriedzi un izmaini manis rakstīto.
Dieba miers lai Tev !


aivars lapsans [83.187.152.41]
# Iesūtīts: 2013.01.14 00:53:23
Aivars

TV3 dokumentālajos arhīvos par gada notikumiem, uzzinot ka bija tāds homofobs Aivars Lapšāns, kas ne ar ko citu nav ievērojam s

Nu Tv 3 bija šovasar pie manis mājās un es viņiem esmu ievērojams kā daudzu populāru dziesmu komponists un dzejnieks.
Homofobs es arī ne Tev ne viņiem nesanāku , jo man homoseksuālisti ir daudz draugi. Tā kā , Aivar, domā ko raksti. Runa ir par agresīvo homoseksuālistu totalitārismu Latvijā , kas te tiek agresīvā veidā īstenots. Cik Tev to var skaidrot. Tu pēc brīža atkal lej savu. Es pieturos pie Dieva kārtības visās lietās šajā jautājumā. Dievs mīl visus cilvēkus un man nav tādu tiesību būt homofobam.
aivars lapsans [83.187.152.41]
# Iesūtīts: 2013.01.14 00:57:01
Aivars
Būtu, ka nu labāk neklausījies anekdotes un teikas par vēsturi, bet tad tiešām paskatījies par kādiem konkrētiem noziegumiem, kas konkrēti notiesāja, kurus konkrētus cilvēkus.

Jāpārkvalificējas par senu noziegumu prokuroru
dafne
# Iesūtīts: 2013.01.14 08:33:09
aivars lapsans [83.187.152.41]
Nedod Dievs es būtu iekopējis to rakstu par Baloža vēsturi...ta gan Tev spuras būtu gaisā, bet ja kāds cits ...tad - paldies. Nu , super ! Kāpēc tādas apsūdzības Tev visu laiku. Tu visu laiku veido pret mani spriedzi un izmaini manis rakstīto.

neko nevaru darīt..ir cilvēki,kurus es cienu vairāk par tiem,kuri nemitīgi platas ar saviem labajiem darbiem...
un neesi tik iedomīgs ...nav mani noluki apzinati veidot kadu spriedzi vai izmainit tevis rakstīto..ta vienkarsi sanāk.
Tev, lai Dievs dod... būt nedaudz pazemīgakam!
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.14 09:54:07
aivars lapsans [83.187.152.41]
Tu laikam neredzēji `gada notikumu` popūriju, kur arī tavs izgājiens bija iekļauts. Atšifrējums par ekrānā redzamo personu skanēja tieši tā - Aivars Lapšāns (homofobs) Un tas, kurš šo lenti TV arhīvos pacels pēc gadiem, lai pētītu vēsturi, tā arī spriedīs, lai cik liela nebūtu tava mīlestība uz homoseksuāļiem, kā Tu te tagad saki.
Tāpat arī kāds reiz ir uzlicis savu interpretāciju un zīmogu āraišu, straupes mācītāju kalpošanai, ar ko Tu te karogo, pat nejautādams, vai `visiem zināmais` ir droši pārbaudīts, bet braši apsūdzēdams un nosodīdams. Ces`t la vie
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 36 . 37 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 80 , pavisam kopa bijuši: 35344