atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu sievietes un kalpošanas amats
Voldemārs
Iesūtīts: 2007.07.11 15:28:49
Cik atceros, J.Vanagu par arhibīskapu ievēlēja, jo viņš pastāvēja pret sieviešu ordināciju. Nu jau kādus gadus tiek atkal piepulcinātas jaunas evaņģēlistes. Vai nesanāk, ka notiek pretējais tam, ko J.Vanags solīja pirms viņu ievēlēja?
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 49 . 50 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.15 09:45:28
Sheit Mulders ir ar Merlinu, man patika, kaa tu paraadi, ka probza nav pashaa faktaa, bet teologjijas metodee... postmodernistiskais individuaalisms un dekunstrukcionisms... cilveeks sevi un savus uzskatus uzliek par teologjisko meerauklu un kanonu. A. Lapshaans nav vieniigais sheit, kas sludina cilveeka subjektiivo attiexmi un cilveeku veerteetos augljus par teologjisko kanonu un patiesiibas meerauklu. Zheel... bet par laimi Bazniicai ir pietiekoshi ilga veesture lai shaadus iisterminja labos nodomus redzeetu kaa tie izaug par ilgterminja atkrishanu un beigu beigaas pasha Kristus noliegshanu un greeciigaa praata celshanu par Dievu! Nepadosimies shiim iluuzijaam!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.15 10:01:38
Maartinjsh!

Redzi... atkal tu par teologjiju taisi savus pienjeemumus!

No tā var izdarīt secinājumus, ka Viņš izvēlējās sludināšanas modeli, kāds varētu būt max. efektīvs tā laika ebreju sabiedrībā (apustuļi vīrieši), bet sabiedrības domāšanas veida un tradīciju laušanas smagumu atstāja uz sevi. Pāvils arī iekļaujas šajā modelī, pie kam diez vai bija pieejamas Saulam naidā un praktiskā darbībā "līdzvērtīgas" sievietes.

Mees abi labi zinaam, ka visi shie tavi apgalvojumi ir buutiibaa neteologjiski, bet tieshi kaa tu saki - demagogjiski. Tas ka tu saki, ka no taa izriet tas ko tu uzrakstiiji ir garaam. Nekas no taa taads nav izsecinaams... Jo tu spried kaa cilveeks par Kristus Darbiibu, motiiviem, metodeem. Kristus gan vairaakas reizes gan ar vaardiem gan darbiem paraada, ka cilveeku "pienjeemumi" vinjam ir pa kaaju. Veel vairaak, vinjsh burtiski paarmet Peeterim, kad vinjsh spriezh kaa cilveeks.
Tieshi TU tagad spried un secini kaa cilveeks, ka - veests izpaltiishanas efektivitaate bij Kristus meerkjis, pietam taada efektivitaate, kas ir deriiga juudu videe un respektee juudu tradiicijas. Tachu Raksti arvien no jauna paraada ka Dievs riikojas akuraat ar precizitaati 180 pret cilveekiem... Gideons - Dievs speciaali aizdzen maajaas visu karapulku, lai paraadiitu, ka vinja speeks un vinja uzvara nevis cilveeku "funktieris" ir uzvaras pamataa. Aabrahams un Saara... atkal... ne kaa pie cilveekiem. Pati Kristus dzimshana no Jaunavas - atkal pilniigi nerespekteejot un ignoreejot "cilveecisko funktieri"
Taadeejaadi shis tavs secinaajums ir garaam Bet tas ir vieniigais uz kuru tu, Lapshaans u.c. liberaalteologi balsta savu teologjiju, un pareizs ir vaards, ko Kristus saka - Savu tradiiciju deelj juus Dieva Vaardu atceljat. Ar savu funktieri juus Dieva Vaardu padaraat par staipaamu shljuru... toreiz tas bij pareizi, shodien tas ir nepareizi. Shis sprieshanas forma, shii teologjiskaa metode, kad cilveeka racionaalais praats kljuust par arbitru Rakstiem, nes sevii milziigu postu... jo peec tam logjiski seko homosexuaalistu attieciibu akcepts, Rakstu demistifikaacija... un peec tam ljoti pat aatri Kristus Inkarnaacijas noliegshana! Jaa tam seko daudzi desmiti gadi... bet buutiibaa pitiekoshi viena cilveeka muuzham, lai atkristu pavisam... un kas interesanti, atkriteejs pilniigi buus paarliecinaats, ka ir pareizi sapratis Rakstus!

Bet ja Auglji ir arguments, tad kaapeec nekonverteeties Budismaa? Tur auglji ir lieli. Kaapeec nekonverteeties Hinduismaa - arii daudz labus augljus var atrast. Kaapeec ne Islaamaa? Arii tur auglji neizpaliek! Ja tavs viedoklis par augljiem kljuust par teologjiskaas patiesiibas arbitru, ja nevis Kristus ir patiesiiba celjs un dziiviiba, bet cilveeka viedokljis par citu cilveeku augljiem, tad taa teikt... tad buutu taads godiigs jautaajums, vai tu TIESHAAM sekosi shiem augljiem liidz pat kapa malai?

Kaada vaina bij Kaina augljiem? Vai vinja upuris bij indiigs? Vai vinjsh nempareizi upureeja? Kas nepareizs un nepienjemams Dievam bij Kaina darba augljos?
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.05.15 12:11:23
Merlins

Baidos, ka šī zīļu un sakņu līdzība tomēr neies cauri. Cik nu esmu lasījusi šodienas atklāsmes, nekad, nevienā nav ne niecīgākā mājiena, ka hmsx būtu laika gaitā jau uzskatāms par mazāku grēku, ka attieksmi pret to jau pieklātos mīkstināt, liberalizēt utt. Ne uz to pusi, var palasīt kaut Ē.Delperu.
Tātad nav tas sajūdzams vienos ratos ar sieviešu - mācītāju jautājumu. Bet, ja labi grib... nu kad jau, tad jau - tad tikpat labi varam uzskatīt, ka Luters bij iejūdzies kopā ar sātanu - baznīcas šķeltnieku, kāpēc ne? Ar to pašu maisam tak gals vēl platāk vaļā, un joprojām vēl atšķeļas arvien jaunas, arvien pareizākas baznīcas un grupējumi... nu jau arī pašai LELBai par kaunu un postu...

Vai nevarētu būt tā, ka šajās laiku beigās tas tiek pieļauts zināmā mērā kā izņēmuma stāvoklis galēji kritiskā periodā? Reiz nu pavisam maz atlicis to vīru, kuri būtu spējīgi:
... lūgt Dievu katrā vietā, paceldami svētas rokas bez dusmām un šaubām. /1.Tim.2/

Mani neatstāj doma, kā toreiz pie Krusta Kungu bija pametuši visi , izņemot sievietes un vienu Jāni... tad nu, grozi kā gribi, bet viskritiskākajos brīžos Kungam visos laikos vēl vienmēr paliek sievietes un visvairāk tieši sievietes (sk. kaut vai baznīcēnu īpatsvaru pēc dzimumiem, kad vīri lielākoties sēž mājās un visa situācija patiesībā sen apvērsusies otrādi).

tā teikt, sievietes kā atvases, kad īstās saknes panīkušas vai guļ.
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.05.15 14:53:35
-Jona- Tu mēģini aizstāt skaidro Dieva Vārdu ar savām subjektīvām un emocionālām fantāzijām.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.05.15 21:48:36
b]Merlins
Taču Tu aizmirsti par saknēm. Lai baznīca varētu ordinēt sievietes, tai jāatrod teoloģisks pamatojums, kādēļ to drīkst darīt.
ES , Merlin, neesmu muļķlis. Es esmu praktiķis, kurš nopietni vēro un interesējas par šīm lietām. Kā praktiķis. Arī uzdodu jautājums par šo tēmu mazliet gudrākiem par Tevi. Ļoti daudz baznīcas vada tieši sievietes arī kā draudžu vecākās. Pēc Tava jāslēdz ciet. Neviena no viņām tādā formā neuzvedas, kādu spriedzi Tu te radi caur rakstiem. Mūsu draudzē sievas spēlē ļoti lielu lomu , bet neviena nav uzvedusies agresīvā nešķīstībā , kā Tu savā teoloģijā caur rakstiem izlobi. Bībelē ir ļoti daudz strīdīgu vietu, iekarsti visās. Bet māsas liec mierā. Dotajā brīdī mana sieva ir izbraukusi no mājas uz lūgšanu vakaru, kur sabrauc līdz pat divdesmit sievietes. Un mana sieva uzņemas mācītājas iniciatīvu tikai aiz tā , ka viņa ir daudz mācījusies Bībeli un pastāvīgi ir kalpošanā un sadraudzībā ar ļoti daudz brāļiem un māsām no visas Latvijas , arī no daudzām ārvalstīm. Viņa dara darbu - pēc iespējas vairāk māsas sagatavot par svētām , lai tās atkal varētu šo tīmekli pavairot . Viņai derdzās homīši. Viņa ir mūzikas skolas direktore. Un taktu , atšķīrībā no Tevis viņa jūt perfekti. - ļoti maz piem. runā draudzes padomes sēdēs, dodama vārdu vīriem. Mūsu draudzes māsas saprot rakstus un nemāca pēc Tava scenārija, bet pēc Jēzus aicinājuma ,kur mēs visi esam viens Viņa miesā. Un tāpēc jau mūs draudze ir kolosāla , jo mums ir nožēlojami noskatīties uz tādiem , kuri tikai lielās par savu sistemātiskumu zināšanu apguvē , kur prātu aptumšo nemīlestības gars. Mums te neviens neko ne pavēl , ne ,,māca,, , bet komandā , Svētā gara spēkā, izpilda Jēzus pavēles.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.05.15 22:49:08
b]Merlins
Tas jau arī aprakstīts par pieminekļu celšanu svētajiem un dzīvo svēto iznīcināšana Bībelē. Tas ir noticis visos laikos.Tu piesauc bijušos , bet nerdzi svētos sev blakus. Nevēlies un arī nedabūsi , jo tas ir jānopelna. Sieviešu pielīdzināšana homoseksuālisma problēmai ir nožēlojams stāsts. Vai Tu vispār sievietes mīli? ES saprotu , ka esi vecajā derībā , kur kapošanu sadala vīriešos un sievietēs. Citēšu vēlreiz Tavu teikto -
,,Taču Tu aizmirsti par saknēm. Lai baznīca varētu ordinēt sievietes, tai jāatrod teoloģisks pamatojums, kādēļ to drīkst darīt.
Apbēdināšu Tevi. Ordinēšana notiek pēc statūtiem , nevis teoloģiskā pamatojuma. Varbūt teoloģija pielaikota statūtiem. Hierarhijā Bībeles statūti tiek ievēroti tikai 10%. Tā ir traģēdija vecajās bazn`icās. Ja pravoslāvu baznīcā būtu pareiza hierarhija , tad obligāti Jeremija sludinātu par asins grēku pret mazāku tautu.(Gruzijas okupācija) Nekas tāds nenotiek . Piemēru pilns.To gudrīši visos laikos ir spējuši . Arī Tu. -Māte baznīca , Hamburgas varianta uzvelšana sievietēm Tradicionālās baznīcas nav līderes svēto sagatavošanā vietās , kur ir bīstamas valstis. Sievietes tur kalpo un atgriež tūkstošiem brāļu un māsu. Un tas ir loģiski , jo Dievs visos laikos ir izmatojis sievu kalpošanu. Vienu no mūslaiku spēcīgākajām pasaules draudzēm Jēzū vada vīrietis un sieviete. Kā Tu izskaidrosai šo priecīgo vē4sti man ( Tev iespēja,ms slikto). Draudze Family Ja Jēzus Tev būtu blakus brīdī , kur Tu kārtējo reizi piesauksi , ka sieva nevar mācīt...Viņš obligāti Tev pateiks - lai viņa māca , jo viņa mīl Mani.
Un šitās tradicionālās , netradicionālās Tevis aprakstītās lietas, grēka , rakstu pielaikošanautt. nav nemaz jāapspriež - velti kavējot laiku. Tu to nesapratīsi ko šie Bībels teksti nozīmē , līdz nesāksi pats kalpot kopā ar brāļiem un māsām. Tās ir pamācības. Un mēs tās pieņemam. Un sievas tās pieņem, bet ne utopiskā veidā , kā Tu te gribi Latvijā noorganizēt ģimeni un draudzi.Tiec labāk galā ar savu teoloģiju un sāc to pielaikot beidzot Bībelei. Ar sievietēm tiksim paši galā. Jo mēs esam draudze un redzam paši labāk kādi ieroči ir jāizmanto evaņģēlija pasludināšanai.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.05.15 23:58:29
Merlins
Es , Merlin, Tev mēģināšu paskaidrot par ko iet runa mazliet no cita skatu punkta. `Tie , kuri dzīvo savstrapējā mīlestībā, tiem nav vajdzīgas pamācības (bauslība , ieteikumi utt...) . Kā jau Jēzus teica , ka šī likumdošana ir jūsu apcietinātajām sirdīm dota. Es arī Tev to pašu saku - šie teksti ir Tavam līmenim. Maniem brāļiem un māsām ir cits līmenis. Šos tekstus mēs zinām labāk nekā Tu , bet mums viņi nav piemērojami. Preizā draudzē - Jēzus miesā nav vajadzīgas šīs pamācības par sievietēm , kā vien konfliktgadījumos priekš vēl ne no augšienes atdzimušiem cilvēkiem.
Ja to mēs noliekam malā , jo arī Jēzum bruka virsū par līdzīgiem jautājumiem, kurus Tu te piesauc. Tad Svētajā miesā sievietēm ir atļauts mācīt ( es tikai nesaprotu , ko Tu domā ar šiem vārdiem - sieviete māca, nedrīkst mācī.t..). Jo sludināšana, svētrunas ir Bībliski pielīdzināmas vairāk pravietošanai. Un Jaunajā derībā ir appsolilījumi par visiem dzimumiem, ka viņi un viņas pravietos. Tā tas arī notiek mūsu draudzē, jo bieži vien Bībeles studijās , tieši māsas runā pravietiski , atklājot kāda teksta noslēpumus. Ja māsa pravieto mīlestībā , tas nozīmē, ka ne jau māsa māca , bet Dievs caur viņas muti runā uz mums . Ja tu domā pretēji , tad tā nav Bībeles mācība , bet antikrista gars. kurš caur Bībeli grib ieviest nem`ilošas attiecības starp brāļiem un māsām. Mācīšana Tavā izpratnē ir mācīšana diezgan zema līmeņa sarunās un attiecībās. Vajadzētu tēmēt augstāk - runāt , sludinināt pravietojot. Nevis katru gadu lasīt vienas un tās pašas svētrunas no špikotām domām. Tad Jēzus neteiks : jums ir apcietinātas sirdis. Svētajā miesā hierarhija ir cita un arī savstarpējo attiecību līmenis nav pielīdzināms - sievas lai klusē utt...
Ivo Pavlovičs
# Labojis Ivo Pavlovičs: 2009.05.16 00:25:10
Aivars Lapšāns Emocijas! Varbūt būtu vērts palikt pie viena kopīga atskaites punkta - Rakstiem. Aivar, (iepriekš to jau sacīja) bet es vēlreiz gribu sacīt. Ja tu saki, ka tas aizliegums sieviešu kalpošanai ir attiecināms tikai uz to laiku un kultūru, tad kā tu zini ka viss pārējais arī nav attiecināms uz to laiku un kultūru? Kas ir tas kritērijs pāc kura tu pasaki kas Bībelē ir attiecināms uz šo laiku, kas nē?
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.05.16 00:41:38
Ivo Pavlovičs
Viss ir attiecināms , ja tas notiek aicinātā kalpošanā. Rakstu mācītājiem daudz kas nepatika, jo Jēzus un apustuļi rīkojās ne pēc rakstiem -Jēzum bija atbildes aizstāvībai un tagad arī viņas ir. Visa pamatā ir APCIETINĀTAS SIRDIS, KURAS MĪL VAIRĀK SEVI , TIKAI PĒC TAM SIEVU. Tas ir baušļa pārkāpums - ,,Mīli savu tuvāko kā sevi pašu,,. Merlina gadījumā šis bauslis piemērojams caur Efeziešu vēstuli - to es attiecinu uz Kristu un draudzi. Un Merlina pārkāpums ir diezgan liels - baušļa pārkāpums attiecībā pret svēto miesu. Svētas miesas vardarbīga traumēšana.
Te nav runa par ielaisto , nolaisto kalpošanu , kur bieži vien manifestējas vairāk sātans , nekā Jēzus. Sieviete tur vien žagata būs un tos pantus tad arī varam piemērot.Labā druadzē tas , ka sieviete ir mācītāja nav pamanāms , jo viņa kalpo pravietojot , ne gnīdojoties vai kā sevišķi indīgi pamācot utt. Saskaņu var dabūt LELBa mācīt`ajas , jo LELBā pras;ibas ir ļoti augstas . It sevišķi jau jautājumā par homoseksuālistiem. LELbā sievietes kalpo augstā līmenī. Nav te jāpiemēro Merlina izmeklētie panti. Raksti jau bija , un ir , bet viņiem pāri iet Jēzus un seko mūsu rīcībai Dieva acs. Ja notiek farizejisikā piesmiešana (Merlina gadījums) , tad Jēzus šo rakstu vietu paņem nost no mums un saka - tas domāts tev pašam, tavai apcietinātai sirdij. Lai jūsu starpā būtu jebkāda ciešama kārtība. Vismaz aritmētiska mīlestība. Bīskapiem pēc rakstiem ir jā`būt vīriem. Mācītāja pienākumus draudzē nosaka statūti. Bībele mācītājam kopš Mozus laikiem liek mācīt rakstus. Bet ne teoloģiju , jo teoloģijai vienmēr nāk līdz attiecīgās konfesijas dogmatika.
!
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.05.16 03:42:40
-Jona-
Vai kāds teica ka ,,rakstu pazinēji,, nevajās labu draudzi, svētos brāļus un māsas? Nepiesmies viņu liecības, kalpošanas ieteikumus, māsas Jēzū ? ....
To darīja un darīs ļoti profesionāli ,,teologi,, , rakstu mācītāji.
,, No mūsu pašu vidus viņi celsies....,,. Skaudībā un lepnības kārē...
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.05.16 03:46:13
Jona
Es Tevi mīlu, mīļā māsa Jēzū , mūsu kopīgajā Jēzus miesā. Lai Dievs pašķir Tavus ceļus un nievātājus pasaudzē....jo viņi nezina ko viņi dara.
Balss
# Iesūtīts: 2009.05.16 08:30:19
Aivars Lapšāns
tu pat nesaproti kas tas Jēzus ir. Jo tev visur manifestējas nožēlojamas , tukšas baznīcas sienas ar trim nesaprašām tajā . Un viens no tiem sēž -tu. Nožēlojams`kā tavi secinājumi par lietām , kurām tev nav kompetences kā vien datorbībele un datorkrēsls. Jo ar tādu mulderteoloģiju dodu garantiju , ka tavā vadībā par trim vairāk draudzē nebūs. Bībele ir apslēpta sātana kalpiem .

Savādi, ka Tu, kas sevi uzskati par īstu Jēzus sakotāju un viņa mācības pareizu sapratēju, uzdrošinies ar tādiem vārdiem apsūdzēt un nolamāt savus brāļus, kuriem ir citādāka izpratne par Bībeles vēsti, nekā tev.
Merlins
# Iesūtīts: 2009.05.16 11:29:29
Aivars Lapšāns

Aivar, par teoloģiju, šķiet, mums nav ko tālāk runāt, jo Tev autoritāte un mēraukla ir tikai paša viedoklis un kas tam nepakļaujas, Tev ir sātana kalps. Bet kā Tev šķiet - pēc visa, ko esi te sarakstījis un uz ko arī Balss Tev aizrāda - cik ticami izklausās, kad Tu ar to pašu muti saki: "Dievs tevi mīl un es arī?"
Pārdomātājs
# Iesūtīts: 2009.05.16 12:09:23
Aivars Lapšāns
Citēšu no grāmats Filokalija, Rīga, 2004:

"Jo vairāk meklēsi savas vainas un nožēlosi tās ar asarām,jo biežāk tev tiks dots gaismas stars, kurā redzama visu lietu patiesā būtība. Bet sargies justies kā "pravietis" un lietot šo gaismu laicīgiem guvumiem (mana piez. - paštaisnībai)- tu to zaudēsi!

Tad lūdzies, piecelies un, visu savu prātu un sirdi pievērsis savam Pestītājam, saki: "Piedod man, vājam un grēcīgam, augstprātīgam un nezinātājam, nabadzīgam un sevi paaugstinājušam! Ne citam man jāpārmet, bet savai nederīgai tieksmei, kas pieļāva klupt!
Pēc tava prāta dari manī to, kas man derīgs, un liec sirdī, garā un prātā Tavu gaismu, mans Dievs!"
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.05.16 12:21:36
Merlins
Tas ir Dieva vārds, ka man Tevi jāmīl . Tu jau arī esi Dieva kalps. Bet Diezgan neefektīvas teoloģijas piekritējs. Jo tā arī neiesaistījies dikusijā par draudzes statūtiem un Bībeles statūtiem hierarhijas veidošanā.Tāpat solidaritāte ar Balss netaktiskajiem izteikumiem (māčīšanu) rāda Tavu divkosīgo dabu, jo Tu šajā gadījumā pieņem to , pret ko karo - sievas lai nemāca. ?! Es runāju par maksimāli izdevīgāko variantu, kā maksimāli izmantot Dieva ieročus. Sievietes ir Dieva ierocis , ne sātana. Vīri pie homoseksuālisma ir vainīgi. Un tikai. Pielīdzināt ,,teoloģiski,, šīs problēmas ir nožēlojami, jo tad mēs nemīlam savas māsas. Es zinu pat cilvēkus , kuri satiekot konsistorijā māsām iedzeļ - tu nedrīksti kāpt kancelē utt.. tā kā , Merlin, nevajag...šis ,,mēris,, darbojas.
Mani uzskati, Merlin, nav vienīgie pareizie. Visās augošās draudzēs pat mācītājiem tādi paši uzskati kā man. Jo pasaules baznīca atgriežas pie apustuliskās kārtības. Izraut kaut ko no Bībeles un apvainot māsas kalpošanā nav pareizais ceļš, kā strādāt ar visiem Dieva ieročiem. Laika vairs nav daudz. Pasaule iet uz beigām. Un ideālo variantu, kur tikai svēti vīri vadīs draudzes ir utopija.
Dievs Tevi mīl ,es arī.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.05.16 12:27:01
Balss
Tev, sieva , kura spraucās vīru sarunās tā netaktiski lai ir Merlina citāts no Bībeles - ....,,sievām es nepieļauju mācīt.... Te ir tas gadījums, par ko mēs visi kurinamies. Sieva nostājas dažu cilvēku pusē un uzkurina atmosfēru.Viņai principā nepatīk viens brālis baznīcā , lai arī svēts , es piebiedrošos viņa izstumšanā no baznīcas. (es varu uzrakstīt arī Tavu vārdu un uzvārdu...!) Mums draudzē šitādas lietas neietu cauri. Sievas tomēr ievēro šīs pamācības.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.05.16 12:30:56
Pārdomātājs
To es Tev arī karsti novēlu izdarīt savas sirds sakārtošanai. Esmu mīļi aicināts visās LELB draudzēs kā kristīgais mūziķis. Un Tavus apvainojumus redzu kā nožēlojamu solidaritāti .
Ingars
# Iesūtīts: 2009.05.16 12:41:04
Aivars Lapšāns
Latvijā ne luterāņi, ne katoļi, ne pareizticīgie, ne adventisti, ne baptisti, ne harizmāti neatzīst sievietes kalpošanu mācītāja amatā - tātad dažādas konfesijas ir vienisprātis par kaut ko, tad nu domājams, ka nav vērts par to pērties
vairāk [87.110.105.87]
# Iesūtīts: 2009.05.16 12:45:07
Ingars iesaku painteresēties arī par tādu Latvijā sastopamu konfesiju kā metodisti
Ingars
# Iesūtīts: 2009.05.16 12:48:42
vairāk [87.110.105.87]
Nu metodisti ir gan mazāk Latvijā, zinu to mājaslapu, visā visumā mācība ļoti tuva luteriskajai, bet nju šitais gan nav labi. Ok ir lietas, kuras varam norakstīt uz to laiku un klutūru, un apstākļiem, kā piemēram visas jūdu ceremoniālās tradīcijas.

Vispār jocīgi - par desmito tiesu Aivars gan ļoti cītīgi ņēmās atspēkot, ka tas attiecas arī uz mūsdienām, bet par sievieti - mācītāju aizliegšanu nē.
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 49 . 50 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 38 , pavisam kopa bijuši: 9923