atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kam būtu jānotiek, lai sāktu ticēt Dievam?
piiich
Iesūtīts: 2010.03.20 14:53:41
Kādi būtu tie iemesli, lai neticīgs cilvēks pievērstos ticībai? Vai tas būtu kāds iekšējs pārdzīvojums, atklāsme? Varbūt redzot/piedzīvojot kādu brīnumu, kas aprakstīts Bībelē (miroņu celšanās, staigāšana pa ūdens virsmu utt)?
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 30 . 31 . >>
AutorsZiņas teksts
pich_
# Iesūtīts: 2010.03.31 11:25:32
Svētais
nepārproti- ne jau dievkalpojuma process mani interesē. es gribu savām acīm redzēt tādu trakošanu. vēl labāk, ja vārtās pa zemi
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.03.31 11:27:02
pich_
Tad jau tu meklē piedauzību? vai ko ?

Teikšu tā SG neliek tev vārtīties pa zemi vai dejot tā kā tu redzēji sizēta. Tas ir atkarīgs no manis paša vai es vēlos tam padoties un paklauties šadā veidā, vai ne. SG uz to neuzspiež un nepiespiež, bet ja es vēlos, tad iesasitos un tas ir cool 8-). Bet izskatas, ka tas tev ir par piedauzibu, un ka tu uz to tā skaties. Bet piesieties var jebkam, ari stabam , un Dieva lietas un izpausmes ir citadakas ka parasts redzet
pich_
# Labojis pich_: 2010.03.31 11:28:09
Svētais
tu to uzskati par piedauzību?

vai Dievs mani sodītu, ja es intereses pēc skatītos uz cilvēkiem, kas SG ietekmē vārtās pa zemi? ja nē- kāpēc es to nevarētu darīt?
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.03.31 11:31:58
pich_
Nē, es nezuskatu, tāpēc draudzē atļaujos tā dejot un man ir vienalga ko tu par mani piem. domā, jo dejoju sava Dieva priekšā un tas vinam patik. Musu draudze tas ir atlauts. Taču, ja es aizietu uz luteranu draudzi es nedejotu tā un neuzvestos tā, jo tur ir cita kartiba. Tapec es esmu sava draudze .
pich_
# Iesūtīts: 2010.03.31 11:36:01
Svētais
ko tu nodomātu, ja cilvēks uz ielas sāktu šādi dejot un runāt mēlēs? SG taču nav speciālas vajadzības attiecībā uz vietu
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.31 11:40:20
Svētais, "Tapec es esmu sava draudze"
Varbūt skaidrības labad ieliec savas draudzes interjera bildi, nevis luterāņu katedrāli. Un vēlams ar bildi, kur Tu dejo "svētajā" garā.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.31 11:46:16
pich_
Ir teikts, ka praviešu gari praviešiem klausa, tāpēc uz ielas es tā nedejoju , un nedejošu. Ar``i mēles ir paredzētas man personīgi, nevis publiski apskatei. ( to arī nora`da Bibele) Tāpēc, savā draudezē tas nav par piedauzību, bet visur citur ir, un ne tāpēc, ka SG ir savādaks, bet tapec, ka citur ir cita kartiba, un ta ir jaievero .
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.31 11:47:44
armilo
Skaidrības labad katrs mēs liekam bildi tādu kādu mēs vēlamies. Es cur luterāņiem atgriezos pie Kunga Jēzus, un man viņi ir ļoti mīļi. Es cieši draudzējos ar dažiem saviem draugiem luterāniem jau 20 gadus, un tam nav par šķersli konfesiju dažadiba.
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.31 11:54:53
Svētais, Tu pats apliecini, ka Tava tagadējā ticība ievērojami atšķiras no luterāņu ticības. Sludinot šeit savus uzskatus zem Doma katedrāles profila, tu maldini lasītāju.
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.03.31 11:56:08
armilo
Redzi, skatoties uz tavu bildi es arī nevaru saprast vai tu esi katolis vai luterānis. Vai tāpēc man domāt, ka tu mani maldini? Un vai ir kāda atšķirība starp tevi un mani, ja par mums viens Jēzus nomiris?
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.31 12:00:22
Svētais, es ar savu bildi nepārstāvu ne vienu konfesiju. Bet tu ar savu pārstāvi LELB. Tev nebūs melot!
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.31 12:01:29
Ctulhu, es jau neuztraucos par Tevi, bet par Svēto.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.31 12:03:10
armilo
Ja tu ieliksi savā profilā PV dievnama bildi, vai tu uzreiz būsi par to, kas pārstāv PV? Es neko nepārstāvu ar savu bildi, tāds nav mans uzstādījums. Bilde man patīk, kāpēc lai gan es to mainītu? Vai tāpēc, ka tu tā vēlies, un uzskati to par melošanu? Ja tu uzvilksi NIKE jaku un es ADIDAS, vai tāpēc tu kļūsi par NIKE pārstāvi un es par ADIDAS?
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.31 12:17:47
Svētais, labi, problēma nav bildītēs, bet problēmas sākās tad, kad cilvēks nonāk maldos. Es iesaistījos šajā sarunā, jo uzskatīju par vajadzīgu pateikt un nodalīt Svētā Gara darbu no neartikulētu skaņu bļaušanas un trakošanas transa stāvoklī. Tu esi ticīgs kļuvis luterāņu baznīcā, bet sekodams Ievas kārdinājumam izbaudīt „dziļākus ticības līmeņus ar dievu”, esi nonācis garīgos maldos. Man no sirds ir žēl Tevis, un ja Dievs tā gribēs, labprāt Tev mēģināšu palīdzēt.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.31 12:23:02
armilo
Es piem.nezuskatu, ka tu esi maldos. Es ticu, ka Dievs darbojas un palīdz caur dažādām draudzēm saviem ļaudīm. Taču SG izpausmes mēdz būt dažādas, tas nenozīmē to, ka SG pārstāj būt par skolotāju, padomdevēju, to , kas atgādina Jēzus vārdus utt.
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.31 12:23:04
Diskusijas tēma ir „Kam būtu jānotiek, lai sāktu ticēt Dievam?”. Lai neizskatītos pēc novēršanās no tēmas, mēs varētu uzstādīt papildjautājumu „Kam būtu jānotiek, lai at-sāktu ticēt Dievam?”. Kam ir jānotiek, lai cilvēks atteiktos no saviem maldiem un atgrieztos pie tīrā evaņģēlija?
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.31 12:29:18
Svētais, sākumam iesaku Tev meditāciju par tēmu „Dievs nav nekārtības, bet miera Dievs” . Diemžēl šodien vairs nevarēšu turpināt sarunu. Varbūt kaut kad vakarā... ar dievpalīgu!
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.31 12:32:25
armilo
Dievs nav nekārtības, bet miera Dievs

Jā, absolūti tam piekrītu. Tas nav pretrunā ar SG izpausmēm, kurām cilvēks ļaujas, pie nosacījuma, ja tas nedod piedauzību, un nav par apgrēcību, bet ir konkrētā vietā ar noteiktu kārtību.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.31 12:37:10
Svētais
Teikšu tā SG neliek tev vārtīties pa zemi vai dejot tā kā tu redzēji sizēta. Tas ir atkarīgs no manis paša vai es vēlos tam padoties un paklauties šadā veidā, vai ne.

Hmmm... a kurš TAD liek? Un kuram pakļaujoties tad šitā sanāk dejot?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.31 12:38:47
masiks [212.93.96.2]
Tu pats to izvēlies, vai vēlies tajā iesaistīteis vai nē , vai paklauties tam vai nē. SG to neliek darit.
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 30 . 31 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 50 , pavisam kopa bijuši: 20574