atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kam būtu jānotiek, lai sāktu ticēt Dievam?
piiich
Iesūtīts: 2010.03.20 14:53:41
Kādi būtu tie iemesli, lai neticīgs cilvēks pievērstos ticībai? Vai tas būtu kāds iekšējs pārdzīvojums, atklāsme? Varbūt redzot/piedzīvojot kādu brīnumu, kas aprakstīts Bībelē (miroņu celšanās, staigāšana pa ūdens virsmu utt)?
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 .
AutorsZiņas teksts
KPax.
# Iesūtīts: 2011.02.06 22:57:01
Un, Aivar? Vai tiešām Tu domā, ka emocijas (šai gadījumā bailes no nāves, bailes no elles utt.) ir labākais ceļvedis ceļā uz patiesību?

http://www.youtube.com/watch?v=k6PWFvzKl3I&feature=related

Salīdzini iemeslus Peter Hitchens un Bart Ehrman transformācijai. Kuri no tiem Tev šķiet objektīvāki?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.02.06 23:46:53
KPax.
Domā pats! Es tikai iemetu vienu otru, ko atceros no jūsu izbijušajiem kadriem. Pičiņš te uzdeva jautājumu šai sakarā. A tas, par ko šejienes ateisti te cepaties, mani diži neinteresē. Apmeklējiet psihologus/psihoterapeitus un tiekat ar savām fobijām galā, vai ļaujat dvēselei runāt, lai kādā veidā, un atrodiet Dievu.
BTW, atcerējos tādu Lee Strobel. Gan jau atradīsi viņa liecību arī kaut kur.
KPax.
# Labojis KPax.: 2011.02.07 00:17:43
Paldies, Aivar, par atbildi! No further questions...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.02.07 00:24:20
KPax.
ņem par labu! Tie ērmanīša teksti galīgi neizklausījās pārliecinoši, sorry
Ir gadījies arī nopietnākus cilvēkus dzirdēt un lasīt.
KPax.
# Iesūtīts: 2011.02.07 01:02:01
Viss ir labi, Aivar...
Ar labunakti!
παλαιό ανόητος
# Labojis παλαιό ανόητος: 2011.02.07 09:13:03
KPax.
Jā, nu Pītera Hitchens gadījumā tās bija bailes. Tātad tās strādā tīri labi.
Mani izbrīna ka, šķiet, neviens nav sācis ticēt Dievam aiz mīlestības.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.02.07 09:19:48
παλαιό ανόητος
Esmu lasījis samērā daudz krišnaītus, tur ir ticēšana Dievam tieši aiz mīlestības. Mīlestība kā galvenais mērķis.
Bija starp viņiem kāds eks-jūdaists, kļuvis par krišnaītu tieši tāpēc, ka nav jūdaismā atradis mīlestības attiecības ar Dievu - pārsvarā tikai bijāšanas un baušļu pildīšanas, jeb tirdznieciski darījumi ar Dievu.
Protams, arī krišnaītiem ir bailes kā dzinējspēks, taču ne vienmēr, un attīstoties jau līdz tīrai mīlestībai, bailes pazūd.
Manuprāt, tādu cilvēku nav neko daudz.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.02.07 10:56:21
1 Jan 4:
18 Baiļu nav mīlestībā, bet pilnīgā mīlestība aizdzen bailes, jo bailēm ir mokas; kas baiļojas, nav sasniedzis pilnību mīlestībā.

Kaut kur apokrifos bij baigi perfekts texts par to kas ir bailes - Bailes ir praata atteikshanaas paliidzeet. Tas viss interesanti bij kontextaa par burvjiem un raganaam, kas pashi sevi iekraaso savu bailju stuurii un sharahtaajas no katras eenas.
masiks iesmīkņā [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.02.07 11:07:59
Jošs Mulders
nu un bauslības saraksts kā tiek pasniegts? Tjipa -pildiet cik varat mīlestībā, pārējais pie kājas? Jeb tomēr par nepildīšanu - tb grēkošanu - pienākas vafeles?

παλαιό ανόητος
Mani izbrīna ka, šķiet, neviens nav sācis ticēt Dievam aiz mīlestības.
Neviens. Es te jau uzdevu jautājumu - vai cilvēki mīlētu un ticētu Dievam=Jēzum, vienkārši aiz mīlestības? Tb - ja nemaz netiktu paradīzē.... nebija te neviena, kas tīri fana pēc gan mīlētu, gan ticētu....
masiks iesmīkņā [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.02.07 11:09:40
Jošs Mulders
Tas viss interesanti bij kontextaa par burvjiem un raganaam, kas pashi sevi iekraaso savu bailju stuurii un sharahtaajas no katras eenas.

ne jau tikai burvjiem un raganām ir ticība.... viņi nav vienīgie...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.02.07 11:13:05
παλαιό ανόητος
Kā ta nu nav. Ir.
masiks iesmīkņā [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.02.07 11:16:41
Aivars
Kā ta nu nav. Ir.
kurš? un vai drīkst pārbaudīt šādu apgalvojumu? jeb tas arī būs no sērijas "simts tūkstoš tvaika mašīnīšu mājiņā uz jumta"?
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.02.07 12:26:25
masiks iesmīkņā
Cik atceros Pīlēna Pēkšķīša mācības, `cilvēka sirdij papriekš jātop bauslības satriektai, un tad viņš ir gatavs uzklausīt labo vēsti`.
Līkcepure
# Iesūtīts: 2011.02.07 18:31:30
Jošs Mulders
Tas viss interesanti bij kontextaa par burvjiem un raganaam, kas pashi sevi iekraaso savu bailju stuurii un sharahtaajas no katras eenas.

Te gan der atcerēties, ka ``burvji`` un ``raganas`` bija parasti ķeceri, kas tika vajāti, tāpēc, ka neuzvedās tā kā standarta kristietim jāuzvedās.

Ctulhu
Projicē.
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 42 , pavisam kopa bijuši: 2040