atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kam būtu jānotiek, lai sāktu ticēt Dievam?
piiich
Iesūtīts: 2010.03.20 14:53:41
Kādi būtu tie iemesli, lai neticīgs cilvēks pievērstos ticībai? Vai tas būtu kāds iekšējs pārdzīvojums, atklāsme? Varbūt redzot/piedzīvojot kādu brīnumu, kas aprakstīts Bībelē (miroņu celšanās, staigāšana pa ūdens virsmu utt)?
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 30 . 31 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.29 18:28:33
piiich
Jo ir noteikta tiesas diena, kurā tas notiks. Ir nosprausts konkrēts lielās tiesas datums, kurā notiks visi šie notikumi. Es nezinu kāpēc tas šobrīd vēl nav noticis.
piiich
# Iesūtīts: 2010.03.29 19:38:54
Svētais
acīmredzot Dievs kaut ko gaida
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.29 19:40:27
piiich
man šķiet, ka vnk datums nosprausts un viss. Bet varbūt ir vēl kaut kadi iemesli.
piiich
# Iesūtīts: 2010.03.29 19:43:55
Svētais
ja kaut ko negaidītu, tad sodītu velnu uzreiz pēc elles izveides. tāpēc taču radīja elli, ne tā?
kur Bībelē ir teikts, ka velns noteiktā datumā tiks sodīts?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.29 19:46:23
Reala persona runaa pa tieso dzirdami


Citāti no Bībeles
...jo jūs neesat tie, kas runā, bet Svētais Gars.
...Viņam Svētais Gars bija pasludinājis, ka tas nāvi neredzēšot, iekāms nebūšot redzējis Tā Kunga Svaidīto.
..., ko Svētais Gars runājis ar Dāvida muti par Jūdu,
..."Tā saka Svētais Gars: tāpat jūdi saistīs Jeruzālemē vīru, kam šī josta pieder, un nodos pagānu rokās."
...Svētais Gars pareizi runājis caur pravieti Jesaju mūsu tēviem,
...Tāpēc, kā Svētais Gars saka: šodien, ja dzirdēsit Viņa balsi,
...





Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.29 19:47:55
piiich
Atkl.gr.
19.un 20 nod.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.29 19:50:20
piiich
kur Bībelē ir teikts, ka velns noteiktā datumā tiks sodīts?
ir teikts, taču tas nav būtiski. svarīgāk ir tas, ka Dievs zin kas ir noziedznieks, zin kur viņš blandās, zin kādas viņš nelietības dara, ir jau viņam sagatavojis moku/sodu karceri.... taču neko nedara... ļauj viņam brīvi ālēties, darīt pāri cilvēkiem, it sevišķi ticīgajiem... jo redziet - laiks vēl nav pienācis... mja.... taču tas netraucē viņam visus mūs mīlēt... nez - Zātanu arī viņš mīl? Paša roku radīta radība, tomēr...
piiich
# Iesūtīts: 2010.03.29 21:08:29
kāds ir iemesls šādai nogaidīšanai?

masiks - varbūt tev kristieši ir teikuši, kāpēc Dievs tā gaida attiecībā uz velnu?
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.03.29 23:53:50
piiich
a viņi nemitīgi putrojas. Te saka ka Dievs viņu lupatās sakāvis. Vismaz reizes 2. Pirmo reizi noplivinot lejā no mākoņa, otru reizi dēliņš ar kājām ellē acpārdīja - tb pieveica okončatjeļno. Es gan nezinu - kāpēc 2 reizes vajadzēja jamam gauži izdarīt, ja omnipotentajam pietiktu ar 1... Taču, no otras puses - vienmēr pēc sakaušanas jamais ļaunums dzīvo cepuri kuldams, nenieka nejuzdamies kaukā ierobežots. Te pa paradīzi vazājas, te slēdz visādus darījumus ar Radītāju, te kārdina pašu Dievu (diezgan smieklīgi izklausās, taču Dievs noturējās, nesakārdinājās. Malacis.). Daij beigu beigās - izrādās viņa rīcībā ir visa Zeme, ij Dievam it kā nemaz nav teikšana... da ij praveiši iepravietojuši, ka Laiku Beigās, tb īsi pirms Armagedona vai kā tur sauca - jamais vispār oborzejet, nepajokam iztrakosies. Tjipa tas kas tagad - var uzskatīt ka viņš guļ kā āpsis, a vot kad modīsies... tad būs oi-oi-oi...
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.03.30 00:02:34
piiich
Tb - kad vajag Dievam raspaļcofku taisīt - Dievs jamo ir zamočījis sortjīrā, kristiešiem par prieku, beigtu un pagalam.
Kad vajag pabaidīt ar elli un elles kungu - jamais ir tut kak tut, dzīvs, darbīgs, sekmīgs, progresējošs, vienmēr atvērts un laipni gaidošs. Un nākotnē dikti stiprs un varens. Gan it kā pašās beigās tapšot anihilēts.... taču.... pēc 2 iepriekšējām "galīgā risinājuma" reizēm, man kautkā neliekas ka tas izklausās ticami...

Īsumā -relatīva šļura. Nekādas konsekvences... ko acumirklī savajagās - tas arī ir. Piekam šī relātīvā šļura tiek dēvēta par nemainīgu un aboslūtu. Sviests kaukāds...
piiich
# Iesūtīts: 2010.03.30 08:21:01
izskatās, ka Dievam nav izdevīgi pa visam nokillot to velnu, jo tādā gadījumā uz zemes iestātos līdzīgi apstākļi kā paradīzē (tobiš- vispasaules miers, nevienas slimības, krīzes un kabatzagļu), un kristiešiem pazustu motivācija tiekties uz "labākiem apstākļiem".
tādā gadījumā muļķīgi, ka bija šīs divas "patriekšanas" reizes. vai tiešām tas bija tikai šovs, lai parādītu, ka labais ar ļauno cīnās, un ka labais [vismaz uz to brīdi] uzvar (lai gan patiesībā- nē)?
kristieši, kā ir?
incognito
# Labojis incognito: 2010.03.30 09:30:49
Nosmējos par Gnidrologa analīzi, kā cilvēki izvēlas reliģijas, estētisku iemeslu mudināti.
piiich
# Iesūtīts: 2010.03.30 10:14:44
liepa
Svētajam nekas nav "jāfantazē", jo SG runā caur viņu pašu
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.31 10:46:37
piiich
Svētajam nekas nav "jāfantazē", jo SG runā caur viņu pašu

Pārsvarā es pats runāju, bet ir brīži, kad SG runā, tas arī fakts!
pich_
# Iesūtīts: 2010.03.31 10:52:07
Svētais
SG nav nejauši caur tevi sācis runāt, piemēram, pilnā autobusā, tādā veidā sabiedējot mazus bērnus un pensionārus?
jeb arī šis gudrs- nogaida īsto brīdi?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.31 10:57:08
pich_
SG tā neuzvedas . Ir protams brīži, kad viņš uzrunā kādu cilvēku nepārprotami un tieši. Viņš ir gudrs un nogaida īsto brīdi. Jāsaka, ka es pats tikko sācis ticēt uzvedos negudri, un liecināju gandrīz ikvienam ko sastapu. SG mani apturēja vienā jaukā dienā, un man teica, ne tā kā tu gribi, bet tā kā es vēlos to .
pich_
# Labojis pich_: 2010.03.31 11:04:37
Svētais

jūs draudzē arī šādi dejojat: http://www.youtube.com/watch?v=c26s1xQkCLY ? Labākais sākas no 40. sekundes
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.03.31 11:12:32
pich_
ES gribētu tā, bet man vēl augt un augt līdz tam . Vispār izskatās, ka tiešām SG iespaidā viņi dejo. Dāvids dejoja tā, ka sievai Mihalai likās nepiedienīgi , taču Dievam likās viss O.K. un viņš vēl par viņas pārmetumu Dāvidam aizvēra viņai klēpi, un viņai nebija bērnu. Draudzē esmu starp trakajiem, kas tiešam lēkā un dejo Dievam par godu. Daži vēl tādi ir , bet esam niecīgs skaits . Dievs ne tik daudz uzlūko ārējo formu, cik sirds motivāciju.
pich_
# Iesūtīts: 2010.03.31 11:18:40
Svētais
Draudzē esmu starp trakajiem, kas tiešam lēkā un dejo Dievam par godu

tā pat, kā tajā video? gribu redzēt
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.31 11:21:16
pich_
Tik labi man vēl neiznāk . Taču ja tev tas ir par piedauzību, meklē rāmākas vietas. Zinu, ka pie luterāņiem nedejo, pareizticīgajiem škiet ar, pie katoļiem cik zinu ar ne. Varbūt vasarsvētkos un baptistos vari uzrauties uz taa . Bet kā es nomanu tajā video sižetā viņi dejo SG iespaidā un tas ir savādak, kad pats kustini kajas un danco
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 30 . 31 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 91 , pavisam kopa bijuši: 21244