atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kam būtu jānotiek, lai sāktu ticēt Dievam?
piiich
Iesūtīts: 2010.03.20 14:53:41
Kādi būtu tie iemesli, lai neticīgs cilvēks pievērstos ticībai? Vai tas būtu kāds iekšējs pārdzīvojums, atklāsme? Varbūt redzot/piedzīvojot kādu brīnumu, kas aprakstīts Bībelē (miroņu celšanās, staigāšana pa ūdens virsmu utt)?
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 30 . 31 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.26 22:49:50
piiich
Ar Dievu.
piiich
# Iesūtīts: 2010.03.27 13:09:15
Svētais
kāpēc ar Dievu runāt mēlēs ir labāk nekā latviešu valodā?
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.03.27 13:13:30
piiich
Tā ir īpaša dāvana komunicēt ar Dievu garā. Godīgi sakot, man ir grūti stādīties priekšā uzvaras pilnu un spēkpilnu kristieti, kurš šo dāvanu neizmanto. Es šīs mēles arī tulkoju un mans prāts pie lūgšanām arīdzan ir auglīgs. Taču mēles nostiprina manu garu Jēzū Kristū, un tas ir garīgs stiprinājums, ko Dievs ir man devis.

Tas ir tā ka tu komunicētu ar Dievu pa taisno bez starpnieka ( sava prāta piepūles) no šīs komunikācijas tu saņem spēku, iedrošinājumu, mīlestību, mieru un prieku, un visu kas tavai dzīvei nepieciešams resp. sadraudzību ar Dievu.

Latviešu valodā es šīm mēles tulkoju, lai mans prāts būtu auglīgs, bet komunicējot ar Dievu tam nav nozīmes kādā valodā tu komunicē, taču mēles ir daudz spēcīgāks komunikācijas veids , nekā latviešu valoda, jo latviešu valodā ir ierobežots vārdu daudzums, bet mēles šajā aspektā nav ierobežotas.
piiich
# Iesūtīts: 2010.03.27 13:16:51
Svētais
kāpēc Dievs neapdāvina citus kristiešus ar šo dāvanu? vai ir kādi atlases kritēriji, lai šāda balva tiktu piešķirta?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.27 13:18:17
piiich
Pirmkārt arī pārējiem kristiešiem ir nepieciešama ticība tam, ka tādas mēles ir un ka Dievs vēlas tās dot savam bērnam. Ja ir ticība, tad saņemt mēlēs dāvanu ( kristību Svētajā Garā) ir diezgan viegli.
piiich
# Iesūtīts: 2010.03.27 13:20:26
Svētais
tu dod mājienu, ka pārējiem kristiešiem nav pietiekoši spēcīga ticība, un tāpēc viņi nav saņēmuši dāvanu- spēju runāt mēlēs?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.27 13:24:42
piiich
Nē, pārējie kristieši var būt pieauguši Kristū un Kristus raksturā daudz izteiktāk par tādu vienu mēlēs runājošu kristieti. Pārējie kristieši tic par daudzām lietām, kuras arī notiek viņu dzīvēs. Tic lūgšanas spēkam un saņem atbildes uz savām lūgšanām ( citādāk nelūgtu). Tic dziedināšanai un liek rokas virsū un cilvēki saņem dziedināšanu. Tic glābšanai un saņem grēku piedošanu un jaunpiedzimšanu no augšienes. Bet ja netic piem. Gara dāvanai brīnumus darīt, tad šajā dāvanā viņi nespēj savā dzīvē plūst un kalpot ar to citiem cilvēkiem. tas pats ir ar mēlēm, ja netic tām ( nav atziņas, aizspriedums, nepareizi mācīti utt.utml.), tad viņi ``so dāvanu nelieto, jo nesaņem to ticībā un nespēj tajā plūst. Kristiietis visu savā dzīvē pieņem caur ticību. Dievs nespiež mani runāt mēlēs. Es to kad vēlos, tad arī daru. Ja es to izmantoju, tad topu stiprināt sticībā, j ovaru sevi šādā veidā celt ticībā, ja neizmantoju, tad nevaru.
piiich
# Iesūtīts: 2010.03.27 13:27:02
Svētais
vai vari runāšanu mēlēs pielīdzināt meditācijai?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.27 13:29:18
piiich
vai vari runāšanu mēlēs pielīdzināt meditācijai?

Pilnīgi noteikti! Tas ir viens no šīs dāvanas priekšrocībām un aspektiem to pielietot tieši šajā meditācijas sfērā par kādu konkrētu jautājumu savā dzīvē, piem. kādā virzienā doties tālāk savā dzīvē vai konkrētā jautājumā kā to atrisināt un saņemt gudrību no Dieva caur šīs dāvanas pielietošanu.
piiich
# Labojis piiich: 2010.03.27 13:33:19
Svētais
vai tu vari iztulkot cita cilvēka runāšanu mēlēs?
šo jautāju, jo 1.Kor 14:27 Un, ja mēlēs runā, tad lai uzstājas divi, ja daudz, trīs, un cits pēc cita un viens lai tulko
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.27 13:39:07
piiich
Tas ir otrs šīs dāvanas paveids, ar kuru kalpo draudzes sanāksmē. Reizeem brāļi sanākam kopā un lūdzam mēlēs, un tad nāk tulkojums. Tas notiek diezgan bieži. Bet tomēr vairāk tas attiecinās uz to, ko mēs paši lūdzam mēlēs un arī tulkojam. Man šādas dāvanas nav. Jo tā ir SG dāvana ar šo īpašo specifiku tulkot cita runāto. Taču Dievs pie zināmiem apstākļiem to var dot un izmantot cita labā. Mūsu draudzē bija gadījums, kad piecgadīgs bērns lūgšanas laikā norunāja tekstu pilnīgi svešā valodā vienam no Āfrikas, kas bija tobrīd draudzē un bija noraizējies par savu situāciju mājās. Šis bērns norunāja viņam mierinājuma vārdus citā valodā ( ko nezināja) un šādi Dievs kalpoja šim sludinātajam, kas bija no Āfrikas ( ja nemaldos, bet šis gadījums bija pasen). Tas ir trešais mēļu paveids- lingvinistiskā valoda kuru cilvēks nekad nav mācījies un zinājis.
piiich
# Iesūtīts: 2010.03.27 13:41:55
Svētais
vai esmu pareizi sapratis- runāšana mēlēs ir tikai vīriešiem domāta dāvana?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.27 13:43:17
piiich
Nē gan! Kristība Svētajā garā ir paredzēta visiem Dieva bērniem sievietēm un vīriešiem! Mums draudzē gandrīz visi runā mēlēs gan sievietes, gan vīrieši. Mana sieva arī runā mēlēs un mēs bieži kopā lūdzam mēlēs, un tulkojam.
piiich
# Labojis piiich: 2010.03.27 13:45:59
Svētais
vai jūsu draudze ievēro Dieva likumu- draudzes sapulcēs sievietēm ciest klusu (jo tas dara kaunu) un jautājumus uzdot mājās?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.27 13:49:28
piiich
Jā, ar mācītāja atļauju viņa sieva arī mācītāja sludina Dieva Vārdu un tas nav pretrunā ar Bībeli. Jo viņa ir paklausīga savam vīram, ja viņš aizliegtu viņa nerunātu Dieva vārdu. Bet visādi citādi sievietes nenojauc mūsu draudzē dievkalpojumus ar izsaucieniem dažadiem .
piiich
# Iesūtīts: 2010.03.27 13:53:29
Svētais
kad mācītājs sludina, sievietes tiešām ne reizi neiebļaujās "alleluja"?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.27 13:55:02
piiich
. Tā jau nav draudzes sanāksmes pārtraukšana . un vīrieša nolikšana ar pretjautajumiem par sludināto vārdu
piiich
# Labojis piiich: 2010.03.27 13:59:04
Svētais
Bībele gan saka, ka sievietes nedrīkst vispār bilst ne vārda (tai skaitā "alleluja" ). "Ciest klusu" nozīmē turēt muti.
vai jūsu draudze ir pieņēmusi atkāpi no Bībeles un ļauj izkliegt šos allelujus vai āmen?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.27 14:21:49
piiich
Tas ir domāts kontekstā ar to, ka netiek prasīts par mācību sanāksmes laikā, bet ja nesaprot ko, tad prasa mājās vīriem .

Un aleluja un Amen kā reiz nav tie vardi, kas iebilst bet viens kas apstiprina un otrs dod godu Dievam

Taču mana draudze ir nepilnīga un nav ne labāka, ne sliktāka par citām draudzēm. Tāpēc arī tur ir sastopamas daudzas citas nepilnības ( ne konteksta ar Aleluja vai Amen).
piiich
# Iesūtīts: 2010.03.27 21:48:40
Svētais
tur jau tā lieta, ka Bībelē ir tieši teikts- ciet klusu. ne iebilst, ne apstiprina, ne dod godu Dievam. bez aplinkiem vai runāšanas caur puķēm- tiešā valodā skaidri uz gaiši pateikts.
bet var jau būt, ka katra draudze Bībeles kontekstu uztver pa savam
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 30 . 31 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 100 , pavisam kopa bijuši: 21445