atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kas cilvēkiem nepatīk kristietībā un kāpēc?
vilks
Iesūtīts: 2010.02.09 22:21:55
Incognito deva labu padomu - tā vietā, lai piespamotu visas tēmas ar to, cik ļauna ir kristietība, varbūt to visu varētu apkopot vienā tēmā.

Visi, kam ir kas uz sirds, varētu droši rakstīt, un kristieši varētu izvērtēt, vai un cik tas uz viņiem attiecas/neattiecas un mēģināt atbildēt.

Nu, tāda apoloģētikas tēma. Lūdzu izvairīties no personigiem apvainojumiem.

Tēma ir eksperiments, tāpēc, ja man liksies, ka kaut kas iet greizi, tēmu slēgšu.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2010.02.11 10:34:22
Šo savdabīgo diskusiju nepētīju, tikai drusku iemetu aci.
Konstatēju, ka te apstiprinās tas, ka nekristiešiem visvairāk nepatīk tieši pats kristiešu ticīgums, jeb tāds apziņas stāvoklis un dzīves pozīcija, kas par absolūti patiesu un reālu pieņem noteiktus uzskatus un dogmas, kas (it kā) nav nepastarpināti pārbaudāmi, un ka kristieši savu praktisko dzīvi pakārto sava ticībai.

Un paldies vilkam par brīnišķīgu demonstrētu praksi Jēzus mācītajam:
Lūk. 6:29 Kas tevi sit vienā vaigā, tam pagriez arī otru, kas ņem tavu apmetni, tam neliedz arī savus svārkus.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.11 10:39:55
Mārtiņš

Domāju, ka diskomfortu izraisa tas, ka kristīgā mācība norāda "labiem" cilvēkiem, ka viņi nemaz nav tik labi
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.11 11:20:19
Domāju, ka diskomfortu izraisa tas, ka kristīgā mācība norāda "labiem" cilvēkiem, ka viņi nemaz nav tik labi

Jēzus nav atnācis ar šādu vēsti pie neticīgajiem. Jēzus vēsts ir tāda, ka Dievs viņiem grēkus nepielīdzina, piedod, un mīl viņus bez nosacījuma vienalga kādus grēkus viņi būtu darījuši.
danar
# Iesūtīts: 2010.02.11 12:14:24
liepaKristietiba ir prieks slimajiem..ko tu padarisi
Ja ta padoma,par cilveka fizisko kermeni...biezi ir ta,ka cilveks nejut,neredz nekadas slimibas pazimes,bet vina kermeni ir audzejs.Paiet kaut kads laiks un pie noteiktiem apstakliem audzejs progrese.
Tapat ar dveseli...var nejust vajadzibu pec arstesanas,juties labi un veseli..lidz noteiktam bridim,kaut kas sak paradities uz aru.
Tads cilveks ir,kamaer galigi nav su...tikmer pie arsta neiet.

EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.02.11 12:22:07
danar
Kristietiba ir prieks slimajiem..ko tu padarisi
Jūs jau, viltnieki, visus par slimiem uzskatāt.
mikro
# Iesūtīts: 2010.02.11 12:28:01
danar

Salīdzinājums ar ārsta un pacienta attiecībām neder.
Vai daudz būs tādu cilvēku, kuri uzticēsies "ārstiem", kuri tā vietā, lai diagnosticētu un ārstētu katru atsevišķu pacientu, pulcinās lielas auditorijas, lai baidītu ļaužu masas ar to, cik visi slimi un, ja grib izveseļoties, vienīgais veids ir steidzami uzticēties vienam neredzamam burvju dakterim?
danar
# Iesūtīts: 2010.02.11 12:30:32
EzītisMiglānu,lielais Arsts ta saka...
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.02.11 12:31:09
Ārsts jau vajadzīgs tikai tam, kas apzinās savu slimību, tāpēc ar Jēzus teica, ka veseliem nevajag ārstu. Tāpat Jēzus teica, kam daudz piedots, tas daudz mīl. Domāju, ka šī pieeja no Dieva puses, pie katra cilvēka ir individuāla prporcionāli viņa grēku daudzumam un apziņai par šiem grēkiem.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.11 12:43:35
Nu a iedomajies, ka tev ir gangrena un tu vel to nezini un nenojaut...ka tik nav par veelu...
danar
# Iesūtīts: 2010.02.11 12:48:52
mikrota es to nedomaju..pie Arsta(Dieva)pieeja ir katram..negaja runa ari par lielam lauzu masam..ja doma baznicu,tad ta jau ir slimnica,kura nonak slimie un tur ari Dievs mus arste katru atseviski.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.02.11 12:50:22
danar
Ja jau visi slimi, tad kāpēc Jēzus saka, ka nav nācis pie veselajiem, bet gan pie slimajiem? Tādu veselo nemaz tak nav!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.02.11 12:51:38
Svētais
Ārsts jau vajadzīgs tikai tam, kas apzinās savu slimību
ārstu vajag visiem, apzinās vai nē. Ir tādas piespiedu ārstēšanas, ja cilvēks paliek bīstams apkārtējiem. Tāpat, mazus bērnus ārstē, vienalga vai viņi apzinās vai neapzinās.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.11 12:53:19
EzītisMiglā
ārstu vajag visiem, apzinās vai nē. Ir tādas piespiedu ārstēšanas, ja cilvēks paliek bīstams apkārtējiem. Tāpat, mazus bērnus ārstē, vienalga vai viņi apzinās vai neapzinās.

Nu nevaru tev Ezīt nepiekrist Labi, ka tu to apzinies
danar
# Iesūtīts: 2010.02.11 13:02:15
EzītisMiglātur tas akis,ka nav,bet visi ta nedoma..citi doma ka ir veseli.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.11 13:10:55
masiks [212.93.96.2]
. man patik tava humora izjuuta . Mana misija nav pateikt tev, ka esi slims . Tas tev pašam jaapzinaas . Mana misija ir tev pateikt vienalga ko tu par sevi domaa, Dievs tavus grekus ir piedevis un mil tevi, neparmet un nenosoda vairs tevi par taviem grekiem, jo visu sodu ir uzkravis uz Jezus
danar
# Iesūtīts: 2010.02.11 13:36:44
masiks [212.93.96.2]Tac saprati kad runa iet par dveseli..par samaitatibu,greku nevis hepatitu(tikai piemers)
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.11 14:18:18
Un šī manipulēšana tad arī būtu tas, kas man nepatīk kristietībā.

Kristietība, ja manipulē ar cilvēku, tad tā nav tā vēsts, ko Jēzus pasludina. Ir fakti, kas notiks, bet tā nav manipulacija, lai ar tās palīdzību ( vai nu debesis vai zeme) cilvēku pārliecinātu kļut par kristieti. Dievs neizmanto šīs metodes, jo mīl cilvēku.
danar
# Iesūtīts: 2010.02.11 15:15:22
liepaVarbut precizesim konkreto rakstu vietu:"Veseliem arsta nevajag,bet neveseliem.Es neesmu nacis aicinat(atgriezties no grekiem)taisnus,bet greciniekus"(Mk.Ev.1:17)
Jezus sedeja kopa ar muitniekiem un greciniekiem un si saruna bija ar rekstu macitajiem,kuri bija izbriniti,ka Jezus kopa ar greciniekiem ed.
Ja tu juties pietiekami taisns un pareizs Dieva prieksa,tad tev Jezu nevajag.Tadi bija sie rakstu macitaji.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.02.11 15:18:37
danar
Es neesmu nacis aicinat(atgriezties no grekiem)taisnus
Tas nozīmē, ka tādi taisnie IR?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.11 16:13:01
Jēzus to attiecināja uz rakstu mācītājiem, jo tiem bija sava taisnība. Bet Dievam ir sava.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 139 , pavisam kopa bijuši: 13393