atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kas cilvēkiem nepatīk kristietībā un kāpēc?
vilks
Iesūtīts: 2010.02.09 22:21:55
Incognito deva labu padomu - tā vietā, lai piespamotu visas tēmas ar to, cik ļauna ir kristietība, varbūt to visu varētu apkopot vienā tēmā.

Visi, kam ir kas uz sirds, varētu droši rakstīt, un kristieši varētu izvērtēt, vai un cik tas uz viņiem attiecas/neattiecas un mēģināt atbildēt.

Nu, tāda apoloģētikas tēma. Lūdzu izvairīties no personigiem apvainojumiem.

Tēma ir eksperiments, tāpēc, ja man liksies, ka kaut kas iet greizi, tēmu slēgšu.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Kundali
# Iesūtīts: 2010.02.11 16:19:01
Varēja būt mazāk liekulības, kristiešu vidū.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.11 16:23:00
liepa
Raksti to saka . Ka ir rakstu mācītāju taisnība, un ka ir Dieva taisnība . lasi evaņģēlijus
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.11 16:33:16
liepa
Dievs savas domas ir izteicis vārdos, kas ir Raksti. Tā ir viegli zināt Dieva domas
danar
# Iesūtīts: 2010.02.11 16:58:20
EzītisMiglāJezus redzeja cilveku domas,ari so macitaju domas...un samie visu laiku,ka evangelijos var lasit noliedza Jezu un pastaveja uz savu taisnibu.Rakstu macitajs bija parliecinats ka ir taisns Dieva prieksa savu darbu del...
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.11 17:20:35
Gnidrologs
To tu bez ticības neuztversi

1. Tes. 2:13 Tāpēc mēs arī pastāvīgi pateicamies Dievam, ka jūs, uzklausījuši mūsu sludinātos Dieva vārdus, tos esat uzņēmuši nevis kā cilvēku, bet kā Dieva vārdus, kas tie patiesībā ir; jo pats Dievs darbojas ar Savu spēku jūsos, kas ticat.

Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.11 18:16:45
Protams. Nepamatoti tukši apgalvojumi bez ticības nav uztverami.

Ir apgalvojumi, kuru patiesību kā indikators nosaka ticība. Tavā gadījumā šobrīd tas nav iespējams.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.11 18:20:05
Ticība nav kaut kas tāds, kas kaut ko padara par reālu no tavas iedomu pasaules. Ticība ir kaut kas tāds, kas reālo ir spējīga uztvert, to, kas fiziskām acīm ir netverams un fiziskiem mērlīdzekļiem neizmērāms.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.11 18:21:57
Es ar savu ticību neko nepadaru par patiesu. Es ar savu ticību esmu spējīgs uztvert patiesību, kas darbojas man par labu manā dzīvē.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.11 18:26:29
Ctulhu
Nē, ticība tas ir mērinstruments garīgajai realitātei. Ja tev tādas nav tu nevari neko izmērīt. Jo ar fiziskiem mērlidzekliem to nevar.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.11 18:30:08
Ticiiba nevar buut primaara. Ticiiba ir noveerteejoss secinaajums, izejot no faktiem - acu un instrumentu raadiijumiem. Dati ir primaari, to noveerteesana peec ticamiibas - sekundaara.

Ticība nav primāra. Ticība "redz" to neredzamo pasauli, no kuras ir cēlusies visa redzamā. Dati ir kā reiz viss tev redzamasi apkārt, bet izmērit to rašanos tu vari ar ticību. Ja tādas nav, tu mēri to ar fiziskiem mērinstrumentiem, kas netiek tālāk par konkrētās matērijas analīzi un pieredzi, un neredz to, ka tā ir radusies no neredzamās ar fizisko aci neuztveramās realitātes.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.11 18:31:53
masiks [212.93.96.2]
Apgalvojumi, kuru patiesumu nosaka ticība ir nepamatoti apgalvojumi.

Tā nav patiesība. Es operēju ar ticību, kas cēlusies no Dieva Vārda patiesīvbas, tu varbūt operē ar to, vai tu iesēžoties transportā nonāksi no punkta A lidz punktam B. Tās ir divas at`;skirigas ticibas.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.11 18:34:36
masiks [212.93.96.2]
vispār var gan. Ar to nodarbojas psiholoģija. Viņa ļoti labi var izķidāt tavu garīgo realitāti un atrast tajā deformācijas, ja tādas ir. Cita lieta - vai tu to gribi un to atļausi. apziņas suverenitāte, zinies...

Psiholoģija nodarbojas ar tavu prātu. Ticiiba ir taa, kas ir pārāka par to, jo man ir Kristus prāts. Katrs cilvēks ir trīsdaļīgs. Ar katru no šīm daļām notiek rezonanse uz attiecīgajiem "kairinājumiem" .Tu neesi spējīgs uztvert garīgo realitāti, jo neesi piedzimis no augšienes caur ticību kungam Jēzum. Tevī ir vecais cilvēks ( jeb vecais "gars" manī ir jauns, tāpēc es spēju satvert garīgās lietas, bet tu pagaidām ne.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.11 18:35:13
masiks [212.93.96.2]
Ticība satver tas būtu precīzāk, tāpēc ieliku iekavās "redz" .
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.11 18:37:09
Ticība bez pierādījumiem un pamatojuma PIEŅEM, ka ir tāda neredzamā pasaule, no kuras itkā ir cēlusies redzamā.

Pierādījums esi tu un daba tev apkārt. Ja to neredz( ko var redzēt tikai caur ticības prizmu), tad nonāk pie visādiem citiem secinājumiem, kas nav balstīti garīgajā realitātē, ko tver tikai caur ticību.
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.02.11 18:38:27
Ja tu vari kaut ko pierādīt, tad tev nav jātic tam, jo nu tu to zini. Tāpēc garīgās lietas ir tveramas tikai un vienīgi caur ticību. Pēc tam, kad esmu satvēris garīgās lietas caur ticību, es viņas arī zinu, bet tieši tādā secībā.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.11 18:44:20
Ctulhu
atskaites punkts ir pilnībā viss Dieva Vārds kopumā. Atziņa un atklāsme par konkrēto jomu. Bet tas ir dažādās pakāpēs un līmeņos katram.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.11 18:46:12
masiks [212.93.96.2]
Ar vājprātu varbūt arī slimo daudzi un varbūt arī ticīgi ļaudis, bet no tā nemainās Dieva Vārda patiesība, kas kaut ko saka par mani. Tu to nespēj uztvert, bet es spēju, tā ir atšķirība starp mums.

Dieva pārlaicībā nebija ierobežojumi, bet nosacījumi ar kādiem viņš tajā darbojas. Tās ir divas atšķirīgas lietas.

Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.11 18:56:10
masiks [212.93.96.2]
tad nu šī uzpūtība, mēģinot norobežoties no faktu konfrontācijas par ticību, noignorējot visnotaļ objektīvu citticīgo un neticīgo kompetenci ir vēl viens faktors, kas man nepatīk kristietībā.

Šo apgalvojumu nebiju domājis kā pārākuma un uzpūtīguma apgalvojumu paziņot, bet kā fakta konstatāciju kāpēc ir šīs atšķirības starp garīgo lietu uztveri. Tas nav iedomības postulāts!

Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.11 18:57:48
Ja cilvēks ir labs, tikai savu labo raksturu nelieto un dara sliktas lietas, tāds nekādi neatšķiras no slikta cilvēka, kurš ir slikts pēc savas būtības.

Šeit zināma patiesība ir . Tomēr tas nekādi nesasaucās ar Dieva pārlaicību. Vismaz es neredzu kā tu to biji sasaistījis
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.11 19:13:29
uzpūtīgs bija tas, kurš pirmais to izdomāja. Un tu tas nebiji. Tu tikai kā papagailis to atkārto. Nejūties apbižots, jo itnemaz neesi vienīgais tāds. Visi tādi...

Tā ir Dieva Vārda patiesība.

ja Dievs nelieto savu pārlaicību - tas ir tas pats, ka ja viņam tāda nav vai ir ierobežota. Nav atšķirības.

Ir milzīga atškirība tajā vai Dievs izvēlas to lietot vai neizvēlas. To viņš pats nosaka, līdz ar to sevi ierobežojot caur praviešu Rakstiem, ko pats ir atklājis pie nosacījuma par konkrētām nākotnes lietām, tāpēc Jēzus teica, kas par mani pravietots tam jāpiepildās ( tikai kā piemērs)

No otras puses viņš nenosaka to vai tu būsi vai nebūsi kristietis, jo tas par tevi nav no Dieva nopravietots. Ja viņš to vēlētos viņš to būtu izdarījis, taču viņš to neizdarīja. tas nozīme, ka tu esi tas, kas izdari šo izvēli.

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 144 , pavisam kopa bijuši: 2142