atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Kāpēc Dievs ir noslēpies?
Tas Pats
Iesūtīts: 2009.02.07 20:41:41
Kāds ir viņa nolūks?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.02 12:41:46
Kas tur vairāk tika saprasts par Dievu, pētot radīto pasauli?

Prasi tiem, kas ar šādu motivāciju metās pētīt pasauli... Ņūtons piemēram! Pieņemu, ka apzinoties Dieva lielumu un savu niecību, var beigās tomēr nonākt pie pareizas atziņas, ka viņš ir Boss un viņā ir vērts ieklausīties arī tais jautājumos, ar kuriem tieši nenodarbojies! Es ticu, ka cilvēks, kas caur zinātni nonācis pie Dieva lieluma izpratnes ir daudz atvērtāks arī Dieva ētiskiem uzstādījumiem un varbūt pavisam neacīmredzamiem piedāvājumiem... Tāds cilvēks vairāk ir spējīgs saskatīt racionālo pamatu tam, kurā visi citi redz tikai irracionālu aizsrpiedumu! Tādējādi šāds cilvēks drīzāk spēj ieskatīties neredzamajā, nekā tāds, kurš netic tortei, kāmēr to nav apēdis!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.02 12:44:56
Viss pareizi, a pricjom tur religiskja ticiiba?

Reliģija kā Atklāsmes avots, kā globāls lauks, kurā meklēt un atrast racionālo mūsu dzīves pamatu... gan morālei, gan ētikai gan varbūt kādām sabiedriskām iekārtām!
Jo atzīsi taču, ka tādi jautājumi kā morāle, sabiedrība, ētika... tie pagaidām hard-core fizikai nepadodas... lai kā tu propogandētu savu sistēmu komplexitātes teoriju!
Reliģija kā ceļs pie visas realitātes avota, kas tad arī var būt arī visas zinātnes sapņu avots... tādējādi faktiski Dievā arī zinātne var iegūt šo mūžīgo mērķi, uz kuru tiekties to nekad nesasniedzot, kā avotu, kurā smelties arvien jaunus mērķus nākotnes pētniecībai... Tas dod virītu vektoru attīstībai, nevis tikai tādu haotisku brauna kustību tuvākajā apkārtnē, cerībā, ka atradīsi kādu pērli... a ja nu tuvākā pērle ir tālāk kā zinātne spēj saskatīt šodien... bez ticības, ka aiz kalna ir jauns pērļu lauks, tu nekad tur nedosies ceļā!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.03.02 12:46:37
Mulders
Prasi tiem, kas ar šādu motivāciju metās pētīt pasauli.
Vai viņi atstāja kādas atziņas, tipa "es metos pētīt pasauli, lai iepazītu Dievu, un atklāju, ka .."`

Pieņemu, ka apzinoties Dieva lielumu un savu niecību,
Ko te palīdz pētīšana? Arī bez pētīšanas var apzināties Dieva lielumu.

Tāds cilvēks vairāk ir spējīgs saskatīt racionālo pamatu tam, kurā visi citi redz tikai irracionālu aizsrpiedumu!
Kāda starpība, vai X notiek racionāli, vai iracionāli - tikai pēc Dieva gribas?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.02 12:48:51
Borac, a tu nezināji ka uz trakajiem pasaule turās!

Mūsdienās gan ar "Mūžīgo Dzinēju" tiešām tauta saprot daiktu, kas ražo enerģiju vairāk, nekā tajā pievada pa tiešo... Laigan tas nav gluži tas... Parasti šādi sapņi var dot jaunas idejas un principus kā tiešām radīt "mūžīgo dzinēju" atvērtām sistēmām!

Bet, protams, piekritīšu tev, ka šodien LV ir pilna ar humanitāri izglītotiem "fiziķiem". Es bij izbrīnīts, ka drīz pēc manis no skolām faktiski pazuda obligātie exāmeni matemātikā un tauta pēc manis nemaz īsti nav dzirdējuši par atvasinājumiem un integrāļiem!

Tak es jau nesaku ka "sapņotājs" ir "muļķa" ekvivalents. Ja tu pavērosi lielos gigantus zinātnē, visi viņi bij sapņotāji dīvaiņi! Bet nenosauksi tu Einšteinu vai Ņūtonu par muļķi. Starp citu, ja palasa senos autorus, viņu textos cauri spīd arī ļoti augsts morāles standarts. Viņi neatļāvās savus oponentus par *****iem saukt... Ko nevarētu teikt par mūsdienu "zinātnes spīdekļiem"!!!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.02 12:53:38
Vai viņi atstāja kādas atziņas, tipa "es metos pētīt pasauli, lai iepazītu Dievu, un atklāju, ka .."`

Ņūtons tieši ar šādu motivāciju meklēja un atklāja gravitācijas likumu! Jo viņa ticība Dieva pasaules kārtībai ļāva viņam vadīt savus pētījumus. Šī motivācija arī ŠODIEN stāv zinātnes pamatā, tikai nu jau ir pārklājusies ar biezu putekļu kārtiņu. Šodien zinātne jau brauc uz šo pieņēmumu, ka Visums ir Racionāli izprotams, kā uz pašparsevi saprotamu. Ņūtona laikā tas nebij pašparsevi saprotams, bet izrietēja no Radītāja racionālisma kā tāda!
Jo kāpēc mums būtu jācer saskatīt kārtība haosā? Tam nav racionāla pamata... Tikai tad, ja Visuma avots un cēlonis ir Racionāls, ir jēga savu pētniecību virzīt uz racionālu iznākumu meklēšanu!

Ko te palīdz pētīšana? Arī bez pētīšanas var apzināties Dieva lielumu.
Droši vien... Bet kāpēc tu gribi atņemt citiem šo ceļu... Ja tu to apzinies bez pētīšanas, lai tā būtu. Kāpēc neļaut citiem pētīt, ja tas viņiem ļauj šo apziņu atrast un nostiprināt. Visi tak nav vienādi! Te pat forumā... arī ir daudzi ticīgo, kam ar pētniecību maz sakara... Nu un...

Kāda starpība, vai X notiek racionāli, vai iracionāli - tikai pēc Dieva gribas?
Irracionāli būtu - haoss! Savukārt, ja Visuma pamatā ir Racionāls Dievs, tad arī daudz kam, kas var šķist pirmā brīdī irracionāls, var izrādīties racionāls pamatojums!

"Dievs Grib" ir visracionālākais pamats... Daudz racionālāks nekā "Nejauši Gadījās"
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.02 12:57:12
Nu vo un skpeticisms+ fantaazija ira tiessi taads pats avots.

Tik redzi... Fantāzija var tiešām būt un palikt tikai fantāzija, kurpretīm Atklāsme var būt "vēsts no nākotnes" Protams no šābrīža skatupunkta abi var šķsit vienādi pasakaini... Tik tad, kad tur nonāksi, varēs redzēt, kas bij fantāzija un kas bij tiešām pravietiska zīme!

Oj nu ta sisteemu teorijas pielietojumi, nekas cits.

Tu galvu dotu ķīlā par izcelto? Šādi "nekas cits" arī ir science-stopperi!
Tu vēl tur neesi nonācis, pētījums vēl nav galā, bet tu JAU uzliec ierobežojumus, jau uzliec kas drīxt būt rezultātā iekļauts... Tādējādi tu riskē izmest vienīgo, kas šo rezultātu padara par jēgpilnu, pat nezinot kas tas ir! Tādējādi tu vēl pirms pētījuma beigām jau esi uzlicis tam rāmi... un kas interesanti, ja pietiekoši ilgi tā turēsies, beigās pētījuma rezultātus tiešām ietūcīsi tajā rāmī... un tad mums uz sejas būs Pitdaunas cilvēka frauds!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.02 12:58:04
Tie nepadodas arī reliģijai.
Konkrēti šis forums ir tam par liecību.


Bet pagaidām reliģija ir vienīgā kas nopietni ar to nodarbojas un mēģina ko darīt lietas labā... un tur kur izdodas, tur tomēr tās lietas notiek!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.02 13:00:05
Tāpēc, ka tas ir kaitīgi un principā bezjēdzīgi. Ja, protams, piekrītam Dieva definīcijai kā tādai.

Tas tev tā šķiet! Taču šis Visums IR Bezjēdzīgs pēc tava paša kosmoloģiskā uztādījuma? Tad kāpēc tevi satrauc, ka kāds saskata jēgu tajā, kas tev šķiet atbilstošs šā visuma kārtībai?
Kaitīgi tas var būt tikai tad, ja existē vispārīgs mērs kaitīgam, lietderīgajam. Bezjēdzīgā visumā principā nevar existēt šāds uzstādījums, tādējādi tavs pārmetums pats ir bezjēdzīgs... Tam jēga var būt tikai visumā, kas ir Racionāls ar Racionālu avotu, kurš tad arī definē kas ir un kas nav kaitīgi!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.02 13:01:43
Noveerojumi raada, ka materijai piemiit sakaartotiiba.

Un no tā izriet, ka Visusm ir racionāls? Toč šādu pierādījumu atzīsti par labu esam?

Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.02 13:06:14
Sajaa gadienaa es gribeeju teikt, ka tajaa eetikaa/moraalee nekonstateejas nekas taads, kas nebuutu atvedinaams no sistemu teorijas.

Pagaidām no sistēmu teorijas atvedināms ir praktiski nekas? Jo pagaidām tieši tu savu ticību un cerību par nākotnes sistēmu teoriju attīstību liec par it kā jau pierādītu faktu!

Es saprotu, ka tu sistēmu teorijā, atraktoros u.c. šajos fenomenos saskati atbildes tam, kam klasiskais determinisms un redukcionisms nespēja dot apmierinošu atbildi.
Bet pagaidām reāli fakti un reāli sistēmu teoriju rezultāti NAV... It īpaši tādi, kuri mappotos uz cilvēku indivīdiem, sabiedrību, morāli, ētiku! Tu CERI ka tādi būs, un ka rezultāti šajās jomās iederēsies šajās sistēmu teorijās... Bet tu to vēl nezini!
Lūk tāds kā tu sapņotājs ir vajadzīgi tiešām, lai mēs tiešām spētu izpētit cik tad daudz no tā, kas notiek pasaulē ir sistēmu teorijas aprakstāmi rezultāti! Bet apgalvot ka tas ir VISS ir pāragri, tāpat kā savā laikā Ņūtonisti cerēja, ka ņūtona mehānika var aprakstīt visus fenomenus fizikā! Izrādījās, ka nevar viss!
Tāpēc es tavā vietā nebūtu tik fokusēts, ka nekas cits tur nav... Pats je`dziens "sistēmu teorija" būtībā jau ir tikai loģisks rezultāts redukcionisma trūkumiem... Vai sistēmu teorijas spēs visu atbildēt... Šaubos... Bet nevaru aizliegt tev to pētīt un tajā meklēt saturu!

Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.02 13:07:01
Nu, noveerojumi raada, ka darbiibaam ar materiju piemiit atkaartojamiiba.

Piemēram Visuma rašanās? Zemes dabīgā pavadoņa nokrišana? Saules sistēmas veidošanās?
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.03.02 13:08:05
Borac, tad tu neuzskati, ka nav jēga darīt kaut ko, kas trascendē viena cilvēka spējas?
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.03.02 13:08:56
Nope. Jēgu visumam es varu dot pats. Tb - visuma JĒGA, kas attiecas uz mani, ir manis dota. Ij izejot no tās es arī veidoju attiecības ar Visumu.

Bet Visumā bez tevis ir citi cilvēki, kuriem TAVA jēga nav saistoša apriori! Tīri tehniski kopigais jums ir tikai šis Visums, Planēta... Un tādējādi meklēt jēgu savstarpējai dzīvei ir jēga tikai šajā kopējajā... Ideāli ja Visuma Jēga sakrīt ar tavu personīgo, tad tu būsi harmonijā un varēsi objektīvi šo harmoniju ienest cilvēku dzīvēs.
Ja savukārt tava subjektīvā jēga ir dissonansē ar Visumā ielikto jēgu, tad tu apriori ar savu rīcību nesīsi haosu pasaulē, jo mēģināsi visumam uzvilkt savu zeķīti, kas apriori tam neder!

Savukārt, ja tu postulē, ka visums ir haoss un bezjēdzīgs, tad tava jēga ir ilūzija... tā ir zivs mēģinājums izdomāt ūdeni Visumā, kurā ūdens neexistē! Visums ir dzemdinājis kaut ko, kas ir faktiskā pretrunā šim Visumam!

Tādējādi es teiktu... ateisms pats par sevi ir irracionāls!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.02 13:13:53

Bet kas jau ir - ir iespeeja katru , teiksim, eetisku probleemu paarkodeet kibernetikas terminos un noteikt, pie kaadas problemu klases taa pieder un kaada vareetu buut risinaajumu kopa.


Domāju ka arī tas nav iespējams. Kaut vai tāpēc, ka arī kvantu mehānikas atklāšana prasīja jaunu matemātisko sistēmu radīšana... jauna "pieraksta" radīšana, lai varētu kaut cik aprakstīt tos procesus. Tādējādi es domāju, ka arī ētika un morāle nepakļausies kibernētikas terminiem... Tiem būs jāpapildina jau esošie vai jāpārveido esošie... vai pat jāizgudro kardināli jauna "matemātika"!

Ja Mulders grib, vinjs var meeginaat izdomaat kaadu problemu, kuru saadaa veidaa risinaat nevar, kura buutu aarpus siis sistemas.

Vai vari racionāli pierādīt un definēt mazāko "ģimenes" modeli, lai cilvēce spētu existēt pietiekoši ilgi (Pārdesmit tūkstošgades)
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.03.02 13:15:30
Mulders
Ņūtons tieši ar šādu motivāciju meklēja un atklāja gravitācijas likumu!
Pag, ir atšķirība - tev te Ņūtons kaut ko meklēja tāpēc, ka Dievs viņam teica, ka viss ir racionāls un pētāms. Jautājums bija cits "KO Ņūtons uzzināja vairāk par Dievu savas pētīšanas rezultātā"?

Tikai tad, ja Visuma avots un cēlonis ir Racionāls, ir jēga savu pētniecību virzīt uz racionālu iznākumu meklēšanu!
Jēga jau ir arī tikai pieņēmumam, ka Visums ir Racionāls. Tas, ka Autors ir racionāls, nenozīmē, ka viņš navarētu uzveidot iracionālu Visumu. Un vispār - kāds izskatītos "iracionāls Visums"?

Kāpēc neļaut citiem pētīt, ja tas viņiem ļauj šo apziņu atrast un nostiprināt.
Tad Ņūtons ko, neticēja Dievam, bet tad sāka pētīt un noticēja?
Pie kam, daudziem tā pētīšana nemaz šai jautājumā nepalīdz.

Irracionāli būtu - haoss!
Kāpēc haoss? Vienkārši, Dievs kā kurā brīdi grib, tā arī dara, tai skaitā maina fizikālās konstantes u.c.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.02 13:17:44
to pašu, tikai latviešu valodā, plīz!

Sorry saputrojos. No tevis teiktā man rādījās, ka tu uzskati par bezjedzīgas darbības, kuru rezultāts nav sasniedzams viena cilvēka dzīves laikā? Šādam cilvēkam šāds darbs būs bezjēdzīgs un kaitīgs... it īpaši, ja viņš nav nedz procesa iesācējs, nedz pabeidzējs? Tādējādi, nekas, kas trascendē (ir pāri) viena cilvēka mūžam, ir apriori bezjēdzīgs projekts? Es neticu ka tas bij tas, ko tu gribēji pateikt!

Un? Tāpēc MAN Visums paliek bezjēdzīgs? Tb - kāpēc tev IR svarīgi, lai TAVA Visuma jēga būtu saistoša `citiem` cilvēkiem? Ko ar to vēlies panākt?
Nā... prosto, ja tu dzīvo pretrunā ar pašu Visumu, tu
a) Sevi māni
b) Pakļauj sevi riskam, jo Visums jau nu toč netaisās pakļauties taviem uzstādījumiem
c) Potenciāli vari apdraudēt daudzus citus, ja mēģināsi savu jēgu realizēt pietiekoši lielos apmēros (skat Holokaustu)

Ctulhu valodā runājot, ja tu neņem vērā sistēmas funkcionālo vienādojumu, tu ar saviem parametriem destabilizē sistēmu, taču sistēma būdama lielāka par tevi, tevi "neitralizēs" ar kompensācijas parametriem.

Līdz ar to visa tava dzīve no tavas jēgas pārvērtīsies bezjēdzīgā neuzvaramā cīņā ar Visuma auksto racionālo Tornado!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.02 13:39:25
Ctulhu, tas ir tāds... apmēram "abstract" apstāsts. Bet, ja tu apgalvo, ka šīs lietas viegli pakļaujas kibernētiskajām komplexajām sistēmām (lai kas tas arī būtu) tad pēc šī abstrakta, pienāktos formāls pierādījums... Un pat tad... ir jautājums, vai ir ētiski pareizi piespiest visus cilvēkus pakļauties tieši šādiem aprēķiniem... Jo man ir aizdomas, ka pasaule ir pārāk fuzzy, lai katrai problēmai existētu viens matemātisks izvedums! Bet nu tas arī tikai mans pieņēmums!

Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.02 13:45:26
Hmmm... a Visuma JĒGA ir objektīvs un no Visuma existences neatkarīgs lielums? Un kur paliek Visuma jēga, ja Visumā izbeidzas pēdējais cilvēks?

Redz... tāpēc Visums bez Racionāla Visuma avota ir visai bezjēdzīga koncepcija, kas neko nedod izpētei un progresam. Savukārt, ja mēs postulējam Visumam racionālu Radītāju, tad tas ir jēgpilns... un cilvēks šajā visumā var šo jēgu meklēt atrast, un būdams pats racionāla autonoma SB, sinhronizējot savu subjektīvās vēlmes ar Visuma objektīvo jēgu, var iemantot laimi... tāda ir mana ticība un tas man dod iespēju skatīties uz savu un cilvēku dzīvi un redzēt tajā saturu, kas var dot jēgu kā bērniņam tā veselām valstīm un pat Starpgalaktiskām Konfederācijām!

kaut kā man šķiet ka es ar Visumu arī saprotu Visumu. Zato tev Visums beidzas kaut kur pie cilvēku sabiedrības robežām... nav mazliet par mazu mērogs izvēlēts?

Mmm... varbūt ilūzija rodās no tā, ka es uz Visumu skatos no cilvēka skatu punkta. Ir visai nesvarīgi spriest par Visumu tur, aiz notikuma horizonta...

Es tikai gribēju teikt, ka pētīt to, ko pēc definīcijas nav iespējams IZpētīt un IZzināt - ir bezjēdzīgi.
Varbūt pārprati! Vai ir bezjēdzīgi pētīt skaitli PI tikai tāpēc, ka zini, ka pēdējo tā ciparu nekad neuzzināsi? Tā tas bij domāts... un tā to arī ir mēģinājuši pasniegt Ņūtonveidīgie zinātnieki, kurus ticība motivēja meklēt racionālus skaidrojumus Visumā notiekošajā!

Mulders
# Labojis Mulders: 2009.03.02 13:47:45
Ctulhu, es sapratu. Tas kas tev pietrūxt, pierādījums, ka tas darbosies!

Tieši te ir tā sistēmu teorijas burvība... Tai neder redukcionisms. Tavs modelis var nedarboties pie "large scale" gadījumiem un tu pat nespēj paredzēt potenciālos iznākumus kas notiktos sabiedrībā pie šāda modeļa! Es arī nevaru paredzēt... Bet tā kā tu apgalvo, ka tas viss iederās sistēmu teorijās, es paredzu, ka tev šis modelis ir gatavs atbilstošajos pierakstos... Es par maz vispār zinu sistēmu teoriju, lai to novērtētu, bet domāju, ka atbilstošu publikāciju konkrēti frukti varētu gan novērtēt, tad vot forwardē mani uz šīm referencēm! Mēģināšu vismas "abstract" līmenī apjēgt, kas ir pateikts!

Cik esmu lasījis, tad manuprāt tomēr tā sistēmu teorija īpaši tālāk par fībliem matemātiskiem prikoliem un varbūt fizikālu molekulu līmeni augstāk nav uzkāpuši. Moš kaut kas ekonomikā darīts... bet imho šitā padarīšana ir vēl bērna autiņos vai pat embrija stadijā, lai to pielietotu sabiedrības draivošanai!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.02 14:37:53
uzsvars bija - KAM tas paliek jēgpilns? Pašam Visumam? Radītājam? Vai tam keksam, kurš postulē? Ja tikai "tam keksam" - kāda jēga no tā? Tad tā ir tikai Dambo vārnas spalviņa, jēgas ilūzija, katalizātors kurš pac par sevi neko nenozīmē...

Jebkam, kas meklēs šo jēgu šajā Visumā!

Nez vai tas būs precīzi salīdzināts. Pirmie pāris PI ciparu nosaka PI pamatvērtību. Pamatargumentu.
Kurš cipars no bezgalības nosaka bezgalības pamatbūtību?

Salīdzinājums ir precīzs... Šāds Ņūtona piegājiens arī ir nekas vairāk kā skaitļa PI pāris pirmo ciparu noskaidrošana. DIevu patiešām visā pinībā mums nedz iepazīt nedz izprast, bet tas nenozīmē, ka tamdēļ iepazīt Dievu vispār ir bezjēdzīgi!

Ja mēs tā salīdziņam, tad jāsecina, ka kristieši ir izpētījuši Dieva pamatbūtību, pamatargumentus, zin viņa domas, zin viņa rīcības motīvus. Paliek tikai noslēpumā tīti daži sīkumi - Dieva apmetņa malas ir apdainātas labiskajā vai kreisajā rakstā? Vienkārši sadrākelētas, vai ar overloku? Jeb aptamborētas?

No Dieva meš esam iepazinuši visai maz... Un tai pat laikā, pietiekoši, lai pie viņa nāktu un iegūtu šo "starta izpratnes kapitālu" tālākai izpratnei. Dievs pats noliek robežas, kuras nedrīxt pārkāpt... taču, tur kur viņš klusē - lūdzu... Un lai nu kas, bet matērija ir nu šī lieta, kuru Dievs dod mums pilnīgai izpētei "do posiņeņija"... Galu galā sākotnēji viss šitais prikols bij radīts un nodots mūsu pārvaldījumā... tā kā iepazīt pašam savu "karaļvalsti" ir ne tikai pieļaujams, bet nepieciešams!

Tātad, tomēr atdzīsti, ka Visuma jēgas mērs - ir cilvēks pats, tas kurš arī pats piešķir jēgu Visumam?
Nē... Nepiešķir! Tb jā daudzi piešķir, bet šo jēgu pats Visums koriģē... Taču pietiek Visumu izprast objektīvi savā notikumu laukā un ar to jau vien pietiks, lai tu varētu pretendēt uz laimīgu dzīvi pašam un Sašam

Jo ja Visumam jēgu piešķirtu Radītājs - jēga nezustu līdz ar cilvēku pazušanu. A ja aiz "notikumu horizonta" ir nesvarīgi spriest par Visumu - tatad arī jēgas TUR vairs nav...
Tas tu visu laiku centies uz Visumu skatīties caur savu Prizmu!

Visumam IR jēga, arī tad, ja tu tajā neexistē Kas interesanti, Visuma jēgas fragmentus mums ir atklājuši cilvēki, kurī šodien vairs nav dzīvi... šī jēga nav pazudusi... un nepazustu arī ja pazustu pēdējais cilvēks... Tieši TĀPĒC ir jēga dzīvot un meklēt šo jēgu, jo zinām, ka tā nav atkarīga no cilvēku balsojuma vai konsensusa! Tā ir objektīva... un to zinot, meklējot un atrodot (kaut vai fragmentos) mēs tuvojamies savas dzīves un Visuma būtības harmonijai, tādējādi tuvojamies cerībai, ka varam dzīvot harmoniski, laimīgi un forši!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 37 , pavisam kopa bijuši: 14058