atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Kāpēc Dievs ir noslēpies?
Tas Pats
Iesūtīts: 2009.02.07 20:41:41
Kāds ir viņa nolūks?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.02.26 14:33:40
Ctulhu, nu lūk... tev jau IR un būs ciešanas! Pietam tu PATS sevi tām nolem... Dievs nemaz nav vainīgs! Viņš tev neliek ar zobiem klinti grauzt... a tu gribi... un sāp, un ciet, un sūdzies, ka Dievs klinti par bubertu nepataisa!

Nu nepārtaisīs Dievs visumu pēc tavas paradigmas! Es tādā visumā nemaz negribētu dzīvot... tas man radītu ciešanas! Tā kā...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 14:37:47
Ctulhu, fīča tāda, ka "iet bojā" Dieva pasaulē pēc dieva `iet bojā` definīcijas! Tajā dienā, kad sapratīsi, ka Dievam nav saistoši tavi uzskati par Visumu, būsi ko iemācījies. Tas tu pats sevi iekrāso savā materiālisma paradigmas stūrī... un kā jau teicu, ja tava paradigma neatbilst realitātei, tu cietīsi agri vai vēlu, nevis Visums. Gravitācija ne pārāk cieš no to dunduku izdarībām, kas iedomājas Gravitāciju ignorēt!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.02.26 14:38:38
Rezultaataa sanaak, ka JHVH=agape arii nolemj sevi muuziigaam ciesanaam, ibo realizeet sevi=agapi attieciibaa pret visiem nevar principaa.

Nē tikai tos, kas šo Dieva agapi noraida savu kaut kādu aizspriedumu vai ietiepības, muļķības un stūrgalvības dēļ. Tāpat kā klints tevi nolemj ciešanām, ja tu izdomāsi pret to ar galvu dauzīt!

Ciešanas ir nevis Dieva lēmums, bet tavs lēmums... Dieva lēmums ir, lai tu dzīvotu, un viņš tev dod gan instrukcijas gan "klints lietošanas instrukciju" lai tu neciestu, bet pareizi to lietotu un gūtu no tā prieku... A tu izdomā, davai ka es galvu pret to dauzīšu, jo man nepatīk pasaule, kurā klintis ir cietas! Nu un tad Dievam nekas cits neatliek kā paraustīt plecus un skumji noskatīties kā tu galvu pret akmeņiem dauzi!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.02.26 14:40:29
Mulders
Redz... šo loterijas biļeti var ilgi papētīt, pakožļāt, paostīt... paskatīties, vai maz tik daudz bumbiņu ir, cik cipars uzrakstīts...
Aha, tad tomēr IR kritēriji, kas ir ārpus Mācības? Tas ir - pēc kādiem kritērijiem un kā bumbiņas skaitīsi? Pēc pašas Mācības nistrukcijām, protama lieta, ka nedrīkst!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 14:40:34
es vinjam noraadu vieniigo izeju - pataisiit visas citas buutnes arii par dieviem

Tas ka tu neredzi šīs izejas absurdumu, vien liecina, ka tev ne tikai par dievu nevar padarīt, tev pat nedrīxt dot parastu uzņēmumu vadīt!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.02.26 14:43:08
Ctulhu
Vai tu nepieļauj iespēju, ka tavā paša pētāmajā Visumā būs kaut kas tev neizpētāms? Kāpēc lai tas nevarētu būt? Kāpēc lai Visums būtu tieši tik sarežģīts - ne sarežģītāks par tavu spēju viņu izpētīt?
Otrkārt, vai nepieļauj iespēju, ka principā nepētāmais tevi varētu arī neuztraukt? Kā tas notiek ar daudziem jo daudziem cilvēkiem? T.i. tava visuvisuvisu pētīšana ir tāda kā tava kļūda?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 14:44:04
Aha, tad tomēr IR kritēriji, kas ir ārpus Mācības? Tas ir - pēc kādiem kritērijiem un kā bumbiņas skaitīsi? Pēc pašas Mācības nistrukcijām, protama lieta, ka nedrīkst!

A Dzīvo šo mācību! Tikai tā!

Vienīgais veids kā mācību iepazīt, ir to praktizēt! Protams, ja esi godīgs un spējīgs objektīvi vērtēt, vari lūkoties uz mācību augļiem vispār... Taču tos parasti izvērtēt arī cilvēki nevar, jo vienmēr vērtē no pozīcijas - mūsējie visu pareizi darīja! UN šie `mūsējie` vienmēr ir apzināti vai neapzināti. Arī TU esi adaptējis kaut kādus kritērijus visu lietu mērīšanai, un ar to mēri pat neapzināti visas lietas!

Ja esi laimīgs... nu neko neviens tev nepadarīs. Nevar piespiest laimīgu cilvēku mainīt savus uzskatus, ja viņš tic, ka viņa uzskati ir viņa laimes avots!
Ja esi laimīgs, tad beidz meklēt... paliec tur, kur esi laimīgs! Nevarēšu es tevi pārliecināt... Kā jau teicu, es nevaru pastāstīt kāds ir slapš ūdens, ja tu baidies tur iebrist un peldēt!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 14:44:19

Nepielauj iespeeju, ka idejas absurdums ira tik Tavaas iedomaas?


Nepieļauju!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 14:44:54
Sanaak, ka vinjs nolemts bezgaliigaam skumjaam.

Baidos ka Dieva psihoanalīze man slikti padodās. Esmu ievērojis, ka jo mazāk Dievu cilvēki pazīst, jo labāk pārzin viņa psihi!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 14:51:18
Ja neciesj - taatad noteiktos gadienos var agapi atrubiit un tad navis JHVH ir agape, bet agape ir tikai JHVH apakssisteema, kuru jams var atrubiit peec vajadziibas.

Varu pateikt... Dievam nav un nekad nav bijusi agape pret agapes ienaidniekiem! Vienkārši!

Tādējādi tas vai Dievam ir agape pret Ctulhu ir nevis atkarīga no Dieva brokastu satura, bet no tā vai Ctulhu pats ir Dieva agapes zonā vai ārpus tās!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 14:51:41
A ja laimiigumu nodrosina tiesii mekleesanas staavoklis?

Tad lūdz Dievu, lai neatrastu
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.02.26 15:02:51
Ctulhu
Nevareetu buut kautkas neizpeetaams nekad, nekaadaa attiistiibas stadijaa
Kāpēc? Ja jau Visums ir bezgalīgs, tad ir iespēja, ka tajā eksistē kaut kas bezgalīgi sarežģīts.
Tikai kāpēc tevi tas uztrauc, tas ir taisni labi, varēsi bezgalīgi ilgi to pētīt. Praktiski, Dievs piedāvā to pašu. Tu jau vari Dievam nenoticēt, un mēģināt izpētīt Dievu līdz pēdējai skrūvītei. Varbūt, ka vienkārši apniks, un tu to atmetīsi, bet varbūt, tieši otrādi, ķersi mūžīgu kaifu no pētīšanas.

Vēl, tā kā Visums bezgalīgs, tad visu Visumu KOPĀ, tu nekad izpētīt nevarēsi. Varēsi tikai atsevišķas daļas papētīt, bet ne līdz galam, jo nebūs zināmas visas saites uz pagaidām neizpētītiem elementiem.
Principiālā neizpētamība, "neatveramā kaste", ir arī tev pašam, tavā modelī.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.02.26 15:05:35
Mulders
A Dzīvo šo mācību! Tikai tā!
Vienīgais veids kā mācību iepazīt, ir to praktizēt!

Nu bet, lūdzu, mums ir daudz, daudz praktizējošu un apmierinātu kristiešu, krišnaītu, musulmaņu, budistu, utt...
Dzīvošana ar mācību negarantē, ka tu dzīvo ar Patieso Mācību!
Tāpēc, paliek atkal loterijas biļetes, visas vienādi nezināmas.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.02.26 15:07:29
Ctulhu
Sanaak, ka vinjs nolemts bezgaliigaam skumjaam.
Nē, jo nav nozīmes begalīgi par kādu skumt. Konstatējam faktu, ka sistēma nav labojama, un viss. Kaut kādas emocijas neko nemaina, tāpēc tās var atslēgt. Mūžīgas skumšanas nebūs.
Kā arī - Dievs nav cilvēks. Mūsu skujas nav Dieva skumjas.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.02.26 15:11:03
Nu bet, lūdzu, mums ir daudz, daudz praktizējošu un apmierinātu kristiešu, krišnaītu, musulmaņu, budistu, utt...
Dzīvošana ar mācību negarantē, ka tu dzīvo ar Patieso Mācību!


Nu bet loģiski... Tāpat kā Opijs negarantē ka roka nenopūs... bet vot nesāpēs... Savukārt, lai roka nenopūtu, to garantē Pareizā Medičina!

Tā kā... dzīvot un praktizēt vajag ILGI... iespējams visu mūžu, un tikai tad var sākt izvērtēt... A tu jau pat ne dzīvo ne praktizē, tu tikai no malas noskaties uz procesu, kuru saprast tev nav dots!



Tu joprojām neesi sapratis, ka nevar Patiesību uzzināt bez Patiesības! Tu gribi Patiesības Garantijas, kas ir ārpus pašas Patiesības, un tai pat laikā tev pieejamas! Tu gribi būt pāri Patiesībai... tas pats Ctulhu vēlme - būt Dievam, kas spēj noteikt kas ir un kas nav patiess... jeb drīzāk - definēt patiesību pēc saviem ieskatiem! Nu nav tev tas dots un tu nekad nevarēsi Patiesību pierādīt ārpus Patiesības! Tu tai vari tikai un vienīgi ticēt un dzīvot saskaņā ar to... jo vairāk dzīvosi saskaņā ar to, jo vairāk labais no tevis nāks!

Un tāpat kā "elektrona pareizību" nevar noteikt blenžot uz elektronu, tāpat arī uz vienu cilvēku... bet ja skatīsies uz atomiem, molekulām un makroķermeņiem, tad var ieraudzīt cik pareiza un harmoniska ir šī pasaule!
Tas pats ar cilvēkiem... ja tu būsi Patiesībā, tad Patiesība būs tevī un tu prosto neuzdosi jautājumus - kas ir Patiesība!

Es nezinu kā tur ar Krišnām un Muhamedu, bet Kristietībā ir precīzi un vairākas reizes uz šo jautājumu atbildēts - Kas ir Patiesība!

Ja tevi tas neapmierina, nu nespiež tevi neviens!

Problēma ir tāda, ka tu joprojām gribi pasauli bez 3ā ņūtona likuma... tu gribi izvēlēties gan cēloni gan sekas... Tu gribi darīt to kas tev ienāk prātā un tai pat laikā, negribi lai sekas ir tev nepatīkamas! Vienīgais kā to panākt ir harmonizēt tavas vēlmes un gribu ar tā vēlmēm un gibu, kas radījis šo 3o ņūtona likumu Tad tu nekad negribēsi to, kas rada ciešanas, un vienmēr gribēsi to, kas rada labo!
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.02.26 15:20:16
Mulders
Savukārt, lai roka nenopūtu, to garantē Pareizā Medičina!
Ko uzzinās tikai pēc nāves. Nevienu nevarēs izmantot kā uzskatāmu piemēru citiem, tipa, kas notiek, ja ārstējas ar opiju!
Tātad, atkal esam kur bijām - visas biļetes vienlīdz vienādas.

Tā kā... dzīvot un praktizēt vajag ILGI... iespējams visu mūžu
... vai vairākus mūžus, sevišķi ja jāmirst bērnībā vai kā embrijam ...

Tu joprojām neesi sapratis, ka nevar Patiesību uzzināt bez Patiesības!
Man nepatīk loterijas moments. Kāpēc lai Dievs rīkotu loterijas?

Es nezinu kā tur ar Krišnām un Muhamedu, bet Kristietībā ir precīzi un vairākas reizes uz šo jautājumu atbildēts - Kas ir Patiesība!
Nu tak katrā reliģijā ir atbildēts uz jautājumu "kas ir Patiesība"! Tikai, kas patiešām ir, to - tikai pēc nāves, tad redzēs.

Problēma ir tāda, ka tu joprojām gribi pasauli bez 3ā ņūtona likuma...
Nē, ar likumu, taču ne aklu, un ne uz loterijām balstošos.

Tad tu nekad negribēsi to, kas rada ciešanas, un vienmēr gribēsi to, kas rada labo!
Es gribēšu to, kas mani attīsta. Ja tur būs arī ciešanas, tad ņemšu tās. Attīstība bez ciešanām, vismaz nelielām, kaut vai kļūdu piedzīvošana, šķiet ka nav iedomājama.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 15:26:39
Ko uzzinās tikai pēc nāves. Nevienu nevarēs izmantot kā uzskatāmu piemēru citiem, tipa, kas notiek, ja ārstējas ar opiju!

Baidos, ka šeit tu maldies. Tiem, kas grib redzēt un skatās uzmanīgi, to dabon redzēt vēl šodien!

Man nepatīk loterijas moments. Kāpēc lai Dievs rīkotu loterijas?

Viņš nerīko. Tas tu, visas lietas apklāj pats ar savu aizspriedumu parvalku, samaisi, un tad pats mēģini minēt kur miljons paslēpts. Dievs piedāvā tieši vienu "biļeti" - Kristu! Ja tas tev nepatīk, tad sorry... TAD gan tu esi loterijas situācijā... Un tā teikt, nevaino Dievu par savu izvēli!

Nu tak katrā reliģijā ir atbildēts uz jautājumu "kas ir Patiesība"! Tikai, kas patiešām ir, to - tikai pēc nāves, tad redzēs.

Nu Kristietībā, paldies Dievam, to var dabūt redzēt jau šajā dzīvē!

Nē, ar likumu, taču ne aklu, un ne uz loterijām balstošos.

Likums ir akls... Taču visiem zināms. Tas nešķiro kas pret klinti krīt, jebkas dabon tieši tādu pašu triecienu pretīm!

Es gribēšu to, kas mani attīsta.

Un tai pat laikā, neļausi Skolotājam pēc saviem ieskatiem tevi mācīt. Jo tev ir tevis paša izstrādāts attīstības mērķis, kaut kas ko gribi sasniegt, un pieņemsi tikai to, kurš izpildīs tavas vēlēšanās - aizvedīs tevi pie tava mērķa... un noraidīsi jebkuru, kurš varbūt pateiks, ka tavs mērķis ir nesasniedzams, jeb būtībā ļauns un rada ciešanas ij tev ij citiem!

EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.02.26 15:32:45
Mulders
Tiem, kas grib redzēt un skatās uzmanīgi, to dabon redzēt vēl šodien!
Un to saka kristieši, krišnaīti, musulmaņi, utt.

Dievs piedāvā tieši vienu "biļeti" - Kristu!
Bet krišnaīti saka, ka Krišnu, musulmaņi - ka Allāhu. Ir vēl citas biļetes. Par visām viņu pārstāvji saka vienu un to pašu. Joprojām paliek loterija. Lai loterijas nebūtu, ir jāatbild uz jautājumu "ar ko kristietība pārāka par citiem?" - nemeklējot argumentus tikai un vienīgi kristiešu mācībā.

Nu Kristietībā, paldies Dievam, to var dabūt redzēt jau šajā dzīvē!
T.b. paradīzi, Kristu, u.c. visu pārējo? Un var nodemonstrēt arī citiem, kā tas ir paredzēts, ka būs pēc nāves?

neļausi Skolotājam pēc saviem ieskatiem tevi mācīt.
Nu, iešu, meklēšu, ja nebūšu laimīgs meklēšu atkal un atkal. Kļūdīšos, labošos, meklēšu citus ceļus, utt, utt. Vai ir iemesls, kāpēc man lai Dievam pietrūktu laika?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 15:46:29
Un to saka kristieši, krišnaīti, musulmaņi, utt.


Nu tātad, tavs arguments, ka redzēt mācības saturu un augļus var tikai pēc nāves atkrīt!

Bet krišnaīti saka, ka Krišnu, musulmaņi - ka Allāhu. Ir vēl citas biļetes. Par visām viņu pārstāvji saka vienu un to pašu.

Nu a kas ir Krišnaītu vārds pret Dieva Vārdu?

T.b. paradīzi, Kristu, u.c. visu pārējo? Un var nodemonstrēt arī citiem, kā tas ir paredzēts, ka būs pēc nāves?

Jā! Bet citiem parādīt var tikai tad, ja pats esi tur iekšā! Tāpat kā es tev nevaru parādīt savu mīlestību pret maniem bērniem... to var tikai piedzīvot personīgi! Kristietība ir personīgas attiecības ar Dievu, neizstāstāmas citiem, jeb pareizāk sakot - stāstījums būs tikai tāda atblāzma, kura neko nepateiks tam, kurš neko tādu nav pārdzīvojis un piedzīvojis!

Nu, iešu, meklēšu, ja nebūšu laimīgs meklēšu atkal un atkal. Kļūdīšos, labošos, meklēšu citus ceļus, utt, utt. Vai ir iemesls, kāpēc man lai Dievam pietrūktu laika?

Karogs tev rokā! Tev laiks pietrūx, jo tu jau uz vietas nestāvi... ar katru savu lēmumu tu uzkrāmē slogu saviem nākamajiem lēmumiem, jo tie tev ir jāattaisno ar visu tavu iepriekšējo... Jo virziens kur tev jāiet ir atkarīgs no tā, kur tu atrodies, bet ikviens tavs solis, izmaina to, kur tu atrodies... un tev vairs neder iepriekšējā karte!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.02.26 15:52:42
Mulders
Nu tātad, tavs arguments, ka redzēt mācības saturu un augļus var tikai pēc nāves atkrīt!
Nē, jo viņi visi "redz", ka viņiem ir taisnība. Bet, tā kā tu ski, ka taisnība ir tikai viena, tātad - vismaz (N-1) no viņiem maldās. No kā seko, ka tāda "redzēšana" neko nepalīdz.

Nu a kas ir Krišnaītu vārds pret Dieva Vārdu?
Nu a kas ir Kristiešu vārds pret Dieva Vārdu?

to var tikai piedzīvot personīgi!
Pag, nu beigās taču daudzus sametīs ellē, un citi to arī redzēs. Tā taču ir atšķirība no tā, kā dzīvot ar vienas vai otras ticības radītu cietu pārliecību.

Jo virziens kur tev jāiet ir atkarīgs no tā, kur tu atrodies, bet ikviens tavs solis, izmaina to, kur tu atrodies... un tev vairs neder iepriekšējā karte!
Karte neder, bet uzkrājas pieredze.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 142 , pavisam kopa bijuši: 36846