atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Šņores Padomju stāsts
vasara
Iesūtīts: 2008.06.18 10:19:54
Sestdien noskatījos Šņores Padomju stāstu. Cik zinu, tad vakar to rādīja tv. Vai skatījāties un kādas pārdomas?
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
vasara
# Iesūtīts: 2008.06.18 10:20:09
Priekš manis tā bija vakara šausmenīte.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.06.18 10:22:45
Diemžēl gulēju.
Vai varētu īsumā galvenās sižeta līnijas?
Amēlija
# Iesūtīts: 2008.06.18 10:23:40
diemžēl, darba dienās nav laika skatīties TV.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.18 10:24:59
Neskatiijos, savaa laikaa pietiekoshi daudz par sho esmu intereseejusies un esmu taas shausmas jau ateedusies.
Kundali
# Iesūtīts: 2008.06.18 10:25:45
Iesaku izlasīt I.Linna "Zem skorpiona zīmes" J.Rozes gr.īcā cena 10.-ls. Izdota Valmierā.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.06.18 10:28:22
Kundali
Ļoti vienpusēja un loģiski ne pārāk sakarīga grāmata.
vasara
# Iesūtīts: 2008.06.18 10:33:11
Papucs, par komunistiskā un nacistiskā režīma upurdarbiem.
Gan jau, ka būs atkārtojums interesentiem...
~
Patika viena soma komentārs par viņu upuriem kara laikā [kad viņus negaidīti pārsteidza taranējošas lidmašīnas], ka tā bija maksa par to, ka blakus dzīvo nedemokrātisks kaimiņš.
Kundali
# Iesūtīts: 2008.06.18 10:33:27
Nu tad Papuc var meklēt Googlē, kaut vai krieviskajos saitos ir pēc vārdiem "Колеман. Заговор 300." atrodama šāda grāmata:
Предлагаемая вниманию читателей книга беспристрастно, объективно и
доказательно освещает разрушительную деятельность откровенно враждебных
Человечеству сил, преследующих собственные цели, одной из тактических задач
которых является порабощение людей во всемирном масштабе посредством системы
глобального управления и контроля, известной многим под названием "новый
мировой порядок".

В книге на основе богатейшего фактического материала вскрываются
организационно-социумная структура исполнителей этого глобального замысла,
механизмы управления обществом и способы воздействия на индивидуальное и
коллективное сознание людей, масштабы манипуляции людьми, методы агрессивной
информационно-пропагандистской деятельности, размах которой не снился даже
ведомству Геббельса, перечислены наиболее явные преступления, совершенные
таинственным и незваным мировым правительством.



http://bookz.ru/authors/djon-koleman/colemanjhn01/1-colemanjhn01.html
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.06.18 10:34:38
Šņores kungs iet Baltijas nazicma veidotāju pēdās un uz aģitpropu atbild ar aģitpropu. Tāda savstarpēja apmētāšanās ar mēsliem ar austrumu kaimiņu.
Tā kā man ir alerģija pret aģitpropiem, tad pret filmu nekādas sevišķi pozitīvas izjūtas es nejūtu.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.06.18 10:38:15
vasara
Precizēšu, kas tur bija tāds, ko mēs vēl nezinājām?
Par Ukrainas badu esmu dzirdējis. Mana bijušā priekšnieka mazo māsiņu tajā laikā tur vilcienā nozaga un piedāvāja atpirkt par klaipu maizes. Maize bija vērtīgāka, jo gaļa (bērni) nedaudz tomēr bija.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.06.18 10:41:52
vasara
Patika viena soma komentārs par viņu upuriem kara laikā [kad viņus negaidīti pārsteidza taranējošas lidmašīnas], ka tā bija maksa par to, ka blakus dzīvo nedemokrātisks kaimiņš.
Te nu būs kāda kļūda... taranējošas lidmašīnas kā minimums ir neprecizitāte - tarāns nozīmē `sitiens ar korpusu`, jeb mērķtiecīga pretinieka lidmašīnas dauzīšana ar savu lidmašīnu. Ļoti riskants un fatāls pasākums, pēc tāda izdzīvot ir pagrūti, ja vien Tev jau nav izpletnis uz muguras.

Otrkārt - arī demokrātisks režīms nav garantija pret dažnedažādām performancēm... `karš pret terorismu` tam lielisks piemērs.
vasara
# Iesūtīts: 2008.06.18 10:49:47
Papucs, es jau nezinu, ko Tu nezini. Es, piem, par Ukrainu nezināju. Nezināju arī dažus konkrētus pilsoņus, kuru nacistiskie izteicieni kalpoja par šo divu draudzīgo režīmu lozungiem.
"Simpātiski" šķita buldozeristu darbi un zinātniskie eksperimenti koncentrācijas nometnēs ar "baltajiem trusīšiem". Tā sacīt mani filmā "uzrunāja" darba metodika ar "citādajiem" cilvēkiem un atgādināja, kas dzīvo kaimiņos.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.06.18 10:51:10
Arī par Somiju šo to esmu dzirdējis.
Man patika paņēmiens: soms iesaldē ezerā mucu līdz augšmalai, piekrāmē līdz pusei ar patronām, iesēžas un tad ar ložmetēju pa krieviem, kamēr beidzas patronas.
vasara
# Iesūtīts: 2008.06.18 10:51:29
Sheksna, protams, ka neesmu specs avio-terminos. Nu tad bumbvedēji vai kā viņus tur sauc..
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.06.18 10:52:14
vasara
"Simpātiski" šķita buldozeristu darbi un zinātniskie eksperimenti koncentrācijas nometnēs ar "baltajiem trusīšiem". Tā sacīt mani filmā "uzrunāja" darba metodika ar "citādajiem" cilvēkiem un atgādināja, kas dzīvo kaimiņos.
Tad jau aģitprops savu panāca...
Papucs
# Iesūtīts: 2008.06.18 11:01:24
vasara
atgādināja, kas dzīvo kaimiņos
Ņemot vērā, ka daudziem vēl joprojām nav skaidrs, ka Baltijas valstis tika atdalītas no PSRS Krievijas interesēs pēc Maskavas veiksmīgi realizēta plāna, nav skaidra šādas atgādināšanas jēga.
Sheksna
# Labojis Sheksna: 2008.06.18 11:05:25
Papucs
Man patika paņēmiens: soms iesaldē ezerā mucu līdz augšmalai, piekrāmē līdz pusei ar patronām, iesēžas un tad ar ložmetēju pa krieviem, kamēr beidzas patronas.
Par to, ka no megaintensīvas šaušanas ložmetējiem mēdz pārkarst stobri, jau laikam nav dzirdēts?

nav skaidra šādas atgādināšanas jēga
Par ko arī ir runa... pieņemsim uz brīdi, ka aģitpropam patiešām patiesībā ir taisnība un mums aiz austrumu robežas ifprafdu dzīvo cilvēkēdāji. A tālāk ta ko? KO reāli darīt, KĀ risināt šo problēmu, kura NEKUR nepazudīs???
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.06.18 11:12:46
*Duksis diemžēl filmu neredzēja. Sēdēja ar muguru pret ieslēgtu TV, bet ar seju pret datoru. Kaut kur aizmugurē fonā tembrāli pievilcīgā balsī kāds ko stāstīja angliski un laiku pa laikam skanēja ausīm tīkama mūzika. Tātad, varu teikt, ka esmu šo filmu dzirdējis. Cik nopratu, es nemaz neesmu šīs filmas mērķauditorija. Ne jau man un 200 km radiusā ap mani dzīvojošiem šī filma ir domāta. Bet tiem, kam šī filma ir domāta, manuprāt daudz svarīgākas un nozīmīgākas par kaut kādām tur no pagātnes izrautām patiesībām būs Krievijas piegādātie energoresursi un pēdējās diktētās cenas uz tiem. Viņus var saprast. Arī mēs varbūt spļaudītos un dedzinātu Šņores lelli, ja ņoskaitusies Krievija viņa daiļrades dēļ trīskāršotu piegādājamās gāzes cenu.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.06.18 11:13:49
Sheksna
Par to, ka no megaintensīvas šaušanas ložmetējiem mēdz pārkarst stobri, jau laikam nav dzirdēts?
Gan jau, ka somi zināja, ko dara. Un tā taču bija pēdējā šaušana attiecīgā soma mūžā.

KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.18 11:22:11
Filma ir atrodama internetā. Es noskaitījos šeit:
http://krizdabz.lv/2008/06/07/the-soviet-story/
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 70 , pavisam kopa bijuši: 14469