atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Lāsts
pich_
Iesūtīts: 2010.07.13 09:25:47
Vakar vakarā draugos man pienāca vēstule no kāda sen nesatikta drauga (mēs kopā studējām fiziku LU). Vēstuli viņš bija izsūtījis visiem saviem draugiem, un tajā bija lūgums pēc naktsmājām. Tas mani nošokēja, bet ilgi nedomājot es piedāvāju savu jumtu un matraci.
Tad lūk- vakar sanāca papļāpāt, un es nebiju iedomājies, ka kādam var būt tik traka (sliktā nozīmē) dzīve:
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.07.13 10:44:46
-Jona-


Kaa teica kaads gudrais

Ļauna un laulības pārkāpēja cilts meklē zīmes; un viņai nekāda cita zīme netiks dota kā vien pravieša Jonas zīme.

"Jo uzstāsies viltus kristi un viltus pravieši un darīs lielas zīmes un brīnumus, lai pieviltu, ja iespējams, arī izredzētos. "

Par laatiem runaajot... kaads cits gudrs viirs par to izteicaas

Un tomēr cita nav. Ir tikai kādi, kas jūs sajauc un grib pārgrozīt Kristus evaņģēliju. Bet, ja arī mēs vai kāds eņģelis no debesīm jums sludinātu citu evaņģēliju nekā to, ko esam jums pasludinājuši, lāsts pār to! Kā jums jau agrāk esam sacījuši, tā arī tagad vēlreiz saku: ja kāds jums sludina citu evaņģēliju nekā to, ko jūs esat saņēmuši, lāsts pār to!

Taakaa... pat ja pats Apustulis Paavils vai pat Engjelis Gabriels ar visu savu sviitu naaktu un sludinaatu citu evangjeeliju - tukshmuldonja vinjus pasuutiitu uz naglinjas... Ne Paavils ne Engjeljos ir autoritaate... bet no iesaakuma pasludinaatajaa Evangjeelija Vaardaa... ne ziimees, ne briinumos ne augljos... bet Vaardaa Debesis un Zeme zudiis, bet Kristus Vaardi nezudiis nemuuzham.

Interesanti... ne ziimes, ne auglji te nav piemineeti... be tikai tas - tik ljoti Jonai nepatiikamais fakts - "Sludinaatais evangjeelijs, kas pasludinaats no iesaakuma"

Katrs tukshumdonja var panjemt un saliidzinaat KO sludina shie ar augljiem un ziimeem apkraavushies "pravieshi" ar TO evangjeeliju, kas ir pasludinaats no iesaakuma...

Taakaa... es labaak palieku pie Sludinaataa... a ziimes lai paliek ljaunai tautai, kas taas prasa un peec taam savus pravieshus un vadiitaajus izveelas

Mees - tukshmuldonjas - paliekam tajaa, kura Vaards ir gars un dziiviiba...
sica. [78.84.131.129]
# Iesūtīts: 2010.07.13 10:44:53
vispār es uztreiz pateikt varu ko zīlniece teiks - tev ir uzlikts lāsts. es varu to noņemt un sāksies naudas kačāšana
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.13 10:46:33
sica. [78.84.131.129]

tieši tā
pich_
# Labojis pich_: 2010.07.13 10:51:34
Ctulhu

Indijā bija viens TV šovs, kur šamanis apsolīja nogalināt skeptiķi ar domu spēku. lieki piebilst, ka pēc vairāku stundu buršanās viņam nekas neiznāca, un nācās ar kaunu doties atpakaļ uz savu alu...

ko jūs ar to zīlnieci darījāt? un kā tu uzliki lāstu čigānietei- ko teici?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.13 10:51:47
pich_

Shkjiet vislabaakais veids kaa nonjemt laastu, kas neljauj nokjert zivis ir - makshkjere.

Taatad... paliidzeet atrast darbu... ja vari.

BTW bazniica nav tik bezceriigs gadiijums, iipashi cilveekam shaados apstaakljos, diez vai atradiisies dziivoklis uzreiz, bet bazniicas diakonijas darbs ir gana plashss, kazi kaads padoms radiisies, darbs... Vasaraa galu galaa arii lauku darbos aicina cilveekus, ja nu galiigi nav kur un kaa dziivot.

Bet... arii "In God we trust, but everything else we test", paveero draugu, vai nav tomeer vinjam habiti, kas vinju pashu arii dzen shajos apstaakljos.

Nu un tad.. ja vinjsh ir viens briivs putns plashajaa pasaulee... mosh var njemt somu un ar stopiem braukt uz moderno eiropu stradaat "melno darbu", kur maxaa vairaak nekaa mums balto apkakliishu darbu...

Nu es tik taa... reflekteeju...

Eeee... nu veel taads variants... Ja vinjsh ir gana jauns, mosh var rekruteeties profesionaalajaa armijaa? Arii darbs un izgliitiiba.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.07.13 10:53:18
Ctulhu
gluži otrādi, sieviete aiz nepiedošanas kļuva ļauna un pakļāvās ļaunumam, ļaunie gari izmantoja viņu, nevis viņa tos.
iespējams, kādās maģiskās izdarībās ir iespējams manipulēt ar gariem, bet tas laiakm tikai ar zemāko līmeni.
un maģija ir pētīta un izmantota oi,oi,oi cik daudz.
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.13 10:54:11
Jošs Mulders

darbs viņam ir, un iespējams- šodien arī atradīs jaunu dzīvesvietu. viss jau būtu labi, ja viss sliktais nebutu tik pēkšņi uz galvas uzkritis.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.07.13 11:01:04
Ctulhu
tos jau nepublicē vakara avīzēs.
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.13 11:10:21
Ctulhu

vai tad zīlnieki klārē, ka māk levitēt un iet caur sienām?
Pavasara balss
# Iesūtīts: 2010.07.13 11:13:25
pich_
Mēģini izprast, kāpēc drauga brālis tā pret viņu izturas. Vai nu tiešām tas ir ciets un egoistisks cilvēks jeb ir pamats šādai attieksmei.
Vai Tavs draugs nevarētu būt no bezatbildīgo sugas? Kam nekur neveicas, un nu visiem viņš bezgalīgi jāglābj?
Tie ir cilvēcīgie minējumi.

Bet es no sirds ieteiktu viņam meklēt Dievu. Baznīca jau nav automātsks glābšanas riņķis. Tā tāda ir tikai tad, ja tā viņam palīdz atrast ceļu pie Dieva, kurš SPĒJ mainīt viņa dzīvi, bet pirmkārt - viņu pašu. JA viņš to gribēs un Dievam ļaus.
Piedāvā viņam palasīt Jāņa evaņģēliju, ja viņš vēl nav gatavs iet nokristīties vai iesvētes mācībā.
Lai Dievs dod Tev gudrību, kā palīdzēt draugam!
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.07.13 11:16:12
"" Ja tu, draudziņ, nezini
Kur ir laime tava
Nemeklē to *****
***** tās nava."

Piez. ***** vietā katrs var ielikt, ko vien sirds vēlas: pudelē, baznīcā, ārzemēs utml.
S.R.(katole)
# Labojis S.R.(katole): 2010.07.13 11:21:43
*Duksis
un kāds tam sakars ar šo nelaimes apsēsto cilvēku?

kur lai viņš meklē glābiņu?
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.13 11:22:59
Pavasara balss
Vai Tavs draugs nevarētu būt no bezatbildīgo sugas?
tādu iespēju es neizslēdzu

Kam nekur neveicas, un nu visiem viņš bezgalīgi jāglābj?
pēdējā laikā viņam tiešām neveicas, bet nav tā, ka viņš ir bezgalīgi jāglābj. vakar tas bija izmisuma lūgums pēc naktsmājām, ko viņš izsūtīja visiem saviem draugiem. un viņam par to bija tik liels kauns, ka man beigās bija jāpaceļ balss un jāpierunā viņu braukt un palikt pie manis.

naudu viņam arī aizdevu, bet zinu, ka viņš ir tāds cilvēks, kurš prasa tikai tad, kad tiešām tas ir vajadzīgs. un no pieredzes zinu, ka tad, kad viņš saņems pirmo algu, viņš drīzāk atdos parādus nekā ies paēst.

nu ir šādas sakritības notikušas, un man ir prieks, ka varu kaut kā palīdzēt.

ja viņam būs vajadzība arī šonakt pie manis palikt, tad es viņam piedāvāšu aiziet uz baznīcu
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2010.07.13 11:24:10
"Šajā dzīvē nav nekā stabila: šodien tu vari būt dzīves virsotnē, bet rīt - ielas renstelē. Mūs vada nolādētie
dzīves apstākļi, un tie vada ļoti slikti." (Hēgelis) Tādu dieviņš šo pasauli ir iekārtojis, ar visām pretenzijām lūdzu pie viņa. Iespējams arī sūdzēt tiesā Brīvības pieminekli, ja kas nepatīk no tuvākā un tālākā apkārtnē valdošajiem apstākļiem.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.07.13 11:26:56
*Duksis
nu lūk, pareizi tu saki, jāmeklē cēlonis. tad arī sekas var likvidēt.
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.07.13 11:31:42
Lai dzīvē kas mainītos, cilvēkam ir jākļūst "atbrīves cienīgam" ... patiesi atbrīves cienīgs ir tas, kuru nesatrauc ne laime, ne ciešanas un kas saglabā mieru un noteiktību abās." (Bhagavad-Gita) Kā mēdza teikt Vinnijs Pūks: mieru, tikai mieru... .
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.13 11:31:57
pich_

Nu turaties! Ij mosh kaadu teevishkju padomu no seerijas "aizsleedz durvis, apdroshini mantu... etc." iedod... BTW nemaz tik daargi nav apdroshinaat iedziivi.
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.13 11:34:02
Jošs Mulders

vairs jau nav, ko apdrošināt. ja nu vienīgi drēbes
rainars
# Iesūtīts: 2010.07.13 11:35:56
Jošs Mulders vai tā var izglābt pakritušo?
Jēzus tak nācis lai atrastu pazudušo un uzmeklētu .
Es saprotu ka arī Jēzus mācekļiem un sekotājiem tas jādara.
Mēs tak tādi esam ,vai ne ?
Ar vārdiem jau visi esam kristieši. Kā ir ar reāliem darbiem palīdzot nelaimē nokļuvušam?
KO Jēkabs saka par ticību bez darbiem.
Zini ir tādi teksti kā parketa džips , liekas ka var sacīt arī parketa kristieši.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.07.13 11:37:20
*Duksis
ikviens cilvēks ir brīvības cienīgs.
ikviens ir radīts brīvībai. brīvība ir laime,prieks un godīgums. nekā traģiska vai pārgudra tur nav.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 153 , pavisam kopa bijuši: 13407