atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Jūsu domas
Vardarbe
Iesūtīts: 2010.03.22 13:26:31
par Mariju-Dieva māte vai Dieva dzemdētāja?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Papucs
# Iesūtīts: 2010.03.22 23:09:42
Gnidrologs
Nu, tāda morāle, ka Dievs Marijā kā mēģenē apaugļoja olšūnu bez orgasma un bez dzimumakta vispār... Tad jau arī par Dievmāmiņu kaunās nosaukt...
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2010.03.23 09:15:24
Ja jau Kristum ir divas dabas, Dieva un Cilvēka, tad Marija sanāk Cilvēka māte. Gar Kristus dievišķo dabu Marijai visdrīzāk ka nav nekādas daļas, viņa to neradīja, nemainīja un nekādi citādi neietekmēja.

Mariju var saukt par Jēzus Kristus māti, bet paturot prātā, ka te ir tikai cilvēciskās dabas robežas.

Salīdzinot ar datorspēli, atkal jau - pašam spēlētājam ir kaut kāds avatārs, ķermenis un rase jāpieņem, un tur nāk līdzi visādi radi un tādas lietas. Taču paša spēlētāja būtību tās lietas nemaina.

Protams, Marijai pienākas gods un slava, jo ne velti ir izvēlēta tieši viņa, taču saukt Mariju par Dieva māti nebūs pareizi.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.03.23 14:05:41
EzītisMiglā
saucot JMariju par Dievmāti, jau nemaz ar nedomā, ka viņa nu būtu tā, kas Dievu radījusi. tas ir pašsaprotami... nu vismaz tam būtu jābūt pašsaprotami.

Gnidrologs
pienākas gan gods gan slava, jo - brīvā izvēle jau atņemta nebij. arī viņa jebkurā brīdī būtu varējusi rīkoties līdzīgi Ievai. neaizmirsīsim, ka no katra, kam daudz dots, daudz prasīs un, kam daudz uzticēts, no tā jo vairāk atprasīs.
patiesi lieliem gariem arī kārdinājumi tiek doti nesalīdzināmi spēcīgaki, Pašam Jēzum tas prasīja asins sviedrus...
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.23 14:14:27
-Jona-

Daudzi cilvēki ir paklausījuši Dievam. Vienam caur šo paklausību tiek dotas lielākas, citam mazākas dāvanas, tomēr kā saka Pāvils - mums nav ar ko lielīties, ja esam saņēmuši no Dieva
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.03.23 14:20:24
Ingars
JMarija arī nevienā vietā nav lielījusies. viss, visi tituli, ir viņai piešķirti no Dieva. vienīgi viņa, pateicoties šiem tituliem, vairāk strādā, tas gan..

Gnidrologs
sagrēkot principā var jebkurš, reiz dota brīva izvēle. arī Ieva taču sākumā bija bez grēka.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.23 14:24:03
-Jona-
viss, visi tituli, ir viņai piešķirti no Dieva
šos Dieva vārdus var kaut kur izlasīt? par tiem tituliem...?
Ingars
# Labojis Ingars: 2010.03.23 14:39:33
-Jona-

Daudzi strādā un tiešām - kur bībelē tas ir rakstīts?
Valentīnis
# Labojis Valentīnis: 2010.03.23 14:43:39
atgriežoties pie tēmas
Pareizticīgie var lietot teoloģiski pateizo terminu, jo krieviski ir smuks vārds Богоро́дица , kas ir smukāks kā Богома́терь. pēc Wikipedia
Latviski un Angliski tā nav
citas valodas zinu pārāk pieticīgi maz lai kaut ko secinātu
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.03.23 14:52:36
Ingars
Bībelē tas ir rakstīts precīzi tur, kur rakstīts lai nenicinām nākamās atklāsmes
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.23 14:55:09
-Jona-

Bībelē ir arī rakstīts par viltus praviešiem, par to, ka visas atklāsmes jāpārbauda Dieva Vārda gaismā un vēl nopietns brīdinājums

6 Es brīnos, ka jūs tik drīz novēršaties no tā, kas jūs aicinājis Kristus žēlastībā, un piegriežaties citam evaņģēlijam.
7 Un tomēr cita nav. Ir tikai kādi, kas jūs sajauc un grib pārgrozīt Kristus evaņģēliju.
8 Bet, ja arī mēs vai kāds eņģelis no debesīm jums sludinātu citu evaņģēliju nekā to, ko esam jums pasludinājuši, lāsts pār to!
9 Kā jums jau agrāk esam sacījuši, tā arī tagad vēlreiz saku: ja kāds jums sludina citu evaņģēliju nekā to, ko jūs esat saņēmuši, lāsts pār to!
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.03.23 14:58:59
Ingars

čemodāns ... stacija ... Garabandāle ... Medžugorje ...
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.23 14:59:35
-Jona-

Un vispār, kur rakstīts, lai nenicinām atklāsmes? Precīzu rakstu vietu vari ielikt?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.23 15:01:02
čemodāns ... stacija ... Garabandāle ... Medžugorje ...

Man pietiek ar frāzi - caur Marijas rokām, lai saprastu, ka man tur nevajag braukt.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.23 15:01:45
-Jona-, Ingars
novirzāties no jautājuma. Es tomēr vēlos redzēt Dieva vārdus, kur viņš pašrocīgi piešķir titulus Marijai. Nu, tā - īsi un konkrēti?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.23 15:03:50
masiks [212.93.96.2]

Bāc, vecīt, tu manī izraisi skaudību
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.23 15:05:39
Gnidrologs
Tad jau gods un slava arī nepienākas, jo ne jau Marijas zasluga ir tajā, ka viņu izvēlējās.
Vai tad kuru katru tā varēja izvēlēties?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.23 15:13:50
EM Dievs laika gaitaa ir paraadiijis, ka vinja izveeles nav "treisojamas" ar cilveeka sapraatu... vinjsh meedz izveeleeties gan taisnus un cilveeku meeriem lielus cilveekus, gan vispaar izvilkt kaadu pravieti no auss pilniigi negaidot... tas buutu tukshs nummurs meegjinaat uzmineet aiz kaadiem kriteerijiem Dievs izveelaas to vai citu cilveeku taadai vai citaadai misijai!

Teikt, ka jebkura sieviete vareeja buut - spekulaacija. Teikt, ka Marijai bij kaadas uuberiipashas kvalitaates - atkal... nekaa! Tieshi otraadi, RKB no Dieva izveeles meegjina izpiipeet taadu Mariologjijas uzslaanjojumu, ka maz nelixies.

Dazhreiz ir jaasamierinaas, ka Radiitaajs pats savaa pasaulee dazhkaart ar mums nekonsulteejas un mums neatskaitaas par saviem darbiem!
Valentīnis
# Iesūtīts: 2010.03.23 15:21:54
-Jona-
varbūt nesūti cilvēku uz Garabandālu ir jau tādas svētvietas ko atzīst oficiāli atzīst katoļu baznīca.
Medžugrjē daudz priesteru, daudzi kardināli atzīst, bet no galīgais slēdziens vēl nav zināms
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.23 15:41:20
Dieva klātbūtni var saņemt tepat Latvijā, katrs savā draudzē
moritz :)
# Iesūtīts: 2010.03.23 18:05:04
masiks [212.93.96.2]
Es tomēr vēlos redzēt Dieva vārdus, kur viņš pašrocīgi piešķir titulus Marijai. Nu, tā - īsi un konkrēti?
***
4 Jēzus saka tai: "Kas Man ar tevi, sieva? Mana stunda vēl nav nākusi."
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 143 , pavisam kopa bijuši: 13198