atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi par aklu paklausību valsts likumiem un noteikumiem
viesturs
Iesūtīts: 2007.07.24 19:01:36
Lūdzu jūs izteikt savus viedokļus, par to cik daudz un kādā apmērā būtu jāievēro valsts izdotie likumi un noteikumi! Ir gadijumi kad piemēram akli paklausot kādam noteikumam nekas labs netiek izdarīts!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>
AutorsZiņas teksts
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2007.08.30 16:32:32
Ctulhu
dariijis savus priesterus par brinumdariem - arii dievs taatad.
ar tādu priekšstatu par dievu es nebrīnos, ka tev nav ticības, vēl vairāk, es par to priecājos.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.30 16:40:26
KarotesNav, aplis nekvalificēsies kā dizainēta sistēma.
A par Hello World tāds jautājums. Vai progza būs perfekta, ja nedarbosies gadījumā, ja OS inficēs vīruss?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.30 16:41:47
Ctulhu, kaut ko tu jauc... atkal. Kamdēļ tu mēģini iekš ID iebāzt teoloģiju, ID nav teoloģija un nav nekāds monoteisms un tādus jēdzienus kā "perfekts dizains" nelieto, jo tas ir nedefinējams neformalizējams jēdziens un ID nenodarbojas ar gaisīgām lietām, bet ar formālām hard core lietām - datiem, mateni, IT!
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.08.30 16:43:23
ID nenodarbojas ar gaisīgām lietām, bet ar formālām hard core lietām - datiem, mateni, IT!
Un ieved aksiomātisku pieņēmumu par preeksistējošu saprāta formu, kura ģenēze netiek apskatīta... deus ex?
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.08.30 16:48:28
Sheksna, saprāts nav nekas nenovērojams un extraordinārs! Var novērot dažreiz pat izejot uz ielas! Tā kā pieņemt, ka existē apziņa un saprāts, kas dizainē visādas sistēmas, nav nekas nedabisks un nenormāls.
Tieši šī fenomena izraisītu efektu pētniecība ir ID lauciņš. Kas tad vēl to dara? Neviens. Bet saprātu mēs novērojam, tad kamdēļ būtu tabū novērot un aplūkot saprāta radīto efektu.
Pat Ctulhu piekritīs, ka ja kosmosā kaut kur tusē citas saprātīgas būtnes (subjektīvi es tam neticu) tad drīzāk mēs sastapsimies ar to radītiem efektiem Visumā nekā ar viņiem nepastarpināti. Tad nu sprašivajetsa, tad kad tu lidosi kosmosā un meklēsi marsiešus, vai tev būs matemātisks aparāts kā detektēt saprātu kāmēr tu kriogēnā guli un pac to nevari?
Nu un kā visur zinātnē, kad zinātnieki izgudro kādu jaunu izpētes aparātu, viņi ko dara... tak pabāž zem tā daikta pirmo kas pagadās pa rokai... sevi!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.08.30 16:51:54
> Mulders
OSu var būt izstrādājis cits dizaineris, arī perfektais. NE-perfektais raksta HelloWorldu.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.30 16:54:12
KarotesNav, ok ok... es jautāju, vai mēs par perfektu varam uzskatīt tādu HelloWorldu, kuru sačakarē kāds cits dizainēts/nedizainēts ārējs faktors? Jeb pietiek, ka HelloWorld perfekti atbilst OS instrukcijām, un tas ir pietiekams HelloWorld perfektuma rādītājs?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.30 16:55:18
KarotesNav, jeb... vai fail-safe sistēmas esamība dizainētā sistēmā ir šīs sistēmas perfektuma vai neperfektuma rādītājs! Perfektai sistēmai būs fail-safe sistēmas daļas vai nē - pieņemsim, ka par OS perfektumu neko nezinām!
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.08.30 17:01:41
a_masiks, tagad sapratu! Nu jā, tavs novērojums ir interesants un noteikti būtu labs izpētes materiāls ID sfērā, ja vien mēs ID ņemtu par pilnu, tak pagaidām ID vēl jāpaaugās, lai to pieņemtu kā labu disciplīnu!

functtion getA(int oldA) {
RETURN 3-oldA
}

Tak pačuxtēšu. Efektīvāka un perfektāka ir sekojoša


DIM M[2] = {2,1}
function getA(int oldA) {
return M[oldA]
}

Otrs ir labāks, jo strādā ātrāk! Bet pirmais ir labaks jo paarskataamaaks!

Abaam prasiitos fail-safe paarbaude gadiijumaa ja oldA veertiiba neatbilst saakuma nosaciijumiem!

Šis otrs piegaajiens ir efektiivs trigonometrijaa... sadzenam masiivaa ar 365 elementiem visus siinusus, kosiinusus atteiciigajiem graadiem, izreekjinaam vienreiz, un darba gaitaa lietojam gatavu rezultaatu referenceejoties tikai uz masiiva elementiem, kur funkcijas arguments ir masiiva index!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.30 17:10:34
Ctulhu, bet es jau arii saku ID pats par sevi ir galiigi ne-teologjiska discipliina!

Piekam ID IMPLICĒ vienkāršu hipotēzi, JA Dievs ir klasificējams kā saprātīga būtne un ir dajebkad darbojies šajā Visumā, tad mums ir cerības atrast viņa darbības pēdas izmantojot šo ID metodi. Es gan stipri šaubos ka Dievs iekš DNS ir atstājis ierakstu "Made by God", tamdēļ jautājums par Dizainera identitāti paliek atklāts un nav ID sfērā, bet ir katra paša izvēles jautājums!

Un vienmēr būs cilvēki, kas noraidīs jebkādus argumentus par sistēmu dizainu, ja nevari uzrādīt dizainera telefona nummuru u.c. rekvizītus!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.30 17:13:59
a_masiks, nuja, tas ir mans pirmais gadījums! Tak tā kā tu runāji par programmēšanas bloku, es rakstīju kā formālu funkciju! Pietam teicu jau... datorsistēmās efektīvāks būs otrs, jo masīva elementu access datorā notiek ātrāk nekā vērtību pārraksts!
Jo kad tu savu variantu izjauc pa detaljaam mashiinkodaa tad tas ir shitaads
C=3
B=C-A
A=B

Kur otrs variatns mashiinkodaa noreduceesies uz divaam komandaam

C=A
A=Memory[C]

Piekam memory access ir aatraaks nekaa atnjemshana manupraat (jaaskataas procesora specifikaacijaa kursh aizjem vairaak taktis)
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.30 17:15:51
Kāpēc ne? Ja var atstāt nekam nevajadzīgus pasīvus blokus?
---
Nee nu es jau nezinu, kas es lai vinjam maaciitu kaa dizaineet!
Tak vot tie "pasīvie bloki" kāreiz ir tas prikols, kas šodien Darvinistus no kājām gāž. Nevisai pasīvi tie ir!
Man arī mašīnā ir viena pasīva detaļa, ugunsdzēšamais aparāts! Nekad nav darbojies!
Palasi to rakstu par anemonēm, tieši par to bazars! Ka anemonēs ir mugurkauliniekos izmantotie pasīvie gēni! Tb anemonei tas ir pasīvs, bet tiek izmantots mugurkauliniekos. Jautājums, kā anemonē gēni, kuru jēga ir tikai mugurkaulinieka kontextā?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.08.30 17:20:24
> Ctulhu
Mulders nevarēs novērtēt dizaina perfektumu, bet varēs pateikt, ka tur vispār ir dizains.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.30 17:27:41
Ctulhu, lasi vēlreiz... sekvences, kas ir kontroles introni priekš mugurkauliniekiem. Pēc Darvinistu paradigmas tiem sen jau vaidzēja ar RM driftot, tak nē tie šais miljonos gadu ir gan vienos gan otros saglabājušies nemainīti, kur tur RM palicies? Tātad tomēr kaut kāds mehānisms šo priekš anemonēm nevajadzīgo kodu tomēr saglabā no paaudzes uz paaudzi un neļauj RM uztaisīt info-driftu! Nafig?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.30 17:30:32
Ctulhu, saprāta definīcijas nav, bet vienalga cilvēks intuitīvi spēj noteikt dizainu tomēr! Vismaz cilvēku dizainu! Savukārt, pieņēmums, ka varētu būt saprāts, kuru mēs nespējam detektēt nevajadzētu traucēt nodarboties ar tādu sprāta pēdu meklēšanu, ko varam detektēt! Nu ja virs tevīm karājas kāds saprās, ko tu neredzi, nu nekas... šai gadījumā toč ir vienalga, vai šis nav, vai ir, bet tu to neredzi!
Neredzami unikorni manispēc var existēt, tak ja viņi neizdzer manu viskiju, man viņu existence/neexistence ir irrivalenta!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.30 17:35:00
a_masiks, Objektorientētā programmēšana ir optimizācija pēc citiem parametriem. Tb ja tev atmiņa ir trīs vagoni un maza ķerra, kompja darbības ātrums tāds ka spēj simulēt klimatu reālā laikā... tb resursi līdz lūpai, tad kā pa maslova piramīdu, optimizējam nākamo jautājumu!
OOP bij orientēta uz optimizāciju "atkalzimantošanā"un "maintenance" fāzē, uz izstrādes/testēšanas fāzes rēķina!
Tb ir tādas uzdevumu klases, kur OOP dod ātrāku un labāku risinājumu tieši no maintanances viedokļa!

DNS kāreiz smahivajet uz OOP, jo tur arī ir sistēmu hierarhija, funkciju polimorfisms! Laigan domāju ka iekš DNS ir vēl prikoli ko IT večiem būtu ko mācīties, kaut vai koda duālisms, tb viens un tas pats kods, bet izpildās dažādi atkarībā no kontexta!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.30 17:35:59
Ctulhu, tādējādi, kādai citai saprātīgai būtnei pietiktu emulēt cilvēka saprātu, lai tā tiktu detektēta un potenciāli atvērts komunikāciju kanāls ar cilvēkiem!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.30 17:39:30
Ctulhu, tu atkal izrāvi no kontexta. Ja neredzamie unikorni manu viskiju sāks dzert (lasi, sāks dajebkā ietekmēt pasauli ap mani) tad man viņu existence/neexistence kļūs interesanta un vairs ne vienaldzīga. Tas neimplicē, ka es centīšos viņus iznīcināt vai viskiju viņiem nedot... (moš pats pārstāšu to lietot)
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.30 17:40:12
Ctulhu, nū bet vai tad nebūtu interesanti atrast ka vot "cilvēks" kaut kādu skuiņu uzbūvējis uz Marsa!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.30 17:43:03
Ctulhu, nu tad lūk... tādējādi tev nevajadzētu iebilst pret dajebkāda freimworka, sistēmas, tehnoloģijas izveides, iepazīšanas, kura potenciāli varbūt reiz varētu ļaut tev detektēt Dieva elpu tavā tējā!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 83 , pavisam kopa bijuši: 29514