atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Dievs uzrunā caur forumu (?)
pich_
Iesūtīts: 2010.04.23 16:49:23
Tā kā šis ir luterāņu forums, tad gribētu dzirdēt pašu luterāņu (+ katoļu un neticīgo) domas par blakus tēmā notiekošo .
Dievs uzrunā, vai arī Svētais piedzīvo kādu būtisku emocionālu pārdzīvojumu? Negribētu domāt, ka Svētais būtu kaut ko salietojis...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
a_masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.26 12:13:23
Pavasara balss
Arī izvēlēties ļaunumu un nāvi. - tas TU tā saki. Ibo tie cilvēki nevis izvēlas ļaunumu vai nāvi, bet neizvēlas piebiedroties konkrētam fanu pulciņam. Pie kam šajā pulciņā ir samērā savdabīgi, cilvēka cieņu apdraudoši noteikumi. Ir pamats neizvēlēties.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.26 12:13:35
Jošs Mulders
Patiesi patiesi, man ir pofigs par tiem, kuriem ir pofigs uz dziiviibu, miilestiibu un visu labo...
Bet man gan nav pofigs. Tie būtībā ir cilvēki, kas maldās, vai pat slimi cilvēki. Sekojoši, viņus ir:
1) jāizolē
2) pēc tam jāpārliecina, jāpāraudzina, jāārstē.
Tas ir sakarīgāk par tavu biznesa plānu "atstāt, lai pašmokās / mocīt".

patiesi man nav augonja zheel, ka tas tiek izmests!
Ja augonis nav saprātīgs, tad OK. Pretējā gadījumā - akmens laikmeta medicīna.

Vareetu uzraadiit Genesis staastaa, kuraa vietaa Dievs rada elli?
Nekas nav jāuzrāda. Dievs rada VISU pasauli, un radīdams VISU pasauli, Dievs rada VISAS iespējas to ietekmēt.
Tas ir kā datorspēles programmēšana, programmētājs nosaka pilnīgi visu, un nekāda pārsteiguma viņam nav. Protams, ja viņš ir Ideāls Programmētājs, kā tas arī ir mūsu gadījumā.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.26 12:15:08
Neizveloties dzivibu cilveks automatiski izvelas navi, jo nekā pa vidu nav
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.26 12:15:54
Pavasara balss
Ja tie APZINĀTI izvēlas ļauno, nāvi un anihilāciju,
Jā, atslēgvārds pareizs!
Tikai, neviens au APZINĀTI to neizvēlas. Musulmaņi tāpat domā, ka viņi ir izvēlējušies patieso ceļu. Tā domā jebkurš savā ticībā.
a_masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.26 12:16:42
Jošs Mulders
Vairaak gan izskataas, ka Dievs tevi mieriigi ignoree Taakaa kursh te existee un kursh nee... tas veel buus interesants muuzhiibas jautaajums

Arī tu sevi identificē ar Dievu? Naba neatšņorēsies? nu.... visas cerības iekārtot tevi vienā palātā ar Svēto. Monologs kļūs par dialogu... var būt...
a_masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.26 12:17:52
Svētais
Kad tu pēdējo reizi izvēlējies piedzimt? (tīri fizioloģiski, nevis pamosties no pohām)
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.26 12:17:55
Svētais
Neizveloties dzivibu cilveks automatiski izvelas navi, jo nekā pa vidu nav
Jā, tikai tas izvēles mehānisms jums tāds dīvains. Tas ir līdzīgs loterijai, jāizvēlas uz dullo.
Visi jau domā, ka izvēlas dzīvību, visi - kristieši, krišnaīti, musulmaņi, budisti, pat materiālisti (piem, Ctulhu domā, kā padarīt cilvēku nemirstīgu, un tāpēc izvēlas tehnoloģiju ceļu).
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.26 12:23:02
Arī tu sevi identificē ar Dievu? Naba neatšņorēsies? nu.... visas cerības iekārtot tevi vienā palātā ar Svēto. Monologs kļūs par dialogu... var būt...
Es gan nav Dievs, piekam man tevi ignoreet ir pagruuti Shobriid visai reaals frukts man raadies! Es jau arii tikai ironizeeju par to, ka Dievs tevi ignoree... tava existence vien pieraada, ka vinjsh tevi neignoree!

Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.26 12:24:21
a_masiks [212.93.96.2]
Es neizvēlējos kad un kur piedzimt, bet piedzimstot man tika dota izvēle izvēlēties dzīvību un nāvi. Jēzus ir mūžīgā dzīvība, grēks ir nāve. Es izvēlos Jēzu.

EzītisMiglā
Nav nekādas loterijas. Dievs sūta dēlu, es ticu viņam, mani grēki ir piedoti. Caur ticību iemantoju mūžīgo dzīvību. Daru labu, mīlu Dievu, esmu ikdienas sadraudzībā ar SG, eju uz debesīm. Kas var būt labāks par šo ?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.26 12:29:19
Svētais
Nav nekādas loterijas. Dievs sūta dēlu, es ticu viņam, mani grēki ir piedoti.
Nuja, tu tici, ka šitā tava loterijas biļete ir īstā. Citi atkal tic, ka Allāha biļete ir īstā, bet tavējā nav.
Tāpēc es to saucu par loteriju, ka nav iespējams pārbaudīt, kura ir īstā biļete, bet jānotic uz vārda.

Daru labu, mīlu Dievu, esmu ikdienas sadraudzībā ar SG, eju uz debesīm. Kas var būt labāks par šo?
Apziņa, ka neviens nekur mūžīgi necieš, kamēr tu tur debesīs sadraudzējies.
a_masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.26 12:32:29
Jošs Mulders
nu... sākām jau runāt par tjipa: "realitaate, ko var ignoreet, nav realitaate!"....

acīm redzot - ignorance vēl nav pamats neexistencei.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.26 12:33:53
EzītisMiglā
Var pārbaudīt, ja ir SG. Jo SG dod liecību par Jēzu un par praviešu Rakstiem. Neticīgajiem nav SG, un tapēc tie maldās, tas gan taisnība.

Es neesmu tiesnesis. Ja Dievs mani izglābj un var caur mani izglābt citus, tad es ar šo apziņu kalpoju Dievam. Ja es nesīšu visas pasaules grēku ar apziņu, ka kāds cietīs ellē, tad tas mani nomāks tādā mērā, ka pazaudēšu savu ikdzienas prieku un sadraudzību ar Kungu. Tāpēc nav pareizi to nest. Tu ar nenes, kam tev šī apziņa? Tici uz Jēzu, iegūsti mūžīgo dzīvību, paļaujies uz Dievu, uzticies Viņam. Ko tev lauzīt galvu par to, ko tu nevari saprast?
a_masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.26 12:34:16
Svētais
Jēzus ir mūžīgā dzīvība, grēks ir nāve. Es izvēlos Jēzu .

nu un ja izrādās, ka mūžīgā dzīvība ir Muhameds? Būsi kautkā tā stulbi kļūdījies. Ij tu uzskatīsi, ka būs taisnīgi tevi nah sūtīt uz elli?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.26 12:36:33
a_masiks [212.93.96.2]
Jēzus ir patiesība, un Svētais gars dod liecību. Tāpēc nekas neizrādīses . esmu jau pietiekoši iepazinis Jēzu, lai zinātu kāds viņš ir kā persona. Tāpēc sorry...
a_masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.26 12:37:37
Svētais
Tu ar nenes, kam tev šī apziņa? Tici uz Jēzu, iegūsti mūžīgo dzīvību, paļaujies uz Dievu, uzticies Viņam. Ko tev lauzīt galvu par to, ko tu nevari saprast?

Taisnīguma un patiesuma vārdā. Ja TasKungs ir taisnīgs pret mani - viņam jābūt taisnīgam pret visiem. Ja pret visiem, vai pat pret mazu cilvēku saujiņu viņš nav taisnīgs, ir nežēlīgs un ļauns - nav PAMATA uzskatīt, ka tāds viņš nebūs arī pret mani. Ibo - ar ko gan TU vai es esam labāki par tiem, kas vārīsies darvas katlos?
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2010.04.26 12:38:24
Svētais
Var pārbaudīt, ja ir SG. Jo SG dod liecību par Jēzu un par praviešu Rakstiem.
Tā ir cirkulārā loģika, jeb atsaukšanās pašam uz sevi. Katros Rakstos un mācībā ir kaut kas, kas darbojas un piepildās, utt.
Tāpēc katra ticība savās robežās vienmēr iziet savu visstingrāko pārbaudi.
a_masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.26 12:39:18
Svētais
Jēzus ir patiesība, un Svētais gars dod liecību. Tāpēc nekas neizrādīses

Muhameds arī. Tāpēc izrādīsies. Sorry! (tu sevi vienkārši māni un grūd grēkā un nāvē, pats pēc savas brīvas gribas, ak, wai, wai...)
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.26 12:42:13
a_masiks [212.93.96.2]
Mēs neesam ne ar ko labāki. Dievs mums piedod, jo ticam Jēzum, kas mūsu vietā izcietis sodu. Tas ir arī viss. Ja neticam, tad gan samaksājam par saviem grēkiem. Jo Dievs taisno uz ticības pamata Jēzum. Tur nav nekāda paša nopelni vajadzīgi, kā vien ticība Glābējam.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.26 12:42:55
EzītisMiglā
Ja nav SG, tad piekrītu tam, ko saki, bet ticīgajiem ir SG, un neticīgajiem to nesaprast, kas tas ir , un kā tas ir .
a_masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.26 12:49:04
Svētais
Dievs mums piedod, jo ticam Jēzum, kas mūsu vietā izcietis sodu. Tas ir arī viss. Ja neticam, tad gan samaksājam par saviem grēkiem. Jo Dievs taisno uz ticības pamata Jēzum. Tur nav nekāda paša nopelni vajadzīgi, kā vien ticība Glābējam.

nu redzi. Piedod nevis tāpat vien, bet tāpēc, ka nolaižam biksītes...
Attiecīgi - nenolaidīsi biksītes- nepiedos! Merkantīls barteris no abām pusēm.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 141 , pavisam kopa bijuši: 25312