atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Dievs uzrunā caur forumu (?)
pich_
Iesūtīts: 2010.04.23 16:49:23
Tā kā šis ir luterāņu forums, tad gribētu dzirdēt pašu luterāņu (+ katoļu un neticīgo) domas par blakus tēmā notiekošo .
Dievs uzrunā, vai arī Svētais piedzīvo kādu būtisku emocionālu pārdzīvojumu? Negribētu domāt, ka Svētais būtu kaut ko salietojis...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
a_masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.26 11:48:53
Pavasara balss
Nu, kaut vai aiz to, ka sākotnēji, kad Dievs bija beidzis radīšanu, viņš novērtēja to kā labu. Labs nevar būt tāds, kurā nepārtraukti ir savstarpēji radītas ciešanas, jo tas būtu pretrunā ar Dieva būtību - Labumu.

Nope. Labums ir dialektiskais pāris sliktumam. Salīdzinot ar KO Dievs atzina pasauli par labu? Jeb atzīt par labu - tā ir tukša Dieva pļāpāšana, ja jau nav kaut kas slikts, kas būtu pretstatā?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.26 11:50:32
a_masiks,

Sorry, tu to sauc par atgaadinaashanu - reaali tas ir personiigaa pasaules skatiijuma projiceeshana - un nespeeja samierinaaties, ka kaadam dziiviiba un miilestibia ir svariigaaka par tavu iedomaato realitaates sajuutu!

Krisiteshu realitaate ir dziiviiba un miilestiiba...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.26 11:51:25
Pavasara balss
Nu, kaut vai aiz to, ka sākotnēji, kad Dievs bija beidzis radīšanu, viņš novērtēja to kā labu. Labs nevar būt tāds, kurā nepārtraukti ir savstarpēji radītas ciešanas, jo tas būtu pretrunā ar Dieva būtību - Labumu.
Ir viena atbilde - piem, trenažieris, apmācības komlplekss, arī ir labi, kaut arī nav domāti izpriecām un dzīves baudīšanai.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.26 11:52:10
Jošs Mulders
Krisiteshu realitaate ir dziiviiba un miilestiiba...
... un pofigs par tiem, kas mūžīgi cieš ellē.
a_masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.26 11:52:28
Pavasara balss
Un.... ar ko salīdzināsi ciešanu neesamību, ja ciešanu nav? lai teiktu - pasaule bija bez ciešanām - ciešanām ir JĀBŪT...
Vot mēs tagad visu laiku dzīvojam bez Gravicapas. Tas ir labi, vai tas ir slikti? Jeb tas ir vienalga? Tikai tad, kad mums būs Gravicapa - mēs varēsim salīdzināt : kad bija labāk, un kad bija sliktāk...
Pavasara balss
# Iesūtīts: 2010.04.26 11:54:08
EzītisMiglā
... un pofigs par tiem, kas mūžīgi cieš ellē.
NAV pofigs. Tieši tāpēc kristieši, cik nu spēj, jēdz un prot, cenšas parādīt to glābšanas laivu, kas izrauj no tās straumes, kura rauj uz elli.
a_masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.26 11:55:07
Jošs Mulders
Aiz ko uzstāj, ka realitātes sajūta nav reāla, bet mīlestības sajūta ir pat ļoti reāla (tb - reāls ir mīlestības objekts?)? Abi takā būtu viena pūžņa tarakāni katra subjekta galvā, nevis kādā objektīvā piramīdā, vai mākonī...
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.04.26 11:56:09
... un pofigs par tiem, kas mūžīgi cieš ellē.

Kaa jau teicu - Evolucionisti redz elli, Kristieshi Paradiizi

Kaa mees redam jau SHAJAA dziivee ieziimeejas shii nepaarvaraamaa robezha... vinji nevar nonaakt pie mums un mees nevaram pie vinjiem! Vinji miil, to kas rada elli un kas ir ellee, mees miilam, to kas rada Paradiizi un ir Paradiizee

Vinji noraida taadu Dievu, kas nemiil Elli, bet miil Paradiizi, bet muusu Dievs ir taads, kas niist Elli un Naavi un Greeku, bet miil Dziiviibu, Miilestiibu un Paradiizi

Jeb savaadaak... Vieni miil naidu, otri miil miilestiibu
Pavasara balss
# Iesūtīts: 2010.04.26 11:56:59
a_masiks [212.93.96.2]
lai teiktu - pasaule bija bez ciešanām - ciešanām ir JĀBŪT...
Vai tai brīdī, kad esi laimīgs (ja kādreiz esi vispār bijis), tev vēl ir vajadzīgs analizēt un salīdzināt - sak, kāpēc esmu laimīgs, vai varbūt es varu būt vēl laimīgāks? Tu vienkārši tāds esi, un tev nemaz nav jādomā par ciešanām un nelaimēm, lai spētu justies laimīgs.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.26 11:59:33
Pavasara balss
Par tiem, kas palika ārpus glābšanas laivai, IR pofigs.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.26 11:59:53
Aiz ko uzstāj, ka realitātes sajūta nav reāla

Eee "realitaates sajuuta" ir vaardi Kas tikai tavaa subjektiivajaa interpetaacijaa ir tava realitaate. Uzstaaju aiz to, ka nedziivoju tavaa realitaatee, un kaa redzi visai labi dziivoju, piekam paarstaavu to cilveeces dalju, kas nedziivo ar tavu "realitaates sajuutu".
Taadjeeaadi - realitaate, ko var ignoreet, nav realitaate!

bet mīlestības sajūta ir pat ļoti reāla (tb - reāls ir mīlestības objekts?)? Abi takā būtu viena pūžņa tarakāni katra subjekta galvā, nevis kādā objektīvā piramīdā, vai mākonī...
Atkal... pameegjini miilestiibu, dziiviibu un labo ignoreet... un paskatiisimies kur tevi tas aizvediis
a_masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.26 12:01:16
Pavasara balss
Nē, neanalizēju, taču jūtos diferenti, nekā tad, kad esmu bēdīgs. Ar ko arī atšķiru vienu no otra. Ij varu pagalvot - te esmu bēdīgs, bet te- laimīgs. Ja nav šo atšķirību - nav pat definīcijas šiem stāvokļiem.
Ja tu neprārtraukti būtu laimīga. Monotoni un vienmērīgi, mūžīgi. Vai tu spētu pateikt - vai esi laimīga? Un kad esi laimīgāka? Un kas IR laime?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.26 12:01:28
Jošs Mulders
Kaa jau teicu - Evolucionisti redz elli, Kristieshi Paradiizi
Jā, vieni redz Pēterīša konfektes, bet otri uz mieta uzsprausto Anniņu.
Un tie otrie ir nejēgas, ka nedomā tikai par konfektēm.

muusu Dievs ir taads, kas niist Elli un Naavi un Greeku,
... kurus visus pats ir radījis.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.26 12:02:56
Par tiem, kas palika ārpus glābšanas laivai, IR pofigs.

Patiesi patiesi, man ir pofigs par tiem, kuriem ir pofigs uz dziiviibu, miilestiibu un visu labo... Es patiesi nemiilu greeku, naidu, ljaunumu visu to, kas ir apziimeejams ar vienu vaardu "elle"... Protams, shobriid es neredzu skaidri nedz elli nedz paradiizi, tikai varu miglaini nojaust sho robezhu... tachu Dievam shis skatiens ir tiirs un nesamiglots, taakaa... ja es arii nezinu kur augonis saakaas un kur beidzaas, kur ir dziiva miesa, tad man nav shaubu ka Aarsts zin kur griezt... un patiesi man nav augonja zheel, ka tas tiek izmests!
a_masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.26 12:02:56
Jošs Mulders
Taadjeeaadi - realitaate, ko var ignoreet, nav realitaate!

Tieši tas pats. Nu un tad? Tjipa - es Dievu mierīgi ignorēju. Viņš NAV realitāte. Pēc tava paša definīcijas, odnako.
a_masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.26 12:04:58
Jošs Mulders
Atkal... pameegjini miilestiibu, dziiviibu un labo ignoreet... un paskatiisimies kur tevi tas aizvediis
niansīte. Suņa sūds nav Dievs, lai gan Dievs ir visur esošs. Tieši tāpat arī mīlstība (kas ir bioloģiska emocija) un dzīvība (kas ir bioloģisks process) labais (kas ir cilvēka priekštats) - nav Dievs.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.26 12:07:09
Jā, vieni redz Pēterīša konfektes, bet otri uz mieta uzsprausto Anniņu.
Un tie otrie ir nejēgas, ka nedomā tikai par konfektēm.


Patiesi mana apzinja nekaveejas pie "uz mietiem uzspraustaam Anninjaam" Kaapeec tava izteele to taa ziimee?

... kurus visus pats ir radījis.
Vareetu uzraadiit Genesis staastaa, kuraa vietaa Dievs rada elli?
Pavasara balss
# Iesūtīts: 2010.04.26 12:10:22
EzītisMiglā
Par tiem, kas palika ārpus glābšanas laivai, IR pofigs.
Ja tie APZINĀTI izvēlas ļauno, nāvi un anihilāciju, tad man viņu ir ļoti žēl, bet izdarīt es tur neko nevaru, jo cilvēki savā izvēlē ir brīvi. Arī izvēlēties ļaunumu un nāvi.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.26 12:11:36
Tieši tas pats. Nu un tad? Tjipa - es Dievu mierīgi ignorēju. Viņš NAV realitāte. Pēc tava paša definīcijas, odnako.

Vairaak gan izskataas, ka Dievs tevi mieriigi ignoree Taakaa kursh te existee un kursh nee... tas veel buus interesants muuzhiibas jautaajums

Taa nu mees katrs izveelamies kaut ko ignoreet... Tik shkjiet tevi vairaak uztrauc, ka tiek ignoreets tavupraat tik svariigaa realtiaate par apeeshanu...
Svētais
# Labojis Svētais: 2010.04.26 12:12:06
Vo vo. Cilveks jau izvelas, nevis Dievs piespiež. Tu izvelies navi vai dzīvību Dievs saka.Ja kads nezin pareizo atbildi, Dievs pasaka priekša izvēlies dzīvību
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 44 , pavisam kopa bijuši: 26254