atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kāpēc Dievs saudzē velnu?
piiich
Iesūtīts: 2010.03.30 11:51:44
Vienā no manām diskusijām aizgāja runas līdz tam, ka velns vēl joprojām pastaigājas starp mums, dara savas nelietības, bet Dievs viņu līdz galam nesoda.
Divas reizes tas esot darīts, bet ellē velns tik un tā nav ieslēgts.
Mana versija ir tāda- Dievam ir izdevīgi neieslēgt velnu ellē, jo pretējā gadījumā uz zemes parādītos līdzīgi apstākļi kā paradīzē, un tad kristiešiem pazustu motivācija tiekties uz šiem nākotnes labākajiem apstākļiem.
esot nolikta tiesas diena, kad velns tiks pavisam sodīts, bet to var neņemt vērā, jo tik pat labi tas var notikt pēc bezgalīgi ilga laika.

jautājums- kāpēc Dievs nesoda velnu, ja viņš to var izdarīt un kam tas ir izdevīgi?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.03.30 15:46:55
Tēma ir cita - kāpēc nevar iznīcināt Velnu?

Atbilde, taapeec ka tad daudzi ietu bojaa kopaa ar Velnu!

Tas NOTIKS, bet tad, kad attieciigais daudzums cilveeku buus izglaabti, un palikushi vairs buus tikai tie, kas grib SkyNet intefeisus un implementaaciu kaa dalju no sevis patureet!
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.30 15:47:31
EzītisMiglā
kāpēc nevar iznīcināt Velnu?

Nu acīmredzot negrib. Lai pieminam Ījaba grāmatu, kur redzams ka Velns darbojas kā testa programma, kas testē subjekta un Godneta savienojuma kvalitātes dažādos apstākļos. Pēc tam noziņo Tam Kungam rezultātus.. un tas bišķi pamaina softu.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.30 15:51:30
Jošs Mulders
Atbilde, taapeec ka tad daudzi ietu bojaa kopaa ar Velnu!
Kāpēc? Es taču parādīju vienu veidu, kā elementāri Velnu atslēgt.
Kur tur kādam jāiet bojā, turklāt vēl daudziem?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.30 15:52:28
incognito
Es domāju, drīzāk atbilde būtu, ka Velns ir vajadzīgs, jo citādi būtu ierobežota brīvā griba. Cilvēki nevarētu izvēlēties ļauno.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.30 15:54:40
Kāpēc? Es taču parādīju vienu veidu, kā elementāri Velnu atslēgt.
Kur tur kādam jāiet bojā, turklāt vēl daudziem?


Neparaadiiji! Tu taa arii nepateici ko dariit ar izvarotaaju kas guust baudu no meiteniishu izvaroshanas? Dzeest vinja atminju?

Tu paaraak piekjeeries SkyNet un softa liidziibai, tev jaatgriezhas pie cilveeka un to kaa cilveeks operee un ietekmeejas pac no saviem leemumiem un aareejas infas!

Nepaarveert liidziibu par aktualitaati! SkyNet bij tikai liidziiba, lai tev demonstreetu logjisku meta-SB iespeejamiibu, kas parazitee uz citu SB nodeem!
incognito
# Labojis incognito: 2010.03.30 15:55:10
EzītisMiglā
Nafig tā Brīvā Griba ir vajadzīga. Turklāt daudzu kristiešuprāt, cilvēkam nemaz nav Brīvas Gribas, jo pats saviem spēkiem izvēlēties interfeisus tas nespēj...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.30 15:58:59
incognito,

Tas jau tas punkts, ka greeks overraido un pakljauj briivo gribu, liidziigi kaa alkaholikjis vai narkomaans GRIB alkaholu un narkotikas... Tachu jebkrush narkologs tev pateiks, ka nav iespeejams izaarsteet "ar speeku"... pirms pac slimnieks nav sapratis savu staavokli un piekritis paliidziibai... shii piekritiiba ir tikai pirmais solis, taa nav pati paliidziiba, bet tas ir essenciaals un neviens cits vinja vietaa to nevar izlemt...

Taapeec Dievs nepaartraukti runaa... lai tajos retajos briizhos, kad dzeeraas ir skaidraa, vinjsh sadzirdeetu briidinaajumus, aicinaajumus, mudinaajumus, draudus whatever is needed... lai cilveeks atgrieztos...
Luuk un kad vinjsh saprot savu staavokli (tam domaata bausliiba) tad vinjsh var saukt peec paliidziibas un to sanjemt no Dieva...

bet Dievs darbojas jau pirms tam... iespeejams ka leemums paartraukt dzert naak vienaa briidii, bet tas ir summa visiem ieprieksheejiem aicinaajumiem, kad tie ir sasniegushi kritisko masu!
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.30 16:05:51
masiks [212.93.96.2]
Viņam bija vara līdz brīdim, kad piedzimu no augšienes. Sātans nevar mani ne uz ko piespiest, bet es varu pakļauties viņa kārdinājumam. Taču viņam nav tiešā veidā vara pār mani un mani viņš nevar ne uz ko tiešā veidā piespeist.

begrecigs nav neviens cilvēks, bet varu Jēzus ir devis ticīgajam savu un tai skaitā varu pār velnu.
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.30 16:06:54
Jošs Mulders
Vēl jau paliek jautājums par to, kurš šitik gļučīgu sistēmu uzprojektēja... tas ir kā ar windows vista - izmet tirgū sūdīgu programmu un skatās, kas būs. Izrādās - tiešām sūdīga un tad avrālā režīmā jālaiž ārā patchi un labojumi.
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.30 16:08:16
Svētais
Bet ja tu atteiktos no Jēzus, tad taču Sātans varētu tikt tev klāt?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.30 16:09:56
incognito
jā, tad gan, bet tas ir mana vara atteikties vai nee.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.30 16:10:38
incognito, Briivas Gribas faktors!

Altenratiiva ir robotu pasaule, kuraa nav iespeejama miilestiiba, jo miilestiiba bez briivas gribas nedarbojas!
incognito
# Labojis incognito: 2010.03.30 16:16:31
Jošs Mulders
Nu un Tas Kungs ir darbojies kā tāds zinātnieks, kas redzēdams, ka eksperimenta statistiskais rezultāts būs ka random ģenerēto dvēseļu 30% nonāks paradīzē un 70% - ftopkā, bez sirdsdēstiem nospieda SART pogu.
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.30 16:17:06
Svētais
Nu, piemēram, ja Tev piedāvātu pāriet zem islama zaļajiem karogiem...
pich_
# Labojis pich_: 2010.03.30 16:18:49
Jošs Mulders

tad kas ir brīvā griba?
tu taču zini par tām auto sacīkstēm tuksnesī, kur mašīnai pašai bez cilvēku līdzdalības jāpieņem lēmums pa kuru pusi apbraukt šķērsli un kā ātrāk tikt līdz finišam- vai mašīnai/robotam ir brīvā griba?
softu mašīnai uztaisīja cilvēks, bet lēmumus pieņem mašīna.

ir/nav?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.30 16:26:04
incognito
reiz atradis patieso Dievu, ne pie viena cita viars neversisie, jo parejie ir elki.
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2010.03.30 16:26:16
Jošs Mulders
Tu taa arii nepateici ko dariit ar izvarotaaju kas guust baudu no meiteniishu izvaroshanas? Dzeest vinja atminju?
Nu tad atkal no sākuma:
Kas ir Velns??? Būtne vai daļas no cilvēku atmiņas?

Tu paaraak piekjeeries SkyNet un softa liidziibai
Cita līdzība:
Velns - rūdīts gangsteris, bandīts, arī vēl hipnotizētājs.
Cilvēki - mazi bērneļi.

Pašlaik mums ir:
1) Velns kā atsevišķa būtne
2) Velna radītie hipnozes tēli bērnu smadzenēs, t.i. IBI.

Būs:
1) Velns cietumā.
2) Bērniem visi IBI nomainīti pret Dieva, bet bērniem pašiem liekas, ka nav mainījušies

Tā arī nepamanīju, kāpēc bērniem būtu jāmirst...


Nepaarveert liidziibu par aktualitaati!
Tā jums ir milzīga problēma- jūs vienmēr līdzībās piemirstat Dieva visspēcību.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.30 16:28:38
Jošs Mulders
Tas jau tas punkts, ka greeks overraido un pakljauj briivo gribu, liidziigi kaa alkaholikjis vai narkomaans GRIB alkaholu un narkotikas... Tachu jebkrush narkologs tev pateiks
... te atkal nav piemēra, kāpēc neiznīcināt to SB, kas tur ārpusē visus čakarē.
incognito
# Labojis incognito: 2010.03.30 16:49:06
Nu vēl viena iespēja, kāpēc Dievs neiznīcina Velnu, būtu, ka Velns ir Viņa paša daļa. Ka orģināli nav bijusi Trīsvienība, bet tā sakot Četrvienība. Stāsts par Kainu un Ābelu ataino konfliktu debesīs, kur Ābels simbolizē Kristu, Tēva jaunāko dēlu, bet Kains - vecāko, Sātanu.
Patiešām, Dievs, kāds atklāts Bībelē, nav tikai summum bonum. " Es, kas radu gaismu un veidoju arī tumsību, kas dod svētību, bet arī ļaunu; Es esmu Tas Kungs, kas visu to dara!" (Jes.45:7)
Dievs nav labs, viņš ir pilnīgs. (Mat.5:48) Ļaunums nav kaut kas "cits", tā ir pilnības daļa.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.30 16:51:20
" Es, kas radu gaismu un veidoju arī tumsību, kas dod svētību, bet arī ļaunu; Es esmu Tas Kungs, kas visu to dara!" (Jes.45:7)

Dievs visu ko dara dara ar zinamu motivaciju, bet tā nav viņa būtība vai raksturīpašība, piem. darīt ļaunu.

Un Dievs ir labs un ir pilnīgs.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 59 , pavisam kopa bijuši: 21038