atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kāpēc Dievs saudzē velnu?
piiich
Iesūtīts: 2010.03.30 11:51:44
Vienā no manām diskusijām aizgāja runas līdz tam, ka velns vēl joprojām pastaigājas starp mums, dara savas nelietības, bet Dievs viņu līdz galam nesoda.
Divas reizes tas esot darīts, bet ellē velns tik un tā nav ieslēgts.
Mana versija ir tāda- Dievam ir izdevīgi neieslēgt velnu ellē, jo pretējā gadījumā uz zemes parādītos līdzīgi apstākļi kā paradīzē, un tad kristiešiem pazustu motivācija tiekties uz šiem nākotnes labākajiem apstākļiem.
esot nolikta tiesas diena, kad velns tiks pavisam sodīts, bet to var neņemt vērā, jo tik pat labi tas var notikt pēc bezgalīgi ilga laika.

jautājums- kāpēc Dievs nesoda velnu, ja viņš to var izdarīt un kam tas ir izdevīgi?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.30 16:52:41
incognito
Tas jau tas pats variants ar Velnu kā Dieva kalpu.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.30 16:53:15
Svētais
Es, kas radu gaismu un veidoju arī tumsību, kas dod svētību, bet arī ļaunu; Es esmu Tas Kungs, kas visu to dara!

dod arī ļaunu
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.30 16:56:11
EzītisMiglā
Jā, bet jānoskaidro motivacija, tad var saprast kāpēc tas tā ir darīts! Un tas ir svarigakais, nevis pats par sevi tas ko cilveks ir sanemis.!
pich_
# Iesūtīts: 2010.03.30 16:57:58
pašos pirmssākumos, kad nebija nekā- tad taču nebija ļaunums. no kurienes sliktie gari un velns guva informāciju par ļaunumu? sanāk, ka no paša Dieva
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.30 17:01:32
pašos pirmssākumos, kad nebija nekā- tad taču nebija ļaunums. no kurienes sliktie gari un velns guva informāciju par ļaunumu? sanāk, ka no paša Dieva

Sanāk tā, ka grūti noticēt, ka radīta būtne ir ar pilnīgi neatkarīgu gribu un var šo gribu izmantot tā kā vēlās vai nu uz labu vai nu uz ļaunu. Dievu vainot par to, ka velns ir izvēlējies līdzināties Dievam un but tā kā viņš būtu muļķigi, jo viņš jau iekaaroja to visu labo kas bija Dievā.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.30 17:02:08
pich_
Dievs, radot pasauli, gan šo, gan daudzas citas, radīja arī iespēju izpausties ļaunumam.
Tad viņš radīja būtnes, kuras var izvēlēties būt ļaunas.
pich_
# Iesūtīts: 2010.03.30 17:04:53
EzītisMiglā
radot pasauli, gan šo, gan daudzas citas

ne pa tēmu, bet pastāsti sīkāk
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.30 17:06:55
EzītisMiglā
Tas jau tas pats variants ar Velnu kā Dieva kalpu.

Gluži tā vis nav. Jo ja Velns ir viena no Dieva izpausmēm, tad jābūt arī ceļam, kā iepazīt visu Dieva pilnību caur šo izpausmi. Resp., kvalitatīvam sātanismam.
Vispār, ja apdomājas, Bībele ir pilna ar norādēm uz konfliktu Dieva personā un alkām to atkal savienot vienotā veselumā. Stāsts par pazudušo dēlu jau ko vien ir vērts.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.30 17:08:57
Vispār, ja apdomājas, Bībele ir pilna ar norādēm uz konfliktu Dieva personā un alkām to atkal savienot vienotā veselumā

Tā nav, vienkārši nav atklāsmes par Dievu.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.30 17:09:11
Svētais
Sātans nevar mani ne uz ko piespiest, bet es varu pakļauties viņa kārdinājumam. Taču viņam nav tiešā veidā vara pār mani un mani viņš nevar ne uz ko tiešā veidā piespeist.

Nu, Sātans jau arī mani nevar piespiest pakļauties viņa kārdinājumiem. Ja nu vienīgi spamošanai LELBa forumā... tad ar ko gan tu, atdzimušais, atšķiries no pārējiem ļaudīm? Nav jau nekādas īpašas atškirības tavās un citu cilvēku attiecībās ar Zātanu....
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.30 17:09:33
Gnidrologs
Kā reizi motivācijai ir galvenā nozīme.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.30 17:09:43
pich_
Tas vairāk no austrumu reliģijām, par bezgalīgi daudzajām pasaulēm.
Kristiešiem ar nav teikts, ka šī ir vienīgā pasaule.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.30 17:10:21
incognito
Jo ja Velns ir viena no Dieva izpausmēm, tad jābūt arī ceļam, kā iepazīt visu Dieva pilnību caur šo izpausmi.
Pietiek, ja caur šo izpausmi cilvēks saprot, ka ceļš nav pareizais.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.30 17:11:25
masiks [212.93.96.2]
Atškirība ir starp to, ka esmu atzinis Jēzu par Kungu, tajā brīdī piedzimis no augšienes. Manī dzīvo jauns cilvēks-jauns gars. Tū esi "vecais" cilvēks. Un nav runa par musu miesam arejo veidolu, jo tas mums vienads un vienadi mirs, bet runa ir par to, kas mes esam pec butibas un mes esam gars, nevis miesa.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.30 17:14:38
Svētais
Dievu vainot par to, ka velns ir izvēlējies līdzināties Dievam un but tā kā viņš būtu muļķigi, jo viņš jau iekaaroja to visu labo kas bija Dievā.

Paga.... tad jau iekārot un vēlēties to LABO, kas ir Dievā - nozīmē kļūt ļaunam, tjipa Sātanam?

A..... a vai tad kristieši vismaz necenšas līdzināties savā labumā ar savu Dievu??????? Ak, šausmas... vai viņi maz zin, ko tas nozīmē????
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.30 17:17:21
Svētais
Atškirība ir starp to, ka esmu atzinis Jēzu par Kungu, tajā brīdī piedzimis no augšienes. Manī dzīvo jauns cilvēks-jauns gars.

nu labi, ok! Tevī dzīvo jauns tarakāns, manī - vecs. Bet tas ir pofig, jo nenorāda kādu citādu pozīciju pret Sātanu, jo tieši par pozīciju pret Sātanu bija jautājums....
incognito
# Labojis incognito: 2010.03.30 17:24:48
EzītisMiglā
Pietiek, ja caur šo izpausmi cilvēks saprot, ka ceļš nav pareizais.

Tur jau ir tā fiška, ka arī tas ceļš ir pareizais. Nu piemēram.. iedomājies cilvēku, kas strādā par spīdzinātāju, izkopj savas spējas un prasmes nodarīt citam cilvēkam pēc iespējas lielākas sāpes, to nenogalinot. Un, to darot, gūst atziņas par grēku, piedošanu un tā tālāk.
Senie Izraēla karavadoņi, man liekas, sekoja šim Dieva Sātaniskajam aspektam, iekarojot svešas pilsētas un nogalinot tur visu, kas kustas.
Vai krustneši. Vai konkistadori.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.30 17:25:51
incognito
Līdz mīlestībai viņi tak netika
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.30 17:26:03
masiks [212.93.96.2]
Iekārot būt kā Dievs velna izpratnē nozīmē piesavināties Dieva godu.( Jes.14.nod.)

Būt līdzīgam o kristiešu izpratnes ir līdzināties viņa dabai un raksturam.

Mana pozīcija pret sātanu ir nesalīdzināmi pārāka par tavu. Jo es esmu Jēzū Kristū, ar mani ir trīspusēja derība slēgta. Dievs, Jēzus un es. Man ir dota vara Jēzus vārdā padzīt velnu no manas dzīves, un viņš bēg no manis.
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.30 17:26:28
EzītisMiglā
Iespējams, ka Dievu var iepazīt arī citādi, ne tikai caur mīlestīu.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 65 , pavisam kopa bijuši: 20680