atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kāpēc Dievs saudzē velnu?
piiich
Iesūtīts: 2010.03.30 11:51:44
Vienā no manām diskusijām aizgāja runas līdz tam, ka velns vēl joprojām pastaigājas starp mums, dara savas nelietības, bet Dievs viņu līdz galam nesoda.
Divas reizes tas esot darīts, bet ellē velns tik un tā nav ieslēgts.
Mana versija ir tāda- Dievam ir izdevīgi neieslēgt velnu ellē, jo pretējā gadījumā uz zemes parādītos līdzīgi apstākļi kā paradīzē, un tad kristiešiem pazustu motivācija tiekties uz šiem nākotnes labākajiem apstākļiem.
esot nolikta tiesas diena, kad velns tiks pavisam sodīts, bet to var neņemt vērā, jo tik pat labi tas var notikt pēc bezgalīgi ilga laika.

jautājums- kāpēc Dievs nesoda velnu, ja viņš to var izdarīt un kam tas ir izdevīgi?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.30 17:29:29
incognito
Vispilnīgāk - ar mīlestību.
incognito
# Labojis incognito: 2010.03.30 17:31:41
EzītisMiglā
Varētu būt, ka mīlestības ceļš ir vispatīkamākais. Bet nešaubīgi - Dievu var izzināt arī ar gudrības palīdzību, iespējams - arī ejot varas un spēka taku.
Tā protams ir teoretizēšana. Bet par dažādiem ceļiem pie Dieva klāsta arī vaišnavi. Arī viņi saka, ka bhaktas ceļš ir vislabākais. Bet bez vaišnaviem jau ir arī Kali sekotāji.
http://en.wikipedia.org/wiki/Vamachara
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.30 17:36:15
Ļaunums ir ļaunums neatkarīgi no motivācijas.

Nepiekrītu , un nevēlos izplūst.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.30 17:39:32
Svētais
Mana pozīcija pret sātanu ir nesalīdzināmi pārāka par tavu.

Aiz kota? Tu, tāpat kā es, vari nonākt Sātana varā tikai tad, ja pats to izvēlies. Nu un tad? Kur tu redzi atšķirību vai pārākumu?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.30 17:42:11
Gnidrologs
Ja tētis pārmāca savu bērnu nebāzt rokas pieplīts uzsitot viņam pa rokām, tad tas nav ļaunums tēta izpratnē. berns tai bridi dabu sitienu un raud un vina uztvere tas ir kā launums. Bet patiesiba tam bija pareiza un laba motivacija apaksa, un nevis launa. Tiesi tapat Dievs ir pagajies ar cilveku visu vina eksistences laiku!
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.30 17:44:31
masiks [212.93.96.2]
Jo es esm uJēzū Kristū un to apzinos, tu neesi! Jezus ir teicis, ka manaa varda tie launus garus izdzis. es varu staties pretim satanam un vins man i neuzveiks. tu esi uzveikts pec noklusejuma, jo uzskati, ka dzivosi normalu dzivi un viss bus labi. tacu tev nav Jezus tava glabeja un greku izpirceja pateicoties kam Dievs pienem.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.30 17:52:33
Svētais
nu, Sātans var gan tevi uzveikt, vismaz tu pats tā teici - ja tu pats pakļausies viņa kārdinājumiem. no tā tu neesi pasargāts. ne par kapeiku labāk, kā es. jo tā ir tava brīvā griba. Vismaz es ceru, ka Jēzus tev nav atņēmis brīvo gribu?? vai arī?

tu esi uzveikts pec noklusejuma, jo uzskati, ka dzivosi normalu dzivi un viss bus labi.
nu, kā redzi - savus 40 gadus neesmu uzveikts. ka tavs rezultāts būtu pārsteidzoši labāks -diez vai varēsi lepoties. tā, ka reāli mums starpības nav cīņā ar sātana kardinājumiem...
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.30 17:55:14
masiks [212.93.96.2]
Tad mēs runājam mazliet par atšķirīgām lietām. Jēzus man ir mainījis būtību, tāpēc esmu citādākā pozīcijā pret sātanu. Esmu jauns cilvēks.

Tu vari nodzīvot savus vēl 40 gadus, un domāt, ka neesi velna uzvarēts. Bet problēma ir tāda, ka tas ir pēc noklusējuma, jo te`vi ir vecais cilvēks
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.30 18:07:48
Gnidrologs
Tā ir līdzība , lai tu saprastu kā Dievs rīkojas, ja runa ir attiecībā pret cilvēku. Par sātanu es jau paskaidroju Masikam. Seko diskusijai uzmanīgak.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.30 18:11:45
Svētais
Paga, es nesapratu - tas ka esi jauns cilvēks - tas nozīmē ka tev nav brīvās gribas, un tu nevari izvēlēties pakļauties Sātana kārdinājumam?

Tu vari nodzīvot savus vēl 40 gadus, un domāt, ka neesi velna uzvarēts.
a ko man tur daudz domāt? Es redzu to kas ir, ij konstatēju faktus.

Tu vari nodzīvot savus vēl 40 gadus, un domāt, ka neesi velna uzvarēts.

jā, jā, es, tjipa, zaudēju. un zaudēju nevis tāpēc ka zaudēju, bet tāpēc ka tev tā vajag...
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.30 18:19:07
masiks [212.93.96.2]
Brīvā griba man ir paklauties vai nepkalauties velna meliem. Tev arī ir brivba griba. Tacu tu esi vecais cilveks, un tapec tev nav varas pār velnu. tu pec noklusejuma vinam piederi, vai apzinies to vai nē. Tu zaudē pēc noklusējuma ne tapec, ka man ir labaki darbi vai es esmu labaks cilveks par tevi. tu zaude tapec, ka tev nav Jezus un tu neesi atdzimis no gara un udens un nenamntosi debesu valstibu jo esi miesa un asinis.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.30 18:38:17
Svētais
Tacu tu esi vecais cilveks, un tapec tev nav varas pār velnu. tu pec noklusejuma vinam piederi, vai apzinies to vai nē

Ir Ok. Tikai tu līdz šim neesi sakarīgi noformulējis - ar ko tava vara pār Sātanu būtu pārāka par manu nevaru? Tb - kā tu, tā es esam atkarīgi no savas brīvās izvēles, un tieši tā noska vai būsim pakļauti Sātanam, vai nē. Šeit mums pozīcijas vienādas.

Tas, ka esi kristīts/pestīc - nu tas nozīmē, ka ja paveiksies - tu iespējams nokļūsi paradīzē. Es, pat ja paveiksies -tur nenokļūšu.
Un viss. Citas starpības nenovērojas.
Starp citu - sakarā ar to, ka tev nav amputēta brīvā izvēlē - tev līdz pašam miršanas brīdim ir liela iespēja nenokļūt paradīzē, ja kas. Tāka... kā jau teicu - JA paveiksies...
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.30 18:47:13
masiks [212.93.96.2]
Mana vara ir pārāka par tavu, ja velns man uzbrūk caur slimībām, nabadzību vai kārdinot es tam varu pastāvēt pretim, jo stiprāks tas, kas manī, nekā tas kas nāk pret mani. Tu pēc noklusējuma viņa varai piederi un pakļaujies tai, to neapzinādamies.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.30 18:56:16
Svētais
un? kā tas izpaužas? Nu, resp. - tava lielīšanās ka esi stiprāks par Sātanu un mana noniecināšana, ka es esmu jau padevies?
Tb - kā tas atspoguļojas dzīvē? Es slimoju biežāk, man vienmēr naudas trūkst, a tev ģīmis kā Kalvītim un tu nezini kur naudu grūst????
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.03.30 18:59:26
masiks [212.93.96.2]
Ne vienmēr tā, tas izpaužās tavā iekšējā būtībā, kad tu nemaz necīnies pret grēku, tur kur tev liekas, ka tas varbūt nemaz nav nekāds grēks, jo tava būtība iekšējā iet saskaņā ar to, un lūk, te ir tie maldi. visās izpausmēs, domāšanā, rīcībā, vārdos utt..
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.30 19:15:28
Svētais
tā tam būtu jābūt pēc tavas teorijas. Bet praksē tā tas nav. Brīžiem pat ir pretēji tavai teorijai.
Nu, piemēram, es visai labi zinu, kas kristiešu prāt ir grēks. Vēl vairāk - es zinu dažus grēkus, kurus liela daļa kristiešu par grēkiem nemaz neuzskata.... pat ja tevi pašu uzmanīgāk pavēro - var atrast kādu pārīti ar grēkiem... kurus arī tu pats par grēkiem nemaz neuzskati... nu un tad? jaunais cilvēka rumpītis nav tevi paglābis no tā paša, ko tu labprāt pārmet man... pie kam pārmet pat nezinot kā ir, tikai paļaujoties uz to, ka tāvajadzētu būt. (re - iezīmējās viens tavs grēciņš, kuru tu 100% ka neapzinies...)
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.30 19:22:37
masiks [212.93.96.2]
Ir noticis jauna cilvēka piedzimšanas fakts. Šis jaunais cilvēks manī negrēko.(1. Jāņa 3:9 Ikviens, kas ir no Dieva dzimis, nedara grēku, jo Viņa sēkla paliek viņā un tas nevar grēkot, jo viņš ir no Dieva dzimis.) Manai dveselei un pratam ir jaatjaunojas lai saprastu kā tas ir, un jāmācās nedzīvot pa vecam, jo pirms tam dzīvoju pēc savas grēcīgās dabas. Tas nozīmē to, ka pat ja es paklūpu k``adā grēkā kurā arī tu paklūpi, tad Dievs neuzlūko mūs vienādi! Jo es esmu viņa acīs jauns radījums Jēzū, un topu glābts pēc tā. Tas nenozīmē, ka es varu dzīvot kā velns un grēkot kā man ienāk prātā. Ir tā, ka es to nemaz nevēlos. Ja grēks grib ienakt manā dzīvē ( caur miesas tieksmēm vai dvēseles vidi), tad es neļaujos tam un cīnos pret to, atjaunodams savu prātu Dieva Vārdā. Tu savukārt pec noklusējuma nepiederi Dievam, jo neesi atdzimis no augšienes, tur ir tā starpībsa starp mums, un ne tāpēc, ka es esmu labāks, vai daru kaut ko labak vai pareizak neka tu!
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.30 19:38:07
Svētais
āa... nure! beidzot pateici! Tb - mēs esam samērā vienādas grēka pagales, tikai tu uzskati , ka ja es sagrēkoju - es esmu pretīgs grēcinieks, nicinājuma cienīgs, par ko man gluži dabiski pienākas sods. Ja to pašu izdari tu - tas tev vienkārši ir tīri cilvēcīgs vājums, kurš tiek piedots netiek pat pieminēts.
Tb, Dievs uz davām nerātnībām skatās caur pirxtiem, abet priekš manis, par tādām pašām, gatavo žagarus.
Abet ar Zātanu, mēs abi tiekam galā vienādi.
Nure, ja grib - tad tomēr var visu skaidri izklāstīt!
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.30 19:56:55
Svētais masiks

Pārlasot jūsu interesanto diskusiju par grēcīgumu liekas, ka būtu labi jums abiem izmērīt grēcīguma līmeni, lai to varētu salīdzināt. Diemžēl vienīgā man zināmā metode nāk no viduslaiku raganu prāvām; tas ir - slīcināšana, tam, kas nenoslīkst, ir palīdzējis Velns. Nezinu, vai uz to parakstīsieties?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.30 20:15:21
incognito
incanti - un no kurienes tev tādas zināšanas, uz citu metožu nezināšanas fona?????


Pie kam, pašos pēdējos komentos izkristalizējās doma, ka nav svarīgi cik mēs grēkojam. (tjipa nav svarīgi mūsu taisnie vai šķībie darbi)
Svarīgi ir tas, ka uz vienlīdzīgiem (ne)darbiem Dievs skatās nevienlīdzīgi. Svētajam piedod, ja tas nepieciešams, man - nē. Šī iemesla dēļ Svētais jūtas pārāks.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 80 , pavisam kopa bijuši: 20604