atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem kas ir zvēra zīme?
Svētais
Iesūtīts: 2009.12.09 19:32:38
Kā jūs to saprotat un izskaidrojat? Kādas varētu būt tās izpausmes formas? Kas tas ir par skaitli 666?

Lūdzu vecās tēmas komentārus šeit nediskutēt, tikai, ja kādam ir kas savādāks sakāms, tad labprāt uzklausīšu.

Lūgums piedalīties tikai kristiešiem! Paldies nekristiešiem par sapratni.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Memekija Bū [91.105.65.113]
# Iesūtīts: 2013.04.11 16:00:35
Pareizi, ka kristieši savas bailes, ievainojumus, zemu pašvērtējumu uzdot par savu patieso vai pat Kristus doto itentitāti. Tāpat, cik bieži tie, kas nav draudzē, vislabāk zina, kādam ir jābūt kristietim!
Nu, ja Sevis aizliegšana tieši to arī nozīmē- atbrīvošanās no maldīgiem priekšstatiem par sevi, kas patiesībā ir tāāāādi mudžekļi, ka tikai ar Dieva palīdzību viņus var atpīt.Gan tas, ko tu pieminēji, ka ir, kas zina labāk,(gan draudzē, gan ārpus) kādam jābūt īstam , pareizam kristietim,kan viskautkas cits dzirdēts, redzēts, piedzīvots, kādēļ sanāk par sevi domāt un izturēties kaut kā. Bet, kad viņi ir atpīti, tad paliek tikai jautājums- kas es esmu?Tad jau tikai ir iespējams- nevis es, bet Kristus manī.
Memekija Bū [91.105.65.113]
# Iesūtīts: 2013.04.11 16:23:02
Un , turpinot par zvēra zīmi- Ja kristus manī, tas mana piere vai roka ir Kristus piere vai roka- un tur vairs nav vietas nekādām zvēru zīmēm, lai arī kas viņas būtu.
dafne
# Labojis dafne: 2013.04.11 16:30:56
Memekija Bū [91.105.65.113]
ko tu saproti ar "Kristus manī"?vai tas būtu,ka pieņem patiesību par sevi..vai ka to domaji..tos mudzekļus?
Jēzus māceklis
# Labojis Jēzus māceklis: 2013.04.11 17:00:12
Bet kā tad Jēzus vārdi, ka velns nāk, lai pieviltu, ja iespējams, pat izredzētos? Vai tevi nedara uzmanīgu šie vārdi? Vai šie Jēzus vārdi neliecina par to, ka kaut kas tāds var notikt? Tāda iespējamība šeit tiek pieļauta un apskatīta.

Mat. 24:24 Jo uzstāsies viltus kristi un viltus pravieši un darīs lielas zīmes un brīnumus, lai pieviltu, ja iespējams, arī izredzētos .

Un ja Dievs šīs dienas nebūtu saīsinājis, tad neizglābtos neviens. Uz ko tad tas attiecas?

Mat. 24:22 Un, ja šīs dienas netiktu saīsinātas, tad neviens cilvēks neizglābtos; bet izredzēto dēļ šīs dienas tiks saīsinātas.

Kas ir tāds, kas var notikt, un ja tas notiek pārāk ilgi, tik ilgi, ka cilvēks tad netiek izglābts???



Memekija Bū [91.105.65.113]
# Iesūtīts: 2013.04.11 18:33:57
Jēzus māceklis
Tu man to prasi? Atbildēšu godīgi- nezinu
dafne
ko tu saproti ar "Kristus manī"?vai tas būtu,ka pieņem patiesību par sevi..vai ka to domaji..tos mudzekļus?
Nē! Tieši tā arī domāju- Viņš ir manī. Un Viņš ir katrā cilvēkā.Tu domāji, ka kaut kur "augšā aiz zvaigznēm"? Kas tad tādā gadījumā notiek Vakarēdienā?Tikai jautājums, kam ļaut sevi vadīt- Viņam, vai tiem mudžekļiem.
Jēzus māceklis
# Labojis Jēzus māceklis: 2013.04.11 19:37:08
Nu redzi, kaut kas tāds notiek, kā dēļ var notikt atkāpšanās, ja tas ir ļoti ilglaicīgs. Tāpēc ir rakstīts atkl.gr. , ka tie, kas uzvar, kas ir uzticami līdz galam, tie iemantos. Te netiek pieminēta ticība. Ja ir uzvara, tātad notiek kaut kāda cīņa, kurā ir piepūle, lai uzvarētu. Tas nav vienkārši vai viegli, bet Jēzus iedrošina ar saviem vārdiem.


Atkl. 2:7 Kam ausis, tas lai dzird, ko Gars saka draudzēm: tam, kas uzvar, Es došu ēst no dzīvības koka, kas ir Dieva paradīzē.

Atkl. 2:11 Kam ausis, tas lai dzird, ko Gars saka draudzēm. To, kas uzvar, neievainos otrā nāve.

Atkl. 2:17 Kam ausis, tas lai dzird, ko Gars saka draudzēm! Tam, kas uzvar, Es došu no apslēptās mannas, Es viņam došu baltu akmeni, un uz akmens būs jauns vārds rakstīts, ko neviens nezina, kā vien tas, kas to dabū.

Atkl. 2:26 Un tam, kas uzvar, kas dara Manus darbus līdz galam, Es došu varu pār tautām.

Atkl. 3:5 Kas uzvar, tas būs ģērbts baltās drēbēs, un Es viņa vārdu neizdzēsīšu no dzīvības grāmatas, viņa vārdu es apliecināšu Mana Tēva un Viņa eņģeļu priekšā. Kam ausis, lai dzird, ko Gars saka draudzēm.

Atkl. 3:12 To, kas uzvar, Es darīšu par balstu Sava Dieva templī, un viņš no tā nekad neaizies, un Es rakstīšu uz viņa Sava Dieva Vārdu, arī Mana Dieva pilsētas, jaunās Jeruzālemes, vārdu, kas nokāpj no debesīm, no Mana Dieva, un Manu jauno Vārdu.

Atkl. 3:21 Tam, kas uzvar , Es došu sēdēt pie Manis uz Mana goda krēsla, tā, kā Es esmu uzvarējis un sēdu pie Mana Tēva uz Viņa goda krēsla.

Atkl. 15:2 Un es redzēju tādu kā kristāla jūru, sajauktu ar uguni; tie, kas bija uzvaru guvuši pār zvēru, viņa tēlu un viņa vārda skaitli, stāvēja pie kristāla jūras ar Dieva cītarām rokās.

Atkl. 21:7 Kas uzvar, tas to iemantos, un Es būšu viņa Dievs, un viņš būs Mans dēls.

Atkl. 2:10 Nebīsties par to, ka tev būs jācieš! Redzi, velns metīs cietumā kādus no jums, lai jūs tiktu pārbaudīti. Jums būs bēdas desmit dienas. Esi uzticīgs līdz nāvei, tad Es tev došu dzīvības vainagu.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.04.11 20:14:36
Jēzus māceklis
Un kurš pasauli ir uzvarējis? Un kā apustulis sauc ticību?

Es Tev ieteiktu pamedidēt par to gadījumu ar Pēteri un viņa pastaigu pretī Kristum. Kamēr skatījās uz Jēzu, viss bija kārtībā. Kad sāka blenzt kurā vilnī foršāk noslīkt, ziftiņas sāka skaitīt galda lūgšanas. Noteikti ir neskaitāmi un viens veids, kā Tev aiziet par pieskari. Ja sāksi tos visus apcerēt, ticību nomainīsi pret paranoju. Bet vai Tev to vajag?
dafne
# Labojis dafne: 2013.04.11 21:27:00
Memekija Bū [91.105.65.113]
kas tev pret "augsā aiz zvaigznēm".."augšā aiz zvaigznēm tu gaismā reiz kļūsi,ko šeiten cerējis sasniegts tur būs"(543)
bet mani nedaudz samulsinaja" Bet, kad viņi ir atpīti, tad paliek tikai jautājums- kas es esmu?Tad jau tikai ir iespējams- nevis es, bet Kristus manī." atpīšanas" priekšnosacījums lai Kristus būtu mūsos..bet mos es nepareizi sapratu.

Memekija Bū [91.105.65.113]
# Iesūtīts: 2013.04.11 22:14:27
dafne
kas tev pret "augsā aiz zvaigznēm"
Nu, iedomājies- Dievs ir kautkur tālu, virzienā uz augšu. Dienvidu puslodē arī tāpat, tas ir- pretējā virzienā. Turpinot sanāk, ka Debesu valstība ir visapkārt zemeslodei , tāds liels burbulis, jo tālāk no Zemes, jo tuvāk Dievam- bet pašā centrā- elle
atpīšanas" priekšnosacījums lai Kristus būtu mūsos..
Nevis, lai Viņš būtu mūsus, viņš mūsos ir. Bet gan, lai nonāktu līdz Viņam mūsos. Visi tie iztēles augļi par to, kāds ir Dievs un arī par mums pašiem traucē ieraudzīt Viņu un arī sevi Istenībā.

dafne
# Iesūtīts: 2013.04.11 22:26:48
Memekija Bū [91.105.65.113]
Visi tie iztēles augļi par to, kāds ir Dievs un arī par mums pašiem traucē ieraudzīt Viņu un arī sevi Istenībā .
a,kas ļauj ieraudzit kads Dievs patiesiba un kadi mes pasi?
..piedod,man šovakar zobi sāp
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2013.04.12 09:20:37
Aivars
Šai šķautnei piekrītu, domāju, ka tur izcelta cita šķautne.
dafne
# Labojis dafne: 2013.04.12 10:04:06
Jēzus māceklis
tava uzvara bus,ja uz Kristus uzvaru lidz galam paļausies,bet,jā,Kristus brīdina,ka nāks maldu mācītāji,sludinātāji un pievils daudzus . .ja iespējams ,arī izredzētos es aiz tā vārda vienmēr "aizķeros"..būtu vienkāršāk,ja tur būtu "arī" bet nē..tur ir "ja iespējams"
Memekija Bū [91.105.65.113]
# Iesūtīts: 2013.04.12 12:21:04
dafne
Pai pai taviem zobiem
a,kas ļauj ieraudzit kads Dievs patiesiba un kadi mes pasi?
varbūt tāds neveikls salīdzinājums, bet , piem tev ir jāaiziet uz veikalu un jānopērk kaut kāda lieta. tu nez kāpēc esi iztēlojusies, ka šī lieta ir sarkanā krāsā. Tu meklē, meklē, rūpīgi apskati katru sarkano priekšmetu,dažus jau ieliec grozā, varbūt jau atmet cerības viņu vispār atrast, bet izrādās, ka viņa īstenībā ir zaļa un lielā daudzumā tavā deguna priekšā, tikai tu viņu nepamani. Nu tāpat gan ar Dievu, gan ar sevi.
Memekija Bū [91.105.65.113]
# Iesūtīts: 2013.04.12 12:23:23
dafne
Laikam sanāca biš novirzīties no tēmas, nav īsti par zvēra zīmi. Ja gribi, bliez vaļā jaunu tēmu
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2013.04.12 13:11:20
dafne
bet kāda jēga šos vārdus Jēzum teikt, ja šāda iespējamība nepastāv? Viņš šos vārdus tieši tāpēc arī saka, lai brīdinātu, ka šāda iespējamība pastāv.
dafne
# Iesūtīts: 2013.04.12 16:27:38
MemekijaBu,es negribu citu teemu BEIDZOT lauka ir pavasaris
dafne
# Iesūtīts: 2013.04.13 11:20:54
JM,es nestridos par to,ka ir iespejams,bet Kristus mums ari citas lietas ir teicis,kas tomer nelauj dzivot bailes no lielas pievilsanas.
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2013.04.13 13:12:29
dafne
es jau nerunāju par bailēm. neesmu to nekur pieminējis pat kā faktoru. es runāju par faktiem un par Jēzus vārdiem, kas jāņem vērā. Jēzus teica par pēdējā laika pazīmēm, tas jāņem vērā. Tāpat atkl.gr. runā par daudzām lietām, ko jāņem vērā.
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2013.04.30 14:06:55
http://www.delfi.lv/news/comment/comment/juris-lorencs-dieva-vel-nav.d?id=43274457
Aivars
# Iesūtīts: 2013.04.30 14:19:02
Jēzus māceklis
Gūgles nerdi uzsaukuši algu galma frīkam. Vai Tu tur saredzi kaut ko apokaliptisku? Teorētiski privāts kantoris var savu naudu šķiest radot pseidoamatus pēc pašu patikas, vai ieceļot gūgles bārmeņus, suņu frizierus, astrologus vai futurulogus. Sliktāk ir, ja Latvijas Valsts vadītāji iznieko budžetu murgainā veidā. Taču nez vai arī tajā gadījumā uzreiz par `zvēra zīmi` var runāt, pat ja stāsta, ka nevarot ne pirkt, ne pārdot uzvarēt valsts iepirkumu konkursos bez naudas zīmēm uz rokas
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 130 , pavisam kopa bijuši: 18448