atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem kas ir zvēra zīme?
Svētais
Iesūtīts: 2009.12.09 19:32:38
Kā jūs to saprotat un izskaidrojat? Kādas varētu būt tās izpausmes formas? Kas tas ir par skaitli 666?

Lūdzu vecās tēmas komentārus šeit nediskutēt, tikai, ja kādam ir kas savādāks sakāms, tad labprāt uzklausīšu.

Lūgums piedalīties tikai kristiešiem! Paldies nekristiešiem par sapratni.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2013.04.07 17:48:52
Jēzus māceklis
Šie vājprāta murgi liek domāt, ka ar LKR ir pilnīgs vāks. Ko īsti Tu biji domājis? Negribētost ticēt, ka ar jums - harizmātiem ir tik traki.
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2013.04.07 21:09:33
Aivars
Labi, kas Tavuprāt ir zvēra zīme, bez kuras nevarēs ne pirkt , ne pārdot?
Aivars
# Iesūtīts: 2013.04.08 08:09:02
Jēzus māceklis
Tu, būdams tirgotāju mācītājs, to nezini? Lai tirgotos ir nepieciešama licence, kases aparāts, pircējs un pārdevējs un kaut kāda hrenovina, kas vienam ir, bet otrs to kāro, t.i. prece.
Bet nekāds šīn, rēš, neoplatonisms un ampula starp īkšķi un rādītājpirkstu nav nepieciešama. Vari būt drošs, ka ja ekonomiskā policija tevi kārs pie lielā zvana, tad uz tādiem niekiem neskatīsies.
dafne
# Labojis dafne: 2013.04.08 09:26:19
Jēzus māceklis
nu ja čips ir tas lielakais drauds,tad sanak ta,ka pslaik nečipoti cilveki ir pasargati,bet tā nav..bez visādiem čipiem cilvēki tiek pievilti..jau sodien
.Un tur kur Kristus runā par pēdējā laika zīmēm(Mt.24,Lk21),Viņs brīdina,ka nāks "viltus kristi".tie nāks Viņa vārdā un sacīs"es esmu Kristus"(Mk24:5).Viņs runā par viltus praviešiem.Kristus vairākas reizes to uzsver "uzstasies viltus kristi un viltus pravieši un darīs lielas zīmes un brīnumus,lai pieviltu,iespējams ,arī izredzētos(Mk.24:24)
Un ko es sodien redzu..ari sava draudzē,ka cilvēki tiek vilkti ara no baznīcas,mānīti ar to,ka Baznica Kristus nav atrodams,Viņs luk ir tur,kur ir sis "zimes,brinumi".
Un ja tā padomā,izredzētos var pievilt tikai ttas,kas ir ļoti līdzīgs Kristum...tapec es nedomaju,ka kristiesi var uzķerties uz kkadiem čipiem,bet drizak uz kadu "glabeju",kurs lidzinas Kristum..bet tomer nav Kristus..
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2013.04.08 10:33:32
dafne
Un ja tā padomā,izredzētos var pievilt tikai ttas,kas ir ļoti līdzīgs Kristum...tapec es nedomaju,ka kristiesi var uzķerties uz kkadiem čipiem,bet drizak uz kadu "glabeju",kurs lidzinas Kristum..bet tomer nav Kristus..

Baigi pesimistiski izklausās, jo paliek bail kļūdīties "kristu" atpazīšanā.

Izredzētie pieviļas - tāpat kā savulaik izredzētā tauta - upurējot kādu citu. Par laimi tā ir diezgan vienkārša pazīme.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2013.04.08 10:43:05
Jēzus māceklis

Aivars jau norādīja - tā zvēra zīme visu laiku ir tepat.

Kā darbojas ekonomika, kas īpaši spilgti izpaužas visādās krīzēs, kad vairumam vairs nav iepriekšējo finansiālo iespēju?

Ja es cepju maizi, bet tev nav naudas, es sevis cepto maizi tev nedodu. Tā kā man arī vairs nav naudas, es nevaru nopirkt neko, ko man vajag. Man pat var būt pilni apcirkņi izejvielu, bet es necepju maizi, jo citiem nav naudas. Respektīvi - mēs pārstājam normāli strādāt un mirstam badu, jo mums nav norēķinu līdzekļa.

Lūk tev zvēra zīme.
dafne
# Iesūtīts: 2013.04.08 10:54:20
Mārtiņš
"Un Jēzus atbildēja tiem un sacīja:"Pielūkojiet,ka neviens jūs nepieviļ.Jo tad daudzi nāks Manā Vārdā un sacīs:"Es esmu Kristus-un tie pievils daudzus"(Mt.24:5)..un vispar jau 24.nodaļa nav nekads optimisma pilnais "gabals"
noliegt,ka pievilsana nav iespejama..ir otrs grāvis,man ta šķiet
Aivars
# Iesūtīts: 2013.04.08 11:10:05
Mārtiņš
Vai ar to `kristu atpazīšanu` nav tā, ka cilvēki mēdz tomēr pievilties ne tikai ar sibīrijas visarioniem vai korejas mūniem, kas sevi par atgriezušamies Kristu piesaka, bet arī `pasaules pestīšanas` cerības saistot ar apšaubāmiem spēkiem, personām, idejām, nemaz nerunājot par sekošanu pašizdomātām Kristus karikatūrām? Ne vienmēr vajag upurēt kādu citu. Reizēm cilvēki paši tā kļūst par upuriem, ne?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2013.04.08 11:16:50
dafne
Es noteikti nedomāju samākslotu optimismu. Un jāuzmanās, protams, ir.

Skaties Rakstos, kā pievīlās izredzētā tauta, kā pievīlās (nezinu, vai pareizi tā teikt) apustuļi. Tur nebija neviena, kas būtu līdzīgs Kristum, bet gan tikai viņu (grēcīgu cilvēku) viedokļi, kādam viņuprāt vajadzētu būt Kristum.
Līdzīgi ir arī tagad. Pie tam Raksti mūs iedrošina, ka Kristus Viņa otrajā atnākšanā būs viennozīmīgi atpazīstams. Šādā ziņā situācijā ir visnotaļ optimistiska, lai gan process līdz tam nebūt tāds nav.
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2013.04.08 11:20:53
Aivars
Jā. Mans īsais teikums ir tikai par vienu atpazīšanas šķautni, kā atpazīt sliktos.
Raimonds
# Iesūtīts: 2013.04.08 11:21:05
melnie cimdi, alfa viļņi, radiofrekvence...
šeit veselīgs humors un krietna pašironija nenāktu par sliktu un varbūt tas vairāk palīdzēs cīnīties pret visiem "zvēriem"
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2013.04.08 12:28:12
Nuvo, kalpoju zveeram... es bez chipa netieku savaa offisaa
Māris [46.109.91.6]
# Iesūtīts: 2013.04.08 20:40:11
LKR raidījuma viesis A.Iesalnieks laikam iespaidojies no adventistu sludinātās sazvērestības teorijas. Viens pret vienu ar adventusvideo.com
Lai pielietu eļļu harizmātu ugunī: Google jaunais saziņu serviss saukšoties - Babel.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.04.08 20:58:27
Māris [46.109.91.6]
Nu nevar jau arī visus adventistus pār vienu kārti likt. Savulaik bija tas gods pazīt vienu no viņu sludinātājiem - Herbertu Driķi, kurš pagājušā gadsimta 80/90 mijā to rokā ierakstītā svītrkoda (čipa) ideju sauca drīzāk par uzmanības novēršanu lētticīgiem kristiešiem.
Jēzus māceklis
# Labojis Jēzus māceklis: 2013.04.09 07:58:03
AivarsdafneMārtiņšRaimonds

Labi, kā es varu šo zīmi pieņemt vai nepieņemt? Jo ir rakstīts, kas pieņem šo zīmi, tas cietīs uguns un sēra jūrā. Ja tā pēc Mārtiņa un Aivara vārdiem ir norēķinu līdzeklis-nauda, un tā ir jau tepat, tad kā es varu to pieņemt vai nepieņemt uz savas rokas vai pieres?

9 Un vēl cits, trešais, eņģelis sekoja tiem un sauca stiprā balsī: "Ja kas pielūdz zvēru vai viņa tēlu un pieņem zīmi uz savas pieres vai savas rokas,
10 tam būs arī jādzer Dieva dusmu vīns neatšķaidīts, kas ieliets Viņa bardzības kausā, un tam būs jācieš mokas ugunī un sērā svēto eņģeļu un Jēra priekšā.

Un kā es varu viņu uzspiest uz savas rokas vai pieres, kā zvērs var likt to man darīt?

16 Un viņš dara , ka visi, lielie un mazie, bagātie un nabagie, brīvie un vergi, uzspiež zīmi uz savas labās rokas vai uz pieres,
17 lai neviens nevarētu ne pirkt, ne pārdot, kam nav šīs zīmes - zvēra vārda vai viņa vārda skaitļa.


Turklāt, ja tā ir nauda-norēķinu līdzeklis, tad kāpēc man tā ir jāuzspiež uz savas rokas vai pieres, kāpēc nepietiek ar to, ja man nauda ir, vai man naudas nav, kā tas ir jau šobrīd daudziem?
dafne
# Iesūtīts: 2013.04.09 08:13:05
butu interesanti palasit kadus komentarus par so Rakstu vietu,teiksim no Lutera laika teologiem...vai vel senakiem
Jēzus māceklis
# Labojis Jēzus māceklis: 2013.04.09 08:22:26
dafne
jā, pievilšana notiek visu laiku..., bet kas tā ir par pievilšanu, kad pieņem zīmi, un tiem kas pieņem uguns un sēra jūra?
Aivars
# Iesūtīts: 2013.04.09 09:35:42
Jēzus māceklis
kā es varu to pieņemt vai nepieņemt uz savas rokas vai pieres?
Elementāri! Ar ko presbitera Jāņa lasītājiem saistījās pieres un rokas apzīmogošana? Taču jau ar jūdu paražu lietot lūgšanu siksnas - http://en.wikipedia.org/wiki/Tefillin
https://www.google.lv/search?q=phylacteries&hl=lv&client=fi.. refox-a&hs=5FT&rls=org.mozilla:lv:official&tbm=isch&tbo=u&sourc.. e=univ&sa=X&ei=-rFjUdqSK_GK4gTPq4HYDQ&ved=0CDcQsAQ&biw=9.. 38&bih=604
Kad viņi tās sēja sev uz pieres un rokas? - Tad, kad vērsās pie Visaugstā, to godinot, savu cerību uz Viņu balstot.
Kas notiek, kad Tu savu cerību sāc balstīt uz ko citu, nekā Kristu? Vai tajā būtu atpazīstams Sv. Gara zīmogs (Efeziešiem 1:13)? Vai Tu būtu Dieva apzīmogots (Atklāsmes 7. nodaļa)? Vai drīzāk Tevī vērojams ne Dieva tēla atspiedums, bet gan Tevi ir apzīmogojusi Tava elku ticība, teiksim, iedoma, ka dzīvē nav nekā svarīgāka par pirkšanu un pārdošanu?
Es ceru, ka lasot Atklāsmes grāmatas 7. nodaļu, Tu taču neiztēlojies burtiskas žīdu kolonnas no Jūdas, Rūbena, Naftaļa un citām ciltīm, kuriem pierē tiek ietriekts kāds `dievišķs čips`. Tādā gadījumā Tu Dieva Valstību iztēlotu kā tādu dīvainu Būhenvaldi, ne?
Bet kur ir tā indeve ignorēt apokalipses žanra valodu tad, kad nonāk līdz zvēra zīmei?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2013.04.09 10:03:40
Jēzus māceklis
Labi, kā es varu šo zīmi pieņemt vai nepieņemt?
Un kā es varu viņu uzspiest uz savas rokas vai pieres, kā zvērs var likt to man darīt?


Uzmanies, ka savā dedzībā pēc zvēra zīmes saprašanas nepārkāp 1.bausli.

Turklāt, ja tā ir nauda-norēķinu līdzeklis, tad kāpēc man tā ir jāuzspiež uz savas rokas vai pieres, kāpēc nepietiek ar to, ja man nauda ir, vai man naudas nav, kā tas ir jau šobrīd daudziem?

Atkāpies kaut drusciņu no savas materiālista ideoloģijas. Lai kā man nepatīk šādas frāzes, šis ir garīgs jautājums. Piemēram, nevis nauda kā tāda, bet principi "palīdzība par maksu", "žēlsirdības abonentmaksa" utt. u.tml., kas valda pār mums, grēka sabojātajiem.
dafne
# Iesūtīts: 2013.04.09 10:57:40
Jēzus māceklis
" Dievs ir uzticams,Viņš nepieļaus,ka jūs tiekat pārbaudīti pāri tam,cik spējat nest.Viņš arī rādīs ceļu,kā iziet no pārbaudījuma,dodams spēju jums to panest"(1.Kor.10:13)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 20 , pavisam kopa bijuši: 18496