atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kāpēc Dievs pieļauj netaisnības?
Juventus
Iesūtīts: 2009.01.19 11:59:32
Kāpēc Dievs pieļauj netaisnības? Lūk, vienkāršs jautājums, uz kuru neviens tā arī sakarīgi nevar atbildēt... varbūt šeit ir kāds, kurš tomēr var?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Eserīte
# Iesūtīts: 2009.01.26 16:30:48
Džamšuds
nu ko Tu piesējies cilvēkam. tas nav tik vienkārši.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.26 16:32:39
Juventus, a tu kad pēdējo reizi savu algu izlietoji, lai pabarotu mazos āfrikānīšus.
Man vairāk šķiet, ka viņi badā mirst, jo TU neko nedari, lai viņiem palīdzētu!
Eserīte
# Iesūtīts: 2009.01.26 16:34:56
Džamšuds
ko tu šūmējies? es nezinu kāpēc mirst bērni. es to nesaprotu. bet es ticu, ka Dievs to zin. un es ticu, ka Dievs ir labs. un es ticu, ka Jēzus pie krusta nomira lai mēs kļūtu labāki, lai bērni mirtu mazāk....
citādi nekam nav jēgas!!!!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.26 16:34:58
Vai zini, kas NAV tik vienkārši? Paskatīties patiesībai acīs! Vot TAS nav vienkārši....

O djelo govoriš!

c) "cietsirdīgā dzīve", tb - neveiksmīga apstākļu sakritība, nejaušība?

Un atzīt un saprast, ka lūk šīs "cietsirdīgās dzīves" ir nevis neveiksmīgi apstākļu sakritība vai nejaušība, bet cietsirdīga MANA sirds... To nespēj atzīt pat ateisti, tamdēļ viņi tāpat kā Kristieši slēpjās un meklē patvērumu pie sava Dieva - "Nejaušības"
Eserīte
# Iesūtīts: 2009.01.26 16:38:47
Olita
bērni nedzimst un nemirst tāpēc ka tā tas vienkārši ir. mums jāmācās mīlēt, piedot, izjust sāpes līdz aknām un panest tās! panest, lai kādam citam sāpētu mazāk. sasodīts, visam ir sava jēga. ja vien mēs neesam beatbildīgi nelgas un aunapieres!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.26 16:42:24
Džamšuds, es par tiem āfrikas bērniņiem...

Par Olitas gadījumu - es nezinu, protams, atbildi!

VIenmēr jau var visu norakstīt uz "grūta dzīve, gadījums", tik, ja izrādītos, ka tā tas nav, tad tu reāli sevi tikai māni... Tā zinātne netop! Jo uzskatīt "nejaušību" par skaidrojumu, nozīmē, atzīt savu bezspēcību vai nu nezināmā priekšā, vai savu bezspēcību atzīt un pieņemt kaut ko zināmu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.26 16:45:13
Džamšuds, vēl jau nav vakars...
Eserīte
# Iesūtīts: 2009.01.26 16:46:11
Džamšuds
ko tu runā? visam ir jēga - arī tam, ka ūdens no gaisa krīt. tam, ka kokam ir lapas. tam, ka pēc ziemas nāk pavasaris. visam ir jēga. un tu gribi teikt, ka cilvēkam ir tik pat daudz jēgas no sevis, cik kādam lopam? kas šodien ir, un rīt vairs nebūs?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.26 16:56:01
Džamšuds, tavs stāstiņš... vainīgs ārsts... Jo piegāja problēmai ļoti šaurpierīgi - tb, bērniem apendicīti neiekaist, tātad, viņam ir kaut kas, kas nav saistīts ar apendicītu!

Bet pareizi teica Šerloks Holmss - Jāatmet viss neiespējamais, un tas kas paliek pāri, ir īstenība, lai cik neticama tā izskatītos!
Eserīte
# Labojis Eserīte: 2009.01.26 17:01:41
Džamšuds
kāda? saglabāt savu cilvēcisko cieņu. nenodzīvoties līdz lopa līmenim vienalga kādi apstākļi mūs nemocītu. vai es to spētu - nezinu. šaubos. bet ja Dievs mani ieliktu šādos apstākļos, ļoti ceru, Viņš man dotu spēku tajos būt. būt cilvēkam.
Donīt
Franklu lasiju - labais. tas ir cilvēka prātam neaptverami - bet garam iespējams!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.26 17:15:20
Džamšuds, par tevis iemesto textu!

Lūk... un tas ir vēl viena nagla ateistu sarkofāgā! Cilvēks jau by-design spēj saskatīt notiekošajā jēgu un uztver pasauli kā dizainētu... Tātad, ja tu pats piekrīti šim textam, tad cilvēki nepiedzimst par ateistiem, bet par tādiem kļūst vai nu ilgas indoktrinācijas ceļā, vai tajā gadījumā, ja savu kaut kādu ierobežojumu dēļ nespēj šo dizainu/jēgu saskatīt apkārt notiekošajā - parasti, ja Visums nerēķinās ar viņu expektācijām!

Bet... un te ir tas skaistais filosofiskais prikols. Kādā veidā Visums, kurš, ja taisnība būtu ateistiem/evolucionistiem, būtu spējis producēt sistēmu, kas tiecās un meklē to, kā visumā nav. Tobiš... kādā veidā Visums spēj dzemdēt cilvēku, kas apkārtējajā meklē jēgu un dizainu, ja jēgas un dizaina nemaz nav. Tas ir kā Visums, kas radījis zivi, bet ūdens Kosmosā nemaz nav, un Zivs guļ uz plikas klints un vārgi plāta muti, cerot atrast ūdeni!

Bērni nemaz nav tādi muļķi, kā dažreiz gribētos viņus uzzīmēt un dažreiz saprot un rīkojas daudz tīrāk un optimālāk, nekā pieaugušie... īpaši jautājumos par morāli!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.26 17:19:42
Džamšuds, tavā situācijā Ārsts bij vienīgais kas vispār bij pozīcijā izvērtēt un izvirzīt hipotēzi par apendicītu. Reku Dona arī saka, ka tas bērniem gadās... Standarta situācijas arī mammas prot risināt, tieši tamdēļ ārsti domāti, jo viņi tiek apmācīti!

Piekam kas interesanti... te atkal parādās materiālisma nevarība... Jo bij tač jāvar noteikt kāzus pēc ārējiem novērojumiem, visas zināšanas ir iegūstamas novērojot matēriju. Izrādās, ka nav viss... jo sāpes ir subjektīva informācija, kas nāk no subjektīva avota... Ja to nevar komunicēt, tad kā tu pats uzrādi materiālisms ir bezspēcīgs atrast kaiti!

Es esmu saskāries dzīvē, ka tieši ārsti - ignorējot "retos neortodoxālos gadījumus" - noved pacientus nāvē... Bet cilvēki nemirst no "parstām lietām" - bet tieši no novirzēm, kas ir tālas no normas!

Protams, ja šī meitenīte bij pirmais bērns, kam ir apendicīta iekaisums gadījies, tad varbūt var norakstīt to uz cilvēku nezināšanu - tā teikt, pirmā reize pasaules medicīnas vēsturē, kad kaut kas tāds notiek. Savukārt, ja tā nebij pirmā reize, tad ārsts vienkārši skolā būs nogulējis lekciju par apendicītu, vai vienkārši to aizmirsis!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.26 17:24:28
Nevis spēj, bet vēlas. Tas nav viens un tas pats...

Tieši SPĒJ!

Mums uz doto momentu nav nevienas citas sistēmas un "tehnoloģijas" kas spētu detektēt dizainu. Bet Cilvēks dizainu atpazīst visai viegli... pietam, ap šo spēju grozās visa kriminālistika, arheoloģija, kriptogrāfija u.c. zinātnes...

Protams ID adepti strādā pie tādām tehnoloģijām un metodēm, ar kurām varētu dizainu detektēt arī formāli... tieši neiesaistot cilvēka šo unikālo spēju!

Tieši tu esi, caur Evolūcijas Teorijas indoktrināciju, savā ziņā pazaudējis šai savai spējai, jeb drīzāk - tai neuzticies... A neuzticies tāpēc, ka esi mācīts un dresēts uzticēties tikai kaut kādām metodoloģijām, kas ir atzītas šaurā cilvēku lokā... Bet tad arī nevajadzētu uzticēties savām jūtām pret bērniem vai sievu, nevajadzētu uzticēties savām sāpēm, kāmēr tās nav konstatētas kaut kādā magnētiskās rezonanses aparātā... nevajadzētu uzticēties savai ožai un redzēi, ja to neapstiprina citi aparāti!

Un kas interesanti, es uzskatu, ka Evolūcijas Teorija šai ziņā ir destruktīva, jo faktiski iznīcian cilvēka dabīgo spēju redzēt dizainu un jēgu... Tādējādi, tā ir Ideoloģija, kas lēnām cilvēku padara par tādu gui-blobu, kas visapkārt sev redz tikai haosu un bezjēdzību, un tādai amorfai masai ir viegli "ieprogrammēt" dajebkuru alternatīvu skatījumu uz pasauli... tā teikt, pasaule ir tas, ko tu gribi, lai tā ir, jo nekāda objektīva dizaina un jēgas pasaulei tāpat nav!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.26 17:26:10
Dona, nu lūk... un ieborē to džamšudam! Es saku - ārsta nolaidība pie vainas! Skumji, bet tieši to Dievs māca, to pieļaudams... māca mums atbildību! Pareizā pasaulē, tāds ārsts zaudētu licenci un nevienu vairs neārstētu...
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.01.26 17:29:02
Džamšuds... Taču tas nepadara sāpes par neesošām vai neīstām vēl vairāk, sāpju cēloni tas neatceļ! Reku Dona saka, ka ir citas indikācijas... Es, protams, neesmu ārsts un vispār cirvis medicīnā, taču no IT varu pateikt, ka ja progza vemj ārā gļukus, kaut vai neregulāri... tad tur IR bugi, kas jālabo... un tie nepazudīs tikai tāpatās...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.26 17:31:42
Džamšuds,

jauc vēlamo ar esošo, mīlīt....

Iestāsti to kriminologiem, arheologiem, mediķiem u.c. zinātniekiem, kuru darbs ir tieši saistīts ar viņu spēju noteikt dizainu, jēgu un redzēt lietu būtību!

Tāpēc jau saku - tevī šī spēja Evolūcijas indoktrinācijas rezultātā ir nomākta un tu tai pat vairs netici... tādējādi, zinātnieks, kam ir tavs prāta struktūra, būtu nederīgs... viņš uzdūries dizainam, tam paietu garām un iespējams nekad neatklātu, piemēram svešu nezināmu civilizāciju!!!

Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.26 17:35:07
Ij? Tu kā IT spečuks, uz reiz, redzot ka uzkāries dators - pasaki precīzi kas par vainu un kā to novērst, neformatejot disku? Simptoms taču uz sejas!

Redz... ja es esmu atbildīgs, par kādas sistēmas darbību un tā gļuko, tad es apzinos, ka no manis prasīs atbildību! Reiz man bij dzīvē gadījums, kad bankas sistēma noklājās, jo mūsu programmētā sistēm izdeva gļuku... man bij jāatrisina problēma pus dienas laikā... un ja es to nebūtu izdarījis, diez vai man vēl būtu darbs... Tāpat, ja ārsts nespēj noteikt diagnozi pārskatāmā laika periodā, tad viņam šis darbs nav pa zobam... Un ja tā bankas sistēma noklātos permanenti, tad par to maxātu visa firma!

Bet cilvēks ir daudz daudz daudz svarīgāks par jebkuru banku sistēmu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.26 17:37:54
tak viņi paši arī piešķir (neviens cits) jēgu gan savam darbam, gan darba materiālam.

Tb Arheologi paši izdomā to hierogligu nozīmi uz Ēģiptes piramīdām (vai kur tur šie to atrada) un tam nav nekāds sakars ar to, ko tiešām Ēģiptieši tur rakstīja? Tu tiešām tici tam, ko nupat uzrakstīji?
Tu tiešām domā, ka izmeklētājs pats izdomā vainīgos, pats izdomā pierādījumus un tā teikt... pievelk lietai kādu vainīgo, kurš var būt un var nebūt vainīgs?

Nu, vot, tu gudrs - kāda jēga bija no pagājušā rudens pērkoņspēriena no viena mākoņa otrā, nu, teiksim - 24. septembrī?

To es nezinu, jo man nav "lietas visi materiāli" - man nav skatījums uz visām lietām no putna lidojuma!
Juventus
# Iesūtīts: 2009.01.27 09:51:20
Mulders
Juventus, a tu kad pēdējo reizi savu algu izlietoji, lai pabarotu mazos āfrikānīšus.
Man vairāk šķiet, ka viņi badā mirst, jo TU neko nedari, lai viņiem palīdzētu!

Redzi, Mulder, kā lai tev to saudzīgāk pasaka - es neesmu dievs.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.01.27 11:14:31
Dievs pieļauj netaisnības - tāpēc, ka tās netaisnības vēl neapdraud cilvēces eksistēšanu ! Protams esošā pasaules kārtība - nav bez ciešanām bez asarām mokām utt. Protams ir iespējams dzīvot savādāk uz planētas Zeme - bez ciešanām - tad ir vajadzīga cita kārtība !
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 1 , pavisam kopa bijuši: 26211