atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem karš Grūzijā
klusētājs
Iesūtīts: 2008.08.10 16:46:46
1.piekšvēsture sākot no komunistu totalitārā režīma sabrukuma Austrumeiropā
2. konflkta plānošana un, kas bija/ir separātistu (lasīt "teroristu" sponsors Dienvidosetijā
3. shēmas, arī iebrukuma dienas izvēle vienlaicīgi ar olimpiādes atklāšanu - lai max samazinātu sab. uzmanību faktam
4. iespējamie iemesli un, vai tā ir tikai nafta?
par šo aktualitāti gribētos dzirdēt viedokļus
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.08.12 13:06:36
Balss
nu bet es tak to pašu arī uzrakstīju.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.12 14:37:40
a_masiksm, tuvāk par to Naftas Vadu - palaidu garām infu!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.12 14:59:46
Es dzirdēju arī ka blaksu naftas vadam nokrita!

Man gan ir bēdīgas aizdomas, ka netrāpīt naftas vadā ar mūsdienu tehnoloģijām ir grūti!
Hermanis
# Labojis Hermanis: 2008.08.12 15:05:20
Mulders Man gan ir bēdīgas aizdomas, ka netrāpīt naftas vadā ar mūsdienu tehnoloģijām ir grūti! Nu cik Tev gadu un vēl aizvien par krieviem šaubies? Es gan nešaubos ka krievi varētu netrāpīt. Lūk amrerikāņi vai Žīdi, gan nevarētu netrāpīt, bet vaņķas
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.12 15:08:59
Hermanis, nu es ideālists! Kad spēlēju geimus uz kompja, vienmēr var trāpīt kur tēmē!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.08.12 15:11:18
Ctulhu, tak ibio... cik maxā Krievam dabūt precīzas Naftasvada Koordinātes? Šo tik slepeni tie projekti? Nu un tālāk ar GPS notēmē un babac! Tur pat cilvēku nevajag!

Laigan nu nezinu...

Aceros ka sensenos laikos basņā staigāja apkārt, kad pēc padomju sabrukuma krievu militāristi beidzot dabūja uz Ameriku pabraukāties, tad šie braukājot pa Kaliforniju ar lielu prieku ieraudzīja kādu ūdenstorni un teica - O šito mēs zinām uz to mums raķetes bij notēmētas!

Amīši protams brīnās - kas tur tik sevišķss!

A Krievs atbild - ē veci šmais ūdens tornis precīzi stāv uz tektoniskās plātnes plaisas/robežas, ja tur trāpīs, tad visa SanFrancisco buļbuļ Klusajā Okeānā!
Hermanis
# Iesūtīts: 2008.08.12 15:15:54
a_masiks es esmu kategoriski pret! šim textam jāpaliek forumā permaneti, lai tas kā kauna traips autoram velkas līdzi! Vēlāk būs iemesls savus vārdus nožēlot, nevis izlikties ka "nekā tāda jau nebija".
Tu nu gan esi optimists, bet jā, tavs viedoklis ir vērā ņemams un apsverams. Pieredze gan liecina, ka cilvēki kuri savu iedomāto uztver par patiesību, parasti no tā neatkāpjas un slīgst vēl dziļākā purvā. Taču reizēm, gan protams, kāds no turienes viņus izrauj

Cik saprotu tas ir saistīts ar kreativitāti, cilvēks izdomā kaut ko pats un atzīst to par labu esam un vēlāk egoistisku iemeslu pēc nespēj objektīvi izvērtēt pareizi, vai nepareizi, ir tas ko viņš saka. Pārspīlējot var teikt tas ir kā savu radīto bērnu noliegt Ok, es te aizmuldējos no tēmas, atvainojiet.
Hermanis
# Iesūtīts: 2008.08.12 15:21:15
Mulders Vai tad es apšaubīju Tavas spējas? Nekad. Atliek tikai nopriecāties ka nedzīvojam rosijskajā impērijā un Mulderu nav sukas iesaukuši savā armijā un neliek pa bračkām vālēt
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.08.12 15:23:53
a_masiks
Žoržiku negatavība karam varētu tikt izskaidrota arī ar dienvidniekiem raksturīgo emocionalitāti - nu tipa īsts džigits nedomā, bet rīkojas...

Par naftas vadu, krievi noliedz šamējā bumbošanu:
13:50 Генштаб РФ опроверг сообщения о бомбежках нефтепровода
Российские войска не наносили авиаудары по нефтепроводу Баку-Тбилиси-Джейхан (БДТ), с помощью которого нефть транспортируется из Азербайджана в Турцию через территорию Грузии. Об этом заявил заместитель начальника Генштаба Анатолий Ноговицын.
Hermanis
# Labojis Hermanis: 2008.08.12 15:29:37
Mulders Ctulhu, tak ibio... cik maxā Krievam dabūt precīzas Naftasvada Koordinātes? Šo tik slepeni tie projekti? Nu un tālāk ar GPS notēmē un babac! Tur pat cilvēku nevajag!
Tu esi interesantai tēmai uzkāpis
GPS kontrolē amerikāņu militāristi, vai tu daudz brīnītos ja satelīti nedotu kādas noteiktas koordinātes? Nu nedod un viss piemēram 2 km diapozonā no stratēģiskā naftas vada. Tā ir amīšu sistēma, viņi ja grib principā var atslēgt visai pasaulei GPS un nekas šiem par to nebūs. Tāpēc jau eiropa taisa to savu galileo. A krieviem cik atminos ir savi satelīti pēc kuriem nosaka koordinātes, viens krievu mērnieks stāstīja ka šiem esot problēmas ar šito lietu.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.12 15:41:47
Hermanis. Ja... a es domāju ka GPS tas tāds... starptautisks pasākums. He... nu tad jā, tad nevar trāpīt!

A bet mērniecības sistēmas un precīzas koordinātes, tad toč nav vienkārši!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.08.12 15:45:53
agrāk visas lietas grozījās ap zeltu un zelta raktuvēm, mūsdienās visi tie rietumu stāsti par cīņām par zeltu ir tik naivi mūsdienu cīņām par naftu priekšā. Tā jau ir - tas, kuram mūsdienās ir nafta un gāze, valda pār pasauli. ASV ir praktiski enerģētiskās krīzes tuvumā, tāpēc arī tā cepas par Irāku, jo tur nafta. Krievijā ar tas pats, turklāt Krievija vienmēr gribējusi valdīt pār Eiropu, taču tādas sīkas blusas, kā čečenija, Gruzija utt. traucē. Ticiet - ja būtu Osetija neatkarīga valsts, tad šobrīd Krievija bombardētu Osetiju (iemeslu jau atrastu). Visa Krievijas liekulīgā rūpe par civilajiem ir muļķības - vienīgā Krievijas rūpe ir vara un to nevar sasniegt militāri - Eiropa pārāk spēcīga, tad nu ar ekonomisko un enerģētisko kontroli to var sasniegt
Hermanis
# Iesūtīts: 2008.08.12 15:48:22
Mulders Tas ir gandrīz tāpat kā ar interneta DNS serveriem. Tikai te bišķi "demokrātiskāk", ir arī vietēji maršrutētāji
ES jau sen amīsiem prasa to atdot publiskai organizācijai a šie ne un ne.
Hermanis
# Labojis Hermanis: 2008.08.12 15:53:35
Ingars vienīgā Krievijas rūpe ir vara
Jā un iepotēja to krievu tautai pravoslavija ar savu trešās Romas apziņas misiju! Vēlāk šito filozofiju pārņēma boļševiki un turpina putinisti.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.08.12 16:01:58
Hermanis

hmm, sāk kļūt kaut kas pazīstams - var vilkt te paralēles ar Jāņa Atklāsmes grāmatu, par viltus baznīcu, kas slēdz netiklu laulību ar pasauli
Ingars
# Iesūtīts: 2008.08.12 16:07:41
turklāt domāju, ka Krievija vēl joprojām nav zaudējusi interesi par Baltijas valstu ostām - tas tak izdevīgs tranzīts ar rietumiem. Nav jau arī brīnums, jo arī Latviju Krievija pamazām savelk savos ekonomikas tīklos
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.08.12 16:22:31
Hermanis DNS gan nav Amīšiem. TB Amīši nevarētu nekādīgi piegriez DNS un I-netu, tur būtu jānokauj šķiet 7i vai 13 serveri apkārt pasaulei, tas ka amīši atrubī savējo serveri, tas nevienu nekrata! ICANN nav gluži amīšu monopols!
Hermanis
# Iesūtīts: 2008.08.12 16:40:45
Mulders Hm, var jau būt ka pēdējos 7 gados ir kas mainījies, neesmu vairs īpaši tam sekojis līdz.
Tas Icanns gan ir interesants veidojums.
Taču .com, .net, .org un .gov domēnus gan kontrolē USA un tie kam šīe pieškir šīs tiesības.
Vai nebija tā, ka aiz tā stāv NASA?
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.08.12 16:43:00
Hermanis, par NASA saistību ar ICANN neesmu informēts...

Pietam, ja Amīši nogrieztu piemēram šos serverus, tad pasaulē ļoti ātri rastos alternatīvas... jo ICANN nevar neko padarīt fiziskajai tīkla struktūrai! Viss pārējais ir čista datora fiziskās adreses mappings uz cipariņiem un burtiņiem! Prosto ICANN vajadzīgs, lai būtu vienots adrešu tīkls, nevis dažāds un nesavietojams!
Hermanis
# Iesūtīts: 2008.08.12 17:11:41
Mulders Bumbardēja moskaļi to vadu-
http://www.db.lv/Default2.aspx?ArticleID=e8f02bda-0619-45f3-aeea-66b73d5e4749
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 11 , pavisam kopa bijuši: 36650