atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Pepijprinči, pirātprinceses un liberastu sērga
Aivars
Iesūtīts: 2012.09.26 20:22:09
Eku, šeku, lieliska iespēja beigt gauži nopūsties un gānīties par zviedriem un somiem, bet kaut ko reāli darīt ar liberastu ambrazūru. http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/95245/pieprasa-lai-ministre-vinkele-demisione-bernu-gramatinas-del
Vai grāmatiņa redzēta? Vai tā šķiet kristīga/nekristīga? Kādus soļus būtu jāsper Baznīcai, un kādus Tu kā kristietis esi gatavs spert?
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 36 . 37 . >>
AutorsZiņas teksts
Confrater
# Iesūtīts: 2013.01.04 19:22:55
Ingars ticīgie bija „viena sirds un dvēsele” Pēc taviem komentāriem sanāk, ka negribi vis būt ar forumā rakstošajiem tīcīgajiem "viena sirds un dvēsele", tā vietā bīdīdams tekstus no atšķeltā viedokļa.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.04 20:20:36
Ingars
ja tu nebeigsi visas tēmas piegānīt ar šito murgošanu, sektant, es tevi sitīšu
Confrater
# Iesūtīts: 2013.01.04 20:36:36
Aivars No šitā - sektant, es tevi sitīšu arī varētu uztaisīt veselu tēmu, typa -sāki garā, bet miesā gribi nobeigt...
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.04 21:27:37
Confrater nu bet ko darīt, ja cilvēks savādāk nesaprot, bet kā tāds ekshibicionists visur un visiem bezkaunīgi demonstrē kaut kādu nefunkcionējošu štruntu, ko pats uzlūko kā sava diženuma liecību, ko visai pasaulei pienāktos apbrīnot
Confrater
# Iesūtīts: 2013.01.06 20:49:15
Aivars, siekstā gan derētu pa vecai modei...
aivars lapsans [83.187.153.138]
# Iesūtīts: 2013.01.10 01:06:10
Confrater
Pie Araišu baznīcas ir apraksts kā mācītājs pavēl vienu sievieti aizvest uz dzirnavu kalnu un tur pakārt ar galvu uz leju.
Tāda pasmiešanās ir nevietā!
likumīgais [82.145.208.100]
# Iesūtīts: 2013.01.10 14:37:42
No malas, vai centies apgalvot, ka senlaiku sodi bija nelikumīgāki par mūsdienu?
Tāpat tiesaskungi lēma par ko un kā.
Tagad piespriež gadus par to, par ko senlaikos rīkstes.
Kas labāk - cietumā sēdēt vai mugurgalu ārstēt?
vilks
# Iesūtīts: 2013.01.11 10:00:49
likumīgais [82.145.208.100]
Kas labāk - cietumā sēdēt vai mugurgalu ārstēt?
Tas ir interesants jautājums.

No otras puses - sakropļojoši un dzīvībai bīstami miesassodi tomēr līdzinās spīdzināšanai un nebūtu pieļaujami.
Confrater
# Labojis Confrater: 2013.01.11 19:58:55
aivars lapsans [83.187.153.138] Vispirms paskaidro,
vai tevis pieminētā eksekūcija ir vēsturisks fakts vai tautas teika, līdzīga baznīcās iemūrētajām jaunavām.
Otrkārt, ja fakts, tad - kāds šāda soda iemesls - nodarījums.

vilks cietumā sēdināt uz gadiem par faktiski niekiem (no kristīga humānisma skatījuma)- nav spīdzināšana?
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.11 23:15:29
mani gan `aizkustina` fakts, kad cilvēks, kas gatavs uz karstām pēdām spriedumu pasludināt, kāds kurš pediņš, kāds sātana kalps, pēkšņi krokodiļa asaras raud, cik šim žēl pasaku princeses, ko it kā kāds ačgārni pakāris
un gaisotne tik `cilvēkmīloša` kļūst, ka bail

Ļaudis mīļie, esiet taču reāli!


aivars lapsans [83.187.154.4]
# Iesūtīts: 2013.01.11 23:27:29
Aivars

Nevis spriedumu pasludināt, bet cīnīties par to, ka Latvijā agresīvo homoseksuālistu perversiju grāmatas bērniem netiktu skolās un bērnu dārzos izplatītas. Man nav nekas pret homoseksuāliem cilvēkiem. Bet Bībele māca par agresīvo homoseksuālistu noziegumiem sabiedrībā. šī grāmata satur sevī noziegumu. Man ir četri mazi bērni un labi redzu kā pedagogs kas ir labi un kas ir slikti.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.11 23:32:00
aivars lapsans [83.187.154.4]
Pirmās attiecības, pirmie mazie bērni? Ko Bībele saka par `agresīvajo homoseksuālistu noziegumiem` šīs grāmatas sakarā?
vilks
# Iesūtīts: 2013.01.12 01:12:13
Aivars
Ļaudis mīļie, esiet taču reāli!
Nu nez, te šai diskusijā no 90% runātāju reālisms tāds, ka gribas aši aiziet nomazgāties un vairs nelasīt.
Piedod, neredzu to reālismu, kas cilvēkus mudinātu tuvoties Dievam.. drīzāk to, kur cits ar citu salīdzinās un cenšas parādīties labāks kā citi.

Nē nu es jau arī, protams, jūtos labāka, kad šeit nerunāju. Ehh.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.12 11:16:50
vilks
Pieņemu, ka vispār ir ļoti maz tādu diskusiju, jo īpaši par šāda rakstura tēmām, kas tā aumež mudina tuvoties Dievam. Taču, vai arī kristiešiem pašiem savā starpā nav vēlams pārrunāt šo un to, īpaši, ja domas atšķiras no dažu karstgalvju izpildīšanās it kā visu kristiešu vārdā? Laikam jau katrs grēcinieks mēģina parādīties labāks nekā citi, vai tādēļ liekuļot, ka mūsu kompānija tomēr ir balta un pūkaina?
Realitāte taču ir tāda, ka mūsu varā ir tas, ko domājam, daram un runājam paši, kaut kādā veidā ko ietekmējot pasaulītē, bet apžēlot, attaisnot, iebilst pret kādu sensenu tiesas spriedumu (nez vai dokumentāli pierādītu, vai kārtējo leģendu?) galīgi nav mūsu kompetence. Man personīgi tāda pseidoproblēmu risināšana šķiet visai traģikomiska
Bet mans iepriekšējais komentārs galīgi nebija pārmetums Tavā virzienā.
aivars lapsans [83.187.152.175]
# Iesūtīts: 2013.01.12 15:49:50
Confrater
Confrater
Protams , ka fakts. Vai tad mazums noziegumu laikmeta griežos pret cilvēci ir izdarījusi netikle (Jņ. atkl.) Ja ko Tuvāk gribi uzzināt , tad gan raksti Cēsu muzejam. Cēsīs savkārt runā , ka sienā iemūrēts zirgs. Bet mācītājus gan mūrēja. Nu , tos , kuri atļāva muižkungiem izvarot latviešu līgavas. ut. Pārsvarā , kuri bija lojāli muižkungiem. Tāpēc Latvijā aizsākās brāļu draudžu kustība , kuru mācītāji sadarbībā ar muižkungiem apkaroja ,tāpat kā priesteri sadarbībā ar impērijas varu pirmkristiešu draudzes. Pie mūsu baznīcas savkārt stāv vēsturiska liecība roku sienamais akmens. Latviešu sišanai baznīcas priekšā.
aivars lapsans [83.187.152.175]
# Iesūtīts: 2013.01.12 15:55:24
Aivars

Pirmās attiecības, pirmie mazie bērni? Ko Bībele saka par `agresīvajo homoseksuālistu noziegumiem` šīs grāmatas sakarā?

Bībele nevis saka , bet māca. Agresīvie homoseksuālisti Latvijā ir sākuši uzspiest psiholoģisko vardarbību pret bērniem skolās un bērnu dārzos. Valstī ar likumdošanu cenšas piesmiet visu , kas ir svēts.
Juris Saivars
# Iesūtīts: 2013.01.12 15:56:23
Savādi, bet Āraišu draudzes simpātiskajā un informatīvajā mājas lapā neizdevās atrast norādi uz aivara lapsana minēto aprakstu.
Varbūt kāds zinātājs varētu pateikt: vai tāds apraksts tur tiešām ir?
aivars lapsans [83.187.152.175]
# Iesūtīts: 2013.01.12 16:11:21
vilks

Cik zinu , tad Tev bērnu nav. Varbūt jau ir ? Ir kaut kādas lietas uz pasaules, kuras mēs saprotam, kuras nesaprotam. Personīgi es ar bērniem esmu skolās strādājis savus 20 gadus periodiski. Strādāju arī cietumos, ar jauniešiem narkomāniem...
Vilks, ja es te visam piekristu , tad es būtu negodīgs pret bērniem skolās, cietumos. Negodīgs pret Dieva likumiem. Pedagogiem ir tā Dieva dotā dāvana , ka viņi savā darbā ir spiesti redzēt labo un ļauno ikdienā. Katru dienu skolās notiek konfliksituācijas visā pasaulē. Pedagogi nav ne politiķi, ne kādu konfesiju ielikteņi. Viņi kalpo valstij un pasaka kas labs , kas slikts. Ja tas nebūtu noteicošais , tad skolas tiktu sen aizslēgtas. Es redzu cauri tiem , kuri kaut kādu iemeslu dēļ šeit blefo, vai vienkārši ir vēl tālā ceļā uz Dieva rakstura izpratni.
Skolotājiem ir laba redze uz to kas labs , kas slikts , kurš blefo , melo , izpatīk, nomelno, demagoģē uttt. Pied
aivars lapsans [83.187.152.175]
# Iesūtīts: 2013.01.12 16:17:57
Juris Saivars

Vai tad es rakstīju , ka tas ir draudzes mājas lapā? Tas gan būtu tā kā nevajadzīgi. Ja esi bijis Āraišos, tad tur ir Cēsu muzeja saucamā Ezerpils. Muzejs tur liek savu informāciju apkārt ezeram, Pie baznīcas ir sava utt. Draudze gan ar tādām lietām nenodarbojas. Kāpēc gan draudzei būtu jāraksta šādi vēsturiski fakti mājas lapā ?
aivars lapsans [83.187.152.175]
# Iesūtīts: 2013.01.12 16:51:20
Juris Saivars

Šito informāciju atkal par Araišu baznīcu nezināju. Pats ik ceturdienu tur kalpodams, kaut kā neesmu piefiksējis.

Baznīcas galā, tāpat kā pie ikvienas tā laika Vidzemes baznīcas, stāvēja soda stabs „noziedzniekiem”.
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 36 . 37 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 7 , pavisam kopa bijuši: 22005