atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vēlreiz par elli
pich_
Iesūtīts: 2010.07.14 13:17:34
Tā arī līdz šim neviens nav atbildējis, kāpēc Dievam ir nepieciešams neticīgos iemest ellē, turklāt mūžīgi mocīt.
Dieva Vārds mums māca: "...mīliet savus ienaidniekus, darait labu tiem, kas jūs ienīst,
svētījiet tos, kas jūs nolād..."

Kāpēc tas neattiecās uz pašu Dievu? Kāpēc mīlošs Dievs pieļauj mokas neticīgajām dvēselēm?
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 .
AutorsZiņas teksts
incognito
# Iesūtīts: 2010.07.29 14:08:29
Ctulhu*Duksis


``ja tam, lai rastos viens ģēnijs ir nepieciešama divpadsmit i-i-i-diotu rašanās?``
Taa tiessaam ir? Ir taada korelacija?


To jūs par kristietības pirmsākumiem?
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2010.07.29 14:13:49
Ģēnijs ir tāda pati novirze no normas, kā i-i-i-diots. Gadās krietni retāk nekā i-i-i-diots. Bet gadās. Lielo skaitļu likums strādā visumā perfekti.
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.07.29 14:20:07
Ctulhu Nu, pareizāk liekas būtu teikt, ka ģēnijam lemtais ir uztvert un apzināt šo pasauli lielākā daudzveidībā nekā vairumam viņa līdzcilvēku.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.30 09:09:06
Gnidrologs
es neredzu dihitomiju starp zinātnes un alkohola izvēli.
Tak izvēlies ko gribi, neviens nespiež. Biežāk zinātni, retāk alu, tāpēc ka jēga no pirmās ir būtiski lielāka, kaut vai tāpēc, ka zinātne var radīt labākus alus, bet diez vai būs otrādi.

paralēli notiek i ZPD i kristīgā figņa, i citu mistiķu ezotēriķu figņa, i mother gaya hipiju figņa, i HVZ. Kamēr neviens necenšas uzkundēties, universalizējot savu figņu citiem, tamēr ir ok.
OK, lai notiek. Tikai tā būs nevis uzkundzēšanās, bet prioritāšu sadalījums. Teiksim, valsts atbalsts ir lielākoties jēdzīgām lietām. Pārējais, ja nav pārāk destruktīvs (bumbas taču ražot neatļausim?), var pastāvēt ar mazāku atbalstu, vai vispār bez atbalsta, kā grupu intereses.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.07.30 10:55:50
Jošs Mulders
>Jau teicu, ka ktulhi drīkst mani mēģināt pārliecināt par savu taisnību
Kaapeec?
Kaapeec nedriixt paarliecinaat citus?


Gnidrologs jau saka to pašu, ka drīkst nevis nedrīkst.
Šoreiz viņa opozīcija Ctulhu fašisma idejām ir vietā.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.07.30 10:56:33
Maartinjsh, jep... dzeeshu nost

Sorre! Mana vaina. Paldies, ka uzraadiiji!
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.07.30 16:19:09
Starp darbaholiķi un alkaholiķi nemaz tik lielas atšķirības nav.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.07.30 17:57:53
Ctulhu
Kaa tev skjiet, vai, piemeeram kriminaalkodekss ir ``fasisma idejas``?

Tavas `pozitīvās eigēnikas` triumfa gadījumā, visticamākais, ka tas kļūtu par šo ideju instrumentu.
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 176 , pavisam kopa bijuši: 14994