atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Mana atklāsme par ciešanām
Mulders
Iesūtīts: 2008.04.04 11:24:42
Šodien kāds cilvēks izraisīja man pārdomas.

Pārdomas radās sakarā, kad es pasludināju kādai dvēselei evanģēliju, ka mēs varm būt droši par mūsu pestīšanu Dieva apsolījumu dēļ un Dievs nemelo. Un tad kāds teica, ka Dievs mūs pārbauda ciešanās...

Un tas man lika uzdot sev jautājumu un atbildēt, bet kamdēļ Dievs liek mums pārbaudes, vai viņš neredz mani kāds es esmu arī bez pārbaudēm. Vai tad viņš nezin vai instruments ir derīgs? Un tad man atvērās pāris Rakstu vietas

1 Pet 4:1 Kad nu Kristus ir cietis miesā, tad apbruņojieties arī jūs ar to pašu prātu, jo tas, kas ir sācis ciest miesā, ir mitējies no grēka, tā ka viņš miesas dzīvē atlikušo laiku vairs nedzīvo cilvēku kārībām, bet Dieva gribai.

Efez 2:10 Jo mēs esam Viņa darbs, Kristū Jēzū radīti labiem darbiem, kurus Dievs iepriekš sagatavojis, lai mēs tajos dzīvotu.

Kā arī 1 Korintiešos, kad pateikts, ka Dievs neļaus pārbaudīties pāri mūsu spējām!
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.06.20 11:12:32
Labi, ka uzcēlāt vecu diskusiju, tiešām svarīga.
Mulders
met savas dusmas uz Dievu, viņš tās pieņems...
Jā, un tas ir pats labākais! Bet viņš gaida no mums arī piedošanu, citādi attiecības nevar turpināties.

Ciešanas var būt ļauno spēku izraisītas...
Kā atšķirt? Uz ko dusmoties? Kam piedot?
(Ījaba ciešanas, kā zināms, nebija ļauno spēku izraisītas)

Jā, jūsu sistēmā drīkstat, jo daudz kur neesat vainīgi pie savām problēmām. :-)
Tam nepiekritīs neviens Kristiec!

Es gan piekrītu, un tieši Ījaba gadījuma dēļ.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.06.20 11:14:21
elina222

bet es teikšu, ka tas ir tikai laika jautājums. man pirms 3 gadiem bija jāskaras ar to pašu, kad Lemam nomira māte..... gan viņš bija šokā, gan es... bet tās sāpes pāriet un dusmas uz Dievu ar mazinās....
mošs viņam patiesi parunāties ar kādu mācītāju/priesteri.... vai palūgties......
man baigi labi palīdzēja Brāļa Rože un Mātes Terēzes sarakste.. liekas tā arī saucas vēstules....It kā RKb izdevumns, bet skaitās ekumēnisks un viņu vēstule spatiesi palīdz nomierināt sirdi, tyur ir labas lūgšanas un tur ir par ciešanām, kas mūs sagaida dzūivē, par vilšanos, par dusmām uz Dievu, par piedošanu
παλαιό ανόητος
# Labojis παλαιό ανόητος: 2012.02.26 09:54:49
Vai nevarētu būt, ka dzīvei vienkārši ir ciešanu daba? Bez kādas īpašas nozīmes, mērķa un jēgas? Nu, vienkārši, ja cilvēks ir bijis tik neapdomīgs, ka piedzimis, tad ciešanas ir neizbēgamas.
rainars
# Iesūtīts: 2012.02.26 10:21:41
Patiesi stiprināta paļāvība uz Dievu . Paldies par šādas tēmas aizsākšanu.
Ir gadījies kur izlasīt ka zemes dzīvē tiek rūdīts, šķīstīts mūsu gars līdz sasniegsim pilnību. Kad šādu lietu lasīju prātā nāca kāda rakstu vieta no vēstules ebrejiem:
Bet jūs(mēs) esat tuvojušies Ciānas kalnam un dzīvā Dieva pilsētai, debesu Jeruzālemei un eņģeļu neskaitāmiem pulkiem, svētku sapulcei, un debesīs pierakstīto pirmdzimto draudzei un Dievam, visu tiesnesim, un pilnību sasniegušo taisno gariem un jaunās derības starpniekam Jēzum un izlietajām asinīm, kas spēcīgāki runā nekā Ābela asinis.
<< . 1 . 2 . 3 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 2 , pavisam kopa bijuši: 22103