atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Evolūcija ir reliģija. Tā ir ticības sistēma.
Svētais Juris
Iesūtīts: 2010.04.23 15:19:18
Tā palīdz neticīgajiem.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais Juris
# Iesūtīts: 2010.04.23 15:22:31
Uzturēt sevi pie domas, ka es taču esmu varbūt tikai dabas kļūda. Man nav jāatskaitās Radītājam par to, kāpēc viņš mani ir radījis, un ar kādu nolūku. Tā ir ērta dzīve. Esmu evolucionējis. Varu darīt ko gribu, kā gribu, no manis neviens atbildību neprasa.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.23 15:27:25
Svētais Juris
iespējams daļēja taisnība par ticību ir. Ibo pašu evolūciju, tāpat kā Dievu - redzējis nav neviens.
Pārējais ir tavas fantāzijas (īstenībā tās nemaz nav tavas) par tēmu "cik es esmu labs un cik tie tur - ir slikti".
pich_
# Labojis pich_: 2010.04.23 15:28:13
Svētais Juris

tik daudz kļūdu!

Evolūcija ir reliģija
kļūda

esmu varbūt tikai dabas kļūda
kļūdas neizdzīvo, starp citu. tātad tā nevar būt kļūda

Man nav jāatskaitās Radītājam
vienīgā patiesība

Varu darīt ko gribu, kā gribu, no manis neviens atbildību neprasa
muļķības. tā ātri vien nonāksi cietumā
Svētais Juris
# Iesūtīts: 2010.04.23 15:31:02
Tad, kad norimstās neticīgais un pieklust, sadzird savā sirdī balsi, vai tas ir viss kas ir dzīve? No kurienes es nāku? Uz kurieni es eju? Kāds ir manai dzīvei nolūks un mērķis?
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.23 15:31:56
Svētais Juris

kas tev liek domāt, ka neticīgajiem dzīvē nav mērķu?
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2010.04.23 15:33:10
Svētais Juris
Tad, kad norimstās neticīgais un pieklust, sadzird savā sirdī balsi, vai tas ir viss kas ir dzīve? No kurienes es nāku? Uz kurieni es eju? Kāds ir manai dzīvei nolūks un mērķis?
Tu par kādiem neticīgajiem? Par materiālistiem - ateistiem, vai par visiem, kas netic Jēzum tā, kā tici tu?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.23 15:34:09
Svētais Juris
Brokastīs vecu zivi apēdi, vai kā savādāk tiki pie saindēšanās? IMHO ogle un tā pavairāk Serlas tev palīdzēs...
incognito
# Labojis incognito: 2010.04.23 15:34:30
Man liekas, Svētais Juris pārspīlē evolūcijas teorijas lomu nekristiešu dzīvēs. Minētā teorija labi izskaidro, kāpēc piemēram Galapagu salās dažādu salu žubītēm ir dažādas formas knābji (dabīgā izlase, pielāgošanās dažādiem barības veidiem), bet neko nesaka par visu kas ir dzīve un tamlīdzīgām lietām. IMHO.
pich_
# Labojis pich_: 2010.04.23 15:35:02
Svētais Juris
No kurienes es nāku?
ceru, ka savas dzīves laikā to uzzināšu eh... uzķēros uz jautājumu. no mātes miesām nāku
bet dzīves laikā gribu uzzināt, no kurienes viss dzīvais ir nācis

Uz kurieni es eju?
aptuveni ir skaidrs

Kāds ir manai dzīvei nolūks un mērķis?
nolūks iekļaujās pie pirmā jautājuma, bet mērķis- pie otrā
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.23 15:35:50
EzītisMiglā
Par nāvīgākajiem ienaidniekiem - evolucionistiem, tiem, kas tic ka zeme nav 6000 gadus veca minerālu lode...
Svētais Juris
# Iesūtīts: 2010.04.23 15:35:57
Daži apcietina savu sirdi, jo tā ir ērtāk. Būšu aizņemts pa dzīvi ar savām darīšanām, izvēlēšos savu dzīves ceļu, kas man to liegs? Bet Dievs prasa sirdī:Vai šim nolūkam es esmu tevi radījis? Vai šim nolūkam tu esi paredzēts? Tu gribi dzīvot it kā manis nav, un darīt sava paša lietas?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.23 15:36:08
incognito
Svētais domā vairāk par to, kā neticīgais apspiež bailes no soda.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.23 15:37:24
Svētais Juris
Tu gribi dzīvot it kā manis nav, un darīt sava paša lietas?
... tad še tev, vienreiz ar kāju pa muti, tad otrreiz, vēl, un beigās - ellē tevi iekšā, mūžīgi mocīt, ja?
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.23 15:38:13
Svētais Juris

viss ir kārtībā?? nebiedē mūs...
Svētais Juris
# Iesūtīts: 2010.04.23 15:40:23
7 Tāpēc, kā Svētais Gars saka: šodien, ja dzirdēsit Viņa balsi,
8 neapcietinait savas sirdis kā sarūgtinājumā kārdināšanas dienā tuksnesī,
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.23 15:40:28
Svētais Juris
sirdī Dievs to neprasa. Dievs to prasa bērnišķigajā apziņā, bērnišķīgajā domāšanas veidā. iespējams, kādam ir patīkami kavēties bērnībā, taču tos, kuri tur ir pārāk aizkavējušies - dēvē par infantīliem. diagnoze tāda.
Izalsi šo, sapratīsi par ko ir runa: http://elementy.ru/news/430521
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.23 15:42:01
masiks [212.93.96.2]

Interesanta atziņa bija filmā "matrikss", kuru izteica datorprogramma Smits, ka cilvēka eksistencei ir tikai viena jēga - izbeigties. Lai ko arī jūs neticīgie sacītu par cilvēces attīstību, par dzīves baudīšanu, par dabisko ciklu utt. Tas viss ir nekas vairāk, kā sava izmisuma klusināšana, attaisnojuma meklēšana savai iznīkstošajai dzīvei, bet dziļi sirdī, kaut arī ne tu, ne ctulhu, ne kāds cits neticīgais to neatzīstat, jūs tomēr apzināties, ka jūsu dzīve ir bezmērķīga plūsma pretī nebūtībai - tai nav nekādas paliekošas jēgas. Visa pasaules sistēma ir tendēta uz sakārtotības līmeņa pazemināšanos, evolūcija ir muļķu mierinājums, jo patiesībā viss sarežģītais tiecas uz vienkāršību, visa pasaule tiecas uz iznīcību. Nu labi, ja arī būtu tā, ka cilvēks nomirst un pēc tam nekā, pat ja tevi tas nebiedē - kāda jēga? Tu visu zaudēsi, visu
Svētais Juris
# Iesūtīts: 2010.04.23 15:42:26
Kāpēc tu baidies no elles? Nāc manos apskāvienos, esmu pasauli atpestījis caur Jēzu. Tev nav jābaidās no elles. Es tevi mīlu un vēlos, lai tev labi klājas. Tici Jēzum, un saņem piedošanu Viņa vārdā. Tev nav jābaidās vairs ne no kā.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.23 15:46:02
Ingars
ja arī būtu tā, ka cilvēks nomirst un pēc tam nekā, pat ja tevi tas nebiedē - kāda jēga? Tu visu zaudēsi, visu
... bet es par to nekādi nevarēšu pabēdāties un pārdzīvot. Tāpēc tas mani nesatrauc. Šo te momentu parasti reti kurš saprot.
Drīzāk, redzams, ka tas tevi satrauc, un tad varētu pat teikt, ka reliģija ir tev mierinājums un ilūzja, ka varēs vēl dzīvot tālāk, un labi dzīvot.
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.23 15:49:52
man ir bail no nāves. nevis sevis, bet tuvinieku dēļ...
ja es būtu pamests vientuļnieks, tad gan laikam būtu vienalga
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 119 , pavisam kopa bijuši: 13373