atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību grēkošana pēc nāves
pich007
Iesūtīts: 2009.12.15 15:58:35
vai ticīgie uzskata, ka pēc nāves cilvēks nokļūst debesīs ar to pašu apziņu, kāda bija uz zemes? respektīvi- vai debesīs ir tas pats cilvēks (garu formā, protams), kas bija uz zemes?
Vai pastāv iespēja, ka debesīs nokļuvušais izdara grēku? Ja cilvēks uz zemes ir bijis ticīgs, bet, nokļuvis debesīs, pēkšņi pārdomā un noliedz dievu (vai izdara ko citu grēcīgu)- kas notiek?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.12.15 16:36:02
pich007 kā lai es to izdaru, ja pēc "tips to go to heaven" es nekvalificējos?
tāpēc jautāju


Ja patiešām interesēs - uzzināsi. Bet vispirms Tev draugs ir jānomirst. Tur es Tev nepalīdzēšu, to Tu izdari pats un tad atkal varam parunāt
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:36:09
tātad ir taisnība tam, ko es saku- pat nonākot debesīs vēl pastāv iespēja grēkot

Nee
Svētais
# Labojis Svētais : 2009.12.15 16:37:58
pich007 Mainīsies saturs. Enģeļi, kas apgrēkojās debesīs, tiek turēti sodā tiesas dienai tumšākajās pazemes bedrēs saistīti, lai gan viņi redzēja Dievu, bet tomēr Viņa nebijās, un sacēlās pret viņu. Dievs ir tas, kas visus uztur, ja kāds izdomā sacelties pret viņu viņš pazaudē savu dzīvības avotu.

2. Pēt. 2:4 Jo arī eņģeļus, kas apgrēkojās, Dievs nesaudzēja, bet nometa tos pazemes tumšajās bedrēs, lai glabātu sodam.
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:41:27
Svētais
Mulders saka, ka nav iespējams grēkot

Jošs Mulders
Svētais saka, ka ir, un iedod citātu: "2. Pēt. 2:4 Jo arī eņģeļus, kas apgrēkojās..."

nu tad kuram ir taisnība???
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:44:17
skolniekss
Ja patiešām interesēs - uzzināsi

bet kā gan es uzzināšu- ir debesīs iespējams grēkot vai nav, ja pat netikšu līdz slieksnim?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:47:18
pich007 Tu nevarēsi grēkot Dieva klātbūtnē nekādi. Bet Tavā varā būs ierasties Dieva vaiga priekšā ar brīvu savu gribu un izvēli rīkoties. Bet neviens negrēkos no tā aspekta, jo viss grēks līdz ar velnu un neticīgajiem, un velna enģēļiem būs iemests deģošā sēra un uguns jūrā.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:49:23
Jošs Mulders
Var... nekad to neesmu teicis!
A nu tad OK, ko te cepamies blakus tēmā par potenciālajiem kristiešiem, kuriem ķieģeļi uz galvām sakrita? Tipa, tāds cilvēks pēc nāves turpina attīstīties un nonāk paradīzē? Kaut arī bija ateists uz nāves brīdi.
skolniekss
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:49:27
pich007 Meklējot atbildi var notikt dažādas lietas. Tu pat iedomāties nevari, vai tā būs rītdiena vai tieši šis brīdis, kad kritīs kāds ķieģelis, vai kāds negudrs uztesīsies ar auto virsū. Tas protams var notikt visādi. Ir cilvēki, kas nomirst vēl pirms miesas miršanas un tad tā miesa tiem velkas līdz
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:49:44
Svētais
Tavā varā būs ierasties Dieva vaiga priekšā ar brīvu savu gribu un izvēli rīkoties

nu lūk- ar brīvu gribu un izvēli tiks pielūgti citi dievi
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:50:06
Tad notiks tiesas diena visiem , kas sacēlās pret Dievu. Notiks tiesas spriedums. Nevarēs noiet pie grēciniekiem ( mūžīgās elles mokas) taisnie. tas nebūs iespējams.

Lūk16:2526 Un turklāt starp mums un jums atrodas liels bezdibenis, ka tie, kas no šejienes vēlētos noiet pie jums, to nespētu, tāpat arī no jums pie mums.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:50:32
Kā var grēku iemest ugunsjūrā? Vai arī tā tāda alegorija?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:51:04
pich007 Nebūs tādas lietas, jo atklāsies Viens Patiesais Dievs, pārējie elki būs prom.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:51:08
Svētais
Un turklāt starp mums un jums atrodas liels bezdibenis, ka tie, kas no šejienes vēlētos noiet pie jums, to nespētu, tāpat arī no jums pie mums.
Bet paskatīties un parunāties viens ar otru tomēr var.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:51:59
EzītisMiglā alegorija. Grēku, no kura nav nošķīstījušies cilvēki Jēzus asinīm. Šie cilvēki būs iemesti ar visu grēku.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:52:37
EzītisMiglā[/b Bet paskatīties un parunāties viens ar otru tomēr var. `Tā tas varētu gan būt.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:53:56
masiks [212.93.96.2] Neiedomājos, vnk tas nebūs iespējams.

Atkl. 21:8 Bet bailīgajiem, neticīgajiem, apgānītājiem, slepkavām, netikļiem, burvjiem, elku kalpiem un visiem melkuļiem būs sava daļa degošā sēra uguns jūrā; tā ir otrā nāve."


Atkl. 22:15 Ārā paliek suņi, burvji, netikļi, slepkavas, elku kalpi un visi, kas mīl un runā melus.

Ingars
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:54:09
EzītisMiglā
Kā tu nesaproti, ka tā ir tikai līdzība un ar to jāsaprot, ka nebūs iespējama absolūti nekāda komunikācija. Tavā izpratnē tas būtu apmēram tā, ka Svētie no grēciniekiem atradīsies dažādās telplaika dimensijās
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:55:16
masiks [212.93.96.2] Jo tiek dota iespēja no grēkiem šķīstīties ar Jēzus asinīm.
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:56:51
Svētais
Ārā paliek suņi , burvji, netikļi, slepkavas, elku kalpi un visi, kas mīl un runā melus

pēkšņi suņi ir kļuvuši par nešķīstiem zvēriem? ko tad tobīši nodarījuši?

bet nu ok... bet ja jau man ir brīvā griba, tad es nevaru brīvi izvēlēties, ko pielūgt un ko nē? ja nevaru, tad kāpēc tu to sauc par brīvo gribu?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.15 16:57:27
Zem katras līdzības, kas dota Bībelē ir atklāsme, tās nav vnk interpretējamas kā ienāk prātā. Dotajā līdzībā sarunāties varēja.

Lūk 16:23 Un no elles, kur viņš cieta mokas, viņš pacēla savas acis un ieraudzīja Ābrahāmu no tālienes un Lācaru viņa klēpī.
24 Tad viņš sauca stiprā balsī: Ābrahāma tēv, apžēlojies par mani un sūti Lācaru, lai tas iemērc pirksta galu ūdenī un dzesē manu mēli, jo es ciešu mokas šai liesmā!
25 Bet Ābrahāms teica: piemini, dēls, ka tu savu labumu esi dabūjis, dzīvs būdams, turpretim Lācars - ļaunu. Tagad viņš tiek iepriecināts, bet tev jācieš mokas.
26 Un turklāt starp mums un jums atrodas liels bezdibenis, ka tie, kas no šejienes vēlētos noiet pie jums, to nespētu, tāpat arī no jums pie mums.
27 Bet tas teica: tad es tevi lūdzu, tēvs, sūti to uz mana tēva namu!
28 Jo man ir pieci brāļi; lai viņš tos brīdina, ka arī tie nenonāk šinī moku vietā.
29 Bet Ābrahāms atbildēja: tiem ir Mozus un pravieši, lai tie tos klausa.
30 Bet tas sacīja: nē, Ābrahāma tēv, bet, ja kāds no mirušiem pie viņiem ietu, tad tie atgrieztos.
31 Bet Ābrahāms viņam sacīja: ja tie neklausa Mozu un praviešus, tie neticēs arī tad, ja kāds no miroņiem celtos augšām."
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 108 , pavisam kopa bijuši: 16164