atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību vai ticam brīnumiem?
S.R...(katole)
Iesūtīts: 2009.11.11 12:45:12
Salaspils Pareizticīgo dievnamā pieredzēts visai neparasts gadījums — stiklā parādījusies dievmātes ikona, vēsta laikraksts «Telegraf».

Latvijas Pareizticīgās baznīcas mājaslapā ievietotā informācija liecina, ka kiota stiklā, kur atradusies Vissvētās Dieva dzemdētājas ikona «Visu noskumušo iepriecinātāja», atspoguļojies rokām neveidots Vissvētās Dieva dzemdētājas tēls.

Uz tumšā fona dievmātes tēls izskatījies kā fotogrāfijas negatīvs.

Daudzi ticīgie šo neparasto parādību uztver kā brīnumu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.11 16:24:43
pich007, nee es staastu kaa tas vareetu buut... Es nesaku ka taa BIJ vai NEBIJ!

Un pirms teikt, ka kaut kas BIJ vai NEBIJ, ir jaapluuko ZINAAMAIS... Un tad jaaskataas vai var izpeetiit NEZINAAMO!

Savukaart impliceet ontologjiju no nezinaamaa ir visai pastulba nodarbe!
pich007
# Iesūtīts: 2009.11.11 16:25:21
Mulders

es nesaku, ka tu saki. es saku, ka tu spried
Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.11 16:32:03
pich007, nu es spriezhu izejot no zinaamaa... Es gan neuzstaaju, ka taapeec tas taa IR...

Bet pret muusu Pareizticiigajiem es ljoti skeptiski attiecos, jo reiz Ziemaa retu atmosfeeras paraadiibu - Halo - shie arii izbazuuneeja pa visiem meedijiem kaa Dievishkju ziimi vinjiem... Nuu peec buutiibas ok, iespeejams... tachu jaatziist godiigi, ka Halo tomeer iraid normaala lai arii reta Dabas paraadiiba un neba nu Pareizticiigo konkreetaa draudze bij vieniigaa Latvijaa kas tai briidii debesiis skatiijaas... man pat kaut kur uz datora meetaajas taa fenomena bilde no loga nofokjeeta... Nu ja taa arii BIJ Dieva Ziime, tad noteikti taa neaprobezhojaas ar konkreetu Pareizticiigo draudzi...
pich007
# Iesūtīts: 2009.11.11 16:35:20
Mulders

kā nošķirt dieva zīmi no parastiem dabas procesiem (lai arī retiem)?
tad jau pastāv arī iespēja, ka vispār nav dieva zīmju, bet viss ir fiziski izskaidrojams?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.11.11 16:37:29
1. Moz. 9:16 Kad varavīksne pacelsies mākoņos un Es to ieraudzīšu, tad Es arī pieminēšu mūžīgo derību starp Dievu un ikvienu dzīvu radījumu, ikvienu miesu, kāda vien ir pasaulē.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.11 16:40:56
pich007, taadu pretstatiijumu taisa tikai visaadi Harizmaati un aciimredzot Ateisti!

Man nav nekaadu probleemu, ja Dievs savaa komunikaacijaa izmanto visai labi izskaidrojamu papiiru un mazaak izskaidrojamu tinti un pavisam neizskaidrojamu LV valodu

Dieva Ziimi atshkirt... nu uz sitienu ir gruuti... to var izveerteet retrospektiivi, vai... kaa teica Luters - Ja TAS nesludina Kristu, tad TAS nav Dieva Vaards! Taatad peec informatiivaa satura!

Nu teixim Noasam peec pluudiem Dievs paraadiija no muusu viedoklja visai parastu Varaviixni un pateica, ka taa ir Deriibas ziime, ka Dievs vairs Zemi nelikvidees pluudos... Nu Varaviixne tach ir parasta lieta... bet tomeer... tai klaat ir skaists Dieva Apsoliijums... neka tu sho apsoliijumu atrastu izpeetot Varaviixni, bet tas ir Dieva Vaardaa klaat pielikts... Nu forshi tachu!
Bet tas jau nenoziimee, ka ikreiz, kad paraadaas varaviixne, mums buutu jaadzird Dieva Balss riibam no debesiim!

Analogjiski par visaadiem citiem Halo, Sarkanajaam Lauminjaam (arii shausmiigi skaistsa un tik pat shausmiigi reta atmosfeeras jonizaacija - nejaukt ar ziemeljblaazmu) utt utjp... tie var buut vienkaarsha lieta, bet tik pat labi taa var buut Dieva Ziime...

Ateisti biezhi neizprot shiis lietas, jo domaa ka, ja izpeetiis papiiru un tinti, kas veido formu "Aaabols" vinji atradiis sho eedamo augli... Dieva Vaards ir informaacija, nevis mateerija!
Kombuļu Fans
# Iesūtīts: 2009.11.11 21:53:53
Ja paskatās - ko var "Kombuļi" ir negribot jātic, ka pasaule var būt gaišāka un pozitīvāka

http://www.youtube.com/watch?v=7idpJsgKAlA
S.R...(katole)
# Labojis S.R...(katole): 2009.11.12 09:19:08
Kombuļu Fans
kas konkrēti tev patika šajā bezgaumīgajā blēšanā?
Kundali - tu kļūsti aizvien negatīvāks, tas gan.
S.R...(katole)
# Iesūtīts: 2009.11.12 09:41:35
vēlreiz runājot par konkrēto `brīnumu", šeit kāda priestera komentārs no citas diskusijas.

Interesants specefekts. Vairak gan izskatas pec nekvalitativa ikonografijas parauga. Ja kads tiks izdziedinats saja sakara, piemeram, tad tas bus "brīnums" Evaņģēlija izpratnē.
sica. [78.84.156.114]
# Iesūtīts: 2009.11.12 12:54:34
šita`diem neticu
bāc vakar tieši garām slāju... ne tur pūļi, ne tur interesenti, ne tur kas.... tā arī nesapratu tai mazajā baznciņā tas noticis? vai lielajā?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.12 13:14:34
S.R. tak vakar panoramaaa vai kur tur interveeja kaadu tanti, shamaa teicaas, ka peec bildes apskatiishanas kaaja paarstaaja saapeet! Vismaz kaadam labums!
Sicilia Lemingoviča
# Iesūtīts: 2009.11.12 13:24:57
Mulders
aga no šoka.... vai izbrīna.... man ar dažreiz daudz kas uz mirkli pārstāj sāpēt
Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.12 13:31:17
Sica, nu tak kakaja raznjica no kaa... bildi ieraudziija, kaaja nesaap -> bilde dziedinosha. Aglonaa tak arii cilvji kaa ierauga bildi, kaa sashokeejas, taa visas kaites aizmirstaas Liidz naakamajam gadam!
Sicilia Lemingoviča
# Iesūtīts: 2009.11.12 13:36:18
Mulders
nezinu... neko no Aglona sbildes nešokējos nekas man nav pārgājis... ek zināju.... neesmu nek;āda katole pareizā
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.11.12 13:39:05
Sica, a mosh akuuni veseliiga esi... Tb nevis nav paargaajis, bet tieshi otraadi... nav saacis uznaakt Ikonas jau var buut ne tikai dziedinoshas, bet arii profilaktiskas... ne? Kaa vitamiini?
Sicilia Lemingoviča
# Iesūtīts: 2009.11.12 13:41:06
Mulders
nea neesmu gan akūni vesela.... un vispār neesmu mēģinājusi ikonas profilakasei dzert
S.R...(katole)
# Iesūtīts: 2009.11.13 09:50:41
tas stikls vēl joprojām esot apskatāms.
Sicilia Lemingoviča
# Iesūtīts: 2009.11.13 10:09:49
vispār es kaut kur lasīju, ka ja ikona nav pareizi ierāmēta un uzglabāta, tad šitentāds brīnums neesot nekāds retums...

a kur tas brīnums apskatāms?
S.R...(katole)
# Labojis S.R...(katole): 2009.11.13 10:14:22
Sicilia Lemingoviča
TV rādīja tādu mazu baznīciņu, izskatījās no ārpuses ka notiek kādi remont vai celtniecības darbi. Salaspilī.
Sicilia Lemingoviča
# Iesūtīts: 2009.11.13 10:35:55
S.R...(katole)
OK. skaidrs. tā mzā baznīciņa ir pagaidu ... kapela vai. (tur iekšā mošs kādi 10 kvadrātmetri tikai) . jau kādus 10 - 12 gadus blakus nenotiek remondarbi, bet lielās baznīcas celtniecība, kurai akūti trūkst nauda,.....
hmmm tieši tāpēc man šis zīmējums šķiet aizdomīgs - naudas nav, baigi vajag (kad uzcēla kapelu, lielo baznīcu solīja pēc pāris gadiem, bet tas bija 90 gadu vidus vai beigas) neviens neziedo (visur baigie lūgumu par ziedojumiem - vietējā avīzē, uz stabiem).... un še jums brīnums... izdevīgs brīnums es teikšu izdevīgs.....
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 60 , pavisam kopa bijuši: 12580