atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību kā noticējāt?
kā ir?
Iesūtīts: 2008.09.23 18:48:08
kā jūs (kristieši) sapratāt, ka Dievs ir? kā jūs kļuvāt par kristiešiem, man interesē tieši stāsti no dzīves (protams ja tas nav pārāk personīgi), nevis vienkārši mistisks vārdu savienojums "sajutu Dieva aicinājumu". būtu interesanti palasīt...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Papucs
# Iesūtīts: 2008.09.25 12:41:35
a_masiks
Protams, ka būtu pa spēkam!
Tu būtu stipri talantīgs mācītājs
Papucs
# Iesūtīts: 2008.09.25 12:46:36
vilks
Man vienmēr ir šķitis ļoti interesants pamatojums "ticu, jo sapratu ka tādai jābūt lietu īstajai kārtībai", līdzīgi arī Mulders izteicās.
Tas šķiet visai drosmīgs dzīves pamats, man ar tādu būtu par maz. Pats nu nekādi nevaru iztikt bez visnotaļ taustāmiem apstiprinājumiem līdzīgi Tomam.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.09.25 13:17:39
atklāsme būtu, iespējams, pārāk skaļš vārds
Kāpēc? Man šķiet, ka tieši tā to arī sauc. Viss, kas mazāk par atklāsmi, nozīmē nepietiekoši pilnīgi noformulētu domu.
Zive.
# Iesūtīts: 2008.09.25 13:53:14
Kristiete es esmu kopš bērnības. Droši vien tāpēc, ka kopš bērnības mamma mani ir vedusi uz baznīcu. Tajā pat laikā - tā kā tēvs nebij kristietis, tad biju informēta, ka var domāt/ticēt savādāk. Labākā izklaide man bija sēdēt virtuvē zem galda un klausīties kā pieaugušie savā starpā apmainās viedokļiem un diskutē par reliģiskām tēmām. Un tas, ka tēvs nebija kristietis šīs diskusijas padarīja tikai interesantākas
Līdz kādiem 18 gadiem es kontaktējos ar Dievu, gāju uz baznīcu utt. varētu teikt, ka autopilotā - tipa tas man bija pats par sevi saprotams. Abet tad sākās lielā pārvērtēšana - kas ir kas un vai tiešām tas tā ir. Sāku salīdzināt to, kāda es esmu un kā man iet pa dzīvi, kad dzīvoju `pa svojemu`, nepaļaujos uz Dievu un fīrēju visu pa savam prātam, un kā ir, kad saskaņoju savu dzīvi ar Dievu. Konstatēju, ka atšķirības ir pietiekami būtiskas un principā tīri apzināti izvēlējos ticēt Viņam. Kaut kā apmēram tā. Pa vidam pa bišķiņam painteresējos par citām reliģijām un konstatēju, ka tās mani nepiesaista ne emocionāli ne intelektuāli un mierīgu sirdi paliku kristietībā
Zive.
# Iesūtīts: 2008.09.25 14:04:45
a_masiks, vot tā... tikai smukas?
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.25 14:22:17
Zive.
Super, ka jauktajās ģimenēs izaug ne tikai smukas, bet arī ticīgas meitas, a_masik!!!
Es pat zinu, ka neticīgās ģimenēs izaug ticīgi dēli!!!
P.S. Es arī no tādas ģimenes! (Cik nu smuka, nezinu, bet ticīga gan! )
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.25 14:24:39
Zive... arī asakainas
Zive.
# Iesūtīts: 2008.09.25 14:27:36
a_masiks, ek, akal aiziet offtupikā. Tur ir jābūt baigajai virtuozitātei un gudrībai, lai neiešķiebtu pārāk lielu devu blonduma Trenniņš kā smejies baigais vajadzīgs
Balss, no mana sieviešviedokļa smuka.
Manuprāt feinais no šādām jauktajām ģimenēm ir tas, ka cilvēks ir spējīgs cienīt otra viedokli un pieņemt, ka otrs var domāt arī savādāk nekā Tu
Zive.
# Iesūtīts: 2008.09.25 14:31:31
Mulders, hmm...
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.09.25 19:05:49
Artos
interesanti!
Nezinu es laikam šajā ziņā esmu neticīga... bija man ar tāds gadījums, ka ārsts pateica, ka pie manas diagnozes vajadzēja nestaigāt un vēl dažas lietas nedarīt.... protams pirms toreiz nokļuvu slimnīcā bija grūtības staigāt... bet kamēr biju slimnīcā zinu par mani cilvēki lūdza... un es nezinu vai tās bija lūgšanas vai kas cits... varbūt viss kopā, jo nekas jau nenotiek bez Dieva ziņas!
Donachka
# Iesūtīts: 2008.09.25 19:20:19
A man draudzene pastastiija, ka ir taada Prieka veests, kur dzied smukas dziesmas un jaunieshi dzied un plaukshkjina liidzi. Aizgaaju, apskatiiju, iepatikaas, saaku arii dziedaat un plaukshkjinaat liidzi. Paliku nepieskaitaama, kau jau visi tie plaukshkjinaataaji. Un tad saakaas depresijas, mekleejumi....ar vienuvardu sakot - ilgais celjsh kaapaas liidz sapratu, ka Dievs ir un kads Dievs ir.
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.09.25 19:23:19
Donachka
uz kādas ticības ceļa atrodas tava ģimene?
Donachka
# Iesūtīts: 2008.09.25 19:27:38
Briinumsons
Vispar es neesmu preceejusie,s bet kad buushu, tad pateikshu
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.09.25 19:28:48
Donachka
mamma tētis, tālākie senču, ko viņi pielūdz?
Donachka
# Iesūtīts: 2008.09.25 19:30:58
Briinumsons
Vispar jau neko nepieluudz. Kristieshi nekad nav bijushi, kaut gan kristiigas programmas shad tad pa TV skatiijaas, bet lielas ponjas par kristietiibu vinjiem nav. A kas?
Briinumsons
# Labojis Briinumsons: 2008.09.25 19:32:31
mož pa-evaņģelizē , vai aizsūti uz Alfa kursu , luterāņiem jau Alfu vairāk kā katoļiem!
Donachka
# Iesūtīts: 2008.09.25 19:34:51
Briinumsons
Ej tak tu skriet, Briinuminj! Tas, ka man bieza bize ap galvu vele nenoziimee, ka taa ir saspiesta
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.25 22:02:12
Donachka
Bet kāpēc gan nē?... Un vēl - ceru, ka tu lūdz par viņiem?...
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.09.25 22:09:07
Balss
vai tavi bērni baznīcā iet?
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.25 22:09:44
Briinumsons
Šad tad iet.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 65 , pavisam kopa bijuši: 336