atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību šodienas sapratne
Harry
Iesūtīts: 2008.09.13 14:04:11
vai nav tā,ka
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2008.09.15 10:54:17
KarotesNav

Redz atšķirībā no acteku "dievībām", īstais un patiesais Dievs neprasa cilvēkus upurēt, Viņš ņem mīļāko, dārgāko daļiņu no Sevis - Savu mīļo un dārgo Dēlu un to upurē.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.09.15 11:00:06
Ingars
Bet spriest un salīdzināt, kas ir labāks - tu nedrīksti pēc definīcijas! :-)

Viņš ir Dievs, Viņš redz un zina vairāk nekā tu, viņš lietas redz pilnīgi, tu - tikai vienu mazu stūrīti, tāpēc tavi spriedumi ir nevērtīgi attiecībā uz šo lietu, jo tu neredzi kopainu
Ingars
# Iesūtīts: 2008.09.15 11:04:56
KarotesNav

mūsu spriedumi ir maldīgi tik tāl, cik tie ir pretrunā ar Dieva spriedumiem
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.15 11:09:09
Bet spriest un salīdzināt, kas ir labāks - tu nedrīksti pēc definīcijas! :-)

Drīxt un vajag. Dievs nav izdomājums, bet gan atklājies daudzējādi un dažādi! UN Dievs nekad nav ar sevi pretrunā! Vēl vairāk, ja Cilvēks ir pēc Dieva Tēla un Līdzības, tad kaut kādos aspektos tieši Cilvēks ir tā būtne, kas var Dievu saprast... Dievs var runāt un Cilvēks var šo runu saprast. Bet ja Dievs klusē, tad cilvēks nebūs spējīgs ieskatīties Dieva noklusētajā vēstī!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.09.15 11:15:26
Mulders
Drīxt un vajag.

Kā tā? Cilvēks taču visu nav spējīgs saprast, un viņam rēgojas šķietamas netaisnības un pretrunas!

Kas tev nepatīk cilvēku upurēšanā?
1) cilvēki tā kā tā mirst
2) cilvēki ir Dieva īpašums, un ko Dievs grib, to dara
3) tie upurētie cilvēki saņēma lielisku pēcnāves dzīvi.

Kur te ir kādas problēmas??? Tu vienkārši caur nepareiziem filtriem skaties, un pieej ar savu laicīgo lineālu.

P.S. Protams, es te tikai izliekos, bet nu tu jau pamata domu saprati.

Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.15 11:24:39
Kā tā? Cilvēks taču visu nav spējīgs saprast, un viņam rēgojas šķietamas netaisnības un pretrunas!

Visu arī nē... tikai to, ko Dievs atklāj! To CIK cilvēks no šī atklātā spēj saprast, tas jau arī ir Dieva žēlastība! Ne visiem dots vienādi daudz!

Kas tev nepatīk cilvēku upurēšanā?
1) cilvēki tā kā tā mirst
2) cilvēki ir Dieva īpašums, un ko Dievs grib, to dara
3) tie upurētie cilvēki saņēma lielisku pēcnāves dzīvi.


Tas ir pretrunā Dievam, kas deklarējis,

51 Psalms:
18 Jo Tev nepatīk kaujamie upuri, un, ja es Tev dotu dedzināmo upuri, Tu to negribētu.
19 Upuri, kas patīk Dievam, ir satriekts gars; salauztu un sagrauztu sirdi Tu, Dievs, nenoraidīsi.

Redz... te ir divas axiomas, kuras manuprāt ir ļoti loģiskas

1. Par Dievu var zināt tikai to, ko Dievs pats atklāj! Un nevar zināt, to ko Dievs neatklāj.
2. Dievs nekad nav pats sev pretrunā!

Tādējādi, ja tu man teiksi, ka cilvēku upuri ir Dieva griba, bet es zinu, ka Dieva griba ir, lai cilvēki dzīvotu, tad tev būs jāpierāda, ka šeit nav pretrunas!
Ja tu man norādīsi, ka Dievs ir pavēlējis saviem kalpiem nokaut Izraēla pretiniekus, tad es tev atbildēšu, ka 1) Tas nekādīgi nebij upuris Dievam 2) Tā manifestējas Dieva sods tautu mērogā. Protams katra individuāla dzīvība vienalga tiks tiesāta, nevaram mēs 100% teikt, ka katrs šādi nokautais nonāk ellē un katrs kāvējs nonāk paradīzē!
Cilvēku Upura gadījumā kā likums šādi upuri ir kā "pielabināšanās Dievam" kā "Dieva uzpirkšana", kas nozīmē, ak Dievs GRIB cilvēka nāvi! Un tas ir pretrunā Dieva koncepcijai, kurš ir Dzīvības Devējs un Grib dzīvību nevis Grib nāvi!
Tas te Papucs mums dzina tuftu (un Kalvinisti iepinas šajā pretrunā) mēģinot ieborēt, ka Dievs reizē grib dzīvību un reizē grib nāvi!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.09.15 11:35:37
Mulders
Tas ir pretrunā Dievam, kas deklarējis,
Pag, es te apskatu dažādas reliģijas, visas vienlīdzīgi.
Ja es nedrīkstu jautāt, "kāpēc", vai saņemu atbildi ka tas nav saprotami vienā reliģijā, tad, loģiski, ka arī citās nedrīkstu jautāt.

Es te vienkārši iedevu cilvēku upurēšanas reliģiju kā piemēru.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.09.15 14:22:29
KarotesNav, "cilvēku upurēšanas reliģija" jau tu neko neesi pateicis! Jāpasaka kaut kas vairāk, jo arī Kristietībā cilvēks tiek upurēts! Bet tam līdzi nāk tomēr kaut kādas zajavas un skaidrojumi! Ja to nav vispār, tad es tādu Dievu noraidu...
Jo es kā dzīva būtne būdams nevaru pielūgt un kalpot ar tīru sirdsapziņu Dievam, kas grib nāvi! Kalpot Nāves Dievam ir pret manu kā dzīvas būtnes un dzīvot gribošas būtnes dabu!
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 5 , pavisam kopa bijuši: 411