atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Dziednieki un tantiņas
Mekletajs
Iesūtīts: 2008.06.25 13:27:13
Ko jūs domājiet par visādiem dziedniekiem un tantiņām, kas it kā dziedē ar Dieva Vārdu un ar Dieva palīdzību, par to samaksu neprasot (bet,ja kāds maksā, neatsakās)?
Vai drīkst iet pie tadiem? Kāpēc JĀ un kāpēc NĒ? Kādas var būt sekas pēc šādu personu apmeklēšanas? Varbūt variet dalīties pieredzē
Paldies jau iepriekš!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.26 14:06:12
man ir Baznīca un tās mācība, vairāk neko nevajag (C)

Tieši tāpat man ir Dieva Vārds - Kristus un Apustuļu mācība un man neko vairāk nevajag!

Rausītis
# Iesūtīts: 2008.06.26 14:10:15
S.R.
vai tad nevar pajautāt?
neskaties uz manu jautājumu ar aizspriedumiem, bet atbildi pēc būtības. tas ir pilnīgi normāls jautājums, ja vēlies ārpus konfesionāls - kā tu to "vienīgi" tas un "vienīgi" šis paskaidrotu cilvēkam, kurš vēl tikai meklē Dievu?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.26 14:23:15
S.R. ir labi ja tu turies pie savas Baznīcas, bet vājā vieta šādai metodei ir tāda, ka, ja kāda situācija vai Gars nāks ar pierādījumiem, ka tas, kam tu uzticies, ir tev melojis, tava ticība būs briesmās! Jo ja tavs starpnieks starp Dievu un tevi ir cilvēku organizācija, nevis Jēzus Kristus, tad vai nav tā, ka tu savu ticības māju esi cēlusi ne uz klints?

Tu joprojām neatbildēji kas IR Klints? Vai Kristus kā to saka Pāvils 1 Kor 3 nodaļā, vai Pēteris, kuru māca tā Baznīca, kura ir tev un ar kuru tev pietiek?

Sanāk beigu jautājums - kam labāk uzticamies Pāvilam vai Pāvestam? Jo mēs skaidri redzam, ka viņi runā viens otram pretīm, jo nevar būt divas klintis!
vasara
# Iesūtīts: 2008.06.26 14:38:00
Mulders, Pēteris tulkojumā nozīmē klintsradze nevis klints
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.26 14:41:25
vasara
Vai tad iznak, ka Kristus saka - un uz shiis klintaradzes es celshu savu bazniicu? Klintsradze tachu ir tikai dalja no klints. Tad jau varbutu tas patieshama bija teikts Peeterim un paavests patieshaam ir Dieva vietnieks zemes virsuu?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.26 14:46:46
vasara, es ta to zinu, bet vai to zina S.R. un vai viņa to var uzzināt jautājot to saviem priesteriem un uzticoties savai baznīcai? Vai S.R. baznīcā drīxt vispār apšaubīt Pāvesta apgalvojumus?
vasara
# Iesūtīts: 2008.06.26 14:50:36
Kaut kā nesanāk, ja Baznīca atrodas uz klints. Un visu laiku [no RKB puses] jau ir tie teksti par to, ka baznīca ir būvēta uz Pētera, kas ir klints. A klints ir Kristus.
Incanti būtu uzzināt, no kurienes vispār ir radusies tāda doma par Dieva vietnieku zemes virsū?
domātājs
# Labojis domātājs: 2008.06.26 14:56:03
vasara - Un visu laiku [no RKB puses] jau ir tie teksti par to, ka baznīca ir būvēta uz Pētera, kas ir klints. A klints ir Kristus.
Pats Kristus saka Pēterim: "Un Es tev saku: tu esi Pēteris, un uz šās klints Es gribu celt Savu draudzi, un elles vārtiem to nebūs uzvarēt." (Mat.16:18)
Laikam tikai visnotaļ zinoši teologi varēs izskaidrot, kas ar to domāts!

p.s. Novirze no galvenās tēmas!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.26 14:56:39
vasara, no viena vienīga rakstu vietas nepareizas interpretācijas!

Tas ir... visi raksti saka, ka Dievs/Kristus ir Klints, bet VIENA Rakstu vieta VAR (ar piespiešanos) tikt tulkota, ka Klints ir Pēteris!

Un ko izdara RKB, šo VIENU (!!!!) rakstu vietu faktiski uzspiež un izspiež visas citas rakstu vietas! Tā ir tipiski sektantiska metodoloģija eiseģēzei, kad vienu rakstu vietu, kas it kā apstiprina jau iepriekš pieņemtu doktrīnu, izceļ pār visām citām, kas arī runā par Baznīcas pamatu, bet kuras nesakrīt ar šo vienu!

Nekur rakstos mēs neatrodam šādu interpetāciju. Kad Pāvils dodas uz Jeruzālemes koncilu, tad izrādās, ka Jānis, Pēteris un Jēkabs (ne apustulis, bet Jēkabs taisnīgais) ir Draudzes balsti... Kā šito tagad tulkot? Pāvils arī Pēteri apsauca... pietam Pāvils daudz labāk kvalificējas par Pāvesta prototipu... jo arī Pāvilu Kristus exkluzīvi sūta pie pagāniem sludināt! Tad ko mums ir Divas Baznīcas?

Bet kā mēs redzam S.R. un visi rkb adepti izvēlas ignorēt pašu Dieva Vārdu, ja tas nesaskan ar viņu autoritātes vārdu - Pāvestu! Tad nu rodas jautājums, uz kāda pamata viņi vispār var pretendēt uz jelkādu autoritāti Kristus mācības jautājumos, ja šī pati Krsitus Mācība tiek burtiski ignorēta?
didzis
# Iesūtīts: 2008.06.26 16:30:42
Pārbaudiet arī Veroniku. Pārbaudiet, vai viņa tiešām ir bijusi pie Pavila II no ticamiem avotiem.
Sātans perfekti zina visus tavus grēkus, var uzskaitīt, jo viņš tajos piedalījās.

Neesmu dzirdējis, ka Veronika būtu piedalījusies kādos evaņģelizācijas pasākumos, ka būtu notikušas zīmes un brīnumi.

Un noskaidrojiet, ar ko atšķiras ekstrasens no cilvēka, kam Dievs devis dziedināšanas dāvanu. Tieši tādēļ, Mulder, lūdzu tevi apskatīt visus pantus Par Garu, lai secinātu, kā kādā garā kas notiek. Tu, cik noprotu, ļoti labi orientējies tekstā, tai skaitā par Gara augļiem un Jāņa vēstulē par garu pazīšanu.
vasara
# Iesūtīts: 2008.06.26 17:03:43
Mulders,es jau Tevi ļoti labi saprotu par visu to, ko raksti.
Vai baznīcā drīxt vispār apšaubīt Pāvesta apgalvojumus? - uz šo ir vienk. [mazliet] retorisks jautājums - kādēļ tad 19.gs. izdomāja un pasludināja pāvesta nemaldīgumu?
rainars
# Iesūtīts: 2008.06.26 21:48:01
Dievs mūs darījis pēc svas līdzības.Domāt ka ne ar slimībām.
Lū.16:16 Kas tic un top kristīts, tas tiks izglābts, bet, kas netic, tiks pazudināts .
17 Bet šīs zīmes ticīgiem ies līdzi: Manā Vārdā tie ļaunus garus izdzīs, jaunām mēlēm runās,
18 tie ar rokām pacels čūskas, un, kad tie dzers nāvīgas zāles, tad tās tiem nekaitēs. Neveseliem viņi rokas uzliks, un tie kļūs veseli ."
Kā saprotam šo.Un vai lai nonicinām 1.Kor.12:9 Citam dota ticība tai pašā Garā; citam dāvanas dziedināt tai pašā vienā Garā;
Nu atgriezīsimies pie Lū.16:16 Kas tic un top kristīts, tas tiks izglābts, bet, kas netic, tiks pazudināts .
danar
# Iesūtīts: 2008.06.26 23:30:58
Pie dziedniekiem neeju.Eju pie ārstiem.Uzskatu,ka Dievs lieto ārstus,lai ārstētu manas fiziskās kaites.Bet " pamatkaiti"-baznīcā uzklausot un saņemot Dieva Vārdu.
rainars
# Iesūtīts: 2008.06.27 23:26:44
Mulders vai mums te nevajadzētu piedomāt un attiekt uz sevi dažas rakstu vietas,piemEf.5:4 tāpat bezkaunība, tukšas runas, jo tādas lietas neklājas, bet gan jo vairāk pateicība. 5 Jo to iegaumējiet: nevienam netiklim, netīram vai mantrausim, tas ir, elku kalpam, nav vietas Kristus un Dieva valstībā! 6 Neviens lai jūs nepieviļ tukšām runām, jo šādu lietu dēļ Dieva dusmas nāk pār nepaklausības bērniem. 7 Nebiedrojieties ar viņiem. 8 Jo reiz jūs bijāt tumsa, bet tagad esat gaisma savā Kungā! Dzīvojiet kā gaismas bērni.
Gal.5:22 Bet Gara auglis ir: mīlestība, prieks, miers, pacietība, laipnība, labprātība, uzticamība, lēnprātība, atturība. 23 Pret tādām lietām nav bauslības. 24 Bet tie, kas Kristum pieder, ir savu miesu krustā situši līdz ar kaislībām un iekārošanām. 25 Ja dzīvojam Garā, tad arī staigāsim Garā. 26 Nedzīsimies pēc tukša goda, cits citu izaicinādami, cits citu apskauzdami.
2.Pēt.1:5 Tāpēc pielieciet visas pūles un parādait savā ticībā tikumu, bet tikumā atziņu, 6 atziņā atturību, atturībā pacietību, pacietībā dievbijību, 7 dievbijībā brālību, brālībā mīlestību. 8 Jo, ja šīs lietas pie jums ir un iet vairumā, jūs netapsit kūtri, nedz neauglīgi mūsu Kunga Jēzus Kristus atziņā. 9 Bet, kam to nav, tas ir akls un stulbs un ir aizmirsis, ka viņš ir šķīstīts no veciem grēkiem. 10 Tādēļ, brāļi, darbojieties, lai jūsu aicināšana un izredzēšana jo stipra paliek, jo, to darīdami, jūs nekad neklupsit. 11 Tas lielā mērā veicinās jūsu ieiešanu mūsu Kunga un Pestītāja valstībā.Lai Dieva miers ir ar mums un nedodam vaļas nevajadzīgām ķildām.
Mods-1
# Iesūtīts: 2008.06.28 13:29:32
Lūdzu diskusijas dalībniekus atgriezties pie tēmas vai atvērt jaunu tēmu.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.28 18:11:21
vai dziednieki meedz dziedinat arii tantinjas?
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.06.29 00:03:48
Donachka
vai dziednieki meedz dziedinat arii tantinjas?
Un vai tantiņas mēdz evaņģelizēt dziedniekus? Vai vismaz aizlūgt par viņiem (nu par tiem, kas nedziedinā ar dievvārdu)?
Kundali
# Iesūtīts: 2008.06.29 18:44:30
Ir zināms, ka vēzis 4.stadijā nav ārstējams. Vajadzīgs Dieva brīnums, lai šāds slims cilvēks nodzīvotu vēl 5, 6...10 gadus, kad ārsti viņam dod 1-2 mēnešus līdz kapam. Video par citu alternatīvu, par vēzi no 2 minūtes:
http://www.youtube.com/watch?v=Y25Yx_B0UOY
Mekletajs
# Iesūtīts: 2008.06.29 21:57:44
SFINKS, es arī esmu tādu dzirdējis un tā bija manā bērnībā. Man bija roze un medicīna man nevarēja neko palīdzēt. Viena lauku tantiņa palūdzās, iedeva no papelēm taisītu ziedi---- un pārgāja.
Nu bet tagad, kad vairs neesi mazais bērns- jādomā ko dari- iet vai neiet pie tādiem!?
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.30 09:22:24
Sheksna
pag, a vai tad tantinjas vienmeer ir kristiigas?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 68 , pavisam kopa bijuši: 22089