atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Meždugorje Fatima u.c.
Mulders
Iesūtīts: 2008.06.02 14:25:55
Tēma kristiešiem un visiem tiem, kas sevi uzskata par kristiešiem

Fatimas, Meždugorjes... kas tie par fenomeniem? Vai tiešām tur Jēzus Kristus Nācarieša māte komunicē ar ticīgajiem? Kāda ir Luterāņu oficālā attiexme?

Neizsakāmi pateicīgs būtu ja LELB runātspējīgā daļa izteiktos - t.i. Bīskapi, Mācītāji?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.04 13:34:33
S.R. man baigi labās attiecības bija un ir

Atbildu tamdēļ, lai tu nevari argumentēt no sevis izdomātās atbildes, bet lai tev uz rokas ir mana īstā atbilde! Mamma man daudz ko ir devusi, mācījusi un audzinājusi. Tāpat Tētis!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.06.04 13:38:40
Mulders
galvenais, arī neielasām tur vairāk kā tur ir rakstīts!
zini, es nedomāju, ka Jēzum, kad Viņš karājās pie krusta, pēkšņi ienāca prātā papļāpāt par sadzīviskiem sīkumiem, kā jūs to uzskatāt. bet kā jau teici - nav vērts strīdēties - saiesim "uz nažiem" paliksim mierīgi katrs pie savas pārliecības un konfesijas.
tas, ka Tu nepieņem katoļu dogmas pestīšanu tev neatņem, un tas ir galvenais.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.06.04 13:42:04
Mulders
forši! man prieks par to. tad padomā par Mariju - viņa auklēja, loloja mūsu Pestītāju, bija klāt Viņa bērnībā, pusaudžu gados - patiesībā tieši viņa vislabāk pazīst Jēzu. patiesu Cilvēku un patiesu Dievu. kādēļ gan nesmelties šo gudrību, mīlestību, prieku? arī sāpes par Viņa nāvi... kā zobens, kas iziet caur sirdi - tāda ir Marijas sirds!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.04 13:45:36
zini, es nedomāju , ka Jēzum, kad Viņš karājās pie krusta, pēkšņi ienāca prātā papļāpāt par sadzīviskiem sīkumiem,

VO!!!! Beidzot tu pareizi runā!

Šeit nu Luterāņi nevar ar Katoļiem cīxtēties, jo Luterāņiem nav telepātisku spēju caur 2000 gadiem senā pagātnē ieskatīties un noskaidrot kāpēc ko un ar kādām domām "starp rindiņām" Jēzus vai Apustuļi ko teica vai darīja. Tas kaut kā izrādās ir pieejams tikai RKB adeptiem, viņi perfekti zin visus motīvus, visas Jēzus un Apustuļu slēptās domas, visas viņu rīcības kas nav pieminētas Rakstos!

Mēs to saucam par teoloģisko fantastiku... bet ja jums tas ir ticības artikuls un pamats, nevar jau neviens jums atņemt tam ticēt. Tik nesaprotu, kamdēļ, tad jūsējie uzskata, ka tā ir Kristus mācība, ja tu labi demosntrē, ka šī mācība ir cilvēku pārdomu sintēzes rezultāts... pārdomas par to ko Kristus un kāpēc darīja pie krusta, kad viņš gribēja par sadzīviskiem sīkumiem un kad par augstām teoloģiskām lietām runāt...

tas, ka Tu nepieņem katoļu dogmas pestīšanu tev neatņem, un tas ir galvenais.

Un ja tu pārstāsi ticēt Katoļu dogmai, tas atņems viņiem pestīšanu. Un ja visi katoļi pārstātu ticēt šai dogmai, tas viņiema tņemtu pestīšanu? Tad jau šī RKB dogma nav svarīga pestīšanai un pat to neapdraud... Tad kamdēļ jūs pestīšanai nebūtisku "gaumi" ievazājat Pestītāja baznīcā?

Tikai lai kompensētu savas attiecības ar mammu?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.04 13:52:48
forši! man prieks par to. tad padomā par Mariju - viņa auklēja, loloja mūsu Pestītāju, bija klāt Viņa bērnībā, pusaudžu gados - patiesībā tieši viņa vislabāk pazīst Jēzu. patiesu Cilvēku un patiesu Dievu. kādēļ gan nesmelties šo gudrību, mīlestību, prieku? arī sāpes par Viņa nāvi... kā zobens, kas iziet caur sirdi - tāda ir Marijas sirds!

Un ko pats Jēzus Teica, kad kāda entuāzistiska balss no pūļa sauca - Svētīgas tās krūtis, kas tevi zīdījušas? Aceries? Vai tu vari Jēzum pārmest paša mātes nemīlēšanu? Jeb varbūt Jēzus jau saknē nocērt viņa Mātes kulta veidošanos, zinādams cik ļoti pagāniem Artemīda bij mīļa!

Kad Jēzum norāda, ka viņa miesīgā Māte gaida šo ārā... ko Jēzus Atbild? Vai tavuprāt tas sakrīt ar tavu sajūsmu par Mariju?

Un visu to ko tu piedēvē Marijai, kamdēļ to nepiedēvēt Svētajam Garam - tātad Dievam? Kurš vēl labāk pazīst Jēzu, kurš vēl vairāk cieta viņa nāvē... !!!

Par Jēzus Kristus pazīšanu -

Mat 11:27 Visas lietas Man ir Mana Tēva nodotas, un neviens nepazīst Dēlu kā vien Tēvs, un neviens nepazīst Tēvu kā vien Dēls un kam Dēls to grib darīt zināmu.

Tātad atkal... Jēzus Pazīšana ir paša Jēzus iniciatīva...

Kā arī... ja jau Marija tik labi pazina Jēzu Kristu un zināja, ka viņš ir Dieva Dēls, tad kamdēļ viņa 3 dienas vazājās apkārt meklēdama viņu 12 gadu vecumā, nevis pa tiešo devās tur kur Jēzus Kristus būtu tieši atrodams - Templī - JA Viņa zinātu/ticētu tam, kāda liecība par Kristu bij nodota? Bet viņa tač bezgrēcīgai bij jābūt - nešaubīgai - apgaismotai - bet izrādās - bremze... kā visi svētie savā laikā... kādas kļūdas pieļāvuīs, kaut ko nav sapratuši vai apšaubījuši... Redz Jāņa Kristītāja tēvam par šaubīšanos vien bij 9 mēneši mēmam jāstaigā... tad ko bij pelnījusi Marija, kad viņa par Gabriela paziņojumu sāka šaubīties un stulbus jautājumus uzdot... vai tad viņa, būdama bezgrēcīga nezināja, ka Dievam visas lietas iespējamas... ???

Tač es zinu, ka tu ticēsi Pāvestam nevis Rakstiem Arī par Mariju!

Jā Svēta Sieviete vissvētākā starp Sievām... liels cilvēks, lielus darbus caur viņu Dievs izdarīja... daudz ko no viņas var mācīties un it īpaši derētu paklausīt viņas padomam Kānas kāzās - Ejiet pie Viņa ko viņš teiks, to Dariet! Tas par Jēzu! Vai RKB tā dara?
S.R...
# Iesūtīts: 2008.06.04 13:53:32
Mulders
Tu paliec rupjš un es nevēlos turpināt šo sarunu - citādi kļūšu tāda pati. a es tāda kļūt nevēlos - tavi argumenti ir tikpat baltiem diegiem šūdināti kā manējie - jūs arī Rakstus studējiet, centieties izprast - vai arī prāts nav līdzdarbīgs tajā visā?
atšķirība ir tāda, ka mēs(katoļi) to darām daudz senāk, mums ir lielāka bagāža, pieredze. - a jums(luterānīšiem ) gribās to ignorēt, nomelnot - vot ejiet ka jūs uz upi -ēēē- dibenus mazgāt! fig jums pad nos!!!!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.06.04 13:57:04
Mulders
tad ko bij pelnījusi Marija, kad viņa par Gabriela paziņojumu sāka šaubīties un stulbus jautājumus uzdot... vai tad viņa, būdama bezgrēcīga nezināja, ka Dievam visas lietas iespējamas... ???
Marijas atbilde bija - redzi, es esmu tā Kunga kalpone, lai man notiek pēc Viņa Vārda.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.04 13:58:09
S.R. tur jau tā bēda, ka tu lasi un prātu nelieto...
Kā vispār var lasīt bez prāta?
Vai tad tu savu prātu nelieto, kad Pāvests tev ko skaidro!
Tev starp Rakstiem un Tevi ir divi prāti, tavējais un pāvesta prāts... Abi divi grēcīgi. Luterāņiem starp rakstiem un viņiem ir viņu pašu prāts - viens grēcīgs, nevis divi grēčigi!

Un tu saki, ka sena un bagāžas peiredze!

Atvaino, bet tu pat savu Baznīcas Vēsturi nezini - Marijas nevainīgās ieņemšanas Dogma un Marijas uzņemšana debesīs miesā dogmas ir jaunākas par Luterismu... attiecīgi 17 un 20 gadsimta izgudrojumi, kurus tu neatradīsi nekad un nekur Pirmbaznīcā! Kāds te vēl senums un bagāža...

Luterīši kāreiz studē Augustīnu un citus Baznīctēvus, studē Apustulisko Mācību no Rakstiem... tā ir kudī senāka par Marijas dogmām - un to ņem par savas ticības pamatu nevis jaunlaiku teoloģiskos manevrus!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.06.04 13:59:20
tas manā galvā neiet iekšā, kā cilvēks kurš mīl Jēzu var nemīlēt VIņa māti. bet tas nekas, tas tavu pestīšanu neatņem. ej ar mieru!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.06.04 14:02:32
Marijas atbilde bija - redzi, es esmu tā Kunga kalpone, lai man notiek pēc Viņa Vārda.

To viņa pateica pēc tam, kad bij teikusi - Kā tad es vīra nepazīdama varu grūta palikt...
Tas tāpat kā Caharijam

Luk 1:18
Caharija sacīja eņģelim: "Kā es to zināšu? Jo es pats esmu vecs, un mana sieva arī ir jau labi gados."

Redzi Caharija spriež pēc sava prāta - pēc sev pieejamās informācijas. Loģiski - pats vecs, sieva jau labi gados... kā tad man dēls var būt? Un tad seko Gabriela atbilde:
"Zini, tu tapsi mēms un nevarēsi runāt līdz tai dienai, kad šās lietas notiks, tāpēc ka tu neesi ticējis maniem vārdiem, bet savā laikā tie piepildīsies."

Salīdzini ar Mariju tai pašā nodaļā

34 Bet Marija sacīja eņģelim: "Kā tas var notikt? Jo es vīra neapzinos."

Redzi tieši tās pašas šaubas... izejot no cilvēka grēcīgā prāta... Kā tad lai es sīko dabonu, ja neesmu ar sexu nodarbojusies...
Un tikai tad, kad Gabriels paskaidro, ka Dievam Visas lietas iespējamas - a ko Marija bezgrēcīga būdama to nezināja? Ai ai ai! - Tad jā Marija paklausa un padodās - nu apmēram kā visi mēs - ja Dievs sevi izskaidro un pareizas atskaites dod, nu tad mēs paklausām!

Tik redzi par Mariju tiešām Dievs apžēlojās un viņas šaubas, kas Caharijas gadījumā kvalificējās kā neticība - tātad grēks - netika sodīti!

Pastāsti - ar ko atšķiras Caharijas un Marijas šaubas uz tā paša Gabriela tiem pašiem vārdiem par faktiski identiskiem notikumiem - dēla piedzimšanu!

Kāpēc Caharijas šaubas ir neticība, bet Marijas šaubas nav neticība?
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.06.04 14:02:53
mēs(katoļi) to darām daudz senāk, mums ir lielāka bagāža, pieredze
... un tas ir pēdējais un galīgais arguments.
Kur tad paliek Pirmbaznīca, kurai nebija Romas pāvesta?
S.R...
# Labojis S.R...: 2008.06.04 14:03:56
Mulders
būs jau labi, tieši tādēļ es mācos, lai uzzinātu. bet es to daru, lai labāk iepazītu Jēzu nevis priekš strīdēšanās.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.06.04 14:04:46
tas manā galvā neiet iekšā, kā cilvēks kurš mīl Jēzu var nemīlēt VIņa māti. bet tas nekas, tas tavu pestīšanu neatņem. ej ar mieru!

Nū varbūt tāpēc, ka Marija nav par maniem grēkiem mirusi? Viņa nav mans pestītājs. Tamdēļ mana mīlestība ir tāda kā pret visiem svētajiem... cieņa, pietāte... bet ne dievišķošana vai glorifikācija! Viņa nav nedz augstāk un pat ne blakus Jēzum Kristum, viņai ir tāds pats gods kā daudziem svētajiem, caur kuriem Dievs darbojies... Vai tu to pašu godu veltī Jesajam, Jeremijam, Sv. Jāzepam, ko tu veltī Marijai?

Un vai varētu pastāstīt ar ko atšķirās RKB attiexme un godināšana pret Mariju no tās, kuru krsitieši nosodīja pret Imperatoru?
S.R...
# Labojis S.R...: 2008.06.04 14:19:27
Mulders
protams, arī Dieva svētie ir cieņas un priekšzīmes vērti. tikai viņi nenēsāja savās miesās Jēzu. viņiem nebija jāredz, kā Dēlu pienaglo pie krusta u.tt.
cik zinu, tad imperators pats sevi pasludināja par dievu un kristieši nevienu citu dievu nepielūdz kā vien Patieso un Vienīgo. es arī Mariju nestādu Dieva vietā. ja tu tagad o kaut kurienes izvilksi rakstu gabalu par to, ka katoļi Mariju pielūdz, dabūsi pa galvu!
bet es aicinu uz mieru. pietiks par to.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.04 14:37:48
Kas tavuprāt atšķir godināšanu no pielūgšanas?
S.R...
# Labojis S.R...: 2008.06.04 15:56:32
Mulders
Kas tavuprāt atšķir godināšanu no pielūgšanas?
manuprāt mēs varam godināt nelaiķa piemiņu, tāpat kara upurus, tāpat valsts himnai un simbolikai atdot tai pienākošos godu. tāpat mēs varam godināt svētos, arī Mariju. kāpēc Marija ir īpaša? tikai tādēļ, ka viņa ir Jēzus māte. nekas cits. ne dieviete, ne dievs, ne kas cits, ko luterāņi sadomājušies piekrītu,ir katoļu tantes, kuras briesmīgi "aizraujās`ar viņu ,no tā tad daudzi arī veido savu priekšstatu par RKB attieksmi pret Mariju. mēs viņu godinām kā Jēzus māti. tā es to saprotu. un TU?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.04 15:59:31
S.R. tu nepabeidzi... kā šāda Godināšana atšķiras no pielūgšanas? Nu, piemēram Dieva pielūgšanas, elkdievības par ko Dievs visu VD laiku cepās... Kādas ir atšķirības!

Lūk es esmu zaļš citplanētietis!

Manā priekšā trīs cilvēki - viens uz ceļiem pret tukšu sienu, viens pret kādas sievietes bildi, un trešai pret zelta vērsi. Visi dara vienu un to pašu - lūdz... pirmis vispār Dīvains lūdz kādu personu, kura, acīmredzami uz Sienas nav attēlota!

Kā man atšķirt kurš godina, kurš pielūdz, kurš pārkāpj 1o bausli? Pat ja es varētu domas lasīt?
S.R...
# Iesūtīts: 2008.06.04 16:09:38
Mulders
kad es Dievu lūdzu es nelūru uz Marijas bildi. patiesībā es arī Mariju nelūdzos, bet vēršos pie viņas ar aizlūgumu vajadzībām. vai tad tas nav normāli? mēs arī draudzei uzticam savas vajadzības, ticības brāļiem un māsām sakam, lai aizlūdz par mums. Lūgt, pielūgt un kalpot var tikai Vienu Kungu. es Mulderim varu teikt - palūdz par manu vajadzību, vai tādēļ es esmu sākusi viņu dievināt?
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.06.04 16:12:32
S.R...
bet es nevaru palūgt mirušo vecmāmiņu, lai viņa par mani aizlūdz, jo nav labi meklēt kontaktus ar aizgājējiem, kāda ir arī Marija. Lūgšana ir sava veida saruna, un sarunāties mēs varam ar Dievu, kas ir dzīvs.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.04 16:14:08
Rausītis
kaapeec nav labi?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 70 , pavisam kopa bijuši: 25241